Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976531 defa)

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #450 : 18 Nisan 2014, 16:50:17 »
Erkek olursa Nedim Kız olursa Didem koymazlarsa hatrım kalır.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #451 : 18 Nisan 2014, 17:03:09 »
Pressball sitesine açıklamalar yapan 1987 doğumlu Belarus’lu oyuncu: “Taraftarların yaşadığı hayal kırıklıklarını anlıyorum. Uluslararası arenada, beni Milli Takım forması ile görmek istiyorlardı. Ama hayatta bazı şeyler, basketboldan daha önemli ve bir aile kurmak, hiç şüphe yok ki, bunlardan bir tanesi. Bu nedenle tüm sporseverlerin, verdiğim bu karara saygı duymasını istiyorum. Ben profesyonel basketbol kariyerimi noktalamayacağım sadece kısa bir süreliğine ara vereceğim.” şeklinde konuştu.
2 aylık hamile olan Anastasiya Verameyenka, ülkemizde düzenlenecek 2014 Dünya Basketbol Şampiyonası’nda da forma giyemeyecek.

Fenerbahçe umurumda değil deseymiş ya keşke,yazık valla.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #452 : 18 Nisan 2014, 17:32:24 »
Allah yolunu açık etsin Vera.
Çocuğun ve eşinle birlikte en büyük mutlulukları yaşa...
Lakin bir daha Türkiye'ye sporcu olarak geleceksen mümkünse rakip takım formasıyla gel.
En kritik zamanda belliki planlı olmayan bir hamilelik sonrası, profesyonel manada işleri batırdım özür dilerim demek yerine aile kurma sözleri arkasına sığınmak sana yakışmadı.
...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #453 : 18 Nisan 2014, 18:26:34 »
iki sene sonra gelir gs'de oynar anca oraya yakışır...finalde topu ellememişti belli niye olduğu....Zaten bu açıklaması da Fenerbahçe ile ilgili değil bence, tamamen milli takım için konuşmuş...bakalım bizimkiler ne yapacaklar...düşecekler peşine bugüne kadar verdikleri bütün parayı geri alacaklar..sonra baksın çocuğuna
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 18:27:29 Gönderen: tafmann »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #454 : 18 Nisan 2014, 18:39:06 »
Resmi siteye göre sağlık nedenlerinden dolayı karşılıklı olarak sözleşme feshedilmiş.

Son açıklamasında yarı yolda bıraktığı takımla alakalı tek kelime etmemesi oyuncunun ayıbıdır.
Hata bizde, hak etmeyene hep gereğinden fazla yüz veriyoruz.
Sonrasında yüzbinlerce euroyu alıp bizi yarı yolda bırakıyorlar.
Bizim kadın basketbol şubesinde birşeylerin değişeceğine ihtimal vermiyorum ama umarım bu bize ders olur.
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #455 : 18 Nisan 2014, 18:47:17 »
""Basketbol şubesi öyle bir durumdaki,değil Vera,İzzet Türkyılmaz hamile deseler şaşırmam ...""
Değerli kardeşim ulaş yine bomba bi tweet atmış buraya koymak istedim.  Adam ciddden fenomen..
Icimiz daraldı biraz tebessüm iyidir :)

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #456 : 18 Nisan 2014, 18:49:28 »
Ulan ne sağlık sorunları açık açık yazamıyormusunuz finalde takımın içine etti bir kişi eksik oynadık yarı yolda bıraktı diye? Yolu falan açık olmasın hakkımı asla helal etmiyorum Verameyenkaya. Finalde bir kişi resmen eksik oynadık.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #457 : 18 Nisan 2014, 19:04:28 »
Erkek olursa Nedim Kız olursa Didem koymazlarsa hatrım kalır.
  ;D
FENERBAHÇE

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #458 : 18 Nisan 2014, 19:09:22 »
Ulan ne sağlık sorunları açık açık yazamıyormusunuz finalde takımın içine etti bir kişi eksik oynadık yarı yolda bıraktı diye? Yolu falan açık olmasın hakkımı asla helal etmiyorum Verameyenkaya. Finalde bir kişi resmen eksik oynadık.

Aslında bir kişi eksik değil bir kişi fazla oynamışız teorik olarak :(

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #459 : 18 Nisan 2014, 19:11:34 »
Aslında bir kişi eksik değil bir kişi fazla oynamışız teorik olarak :(

güzel mizah :(

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #460 : 18 Nisan 2014, 19:53:31 »
Pressball sitesine açıklamalar yapan 1987 doğumlu Belarus’lu oyuncu: “Taraftarların yaşadığı hayal kırıklıklarını anlıyorum. Uluslararası arenada, beni Milli Takım forması ile görmek istiyorlardı. Ama hayatta bazı şeyler, basketboldan daha önemli ve bir aile kurmak, hiç şüphe yok ki, bunlardan bir tanesi. Bu nedenle tüm sporseverlerin, verdiğim bu karara saygı duymasını istiyorum. Ben profesyonel basketbol kariyerimi noktalamayacağım sadece kısa bir süreliğine ara vereceğim.” şeklinde konuştu.
2 aylık hamile olan Anastasiya Verameyenka, ülkemizde düzenlenecek 2014 Dünya Basketbol Şampiyonası’nda da forma giyemeyecek.

Fenerbahçe umurumda değil deseymiş ya keşke,yazık valla.
Neye üzülsem bilemedim;finalde 1 kişi eksik oynamamıza mı,önemli bir avrupalı oyuncuyu kaybetmemize mi,birçok taraftarın en çok güvendiği en çok sevdiği yabancı oyuncunun açıklamalarında 2 senedir ekmek yediği Fenerbahçe ile ilgili tek kelime etmemesine vefasızlığına mı,takımın en düzgün karakterli görünen oyuncusunun öyle olmadığına mı,yoksa bizim her seferinde haketmeyen yüzbinlerce euro alan yabancı oyunculara fazla bağlanmamıza mı?Yoksa 5 gün önce gsye yenilmemize mi,ya da hala ders almamamıza mı?Yemin ederim delirecem,ben daha 5 gün önceki yenilgiyi sindiremedim şu skandallara bak.Hem de gelecek yıl nadiren gitmemesi gerekenlerden diyordum salak gibi.Herşeye rağmen bu vefasızlığı taraftardan özür dilememesi nedense sinirimi çok fazla bozdu,bu kadarını beklemiyordum.

Erdenay Güler'in şu sözlerine imzamı atarım.

Takımın en çok sevilen ve oyununa saygı duyulan oyuncusu sezonun en kritik yerinde hamilelik meselesine bulaşıyor ve biz hala "bunun kulüp ile ne ilgisi var?" sorusunu sorabiliyoruz.

Bu o kadar acı bir durum ki, şubenin içindeki disiplinsizlik ve ciddiyetsizliğin ne boyutlarda olduğunu gösteriyor. Yapmayın etmeyin.
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 19:55:00 Gönderen: Mehmet Gül »
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #461 : 18 Nisan 2014, 20:30:57 »
Vatandaş belli ki çok dertlenmiş ve biraz ağır yazmış :(( kendisini tanımadığımı önceden belirteyim.

http://www.duhuliye.com/siz-hic-hain-kralice-gordunuz-mu/

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #462 : 18 Nisan 2014, 20:32:21 »
Türkiye lig kupası bütün sezonun alın teridir. Ne demek ne olur. Bir kupayı kaybedersin ama elinde bir kupa daha varsa onun savaşmalısın. Türkiye lig kupasını kazanırsa FB bayan takımı en azından iki kupada da rakibimize yenilmemiş oluruz. Türkiye lig kupası demek türkiye basketbol şampiyonu demek. Siz şimdiden havlu atarsanız ohhh oyuncular ne yapsın. Her neyse ben ümitliyim Türkiye şampiyonu olacağız... Kızlar tüm gücüyle asılacaklardır ve o kupayı müzemize getirecektir.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #463 : 18 Nisan 2014, 21:35:23 »
Vatandaş belli ki çok dertlenmiş ve biraz ağır yazmış :(( kendisini tanımadığımı önceden belirteyim.

http://www.duhuliye.com/siz-hic-hain-kralice-gordunuz-mu/

Canarino

yabancı değil :) böyle konularda çiviyi sağlam çakar
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı gozkus

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #464 : 18 Nisan 2014, 22:03:36 »
Türkiye lig kupası bütün sezonun alın teridir. Ne demek ne olur. Bir kupayı kaybedersin ama elinde bir kupa daha varsa onun savaşmalısın. Türkiye lig kupasını kazanırsa FB bayan takımı en azından iki kupada da rakibimize yenilmemiş oluruz. Türkiye lig kupası demek türkiye basketbol şampiyonu demek. Siz şimdiden havlu atarsanız ohhh oyuncular ne yapsın. Her neyse ben ümitliyim Türkiye şampiyonu olacağız... Kızlar tüm gücüyle asılacaklardır ve o kupayı müzemize getirecektir.

Burda ki  hiç bir forum üyesi oh fenerbahçe yenilsin düşüncesinde değildir öyle sağlam nedeni olmadıkça ama şuna artık bir nokta koyalım ; bu takımın yıllardır üstüne koyup ilerlediği,HEDEFLEDİĞİ şey euroleague women şampiyonluğudur... Ne oldu geçen hafta hatırlayalım bu Fenerbahçe bayan basketbol çiftliği çalışanları finalde ezeli rakiplerine ''bu kupayı  ilk defa alan Türk takımı'' ünvanını vererek o yılların birikimini çöpe attılar. Bu takım TR liginde rüştünü ispatladı zaten en kral takımları eze eze yenerek kazandı kaç kere kupayı gene kazanırlar belki inanmasamda fenerbahçedir bu yapar ama umudum çok az. Benim ve maçlara gidip destekleyen bu güzel insanların istediği euroleague şampiyonluğuydu hemde finalde ekaterinburg yokken. Ne diyorduk finallarden önce bizim RAKİBİMİZ ekaterinburg dur . Ne oldu gs eledi eka yı ve bu final maçı artık final maçı olmaktan çıktı ölüm kalım maçı oldu bi zahmet kazanacaksın kardeşim kazanamazsanda kimse yüzüne bakmaz. Artık Önlerinde hedef boyunlarının borcu bu kupayı en çok müzesine götüren takım olmaktır hemde öyle 2 sene falan değil 3-4-5 sene kupayı alarak nasıl yaparlar bilmem benim saygı ölçüm biraz yukarı çıktı. Bu takımın akıttığı tere saygı duymuyorum...