Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976458 defa)

0 Üye ve 40 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #465 : 18 Nisan 2014, 22:20:40 »
Türkiye lig kupası bütün sezonun alın teridir. Ne demek ne olur. Bir kupayı kaybedersin ama elinde bir kupa daha varsa onun savaşmalısın. Türkiye lig kupasını kazanırsa FB bayan takımı en azından iki kupada da rakibimize yenilmemiş oluruz. Türkiye lig kupası demek türkiye basketbol şampiyonu demek. Siz şimdiden havlu atarsanız ohhh oyuncular ne yapsın. Her neyse ben ümitliyim Türkiye şampiyonu olacağız... Kızlar tüm gücüyle asılacaklardır ve o kupayı müzemize getirecektir.

fikrine saygı duyuyorum kardeşim ama EL şampiyonluk kupasını finalde rezilce bir oyundan sonra kıytırıktan rakibine adeta hediye ediyorsan benim için diğer kupaların da bundan sonra 100 sene üstüste EL şampiyonu olsanda o acıyı unutturmaz bu dakikadan sonra şubenin kapısına kilit vursalar umrumda bile değil hepsine yazıklar olsun hala kendime gelemedim bir türlü kabul edemiyorum. İnsan maç kaybedebilir final kaybedebilir amenna ama kişiliğini ve onurunu koyacak ruhunu koyacak savaşacak en azından insanların asıl isyanı buna ha bir de koç denen zevzeke ve şube sorunlularına da bin defa yazıklar olsun arada kaynamasınlar

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #466 : 18 Nisan 2014, 22:47:46 »
Vatandaş belli ki çok dertlenmiş ve biraz ağır yazmış :(( kendisini tanımadığımı önceden belirteyim.

http://www.duhuliye.com/siz-hic-hain-kralice-gordunuz-mu/

Barış abi hiç acımaz söyler.. Yine acımamış :)

Ayrıyeten yazdıklarının altınada imzamı atarım

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #467 : 18 Nisan 2014, 23:00:53 »
Vatandaş belli ki çok dertlenmiş ve biraz ağır yazmış :(( kendisini tanımadığımı önceden belirteyim.

bende bu yazıyı koyacaktım ki sen koymuşsun iyi yapmışsın

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #468 : 18 Nisan 2014, 23:14:57 »
bende bu yazıyı koyacaktım ki sen koymuşsun iyi yapmışsın

10 numara yazı olmuş

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #469 : 18 Nisan 2014, 23:19:17 »
Türkiye lig kupası bütün sezonun alın teridir. Ne demek ne olur. Bir kupayı kaybedersin ama elinde bir kupa daha varsa onun savaşmalısın. Türkiye lig kupasını kazanırsa FB bayan takımı en azından iki kupada da rakibimize yenilmemiş oluruz. Türkiye lig kupası demek türkiye basketbol şampiyonu demek. Siz şimdiden havlu atarsanız ohhh oyuncular ne yapsın. Her neyse ben ümitliyim Türkiye şampiyonu olacağız... Kızlar tüm gücüyle asılacaklardır ve o kupayı müzemize getirecektir.

Genelde sizin düşünceniz doğru ama taraftar hiç bir zaman havlu atmadı ama havlu atanları gördük Rusya'da...Ayan beyan ortadaydı...Avrupa ligi finalinde ağız burun yapanlar, nereden çıktı bu galatasaray şimdi diyenler mi finalde o takımı 3 kere yenip şampiyon olacaklar...
Zaten biri hamileymiş,finali resmen sattı..diğerleri de yarın öbür gün ne yapsa şaşırmamalıyız 
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2014, 23:23:36 Gönderen: tafmann »

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #470 : 19 Nisan 2014, 00:21:36 »
Valla eş cinsel kadın basketbolcuları bu yüzden seviyorum en azından hamile kalmıyorlar.
Bu post tan dolayı ceza alacaksamda varsın alayım şiştim ulan!
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2014, 00:26:39 Gönderen: Carter-Williams »
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #471 : 19 Nisan 2014, 15:44:39 »

Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena Metro Enerji Salonu'nda Kayseri KASKİ ile oynadığı yarı final serisinin ikinci maçında sakatlanarak oyundan çıkan genç oyuncumuz Olcay Çakır'ın sol el tarak kemiğinin kırıldığı ve tedavisine başlanıldığı bildirildi.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #472 : 19 Nisan 2014, 15:51:54 »
Uğursuzluk bir başladı mı ardı arkası kesilmiyor... :(
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2014, 15:52:30 Gönderen: Bülent »
...

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #473 : 19 Nisan 2014, 16:08:40 »

bence çok güzel bbi yazı olmuş.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı şhn-plt

• Üye
« Yanıtla #474 : 19 Nisan 2014, 19:34:47 »
Ben yine de ümitliyim. Spor bu kazanmakta var kaybetmekte. Acı olanı ezeli rakibine hemde hiç şansları yokken kaybetmek. Seneye iyi kurulacak bir kadroyla yine kupaları alır şampiyonluklar gelir önemli olan sabır gösterebilmek. İnşallah iyi maçlar çıkararak türkiye şampiyonu olup GS'nin şampiyonluğunun bir tesadüf olduğunu ıspatlarlar kızlar . Ben buna inanıyorum başaracaklar.

Çevrimdışı Forza_FB

• Üye
« Yanıtla #475 : 19 Nisan 2014, 23:04:47 »
ısrarla gençlere yönelinmesi taraftarıyım.

eğer ki bu sistem devam edecekse sokağa atılacak parası olmamalı Fenerbahçe'nin.

sistem değişir köklü revizyon olur; o zaman başımla beraber. candace parker ı mı alıyoruz, gruda yı mı alıyoruz kimi alabiliyorsak alalım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #476 : 19 Nisan 2014, 23:43:34 »
Valla eş cinsel kadın basketbolcuları bu yüzden seviyorum en azından hamile kalmıyorlar.
Bu post tan dolayı ceza alacaksamda varsın alayım şiştim ulan!
Niye ceza alasîn dostum bizler yobaz miyiz yahu ;) :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #477 : 19 Nisan 2014, 23:45:46 »
ısrarla gençlere yönelinmesi taraftarıyım.

eğer ki bu sistem devam edecekse sokağa atılacak parası olmamalı Fenerbahçe'nin.

sistem değişir köklü revizyon olur; o zaman başımla beraber. candace parker ı mı alıyoruz, gruda yı mı alıyoruz kimi alabiliyorsak alalım.
Bence edecek Öcal sence ki sen daha çok takip edersin bu şubeyi , inanıyor musun değişim olacağına ?
Bencr zor gibi geliyor yine yerli veteran ablalarımızın sözü geçmeye devam eder parker gelse ne olur penny gelse ne olur

Çevrimdışı hme1453

• Üye
  • Biz hayatta en çok Fenerbahçeyi sevdik.
« Yanıtla #478 : 19 Nisan 2014, 23:56:13 »
Bence edecek Öcal sence ki sen daha çok takip edersin bu şubeyi , inanıyor musun değişim olacağına ?
Bencr zor gibi geliyor yine yerli veteran ablalarımızın sözü geçmeye devam eder parker gelse ne olur penny gelse ne olur

Başkan değişecek gibi duruyor abi,o zaman etki etmez mi?
Bazen sevinçli,bazen kederli,hayat seninle güzel

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #479 : 20 Nisan 2014, 12:05:14 »
Olcayın sol el tarak kemiğinin kırıldığı haberi gerçekse çok ciddi bir sorunla karşı karşıyayız malesef