Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1976786 defa)

ibrahimseckin ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #45 : 17 Aralık 2013, 07:57:49 »
Astour Ndour gene dagitmis ortaligi 25 sayi 19 ribaund ve suan takimi Gran Canaria zirveye ortak oldu bu alinan son galibiyetle. Tam aradigimiz pivot atletik, iki yonu de gelismis dort dortluk oyuncu ve suan 19 yasinda. Bu İspanyollar gercekten devsirme isinde ustalar nerden buluyorlarsa boyle oyunculari biz de araip arayip Quanitra  yı bulduk ....
Aslında biz arayıp arayıp Quanitra  bulmadık çok daha iyi oyunculara tekliflerde bulunduk ama kabul etmediler bizde Quanitra kadar düştük..

ulan utkan :)
Q yu görünce aklıma Denzel Washington abimizin oynadığı güzel bir dram olan Jhon Q filmi aklıma geldi  ??? 8) ;D

ha diyorsan ki Cem abi Quanitra da şuana kadar iyi bir dram filmi gibi gidiyor bak o zaman saygı duyar susarım  ;) ;) ;) ;)

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #46 : 22 Aralık 2013, 01:11:36 »
Bu yilki genc kizlar türkiye sampiyonasindan belli Astou Ndour'u bende takip ediyorum.
Özellikle uzun boyu ve atletik yapisi ile cok fark yaratiyordu Genclerde. Ancak A takimda'da Gran Canaria ile Eurocup'da cok cok iyi isler yapiyor, 19 yasinda olmasina ragmen takimi sirtliyor kiz. Avrupali olmasida onu cok cok degerli hale getiriyor. O yüzden umuyorum ki cabuk birsey yaparlar ve alilar su kizi, yoksa ruslara falan kaptirirsak imkani yok birdaha göremeyiz bu kizi :D

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #47 : 22 Aralık 2013, 02:55:58 »
Ben olsam simdiden alirim valla Matoyla veya Yacoubouyla takas seklinde de olur aslinda. İleride buyuk oyuncu olacak Didem hanima birisi mesaj atsin derim gec olmadan.
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : 26 Aralık 2013, 13:35:39 »
murat kaya ;
değerli hocam :)
varmı transfer yapmamızı istediğin bi isim genelde kimi istiyorsan alıyoruz :)
bi hedef koy bakalım

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #49 : 26 Aralık 2013, 13:59:15 »
murat kaya ;
değerli hocam :)
varmı transfer yapmamızı istediğin bi isim genelde kimi istiyorsan alıyoruz :)
bi hedef koy bakalım

Abi ben oyun tarzı açısından seneye GRUDANIN bize cuk oturacağından yanayım..

Angel ve Vera kalsın..Birde Prince..Alınsın..Koşan bir takım istiyorum.Top hakimiyeti olan bir takım..

Birsel-olcay-Pelin
Meral-Price
Della done-Angel-Begüm
Vera-Tuğçe
Gruda-Miss Q Belki seneye Bizim Genç takımdaki uzumuzu da rotasyona sokarız.Hülya Çoklar
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #50 : 26 Aralık 2013, 15:15:26 »
Duyum var mi ? Matoya lisans cikardiklarina gore ara transfer olmayacak gibi :(
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #51 : 26 Aralık 2013, 15:42:26 »

Elena Delle Donne ikna edilip transferi sağlanabilirse bence çok önemli bir transfer olur.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #52 : 28 Aralık 2013, 10:49:46 »

İsfendiyar Zülfikari’den Basketbol Takımına yemek

Bayan Basketbol Şube Sorumlusu Asbaşkanımız İsfendiyar Zülfikari, Fenerbahçe Bayan Basketbol Takımımızın teknik heyet ve oyuncularına bir öğle yemeği verdi.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri'ndeki yemeğin ardından İsfendiyar Zülfikari, teknik heyet ve oyunculara, kendi hazırladığı yeni yıl hediyelerini de takdim etti. Organizasyonun sonunda medya mensupları oyuncularımızla röportajlar yaptı.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #53 : 28 Aralık 2013, 13:21:09 »
Hersey iyi guzelde kocu niye arkaya atiyorsun ?

Ps : Bu arada Hulya rotasyona dahil edilemez mi ? Ya da denenemez mi ? Gayet yetenekliydi gencler maclarini izledigim kadariyla kisa da olsa sure almali diye dusunuyorum.
« Son Düzenleme: 28 Aralık 2013, 13:42:41 Gönderen: erik2929 »

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #54 : 29 Aralık 2013, 10:50:10 »
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #55 : 29 Aralık 2013, 14:58:01 »

Zafer Kalaycıoğlu nu sezon ortasında etik olmayan davranışlarla takımı bırakmasından dolayı sevmiyorum. Ancak Çarşamba günü oynanan Fenerbahçe - Gs odeabank maçı ile ilgili yazdığı yazıdan bir kısımı çok güzel bulduğum için paylaşmak isterim;

"...Nevriye’nin transferinden sonra Fenerbahçe’nin maçları Türk oyuncuların sağladığı üstünlükle kazanma bahanesi artık eski bir masal oldu. Galatasaray’da geçen sezon kaybedilen şampiyonluk için bulunan gerekçe ise Lindsay Whalen’in kaçması olarak lanse edildi. Bu yıl ise sözde “küçülme” politikası yeni bahane olarak ısıtılmaya başlandı ..."

;D

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #56 : 29 Aralık 2013, 15:15:46 »
Zafer Kalaycıoğlu nu sezon ortasında etik olmayan davranışlarla takımı bırakmasından dolayı sevmiyorum. Ancak Çarşamba günü oynanan Fenerbahçe - Gs odeabank maçı ile ilgili yazdığı yazıdan bir kısımı çok güzel bulduğum için paylaşmak isterim;

"...Nevriye’nin transferinden sonra Fenerbahçe’nin maçları Türk oyuncuların sağladığı üstünlükle kazanma bahanesi artık eski bir masal oldu. Galatasaray’da geçen sezon kaybedilen şampiyonluk için bulunan gerekçe ise Lindsay Whalen’in kaçması olarak lanse edildi. Bu yıl ise sözde “küçülme” politikası yeni bahane olarak ısıtılmaya başlandı ..."

;D

Bahane üretmeye devam  :D
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #57 : 30 Aralık 2013, 13:27:44 »
Birsel-Olcay-Frida eldebrink
Prince-Esmeral
Angel-Begüm
Vera-Tuğçe
C.Parker-Q

İçim kan ağlasada seneye Cappie ile yollar ayrılıp C.Parker alınmalı şuan kadın basketbolunda parkede en büyük farkı yaratan iki oyuncudan biri ve olası transferi=Euroleague şampiyonluğu.

Parker olmazsa Elena della Done İKNA edilip transfer edilmeli.

Birsel-Olcay-Frida
EDD-Esmeral
Angel-Begüm
Vera-Tuğçe-
Sancho-Quanitra-Matovic
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #58 : 30 Aralık 2013, 19:09:14 »
Abi ben oyun tarzı açısından seneye GRUDANIN bize cuk oturacağından yanayım..

Angel ve Vera kalsın..Birde Prince..Alınsın..Koşan bir takım istiyorum.Top hakimiyeti olan bir takım..

Birsel-olcay-Pelin
Meral-Price
Della done-Angel-Begüm
Vera-Tuğçe
Gruda-Miss Q Belki seneye Bizim Genç takımdaki uzumuzu da rotasyona sokarız.Hülya Çoklar

murat hocam koçu yollamaya calışıyordu bir ara(ama haklıydı başka) acaba şimdi ne düşünüyor. transfer düşüncelerinizde koç değişikliği yer almıyor mu? buralara yazılmamış da. merak ettim :))
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Ibrahim K.

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #59 : 30 Aralık 2013, 20:21:16 »
murat hocam koçu yollamaya calışıyordu bir ara(ama haklıydı başka) acaba şimdi ne düşünüyor. transfer düşüncelerinizde koç değişikliği yer almıyor mu? buralara yazılmamış da. merak ettim :))

Bence direk Murat abi gecsin takimin basina :) Yazmis ya birde kosan takim istiyorum diye :)