Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811421 defa)

DesperateCry ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #255 : 26 Ocak 2014, 23:26:09 »
:)  Simdi farkettim, soyleyince. Voleybolla ilgilenmeyen arkadaslar, bu basketcileri ilk defa duyduklari icin sasirmis olabilir.  Verilen kisa sureli rahatsizlik icin ozur dileriz :)

bayağı kaptırmışınız abi
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #256 : 26 Ocak 2014, 23:28:36 »
:)  Simdi farkettim, soyleyince. Voleybolla ilgilenmeyen arkadaslar, bu basketcileri ilk defa duyduklari icin sasirmis olabilir.  Verilen kisa sureli rahatsizlik icin ozur dileriz :)
yalan yok abi 2 saattir bu adamlar ncaa'de demi oynuyo diyorum kendi kendime hahahahahaha cem abi Thaisa Menezes yazınca anladım voleybol thaisa özel ilgi alanımda hahahha
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #257 : 26 Ocak 2014, 23:38:11 »
Hahah.  Aynen, kisa sureli de olsa, hic bilinmeyen isimlerle karizma yaptik desene :)
acayip özellikle cem abiyle sen hahahahhaha ama thaisa ele verdi hahahaha
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #258 : 27 Ocak 2014, 01:30:30 »
Ahaha biraz erkek şubesine çalıştım anka
DeCecco
Simon*
Divis *

Mevcut şartlarda yabancı pasör hayal ama *koyduğum iki isim olur gibi

Bayanlar da şimdilik larson'a yürüdüm
Thaisa Menezes e bütün taraftar yürümek lazım :)
 Haa birde neriman için galatasaray seda takası önerdim

Neriman için haber bekliyorum :) :)
Cem abi sen sözleşmesi biten oyuncuya niye takas tklif ettin ki ya?Dur dur söyleme ben tahmin edeyim tamamen Ezeli rekabet ebedi dostluk sözü çerçevesinde bi hareketti dimi bu?

Nihan'dan sonra Seda'yı da alırlarsa her iki taraf içinde güzel hamle olur cidden(taraflar sen ve ben oluyoruz tabi burda) :D

son olrakta İpek-Aslı Kalaç taksını bi düşün derim :)
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #259 : 29 Ocak 2014, 21:58:20 »
Arkadaslar, seneye Aneta kalsin diyenler var mi?  Giderse, hangi alternatiflerin gelmesini istersiniz? 
Ben kalmasını isterim .. Çok çalışkan oyuncu,ne zaman iyiydin desem daha iyi olmalıyım diyor. Ki bence kaliteli de oyuncu.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #260 : 29 Ocak 2014, 23:26:57 »
Katiliyorum.  En ust seviye, elit bir capraz degil ama dedigin gibi caliskan, yeri geldigini skor anlaminda ciddi katkilar saglayan bir oyuncu. 

bence level atlayamazsa gelecek yıl CL de yetersiz kalabilir. daha olmuş biri olsa daha iyi olur. veya 3. smaçör alıp çaprazsız oynamak da olabilir. zira CL şampiyonluğu 3 smaçörle gelmişti (kim-luba-logan tom)
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #261 : 30 Ocak 2014, 11:11:46 »
Üç smaçörle de oynanabilir ama onun için 2'den hücum edebilen bir smaçör gerekir ki çok kolay olmuyor onu bulmak.
Ben saf bir çaprazla oynamaktan yanayım. Aneta'yı çok seviyorum, herşeyini veriyor takıma kapasitesi el verdiğince. Ama seneye CL için "yırtıcı bir forvet" daha iyi olabilir ;D

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #262 : 30 Ocak 2014, 11:18:33 »

Bence Türk pasör çaprazı ve yabancı orta (Thaisa) daha iyi olur. Bir de yedek kadro mutlaka kuvvetlendirilmeli. Olası bir sakatlık halinde takım bu sakatlığı hissetmeyecek kalitede kadro (kolay olmasa da) kurulmaya çalışılmalı.
FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #263 : 30 Ocak 2014, 12:36:37 »
3 smaçör ile oynama fikri güzel tabi aslında o iş biraz da mecburiyetten yapılmış bir durumdu ama kadronda Sokolova ve Kim gibi iki tane oyuncu vardı , hani hepimizin diline doladığı ''komple smaçör '' olayı varya işte ondan ,
sadece kim ile bu sistem olmaz , Kim in yanına da yeni bir sokolova bulamayız o yüzden o hayal olmaktan öteye gitmez bence .

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #264 : 30 Ocak 2014, 13:35:39 »
buraya yazdım mı tam hatırlamıyorum ama Neslihan denilen sakız kurusuna twitterdan aynen şöyle yazdım umarım cem arkadaşının sözünü dinler

'' bizim şubedekiler sana teklif yapmak gibi bir aptallık içinde bulunabilirler sen sakın kabul etme , gittiğin her yeri kurutuyorsun tenerife dahil ''

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #265 : 30 Ocak 2014, 13:54:39 »
3 smaçör ile oynama fikri güzel tabi aslında o iş biraz da mecburiyetten yapılmış bir durumdu ama kadronda Sokolova ve Kim gibi iki tane oyuncu vardı , hani hepimizin diline doladığı ''komple smaçör '' olayı varya işte ondan ,
sadece kim ile bu sistem olmaz , Kim in yanına da yeni bir sokolova bulamayız o yüzden o hayal olmaktan öteye gitmez bence .
Aynen öyle şu an dünya üzerinde manşet ve defans olarak bu kadar iyi olup,hücumda da mükemmelle yakın olan sadece Kim var.O da bizim oyuncumuz zaten.Kosheleva olabilir belki ama Rusya dışına çıkma ihtimali çok düşük ve Manşette sorun yaşıyabiliyo Saf bi' çapraz daha iyi olur bence Brakocevic'i alabilsek keşke.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #266 : 30 Ocak 2014, 13:57:26 »
Aynen öyle şu an dünya üzerinde manşet ve defans olarak bu kadar iyi olup,hücumda da mükemmelle yakın olan sadece Kim var.O da bizim oyuncumuz zaten.Kosheleva olabilir belki ama Rusya dışına çıkma ihtimali çok düşük ve Manşette sorun yaşıyabiliyo Saf bi' çapraz daha iyi olur bence Brakocevic'i alabilsek keşke.
Kosheleva abla safi yetenek ama kafası basmıyor çalışmıyor kendisini geliştirmiyor 3 sene önceki haline göre çok geri gitti ne yazık ki
yoksa benim ondan çok umudum vardı

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
« Yanıtla #267 : 30 Ocak 2014, 14:06:51 »
Kosheleva abla safi yetenek ama kafası basmıyor çalışmıyor kendisini geliştirmiyor 3 sene önceki haline göre çok geri gitti ne yazık ki
yoksa benim ondan çok umudum vardı
Rusların da baya beklentisi vardı ondan yeni Sokolovamız diyolardı hatta ama sakatlıklar baya geri götürdü dediğin gibi.Avrupa şampiyonasında iyi oynadı ama.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #268 : 30 Ocak 2014, 14:08:00 »
Sokolova gibisi bir daha zor gelir

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #269 : 30 Ocak 2014, 14:18:12 »
Rusların da baya beklentisi vardı ondan yeni Sokolovamız diyolardı hatta ama sakatlıklar baya geri götürdü dediğin gibi.Avrupa şampiyonasında iyi oynadı ama.
haklısın ama manşet kötü biraz üzerine çökünce hemen dağılıyor ne yazık ki :)
işte genç yaşta tamam ben oldum denilince bi halt olunmuyor
Sokolova'nın kıymeti birkaç sene sonra daha çok anlaşılacak , öyle bir oyuncu kolayına yetişmeyecek çünkü