Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811473 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #315 : 09 Şubat 2014, 10:40:53 »
Ne Neslihan'mış arkadaş. Sanki voleybolun gladyosu. Her taşın altından o çıkıyor yeminle. Futbolda Fatih Terim, burada bu...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #316 : 09 Şubat 2014, 11:02:05 »
Hakan abi alt tarafı neslihan çiğnediği sakız kadar IQ su olan bi oyuncu.
Neslihan her tarafı kibir olsa ne olur aslında sisley volley serkan naif bir insan o yüzden düzgün kelimeler kullanıyor ama ben rahatça söyleyim neslihan daki kibir filan değil bildiğin 'Salaklik'...
26 yaşındaki neriman dururken 31 yasinda neslihan alırsak ikinci salaklilığı da biz yapacağız. Yaparız klüp olarak severiz böyle şeyleri. 

Neslihan eski hali ile bile maç kazandırmazdi (celitans gibi biraz ) sadece bireysel istatistik yapar. Hani basketbol da clucht time diyoruz ya ellerin titredigi zamanlarsa bu falım kadın hiç ortalarda gözükmez kapasitesi yetmez.

Şu ghoncarova daki kibir nedir bi bana izah eder misiniz merak ediyorum.  Hooker için de aynı ifade kullanmış ..

Serkan tenerife başkanı söylediklerini wiki de bulamadım o yüzden sana cevap veremiyorum :) :) 8)

Wiki de bulunacak birseyler yazardan cevap yazayım sana !!

Edit.. neslihan logan ve sokolova yüzünden kupa lardan noldu yazılmış.  İroni olduğunu düşünüyorum.  O iki efsane isim yanında nelihan haddini bilecek bir kere. Kupalardan olmis ise falım neslihan yüzünden tom ve sokolova başarısız olmuştur.

Neslihan in bizim maçtalardaki bize karşı tavırları na deginmedim bile tamamen yetenek kapasite saha içi ile bakıyorum.

Seda yi hangi italyan takımı istedi merak ettim ?
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2014, 11:05:56 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #317 : 09 Şubat 2014, 11:22:26 »
Hakan abi aslında neslihan için söylenecek çok güzel argo bir deyim var ama buraya yazmayim cepten sms gönderiyorum :) :)

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #318 : 09 Şubat 2014, 12:29:49 »
Keşke Neriman olsa ama kız fanatik GS'li ve ECZ işi şimdiden bitmiş diyorlar. Neslihan'ı Neriman'a tercih ediyoruz gibi bir durum yok yani. İkisi de bize çok fayda sağlar bana kalırsa. Sorsalar kesinlikle Neriman derim. Ama Neslihan transferi Neriman'a göre çok daha olası şuanki duruma göre.

Hooker gelsin. Kim'e yapılan tezahüratlardan ve sevgiden bile nem kapar. Neden ona daha fazla top atılıyor diye sorun yaratır. Eğer gelirse bu mesajımı saklayın. Kız arıza bildiğiniz. Ha dünyanın en atletik voleybolcusu olabilir ama takım oyunuyla alakası yok. Neslihan'ı bunla eleştirip Hooker demek manasız.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #319 : 09 Şubat 2014, 12:42:42 »
Keşke Neriman olsa ama kız fanatik GS'li ve ECZ işi şimdiden bitmiş diyorlar. Neslihan'ı Neriman'a tercih ediyoruz gibi bir durum yok yani. İkisi de bize çok fayda sağlar bana kalırsa. Sorsalar kesinlikle Neriman derim. Ama Neslihan transferi Neriman'a göre çok daha olası şuanki duruma göre.

Hooker gelsin. Kim'e yapılan tezahüratlardan ve sevgiden bile nem kapar. Neden ona daha fazla top atılıyor diye sorun yaratır. Eğer gelirse bu mesajımı saklayın. Kız arıza bildiğiniz. Ha dünyanın en atletik voleybolcusu olabilir ama takım oyunuyla alakası yok. Neslihan'ı bunla eleştirip Hooker demek manasız.
Kesinlikle . Neriman smaçör oynamak istiyorum pç oynamaktan memnun değilim diyor ısrarla. Biz alırsak smaçör olarak alacaz e Neriman ın manşeti belli dağlara taşlara.Gs li olmasına ve Ecz ile anlaşmış olmasına değinmiyorum bile. Ha derseniz ki Sokolova Kim Logan lı dönemdeki gibi 3 smaçörlü oynayalım. Garay Neri Kim tamam kabul. Lakin Koç bu oyun tarzını yapar mı bilinmez.. Neslihan ın sakızı evet hoş görünmüyor ama Aneta da çoğu kez sakızla çıkıyor .Larson da keza öyle.. Geçenlerde lise döneminde profesyonel olarak voleybol oynamış yeğenimle konuştuk bu sakız meselesini. Bana dediği şu bende sakız çiğniyordum yoksa smaç vururken dilimi ısırıyordum. O yüzden çoğu oyuncu sakız çiğner. Yani sakız a bu kadar takılmamak lazım. Ha aklına gelirsek Orkun Darnel gibi bana göre Nesli nin sırtından adam olmaya çalışan bir insan ile evlendiği için aklından şüphe duyduğum aşikar. Ama işte gönül bu.. Gerisini getiremeyeceğim:)))
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #320 : 09 Şubat 2014, 12:47:45 »
Bu Dani Lins, amiyane tabiriyle, les gibi bir pasor iken, bu kadar kisa surede muazzam pasorluge nasil yukseldi hala anlayadim.  Voleyboldaki ilginc gelismelerden biridir benim icin.
Valla bilmiyorum bana oyunu çok hoş geliyor. Daha iyisi var mı tabiki var ama işte boydan kaybediyorlar ki günümüz voleybolunda boy çok önemli bir yer işgal ediyor pasör için. Ortalarla çok oynayan bir Antoniyevic var birde Dani Lins. Antoniyevic in sözleşmesi önümüzdeki sezonda geçerli Dani ise bu yıl boşa çıkıyor.Zaten ben öyle havada çifte telli halay horon gibi değişik figürler içerisine giren pasör aramıyorum artık ha olsa süper olur ama yok. O yüzden temiz pas atsın,smaçörlerin ve orta oyuncuların belini kırmasın verdiği paslarla,arada bir blok yapsın ve ortalarla çok aynasın yeterli:)) Çok mu şey istiyorum acep:)

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #321 : 09 Şubat 2014, 12:53:50 »
Galatasaray Neriman'a kaptanlığı verdi.Ellerinde tutmak için herşeyi yapacaklardır.Çok zor transfer.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #322 : 09 Şubat 2014, 12:55:32 »
Galatasaray Neriman'a kaptanlığı verdi.Ellerinde tutmak için herşeyi yapacaklardır.Çok zor transfer.
Valla isterlerse idari menejerliği Orkun dan alıp Neri ye versinler cl ye gidemedikten sonra değişen bir şey olmaz. Şirinlik yapıyorlar güya:))

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #323 : 09 Şubat 2014, 13:06:39 »

Neriman a kaptanlık verilmesi garip ve komik olmuş. Neriman "şimdiye kadar aklınız neredeydi" dese yeridir.

Neriman Gsd den ayrılırsa ve uzun süre ilk 3 e girmeleri epeyce zor olur artık.

Maaşlarının ödenmediği haberleri de çıkıyor, hem de sponsorları olmasına rağmen.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • serdarrsirin
« Yanıtla #324 : 09 Şubat 2014, 13:07:12 »
Valla isterlerse idari menejerliği Orkun dan alıp Neri ye versinler cl ye gidemedikten sonra değişen bir şey olmaz. Şirinlik yapıyorlar güya:))

Bide maddi sıkıntıları varmış sanırım.Beter olsunlar.Bende isterim Neriman'ın gelmesini.
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #325 : 09 Şubat 2014, 13:17:18 »
Ünal Aysal bir sebep olsa da amatör sporlara yatırımı çeksek diyordur zaten. Onlar için varsa yoksa futbol.

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #326 : 09 Şubat 2014, 13:36:13 »
Ünal Aysal bir sebep olsa da amatör sporlara yatırımı çeksek diyordur zaten. Onlar için varsa yoksa futbol.

UAysal zaten futbol icin orada tutuluyor. destekcileri futboldaki menfaat icin biatlarini kabul ediyorlar. amator branslar ve sponsorlari sirf FB ye alternatif olmasi icin saglaniyor malum cevrelerce. model ve Fb ye alternatif kulup imaji verilmeye calisiliyor ama olmuyor iste. zaten yavas yavas o destekler de cekiliyor. zira misyon tamamlaniyor. bakin kadin baskette kuculduler, erkek voleybolda kayboldular, eminim kadin voleybolda da kuculup kaybolacaklar. sponsorlardan gelen paralari futbola kaydirmiyorlarsa ben de ne olayim.
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
« Yanıtla #327 : 09 Şubat 2014, 14:24:52 »
UAysal zaten futbol icin orada tutuluyor. destekcileri futboldaki menfaat icin biatlarini kabul ediyorlar. amator branslar ve sponsorlari sirf FB ye alternatif olmasi icin saglaniyor malum cevrelerce. model ve Fb ye alternatif kulup imaji verilmeye calisiliyor ama olmuyor iste. zaten yavas yavas o destekler de cekiliyor. zira misyon tamamlaniyor. bakin kadin baskette kuculduler, erkek voleybolda kayboldular, eminim kadin voleybolda da kuculup kaybolacaklar. sponsorlardan gelen paralari futbola kaydirmiyorlarsa ben de ne olayim.

Kesinlikle katılıyorum. Biraz reel piyasa gerçekleriyle hareket ediyorlar. GS voleybolda bir ekol yaratamadı onca yatırıma rağmen daha fazla çaba göstermeyecekler sanırım. 109 yıllık camia onca yatırıma rağmen bir ekol yaratamıyorsa kendi sorunları. Bir spor kulübünün tek önemsediği futbolsa kendileri bilir. Biz amatör şubelerimizle çok mutluyuz

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #328 : 09 Şubat 2014, 14:29:40 »
Bide maddi sıkıntıları varmış sanırım.Beter olsunlar.Bende isterim Neriman'ın gelmesini.
Ahlarımız çıkıyor ahlarımızz....

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #329 : 09 Şubat 2014, 14:34:41 »
Ahlarımız çıkıyor ahlarımızz....

daha durun. once amatorlerde cokecekler. sonra futbolda. Allah yarina birakir ama yanlarina birakmaz.
« Son Düzenleme: 09 Şubat 2014, 19:31:25 Gönderen: sener_nureddin »
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE