Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811431 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #390 : 27 Şubat 2014, 23:51:59 »
Ben neslihan a .... demiş olayım rahatlayım da onlar istediklerini alsinlar istediklerini bağlasınlar

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #391 : 28 Şubat 2014, 12:57:12 »
Arkadaslar, kulup olarak buyuk kulubuz ama voleybolda bizim oyuncularimiza gosterilen alakayi fazla abartmamakta fayda var.  Bugun takim kalitesi olarak cok geriye dusmelerine ragmen, tribun ve ortam bakimindan bizim fersah fersah otemizde olan Italyan takimlari var. 

Var tabi ama bu tamamen voleybol kültürüyle alakalı bir durum. İtalya'da neredeyse her takımın kendine ait salonu bir kültürü var. Bizde bu kültüre en yakın kulüp Fenerbahçe ama tabi ki çok eksiğimiz var. Burhan Felek'te oynuyor olmamız bile büyük eksiklik. Vakıfbank kendi salonunu yapıyor, Eczacıbaşı'nın kör topal salonu var. Galatasaray ilk fırsatta amatör sporu bitiricek. Fenerbahçe yeni bir salon yapar mı göreceğiz. Taraftarın voleybol sporunu sahiplenmesi için şart ama başımızdan belalarda eksik olmuyor inş. bunun da sırası gelir.
Yöneticilere kızamıyorum artık. Her gün yeni bir tuzak yeni bir bela. Uefa'sı bitse Yartıgay'ı bitmiyor. TS GS bitse PFDK bitmiyor. TFF bitse Hakemler durmuyor.

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #392 : 28 Şubat 2014, 15:53:30 »
Naz gibi bir oyuncunun bile geri gelebileceği savunulurken Neslihan'ın gelmesinin istenmemesi de değişik oluyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #393 : 28 Şubat 2014, 16:15:09 »
Naz gibi bir oyuncunun bile geri gelebileceği savunulurken Neslihan'ın gelmesinin istenmemesi de değişik oluyor.

Nedir değişik olan ?
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2014, 16:25:17 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #394 : 28 Şubat 2014, 16:49:38 »
Cem kardeşim kızma ama bende Burak ile aynı düşüncedeyim. Neslihan ın ne gibi bir yanlışı oldu bizim kulübe ?
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Burakcnar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #395 : 28 Şubat 2014, 16:52:58 »
Nedir değişik olan ?

Neslihan'a bu kadar kin beslemenizi anlayamıyorum.Hele Naz gibi birine bile ılımlı yaklaşırken.

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #396 : 28 Şubat 2014, 16:56:09 »
hooker'ı kim alıyor benim kafa orda kaldı ya :(((
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #397 : 28 Şubat 2014, 17:03:31 »
hooker'ı kim alıyor benim kafa orda kaldı ya :(((
Ecz alacak deniliyordu

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #398 : 28 Şubat 2014, 17:25:23 »
Cem kardeşim kızma ama bende Burak ile aynı düşüncedeyim. Neslihan ın ne gibi bir yanlışı oldu bizim kulübe ?

ya güzel hocam ben niye kızayım ki herkes farklı oyuncu isteyebilir , orasına benim karışmam olmaz tabiki ne haddime
ortaya öyle laf atılmasına kızıyorum ben
alıntı diye bir şey var forumda , muhattab kimse ya isim yazılıur yada alıntı yapılır ki cevap verilsin ,
ortaya laf atıldığı için bende bile bile gıcıklık yapmak için öyle sert yazıyorum :)

gelelim Neslihan meselesine.
ya hocam Nelslihan'a ...... sana birşey olmasın 8) gelecek ise gelsin , saha dışını geçtim aynı şeyleri 1000 kere konuşmaya gerek yok , neslihan bitik ,cenabet ,gudubet bir oyuncu , gelirse bizim şubeyide hazır ivmelenmiş iken tekrardan kurutacak diye korkuyorum

Burakcnar;

bir kere Naz'ı ben severim , aşık değilim hani yanlış anlaşıma olmasın , ben evli o evli olmaz zaten :) haa paralel evren olsaydı ikimizde bekar olsaydık belki o zaman olabilir di ama çok zayıf biraz kilo alması lazım onun içinde :) 8)

Neslihan'a niye sempati duyayım ki ? bir sebep göremiyorum o salağa sempati duymak için , Naz bize 20 sinde geldi öyle veya böyle 3 sene oynadı , alınan şampiyonluk ve şampiyonlar ligi kupasında çok fazla emeği vardır, kendisini ve oyun tarzını severim ama sen benim yazdıklarıma dikkat etmemişşin , ben Naz ı sevmeme rağmen gittikten sonraki '' aptalca ve gerizekalıca '' yaptığı söylemlerden dolayı şu anda bize gelmesini istemem , belki 4 5 sene geçer o süre zarfında bi kafasını duvarlara vurur vs vs olursa o zaman olabilir .
o yüzden tabiki Naz ın yanında Nelishan ın esamesi okunmaz , ne vermiş bize , gittiği hangi klübe ne vermiş ki bize ne versin orası da ayrı mesele..

ayrıca benim için 1nci öncelik Fenerbahçe'dir .
pasör çaprazına Fethullah Gülen
smaçöre Recep Tayyip Erdoğan
Libero ya Kemal Kılıçdaroğlu ( başka pozisyonda hayatta oynayamaz :) ) transfer edilse ben yine desteklerim yahu öncelik bu takımın başarılı olmasıdır.

yine yeniden söylüyorum
lütfen oraya bi laf atmayalım buna bende dahil , alıntı veya isim yazarsak tartışmalar daha güzel olur
tartışmak kavga etmek iyidir ,burada birbirimizi dövecek halimiz yok ya ,
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2014, 17:25:52 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #399 : 28 Şubat 2014, 22:19:21 »
ya güzel hocam ben niye kızayım ki herkes farklı oyuncu isteyebilir , orasına benim karışmam olmaz tabiki ne haddime
ortaya öyle laf atılmasına kızıyorum ben
alıntı diye bir şey var forumda , muhattab kimse ya isim yazılıur yada alıntı yapılır ki cevap verilsin ,
ortaya laf atıldığı için bende bile bile gıcıklık yapmak için öyle sert yazıyorum :)

gelelim Neslihan meselesine.
ya hocam Nelslihan'a ...... sana birşey olmasın 8) gelecek ise gelsin , saha dışını geçtim aynı şeyleri 1000 kere konuşmaya gerek yok , neslihan bitik ,cenabet ,gudubet bir oyuncu , gelirse bizim şubeyide hazır ivmelenmiş iken tekrardan kurutacak diye korkuyorum

Burakcnar;

bir kere Naz'ı ben severim , aşık değilim hani yanlış anlaşıma olmasın , ben evli o evli olmaz zaten :) haa paralel evren olsaydı ikimizde bekar olsaydık belki o zaman olabilir di ama çok zayıf biraz kilo alması lazım onun içinde :) 8)

Neslihan'a niye sempati duyayım ki ? bir sebep göremiyorum o salağa sempati duymak için , Naz bize 20 sinde geldi öyle veya böyle 3 sene oynadı , alınan şampiyonluk ve şampiyonlar ligi kupasında çok fazla emeği vardır, kendisini ve oyun tarzını severim ama sen benim yazdıklarıma dikkat etmemişşin , ben Naz ı sevmeme rağmen gittikten sonraki '' aptalca ve gerizekalıca '' yaptığı söylemlerden dolayı şu anda bize gelmesini istemem , belki 4 5 sene geçer o süre zarfında bi kafasını duvarlara vurur vs vs olursa o zaman olabilir .
o yüzden tabiki Naz ın yanında Nelishan ın esamesi okunmaz , ne vermiş bize , gittiği hangi klübe ne vermiş ki bize ne versin orası da ayrı mesele..

ayrıca benim için 1nci öncelik Fenerbahçe'dir .
pasör çaprazına Fethullah Gülen
smaçöre Recep Tayyip Erdoğan
Libero ya Kemal Kılıçdaroğlu ( başka pozisyonda hayatta oynayamaz :) ) transfer edilse ben yine desteklerim yahu öncelik bu takımın başarılı olmasıdır.

yine yeniden söylüyorum
lütfen oraya bi laf atmayalım buna bende dahil , alıntı veya isim yazarsak tartışmalar daha güzel olur
tartışmak kavga etmek iyidir ,burada birbirimizi dövecek halimiz yok ya ,

Anladım ablacım. Çok güzel açıklamışsın. Haklısın bir yerde aslında yani kişisel olarak bakıldığında Nesli nin kulüp bazında lig kupaları tr kupalarını saymazsak başarısı yok. Egosu yüksek bir oyuncu ve takım içi dinamikleri değiştiren bir oyuncu demişsin .Haklısın da .. Ama  şu da var ki Nesli şimdiye kadar hep müessese takımlarında oynadı. Yani bizim gibi bir spor kulübünde oynamanın verdiği durumları hiç yaşamadı. Başarısızlıkta kendilerine yüklenilmedi taraftarları baskı yapmadı aynı şekilde yönetimleri de.. Bu yüzden o hallerinin bizde olacağını şahsen düşünmüyorum .Yani öyle rahat olamayacaktır olmamalı da.. Karpol gibi bir koç olsaydı takımın başında Nesli nin saçını başını yolar tekme tokat allah ne verdiyse girişirdi .Neslihan kontrol edilmesi güç bir oyuncu bence buda egosundan geliyor.Neriman bize gelmez çok zor bir ihtimal ki zaten Ecz ile anlaştığı söyleniyor. Hooker ile de Ecz nın anlaştığı dolaşıyor ortalarda. O zaman Neslihan ın bize gelmesi en mantıklı olan durum. Şu yabancı zırvalığı olmasa zaten kimse Nesli demez eminim işte elimiz ayağımız mahkum bir yerde. Alt yapıdan oyuncumuz olmuş olsa hani ona güvenir bir şeyler düşünürdük lakin o da yok.Keşke Aneta yedek kalmayı kabul edecek bir oyuncu olsa..

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #400 : 19 Mart 2014, 14:56:07 »

VM de Neslihan ın Fenerbahçe ye transfer olduğu konuşuluyor.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #401 : 19 Mart 2014, 15:32:27 »
VM de Neslihan ın Fenerbahçe ye transfer olduğu konuşuluyor.

Anka kesinleşen bir durum yok..Olsada şimdi çıkmaz haberi...Ama ilgilendiğimizi bileyen yok zaten
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #402 : 19 Mart 2014, 15:59:10 »
Haberi yazan arkadaşımızın Nalan Ural ile iyi arası iyidir...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #403 : 19 Mart 2014, 16:00:03 »
Anka kesinleşen bir durum yok..Olsada şimdi çıkmaz haberi...Ama ilgilendiğimizi bileyen yok zaten
Uğur görüşmeden öteye gitti dedi. Acep ön protokol neyim falan mı imzaladı?

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #404 : 19 Mart 2014, 16:03:45 »
Kendisine takımın yıldızının Kim, kaptanını Eda olduğu(inşallah) söylenip kabul ettiyse benim için sorun yok. 
...