Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811403 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #30 : 06 Aralık 2013, 14:30:51 »
Desenize, Neslihan gelirse takip edeceğim şube sayısı beşten dörde düşecek. Bir yükten kurtulacağız.

Kendimi Neslihan'ın aldığı bir sayıyı alkışlarken, ya da Işıl'ın attığı bir sayıya sevinirken düşünemiyorum.

Çevrimdışı ayhanons

• Üye
  • Yer: Isparta
« Yanıtla #31 : 06 Aralık 2013, 14:35:44 »
Hoş buldum CEMAGRAK teşekkür ederim...
söylediklerinde haklısın,sporcular herşeyi söylüyorlar ama söyledikleri takıma transfer olduklarında herşey bitiyor,Elif örneği doğrudur..
Biz de istiyoruz ki takımımızın sporcuları ZEKİ,ÇEVİK,AHLAKLI olsun ;)tek olay bu ;)
tabiiki başarılı olmak da bunların devamı ;)
Elbette Çiğdem´le Neslihan arkadaşlar ve transfer gerçekleşebilir de ...biz biraz daha duygusal olduğumuzdan zor hazmediyoruz, onu da hazmederiz...
Çiğdem bence gerekli adımları atacaktır başarı için..
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 14:39:26 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı ayhanons

• Üye
  • Yer: Isparta
« Yanıtla #32 : 06 Aralık 2013, 14:38:15 »
Hakan öyle söyleme,biz illa ki takip ederiz,illa ki heyecanlaniriz,illa ki uzuluruz ve seviniriz FENERBAHCE takimlarindan..bir oyuncu icin sen de birakmazsin takibi eminim ben ;)
ancak Isil wnba gitsin abi,bizde isi olmaz;)))

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #33 : 06 Aralık 2013, 14:45:20 »
Özellikle daha önce atıp tutan kişilerin sonra söylediklerini yutmalarını izlemek bana keyifli geliyor. Kendileri utansın biz niye rahatsız olalım :)
Elif örneğinde gördük nasıl yuttu dediklerini. Bize arkamıza yaslanıp keyifle izlemek düşer Nesli gelirse..

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #34 : 06 Aralık 2013, 14:47:20 »
Merhabalar
Neriman'da Neslihan'da koyu Galatasaray fanatiği.. Nesli belki de Neriman hayatta bize gelmez.
Özge ve Gözde zaten gelmesin ikisi de tam Fenerbahçe düşmanı.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 14:50:12 Gönderen: cemagrak »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #35 : 06 Aralık 2013, 14:56:01 »
Merhabalar
Neriman'da Neslihan'da koyu Galatasaray fanatiği.. Nesli belki de Neriman hayatta bize gelmez.
Özge ve Gözde zaten gelmesin ikisi de tam Fenerbahçe düşmanı.

Teşekkür ederim hassasiyetiniz için... Bir adım daha atalım: "Neriman ve Neslihan gelmek istese bile biz dönüp bakmayalım." :)

beshem;

Haklısınız. Bu iş ne taraftan baktığınız ile ilgili... Ben bildiğiniz gibi diğer taraftan bakıyorum ve bu saatten sonra da farklı- pragmatist bir bakış geliştirebileceğimi sanmıyorum. :)

Çevrimdışı magi

• Üye
  • gastronomy and culinary art
« Yanıtla #36 : 06 Aralık 2013, 15:00:39 »
Işıl'ı da kadın basket takımına alalım. Tam olsun.
Allah korusun :)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #37 : 06 Aralık 2013, 15:02:46 »
Işıl'ı da kadın basket takımına alalım. Tam olsun.
Allah korusun :)

Şükürler olsun, bugün bu konuda benim kafamda bir taraftara rastladım. Tekrar hoşgeldiniz aramıza. :)

Tabii bu konuda benden çok farklı düşünen arkadaşlar da tekrar hoşgeldi. :)

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #38 : 06 Aralık 2013, 15:07:28 »
Özge mi?  Yapmayin Allah askina!   Tamam, başka yerlerde bunu yazabilirler ama buradaki herkes voleybolu az çok takip eden insanlar.  Özge'den bu satten sonra fayda gelmez.

Özge'yi neden istediğimi, Hakan abi'nin mesajı üzerine yaptığım yorumda dilim döndüğünce anlattım.

... beğenmesek, istemesekde başarı bekliyorsak bunun önceliği yerli tercihlerinden geçiyor.
Bizim alt yapımız hali hazırda oyuncu yetiştiremiyor(hatta burada voleybola vakıf dostlarımızın söyledikleri üzere yetiştirdiğimiz iyi oyuncuları rakibimiz olan takımlara gönderme gibi bir durumda var).
O zaman vasat-vasat üstü yerlilere yönelmek zorundayız.
Sözleşmesi bitenlerde belli.
O yüzden Neslihan, Neriman hatta Özge(sanırım Polonya'ya transfer olmuş) isimlerinden bahsettim.

Taraftar forumlarının genelinin aksine parkedefener'de voleyboldan anlayan dostlarımız, benim gibi sadece seyirci olanlardan fazla.
Forumdaki mesajlarınızdan anlaşılacağı üzere, benim aksime voleyboldan anlayan dostlarımızdansınız.
Ben kendimce yorumumu yaptım.
Sizden de şu veya bu sebeple olmaz gibi bir yanıt beklerdim.
Bunu eleştirmek için söylemiyorum.
Yani nedenini söyleseydiniz bende yanlışımı görürdüm(30 saattir ayaktayım anca bu kadar toparlayabildim,Türkçe'yi katlettiysem affola).

...

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #39 : 06 Aralık 2013, 15:08:30 »

Işıl ı ben de hiç ama hiç istemem. Neslihan konusunda ise ne gelsin diye isterim ne de aman gelmesin derim.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #40 : 06 Aralık 2013, 15:11:52 »

Pasör konusunda ben Ezgi Dilik e bir şans tanınmalı diyorum. Yanına da alınabilirse Lloyd veya Tomkom alınsın.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #41 : 06 Aralık 2013, 15:12:53 »
Birde şöyle düşünün diğer branşlarda ki herkes mükemmel Fenebahçeli mi ? Çünkü sporcumuz ola ola dayanamayıp hakaret edenleri de gördük...
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2013, 15:13:11 Gönderen: erik2929 »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #42 : 06 Aralık 2013, 15:19:15 »
Birde şöyle düşünün diğer branşlarda ki herkes mükemmel Fenebahçeli mi ? Çünkü sporcumuz ola ola dayanamayıp hakaret edenleri de gördük...

Sanırım yanlış anlaşıldım. Ben onlardan Fenerbahçe'li olmasını beklemiyorum ki. Benim için kriter Fenerbahçeli olup olmamaları değil. Hangi takımı tuttuklarının önemi yok. Benim için mühim olan geçmişinde Fenerbahçe'yi aşağılayan, Fenerbahçe Kulübüne saldıran eylem ve sözleri olmuş mu? Egemen Beşiktaş'tan geldi. Başımın üstünde yeri var. Tümer Metin geldi. Asla ve asla bir defa bile alkışlamadım. Çünkü zamanında Çarşı grubuyla beraber "... oğlanı Fener" tezahüratına amigoluk yapmış birisi.

Derdimi anlatabildim mi, bilmiyorum. Ama dediğim gibi bu benim bakış açım. Sizler için sıkıntı yoksa ne diyebilirim ki. beshem'in dediği gibi; nereden baktığına bağlı. 

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #43 : 06 Aralık 2013, 15:22:22 »
CEM BAŞQAN...

Ben yumuşak huylu bir adam olmak zorundayım bundan sonra malum...

Bayan baskette ise Avrupanın en iyi 2. takımı olup Potansiyelinin yuzde 50 si ile oynayan bir takıma kızmam eleştirmem çok doğal..

Avrupadaki 2. lig kimseyi kandırmasın..Bizim için gerçek başarı ŞAMPİYON luk olmalıdır..Ve bunun için çalışmalıyız..Ama malesef şubede yapılan transferler tam BALON!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #44 : 06 Aralık 2013, 15:23:34 »
İşte benim söylemek istediğim bu, bizim görmediğimiz yerlerde Fenerbahçe hakkında kötü söz söylemiyorlar mı ? Ben hiç eminim değilim bu konuda maalesef...  iyi Fenerbahçeli derken bunu kastettim yoksa herkesten Fenerli olmasını isteyemeyiz/bekleyemeyiz.
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose