Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811460 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1845 : 03 Mayıs 2014, 19:00:44 »
Ze Roberto sadece milli takımda devam etmek istediğini açıklamıştı. Kararını değiştirmezse 2016 ya kadar kulüp takımı çalıştırmayacak.

Bernardinho ve Hugh McCutcheon düşünülebilirdi ancak sanırım karar çok önceden verilmiş.
Bu kararı kim veriyor cidden merak ediyorum sayın Pasaoğlu mu ,Hakan Dinçay mı, Çiğdem rasna mı? Ben geçenlerde Bernardinho nun kulübünden ayrılacağını belirten bir röportajını okumuştum yanlış anlamadıysam. neden düşünülmedi acep?
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1846 : 03 Mayıs 2014, 19:03:02 »
Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde yer alacak olan Fenerbahçe, G.Saray'ın 1.85'lik Kolombiyalısı ile anlaştı. İki İtalyan Lo Bianco, Bosetti ve İlbank'ın smaçörü Meliha İsmailoğlu ile de el sıkışıldı.

Bu haber doğru mu ?
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1847 : 03 Mayıs 2014, 19:07:04 »
Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde yer alacak olan Fenerbahçe, G.Saray'ın 1.85'lik Kolombiyalısı ile anlaştı. İki İtalyan Lo Bianco, Bosetti ve İlbank'ın smaçörü Meliha İsmailoğlu ile de el sıkışıldı.

Bu haber doğru mu ?
Evet Hocam doğru.

Çevrimdışı ozlemct

• Üye
« Yanıtla #1848 : 03 Mayıs 2014, 19:12:57 »
Polen haberinden mutlu değilim. Kendisinin hiç bir şeyinden hoşlanmıyorum.
Ama umarım faydalı olur ne diyelim :(

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1849 : 03 Mayıs 2014, 19:14:03 »
Polen haberinden mutlu değilim. Kendisinin hiç bir şeyinden hoşlanmıyorum.
Ama umarım faydalı olur ne diyelim :(
Aynen bende hiç ama hiç mutlu değilim ve zerre hoşlanmıyorum kendisinden. O geleceğine Seda kalaydı daha iyiydi.

Çevrimdışı Sisley Volley TV

• Üye
« Yanıtla #1850 : 03 Mayıs 2014, 19:25:02 »
Abbondanza'nın kalacağını düşünüyorum ki gayet yerinde olur. Polen hamlesi çok doğru. Yalnız Bosetti'nin CL karnesi beni biraz düşünmeye itti. Bu kız Fenerbahçe'nin namağlupluğuna son verdikleri sene yanılmıyorsam yüzde ellilerde manşet alıyordu. O zamanlar görev oyuncusuydu şimdi ise takımının en büyük hücum kozu. Belki bunda görev tanımının değişikliğinin de etkisi vardır. Bize geldiğinde üçüncü veya dördüncü skor opsiyonu olacak. Bu da manşete daha fazla konsantre olabilmesine zemin hazırlayabilir.

Bu arada merak ediyorum ; maça gidenler izlenimlerini neden paylaşmıyor ?

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1851 : 03 Mayıs 2014, 19:26:50 »
Yabancılardan sadece Kim kalıyor o zaman.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1852 : 03 Mayıs 2014, 19:27:47 »
Abbondanza'nın kalacağını düşünüyorum ki gayet yerinde olur. Polen hamlesi çok doğru. Yalnız Bosetti'nin CL karnesi beni biraz düşünmeye itti. Bu kız Fenerbahçe'nin namağlupluğuna son verdikleri sene yanılmıyorsam yüzde ellilerde manşet alıyordu. O zamanlar görev oyuncusuydu şimdi ise takımının en büyük hücum kozu. Belki bunda görev tanımının değişikliğinin de etkisi vardır. Bize geldiğinde üçüncü veya dördüncü skor opsiyonu olacak. Bu da manşete daha fazla konsantre olabilmesine zemin hazırlayabilir.

Bu arada merak ediyorum ; maça gidenler izlenimlerini neden paylaşmıyor ?
Bir şeyi merak ettim. Seçme alternatifiniz olsa Abbondanza yı mı ,Bernardinho yu mu seçerdiniz?Ze milli takıma odaklanacağı için kulüp takımı çalıştırmaz diye düşünüyorum 2016 ya kadar kendisi de öyle demişti zaten.O yüzden Ze yi katmadım.

• Üye
« Yanıtla #1853 : 03 Mayıs 2014, 19:31:29 »
Bir şeyi merak ettim. Seçme alternatifiniz olsa Abbondanza yı mı ,Bernardinho yu mu seçerdiniz?Ze milli takıma odaklanacağı için kulüp takımı çalıştırmaz diye düşünüyorum 2016 ya kadar kendisi de öyle demişti zaten.O yüzden Ze yi katmadım.

Abbondanza'yı seçerdim. Çünkü ödevini başarılı bir şekilde yaptı. Sene başında Fenerbahçe'nin ilk üçe giremeyeceğini düşünüyordum. Öğrencileriyle beni utandırdı.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #1854 : 03 Mayıs 2014, 19:33:40 »
Yahu Saori iyi bir şey olsaydı vakıf bırakmazdı onu. İki yıldur ülkemizde ne oyununu gördünüz allasen. Saori avrupa voleyboluna uyan bir oyuncu değil. Yapmayın etmeyin. Şu durumda bile Saori ye dönüp bakmam ben

Orada; madem Galatasaray'ın tüm yabancılarıyla anlaşıyoruz derken sitem vardı.
Transferine itirazım olmayan Lo Bianco akabinde Montano derken, Garay'ın gidişi konuşulan ortamda oldu olacak Saori'yi alalım tam olsun demek istemiştim. 
Ayrıca kendisine olan hayranlığım baki olmakla birlikte Saori'nin Vakıf ve Galatasaray'da iyi iş çıkartmadığının farkındayım.
...

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1855 : 03 Mayıs 2014, 19:36:13 »
Abbondanza'yı seçerdim. Çünkü ödevini başarılı bir şekilde yaptı. Sene başında Fenerbahçe'nin ilk üçe giremeyeceğini düşünüyordum. Öğrencileriyle beni utandırdı.
Yoo bilakis ben yeni kurulan kadroyu gördükten sonra final oynarız hatta şampiyonluk alırız diye düşünmüştüm. kadromuz iyiydi ama yedekler iyi değildi. Tabi mükemmel teknik koçumuz biunu göremedi herhal. Ben şahsen kendisini zerre istemiyorum. hakkında söylenenleri adam resmen doğru çıkarttı. 2. liklerin adamıymış abbo. Seneye bu durumdan farkımız olmayacak. Ben bu adamda o kapasiteyi görmüyorum zira yok.Yani bernardinho gibi bir koça abboo bilemedim..
« Son Düzenleme: 03 Mayıs 2014, 19:38:35 Gönderen: Zihinbaz13 »

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1856 : 03 Mayıs 2014, 19:37:19 »
Orada; madem Galatasaray'ın tüm yabancılarıyla anlaşıyoruz derken sitem vardı.
Transferine itirazım olmayan Lo Bianco akabinde Montano derken, Garay'ın gidişi konuşulan ortamda oldu olacak Saori'yi alalım tam olsun demek istemiştim. 
Ayrıca kendisine olan hayranlığım baki olmakla birlikte Saori'nin Vakıf ve Galatasaray'da iyi iş çıkartmadığının farkındayım.

Ben de istiyorsunuz diye anO zaman sorun yok  ;)

Çevrimdışı hyrtcn

• Üye
« Yanıtla #1857 : 03 Mayıs 2014, 19:38:51 »
Açıkçası brakoya teklif götürdüysek onun gsyi tercih etmesini anlayamadım. Ya da biz mi tercih etmedik kendisini. Galatasaraylı da olsa polen kesinlikle iyi transfer. Zaten o da naz gibi #fenerbahceliolmakneguzelsey hashtagları falan başlatır. Sedaya emekleri için teşekkür edip yollanmalı. Ama eczacı sedayı napacak anlamadım. Bence gitsin yeşilyurta ya da ilbanka küçük takımın büyük oyuncusu olsun

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1858 : 03 Mayıs 2014, 19:41:00 »
Açıkçası brakoya teklif götürdüysek onun gsyi tercih etmesini anlayamadım. Ya da biz mi tercih etmedik kendisini. Galatasaraylı da olsa polen kesinlikle iyi transfer. Zaten o da naz gibi #fenerbahceliolmakneguzelsey hashtagları falan başlatır. Sedaya emekleri için teşekkür edip yollanmalı. Ama eczacı sedayı napacak anlamadım. Bence gitsin yeşilyurta ya da ilbanka küçük takımın büyük oyuncusu olsun
Yazılan çizilene göre Brako ya hiç teklif götürmemişiz..

• Üye
« Yanıtla #1859 : 03 Mayıs 2014, 19:42:19 »
Yoo bilakis ben yeni kurulan kadroyu gördükten sonra final oynarız hatta şampiyonluk alırız diye düşünmüştüm. kadromuz iyiydi ama yedekler iyi değildi. Tabi mükemmel teknik koçumuz biunu göremedi herhal. Ben şahsen kendisini zerre istemiyorum. hakkında söylenenleri adam resmen doğru çıkarttı. 2. liklerin adamıymış abbo. Seneye bu durumdan farkımız olmayacak. Ben bu adamda o kapasiteyi görmüyorum zira yok.Yani bernardinho gibi bir koça abboo bilemedim..

Tamamen bakış açısı farkı. Saygı duymakla birlikte Abbondanza hakkında ki düşüncelerimin, mevcut durumda statik olduğunu ifade edeyim.