Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270798 defa)

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #240 : 06 Mart 2014, 18:03:54 »
İlk tur gruplarında olsa bir ihtimal derdim ama EA7 ancak Broseyi yendi bu sene, Efesle de son topa getirdi maçı

Oly bu maçı bırakmaz (ki bırakmasın)
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #241 : 06 Mart 2014, 18:53:19 »
@Okan Y.

Şayet benim mesaj üzerine diyorsanız, sizinle aynı düşüncedeyim.
Oly bu maçı kazanacaktır, kazanmalıdır.
...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #242 : 06 Mart 2014, 19:25:20 »
Bence de Oly kazanır.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #243 : 07 Mart 2014, 04:11:08 »
Bu geceki maçtan ziyade Nedim Karakaş'la ilgili olduğu için burası uygundur ;
http://www.derinnba.com/index.php/derinanaliz/derinbakis/item/2886-sen-neymi%C5%9Fsin-be-abi

doğrudan link veriyorum zira bazı ifadeler rahatsız edici olabilir, o nedenle buraya kopyalamadım yazıyı, bana göre derhal istifa etmeli Sayın Karakaş ve bir şekilde bu iş için organize olunmalı.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #244 : 10 Mart 2014, 10:20:18 »
Fenerbahce Ülker’in 17 yaşındaki oyun kurucusu Berk Uğurlu takımdan ayrılabilir. Geçen yaz Genç Erkekler Avrupa Şampiyonu olan takımın yıldızlarından Berk daha çok süre almak istiyor.

Sakatlıklar sonrası kadroya girebilen Berk bu sezon Ayberk Olmaz ile birlikte hem altyapıda hem a takımda oynuyor. Daha çok süre almak ve kendini geliştirmek isteyen Berk’in takımdan ayrılma düşüncesi bu yaz da vardı ancak Obradovic ile çalışma isteği ağır basmıştı. Gelecek seneki yapılanmada Berk’in önemli bir yeri olmazsa kendine başka bir kulüp arayacağı biliniyor. Berk geçen yaz Twitter adresinden “Daha çok süre almak istiyorum, başka bir takımda olmam belki de benim için daha yararlı” twitini atmış, taraftardan ağır bir tepki gelince silmişti.

Berk ile yaptığımız görüşmede, daha genç olduğunu ve oynamak için çalıştığını söyledi. Özellikle şut eksiğini kapatmaya çalışan Berk, takımda süre bulamamasıyla ilgili de “Bu yaşta normal ama çok çalışıyorum” dedi.

Kaynak: BasketDergisi

http://www.basketdergisi.com/berk-fenerbahceden-ayriliyor-mu.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+BasketDergisi+%28T%C3%BCrkiye+Basketbol+Haber+Lideri%29
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #245 : 10 Mart 2014, 14:38:47 »
Kiralık falansa olabilir aslında ama öteki türlü kesinlikle bırakmamak lazım
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #246 : 10 Mart 2014, 15:38:21 »
Fenerbahce Ülker’in 17 yaşındaki oyun kurucusu Berk Uğurlu takımdan ayrılabilir. Geçen yaz Genç Erkekler Avrupa Şampiyonu olan takımın yıldızlarından Berk daha çok süre almak istiyor.

Sakatlıklar sonrası kadroya girebilen Berk bu sezon Ayberk Olmaz ile birlikte hem altyapıda hem a takımda oynuyor. Daha çok süre almak ve kendini geliştirmek isteyen Berk’in takımdan ayrılma düşüncesi bu yaz da vardı ancak Obradovic ile çalışma isteği ağır basmıştı. Gelecek seneki yapılanmada Berk’in önemli bir yeri olmazsa kendine başka bir kulüp arayacağı biliniyor. Berk geçen yaz Twitter adresinden “Daha çok süre almak istiyorum, başka bir takımda olmam belki de benim için daha yararlı” twitini atmış, taraftardan ağır bir tepki gelince silmişti.

Berk ile yaptığımız görüşmede, daha genç olduğunu ve oynamak için çalıştığını söyledi. Özellikle şut eksiğini kapatmaya çalışan Berk, takımda süre bulamamasıyla ilgili de “Bu yaşta normal ama çok çalışıyorum” dedi.

Kaynak: BasketDergisi

http://www.basketdergisi.com/berk-fenerbahceden-ayriliyor-mu.html?utm_source=feedburner&utm_medium=twitter&utm_campaign=Feed%3A+BasketDergisi+%28T%C3%BCrkiye+Basketbol+Haber+Lideri%29

Berk haberi twitter'da yalanladı.

Berk İbrahim Uğurlu ‏@BerkIUgurlu  5m
Ben Fenerbahce Spor Kulubu altyapisindan yetistim ve takimdan ayrilma gibi bir durumum soz konusi degil +
Basketmerkezinin bugunku yaptigi yalan haberi kiniyor ve gercegi yansitmadigini soylemek istiyorum. Sonuna kadar Fenerbahcenin oyuncusuyum..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #247 : 14 Mart 2014, 11:37:11 »
Bjelica'yı izlemek ciddi anlamda büyük keyif
Mr.Fundemental ( can kardeşimin tabiriyle) kendisi evet bazen şut tercihlerinde hata yapabiliyor ama ben ona yeteneklerine hayranım.  Çok fark yaratıyor
Bjelica gibi 1 numara ve 5 numara olsa tadından yenmez
Oyun zekası denilen olayın vücut bulmuş halve bu adam 2.09 boyunda
Bana Toni Kukoc u çok hatırlatıyor. Kukoc da feyk sonrası tooy yere çok iyi vurup adam geçerdi belki Bjelica'ya göre daha iyi şutördu ama bjelica dan azıcık daha ağırdı.
Tomic'i alabilme ihtimali olsa pota altı oyun ıq muz 200 lere yanaşır..
Son olarak zoric e yaptığı asist çok özledi. Adamını geçerken ki feyk adımı sonrasında zorici görmesi filan muazzam.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #248 : 14 Mart 2014, 11:53:54 »
Mr.Fundemental ( can kardeşimin tabiriyle) kendisi evet bazen şut tercihlerinde hata yapabiliyor ama ben ona yeteneklerine hayranım.  Çok fark yaratıyor
Bana Toni Kukoc u çok hatırlatıyor. Kukoc da feyk sonrası tooy yere çok iyi vurup adam geçerdi belki Bjelica'ya göre daha iyi şutördu ama bjelica dan azıcık daha ağırdı.
Son olarak zoric e yaptığı asist çok özledi. Adamını geçerken ki feyk adımı sonrasında zorici görmesi filan muazzam.

Tomic olmazsa Tibo Pleiss transfer edilebilir.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #249 : 14 Mart 2014, 12:01:54 »

Şut tercihlerinde hataları biraz fazla hırslanmasından bence :) Oyununu olgunlaştırdığında o hataları da olmayacak, işte o zaman Mr. Perfect olucak :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #250 : 14 Mart 2014, 12:06:13 »
Tomic oyun aklı olarak avrupa da en tepede mevkii itibari ile tabiki.
Bjelica&Tomic 4ve 5 numarasi ile pota altından oyun kurariz

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #251 : 17 Mart 2014, 19:33:40 »
@FBahceUlker_
#FenerbahçeÜlker oyuncuları Bjelica, McCalebb ve Melih, Çarşamba 22:00'de FB Tv'de "Bu Da Kaçar Mı?" programında!!

...

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #253 : 18 Mart 2014, 18:22:14 »
umarım böyle birsey olmaz
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #254 : 18 Mart 2014, 20:35:12 »
http://portfolio.sport24.gr/obradovic

Hocanın panatinaijos günlerinden muhteşem resımler
Ulan duygulanmamak elde degıl
Darısı bızım basımıza diyeceğim ama umudum yok hocandan değil bızden ve tavırlarımız dan umudum yok rn yazık kı!!!!