Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270639 defa)

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #330 : 27 Mart 2014, 01:15:54 »
ayrıca love'ınki stres kırığıydı yani love'ın yaptığı acayip birşey aynısını amare'de yapmıştı :)

el kırıgıydı diye biliyorum

stres kırıgı olan blake griffindi. NBAe ilk geldiginde tüm sezonu kacırmıstı.

Sonra cılgın döndü :)

roko ukic devamlı bu sakatlıktan ceker zaten.. hatta bu sezon bası iki ayagından da ameliyat olması gerekiyordu.. erteledi.
sakat sakat oynuyor da diyebiliriz
« Son Düzenleme: 27 Mart 2014, 01:18:43 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #331 : 27 Mart 2014, 01:18:51 »
Bukefalos,

Ben senin ne anlatmak istediğimi anladım kendi adıma. Demin cevap verdiğim için olaya müdahil olayım dedim. Benim de anlatmak istediğim şu: Bojan'ın şu an %10 ile atması kabul edilebilir gibi değil. Ben bunun sebeplerini merak ediyorum ve düzeleceği konusunda da şüpheliyim. Hakikaten aklım almıyor.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #332 : 27 Mart 2014, 01:21:48 »
eto,

Ben cok bojan delisi bir adam değilim hocam.
hani giderse de niye gitti der miyim ? demem herhalde

ama pişman oluruz diye düşünüyorum

Zaten bıraktıgımız an damlayacak kulüpler üç aşağı beş yukarı belli
« Son Düzenleme: 27 Mart 2014, 01:23:25 Gönderen: Bukefalos »

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #333 : 27 Mart 2014, 01:26:08 »
Bu arada, dikkat ederseniz, benim kesin bir yargim yok: sadece meselenin diger tarafiyla ilgili ihtimale dikkat cekmisim.  Bojan illa ki kotuye gidecek dememisim.

Hocam ben de isim isterken ciddi anlamda istedim zaten :)
var mı diye merak ettim.

Belki de vardır
ama sanmıyorum.

Bir sakatlık şu bu olmazsa, bojan avrupanın en iyi skorerlerinden olmaya devam edecektir.
Sampiyon olur, olmaz
spanoulis, jasikevicus gibi adamların seviyesine cıkar cıkmaz bilmiyorum

Ben böyle düşünüyorum
« Son Düzenleme: 27 Mart 2014, 01:29:09 Gönderen: Bukefalos »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #334 : 27 Mart 2014, 09:09:09 »
Beyler besim ile tartışırken ( bu kelimeyi kötü algılamayin )
Dikkat Edilmesi Gerekenler var
1-Benim gibi Artvin'li ama en inatçı bölgesinden :)
2- ciddi anlamda çok iyi bir  hukukçu illa savunduğu doğru olur onun ;) (doğası gereği (
3- londra lordlar kamarasindan olduğu için bizim halk dilini argo veya internet jargonunu anlama yabilir ;) ;)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #335 : 27 Mart 2014, 11:17:34 »
Süleyman dedeye biraz daha sararsam evimi basmaya gelecek zaten ;)
Sıkıntı yok tartışmak iyidir sorun olmaz
Herkes iyi niyetli o konuda kimsenin şüphesi yok.

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #336 : 27 Mart 2014, 12:35:03 »
Dejan Musli der geçerim.

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #337 : 27 Mart 2014, 14:20:27 »
Beyler besim ile tartışırken ( bu kelimeyi kötü algılamayin )
Dikkat Edilmesi Gerekenler var
1-Benim gibi Artvin'li ama en inatçı bölgesinden :)
2- ciddi anlamda çok iyi bir  hukukçu illa savunduğu doğru olur onun ;) (doğası gereği (
3- londra lordlar kamarasindan olduğu için bizim halk dilini argo veya internet jargonunu anlama yabilir ;) ;)

İnanır mısın Besim Abi'nin her tartışmasında avukat olsaymış keşke diye geçirirdim içimden :)
« Son Düzenleme: 27 Mart 2014, 14:34:34 Gönderen: Eto »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #338 : 27 Mart 2014, 15:21:16 »
İnanır mısın Besim Abi'nin her tartışmasında avukat olsaymış keşke diye geçirirdim içimden :)

Eren  besim özgeçmiş okumadin sanırım

"Ben de 1980'lerin ortasina dogru, Dogu Karadeniz'de dogdum.  Ailem Artvin'in Arhavi ilcesinden (Cem'den sonra ikinci Artvinli benim sanirim).  Universiteye kadar olan egitimimi Arhavi'de tamamladiktan sonra, Istanbul Hukuk Fakultesi'ne girdim.  Mezuniyetin ardindan, Avrupa Insan Haklari Mahkemesi'nde bir sure staj yaptim.  Turkiye'deki avukatlik stajimi tamamlayip, Ingiltere'de (Nottingham) uluslar arasi ticaret hukuku alaninda yuksek lisansimi yaptim.  Yuksek lisans biter bitmez, kisa donem askerlik gorevimiz icin Siirt'e yol aldim: orada bir suru guzel insanla tanistik ve arkadasliklar kurduk.  Akabinde, Cambridge Universitesi'nde hukuk doktorasi yapmaya basladim.  Okullar arasindaki anlasma sayesinde, Amerika Birlesik Devletleri'ndeki guncel hukuki akimlari arastirmak uzere bir akademik donemi Harvard Law School'da gecirdim.  Maalesef, teze hukukun yaninda uluslar arasi iliskiler, sosyoloji, felsefe, iktisat ve siyaset biliminden de bir seyler katalim derken, biraz uzun surdu.  Ama cok sukur bitmek uzere.  Bu buhranli gunlerde de en guzel destek kaynagi, bu sene her alanda muazzam olan Fenerbahce."

Yani şu cv den sonra bu adamla tartışılmaz aslında :) :) ;)
« Son Düzenleme: 27 Mart 2014, 15:21:51 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #339 : 27 Mart 2014, 16:02:52 »
Eren  besim özgeçmiş okumadin sanırım

"Ben de 1980'lerin ortasina dogru, Dogu Karadeniz'de dogdum.  Ailem Artvin'in Arhavi ilcesinden (Cem'den sonra ikinci Artvinli benim sanirim).  Universiteye kadar olan egitimimi Arhavi'de tamamladiktan sonra, Istanbul Hukuk Fakultesi'ne girdim.  Mezuniyetin ardindan, Avrupa Insan Haklari Mahkemesi'nde bir sure staj yaptim.  Turkiye'deki avukatlik stajimi tamamlayip, Ingiltere'de (Nottingham) uluslar arasi ticaret hukuku alaninda yuksek lisansimi yaptim.  Yuksek lisans biter bitmez, kisa donem askerlik gorevimiz icin Siirt'e yol aldim: orada bir suru guzel insanla tanistik ve arkadasliklar kurduk.  Akabinde, Cambridge Universitesi'nde hukuk doktorasi yapmaya basladim.  Okullar arasindaki anlasma sayesinde, Amerika Birlesik Devletleri'ndeki guncel hukuki akimlari arastirmak uzere bir akademik donemi Harvard Law School'da gecirdim.  Maalesef, teze hukukun yaninda uluslar arasi iliskiler, sosyoloji, felsefe, iktisat ve siyaset biliminden de bir seyler katalim derken, biraz uzun surdu.  Ama cok sukur bitmek uzere.  Bu buhranli gunlerde de en guzel destek kaynagi, bu sene her alanda muazzam olan Fenerbahce."

Yani şu cv den sonra bu adamla tartışılmaz aslında :) :) ;)

Benim işim vidalar, miller, çubuklar. Gelmişiz burada cümle kurmaya çalışıyoruz :(

Çevrimdışı kuga

• Üye
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #341 : 02 Nisan 2014, 00:31:34 »
Metecan Birsen, Nike Hoop Summit 2014'te Dünya Karmasına seçilen 4 Avrupalıdan biri olmuş.

Maç 12 Nisan'da oynanacak.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #342 : 03 Nisan 2014, 19:06:48 »
Resmi olarak açıklanmasa da NBA Europe turu kapsamında NBA'ın güçlü ekiplerinden San Antonio Spurs'u 11 Ekim'de konuk edeceğiz.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #343 : 03 Nisan 2014, 19:09:06 »
İki takımım karşılaşacakken benimde artık bir İstanbul yolculuğu yapmam şart oldu.

Not: derinnnba'den dostlarım bilir her nba takımıyla maçımız sırası bu sefer geliyorum deyip bir türlü gelmek nasip olmazdı ama bu sefer çok büyük bir aksilik olmazsa İstanbul'dayım...
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2014, 19:14:14 Gönderen: Bülent »
...

• Üye
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #344 : 03 Nisan 2014, 19:11:46 »
Bu Sefer De Spurs Geliyor

Fenerbahçe Ülker, yine bir NBA ekibini konuk edecek.

Daha önce Boston Celtics ve OKC Thunder'ı konuk eden takımımız bu sefer ise NBA'ın bir başka güçlü takımı olan San Antonio Spurs'u konuk edecek.

Resmi olarak açıklanmasa da kaynakların verdiği bilgiye göre takımımız NBA Europe turu kapsamında 11 Ekim'de SA Spurs ile Fenerbahçe Ülker Arena'da karşılaşacak.

Daha önce Celtics'i burada yenen takımımız Thunder'a ise mağlup olmuştu.

Parkede Fener-Utkan
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2014, 02:00:24 Gönderen: Utkan Şahin »