Gönderen Konu: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Şampiyonlar Ligi (2014/15)  (Okunma sayısı 162251 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Grundig Bayan Voleybol Şampiyonlar Ligi (2014/15)
« Yanıtla #1155 : 17 Mart 2015, 10:43:54 »
Neyse, birbirimizi kirmayalim, su Naz meselesini kapatalim.  Surekli kapatiyoruz ama nedense her maglubiyet sonrasi herseyin sorumlusu bu ilan ediliyor.  Benim gorusum belli: Neslihan ve Gozde bile gelebilir ama, bildiklerim isiginda, kulubun kapisindan bile sokulmamali. 
yahu niye kıralım işte sohbet ediyoruz.
3ncü şahıslar yüzünden seninle kavga mı edeceğim küsecek halim yok .
laz uşağı :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1156 : 19 Mart 2015, 17:31:36 »
aziz Yıldırım, Vakıfbank'a elenmemize çok içerlemiş.  Montano ve Lo bianco için hakan Dinçay'ı bayağı azarlamış...Bu oyuncuları aldırdınız yine de elendik. Şampiyonlar Ligi'nden elendikten sonra ben ligi ne yapayım diye bayağı bi paylamış. 

Çevrimdışı sener_nureddin

• Üye
  • Yer: bursa
« Yanıtla #1157 : 19 Mart 2015, 18:23:08 »
Grundig'in sponsorluğu, önümüzdeki yıl devam edecek mi acaba? bilen var mı?
HER ZAMAN VE DAİMA FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1158 : 19 Mart 2015, 19:06:42 »
Grundig'in sponsorluğu, önümüzdeki yıl devam edecek mi acaba? bilen var mı?

Ali Koç varken sorun olmaz herhalde ama amatör branşlarla ilgili başka planlar var..İşler bayağı karışabilir orada

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1159 : 19 Mart 2015, 19:54:45 »
Ali Koç varken sorun olmaz herhalde ama amatör branşlarla ilgili başka planlar var..İşler bayağı karışabilir orada

Volkan Abi, bence harika bir karar.  Bu vergi hususunda ortak bir girisimde bulunmanin vakti geldi de geciyor.  Haksiz rekabet ortaminin ortadan kaldirilmasi adina, gerekli fedakarliklar yapilmali.  Bunun bizden ciddi fedakarliklar gerektirecegi acik ama adil bir rekabet ortaminin tekrar temini icin bunlar elzem. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1160 : 19 Mart 2015, 19:55:13 »
aziz Yıldırım, Vakıfbank'a elenmemize çok içerlemiş.  Montano ve Lo bianco için hakan Dinçay'ı bayağı azarlamış...Bu oyuncuları aldırdınız yine de elendik. Şampiyonlar Ligi'nden elendikten sonra ben ligi ne yapayım diye bayağı bi paylamış. 

Aziz Yildirim, voleyboldan ne kadar anladigini da gostermis.  Montano ile Lo Bianco ne alaka?  :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1161 : 19 Mart 2015, 20:08:04 »
Aziz Yildirim, voleyboldan ne kadar anladigini da gostermis.  Montano ile Lo Bianco ne alaka?  :)

Valla galiba transferleri beğenmemiş...Takıma katkı yapmadıklarını söylemiş..
Ayrıyeten amatörlerde bayağı bir kıyamet kopacak o kesin...Ama Fenerbahçe Ülker ne olacak mesala, çözemedim...Bakalım ne çıkacak
« Son Düzenleme: 19 Mart 2015, 20:09:43 Gönderen: Tekirdağlı »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1162 : 19 Mart 2015, 20:46:08 »
Montano ve Lo Bianco yanına Kristin ve Bauer'i de ekleseymiş iyiymiş

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #1163 : 05 Nisan 2015, 21:25:02 »

Bazı arkadaşların  Bianco ve bosetti hayranlığını biliyorum ama bu birazda pejo 206 hayranlığıyla mercedes gücünün karşılaşması gibi.Fenerbahçe Ülker hariç Tüm branşlarda Transfer yanlışlıkları yapıldı bunu kabul etmek lazım.Vakıfban yine bizi eledi ama Eczacıbaşı'da hem vakıfbank'ı tekrar tekrar yendiği gibi şimdide Avrupa şampiyonu oldu.Madem biz Final oynıyamadık , gönlüm Eczacıbaşı'ndaydı.35 yıl sonra yeniden final oynama hakkı elde eden Eczacıbaşı VitrA,Voleybol DenizBank Kadınlar CEV Şampiyonlar Dörtlü Final'in final maçında İtalyan ekibi Unendo Yamamay'ı 3-0 yenerek, Avrupa şampiyonu oldu. Vakıfbank'ı eleyebilseydik biz şampiyon olurduk diyorum
Çünkü bizim vakıfbank karşısında elimiz titriyor.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1164 : 05 Nisan 2015, 21:42:39 »
Bazı arkadaşların  Bianco ve bosetti hayranlığını biliyorum ama bu birazda pejo 206 hayranlığıyla mercedes gücünün karşılaşması gibi.Fenerbahçe Ülker hariç Tüm branşlarda Transfer yanlışlıkları yapıldı bunu kabul etmek lazım.Vakıfban yine bizi eledi ama Eczacıbaşı'da hem vakıfbank'ı tekrar tekrar yendiği gibi şimdide Avrupa şampiyonu oldu.Madem biz Final oynıyamadık , gönlüm Eczacıbaşı'ndaydı.35 yıl sonra yeniden final oynama hakkı elde eden Eczacıbaşı VitrA,Voleybol DenizBank Kadınlar CEV Şampiyonlar Dörtlü Final'in final maçında İtalyan ekibi Unendo Yamamay'ı 3-0 yenerek, Avrupa şampiyonu oldu. Vakıfbank'ı eleyebilseydik biz şampiyon olurduk diyorum
Çünkü bizim vakıfbank karşısında elimiz titriyor.

Lo Bianco ve Bosetti hayranligim yok acikcasi.  Zaten gecen seneki tartismalarimizi okuyanlar bilir: Bosetti'nin transferi gundeme gelince, siddetle Larson'un alinmasini savunmustuk.  Bosetti ile imzalar atilinca da, oyuncumuzu sonuna kadar savunduk.  Keza ayni sey Lo Bianco icin de gecerli: cok zor yollardan gecmis, Avrupa'nin gelmis gecmis en iyi pasorlerinden birisi.  Attigi bazi paslari ve yonettigi bazi hucumlarin hala daha esi benzeri yok.  Galatasaray'dayken elestirirken, neden bizim takima gelince olesiye savundum?  Yargisiz infaz, belli istisnalar disinda, bize yakismaz.  Lo Bianco abartildigi kadar da kotu oynamadi.  Vakifbank ile ayni hucum yuzdelerine sahip olmamiza ragmen, rakip pasor goklere cikarilirken, ona hakaretler edildi.  Bu sartlar altinda yanlis yapan biz miydik?  Eger oyle ise, bu dunyanin civisi cikmis demektir. 

Gelelim bu seneye...  Bizim Vakifbank karsisinda elimizin filan titredigi yok, abi.  Her sey cok basit.  Vakifbank'in hucum gucu nisbeten zayif, savunmasi ise cogu zaman cok iyi.  Biz ise hucum gucu bakimindan nisbeten iyi, savunma acisindan ise cok kotuyuz.  Bu dinamikler isiginda, mactan once de dedigim gibi, dezavantajli olan bizdik.  ANCAK sunu da unutmamak lazim ki, Bosetti gecen seneki performansi ile sakatliktan donse idi, biz Vakifbank'i duman ederdik ve su anda cok farkli hususlari konusuyorduk olurduk.  Biraz da sans olacak...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1165 : 05 Nisan 2015, 22:14:41 »
benim için sezonun şu ana kadarki bölümünü anlatan maçımız dresdner maçı rezaletin kıyısından dönmüştük. iyi bir takım öyle bir rakibe karşı o duruma düşer mi?
kaldı ki dresdner e gösteremedğimiz direnci çok daha iyi bir takım olan vakıfa göstericez.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #1166 : 05 Nisan 2015, 22:19:18 »
benim için sezonun şu ana kadarki bölümünü anlatan maçımız dresdner maçı rezaletin kıyısından dönmüştük. iyi bir takım öyle bir rakibe karşı o duruma düşer mi?
kaldı ki dresdner e gösteremedğimiz direnci çok daha iyi bir takım olan vakıfa göstericez.

Duser.  Bu sene Vakifbank da, Eczacıbaşıbasi da dustu.  Mesele Dresdner'den veya tek maclik fiyaskodan ziyade, sene basindan beri tam manasiyla takim olamamak.  Sevindigimiz, keyif aldigimiz oyunlar oldu ama her zaman kafamizda soru isaretleri vardi: ta sene basindaki ilk mactan, bu seneki son maca kadar.  Abbondanza, takima en ufak bir sey dahi katamadi. 

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1167 : 05 Nisan 2015, 22:49:07 »
Abbo yerine
Ze oLsaydi
Biz vb eLer. Sampiyon oLurduk
Bizim hoca rezaLet

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1168 : 06 Nisan 2015, 00:10:01 »
Abbo yerine
Ze oLsaydi
Biz vb eLer. Sampiyon oLurduk
Bizim hoca rezaLet

Hiç garantisi yok inan bana...

Bizim takım kimyasında sorunlar var..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1169 : 06 Nisan 2015, 00:30:47 »
Hiç garantisi yok inan bana...

Bizim takım kimyasında sorunlar var..
Murat Abi bence kimyayi bozan
Abbo