Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970343 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16800 : 23 Haziran 2015, 17:25:32 »
Sloukas geçen sezon %37 ikilik, %36 üçlük yüzdeleriyle oynamış EL'de.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #16801 : 23 Haziran 2015, 18:18:08 »
Efes başta en beğendiğim oyuncu Derrick Brown olmak üzere baya iyi transferler yaptı be 😓

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16802 : 23 Haziran 2015, 18:35:31 »
sloukas-dixon-kenan
bogdan-hickman-melih
anderson-hidayet
bjelica-randolph
radulija-vesely

ulan kadroya bak be , allahini seversen gitme be bjelica. 
su kadrodan bjelica'yi cikarip baska birini koyunca sanki kadro 2 gomlek asagi dusuyor gibi geliyor ama gercekde oyle degil biliyorum.

Çevrimdışı borapozam

• Üye
  • Yer: Bursa
    • bor4pozam
« Yanıtla #16803 : 23 Haziran 2015, 18:36:55 »
Ben transfer konusunda geçen sene gibi sürprizler yaşayacağımızı düşünüyorum.ama bir gerçek var 1-3-5 pozisyonlarını çok iyi doldurmamız gerekiyor.Dixon transferine bende soru işaretiyle bakıyorum ama baktığımızda James Anderson'da gelirse bu ikilinin Gou'nun skor boşluğunu çok rahat kapatabileceğini düşünüyorum..
**Eğer Guard için de Sloukas veya özellikle Calathes gelirse o pozisyonunda bu seneye göre daha iyi olacağını düşünüyorum .Ayrıyeten Kenan Sipahi'den bir çıkış bekliyorum.Sloukas ,Calathes'in Kubanda yaptığı tarzda bir çıkış yakalayıp zincirlerini kırabilir.
**Bjelica'nın ayrılma ihtimali bence her geçen gün ve dakika azalıyor.Ama Bjelica kalırsa zihinsel olarak seneye ne seviyede olur onuda çok merak ediyorum.Giderse de yerine yüksek ihtimal Datome gelir.Hücum yönünden iyi ama savunmada kara delik bir oyuncu..İsmi geçen Antic ise benim olumlu baktığım bir isim hatta Bjelica kalırsa Back Up Antic hoş olur gibi...
**Pivot olarak Radu, Tavares ,Freeland bence öncelikli isimler.En az 1 tanesinin kadroya katılmasını bekliyorum
**Ayrıca Efes'te bir kadro şişkinliği oldu ordan Birkan 'a yönelebiliriz Emir'in ayrılmasından sonra güzel hamle olur. 

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #16804 : 23 Haziran 2015, 18:40:34 »
sloukas-dixon-kenan
bogdan-hickman-melih
anderson-hidayet
bjelica-randolph
radulija-vesely

su kadrodan bjelica'yi cikarip baska birini koyunca sanki kadro 2 gomlek asagi dusuyor gibi geliyor ama gercekde oyle degil biliyorum.

Bir şey sormak istiyorum. Raduljica 2014 Dünya Kupası dışında en son ne zaman düzenli basketbol oynadı?

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16805 : 23 Haziran 2015, 19:41:07 »
Bir şey sormak istiyorum. Raduljica 2014 Dünya Kupası dışında en son ne zaman düzenli basketbol oynadı?

oynamadi.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #16806 : 23 Haziran 2015, 19:46:44 »
sloukas-dixon-kenan
bogdan-hickman-melih
anderson-hidayet
bjelica-randolph
radulija-vesely

kadro iyi ama yerli uzun şart 3 4 5 pozisyonlarında 6 oyuncuyla yola çıkılmaz birde radulija tavarese göre daha soru işareti bir oyuncu bence

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #16807 : 23 Haziran 2015, 19:55:21 »
Avrupa'da boban radu ve tavares dışında pek kimse kalmadı bobanıda alamıycağımızı düşünürsek pivot işini NBA den halletmek en iyisi olur baynes ajinca dorsey muscala veya draft ta 2. Turda şeçilip kontrat imzalamayan uzunlara bakılabilir.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16808 : 23 Haziran 2015, 20:03:37 »
kadro iyi ama yerli uzun şart 3 4 5 pozisyonlarında 6 oyuncuyla yola çıkılmaz birde radulija tavarese göre daha soru işareti bir oyuncu bence

sloukas 1-2
hickman 1-2
bogdan 2*-3
anderson 2-3*
hidayet 3*-4
randolph 4-5*
vesely  4-5*

kadrodaki cogu oyuncu 2 pozisyonda da oynabiliyor.
gecen sene 3-4-5 rotasyonu bogdan,emir,bjelica, vesely, oguz, semih, zoric idi 7 kisi (serhat'i saymadim en dandik maclarda bile oynamadi.
yukaridaki kadroda 3-4-5 rotasyonu bogdan, anderson, hidayet, bjelica, vesely, randolph, radulija..yine 7 kisi.
semih de nba'e gidecek deniyor , gitse de kalsa da benim icin hic fark etmez , olmuyor belli ki.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16809 : 23 Haziran 2015, 20:16:54 »
radulija'yi avrupa'da yardim getiremeden savunamazlar , cok guclu herif ayi gibi ayi
avrupa sampiyonasindaki kisa resitali https://www.youtube.com/watch?v=KHGc_ES6F0w
tabi isin yuzde 90'nini teo yapmis.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #16810 : 23 Haziran 2015, 20:21:45 »
radulija'yi avrupa'da yardim getiremeden savunamazlar , cok guclu herif ayi gibi ayi
avrupa sampiyonasindaki kisa resitali https://www.youtube.com/watch?v=KHGc_ES6F0w
tabi isin yuzde 90'nini teo yapmis.
hiçbir zaman istikrarlı bir oyuncu olmadı ne yapacağı çok belirsiz ama potansiyeli yüksek işte

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16811 : 23 Haziran 2015, 20:40:14 »
 Itoudis "Brooklyn nets  Obradovic'i ve beni takimin basina getirmek istiyordu ama sonradan o is olmadi" demis dun cska resmi sitesine aciklamasinda.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #16812 : 23 Haziran 2015, 20:49:08 »
oynamadi.

ben de öyle biliyordum. Dünya Kupası'nda Teodosic sayesinde piyasası arttı adamın. Bence Oğuz Savaş'tan hiçbir artısı yok Raduljica'nın.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #16813 : 23 Haziran 2015, 21:23:00 »
İsmail şenol dün sloukası oly de tutarken, az önce yazdığıyla sloukadın oly nin teklifini menejeri aracılığıyla reddettiğini oly nin yüzyüze görüşelim isteğini de kabul etmediğini yazdı. Takım içi daha fazla rol arayan sloukasın fenerbahceye yakın oldugunu belirtti.

Baska bi yerdede sanırım obradovic yunanistanda gitmiş bu aralar ve o esnada sloukasla görüştüğünü okumuştum ama çok inandırıcı gelmedi. Gerci reisin 2gün önce yunanistan resmini görmüştüm instagramda belkide dığrudur :))
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı afat

« Yanıtla #16814 : 23 Haziran 2015, 21:25:18 »
İsmail şenol 3 yıllık 2 milyon euro diyor bu 3 yıl için alacağı toplam para mı?