Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970464 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı serkan330

• Üye
  • Yer: Gebze / İstanbul
    • serkancelik
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16920 : 25 Haziran 2015, 15:28:49 »
Ayrıca beğenip begenmemek herkesin kendi fikridir tabiki
ama şampiyon olmuş Karşıyaka'nin lideri  Tbl Mvp si Boby Dixon a "çöp " muamelesi yapılması mantıklı değil kabul etmiyorum . Bu adam bizim elimize verdi , efesin eline verdi..
haa ksks  deki dominant oyun bizde olmayabilir denir eyvallah saygi duyarim ama "çöp " olayı farklı
Iskendere katılmıyorum burada.

strawberry i biz alsak buraların halini düşünemiyorum ama oly alınca vuu keşke alsaydık :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16921 : 25 Haziran 2015, 15:33:55 »
strawberry i biz alsak buraların halini düşünemiyorum ama oly alınca vuu keşke alsaydık :)

kusura bakmayin ama mantiksiz bir yorum olmus.
oly darden ile yollarini ayirdi oraya da strawberry'i almak istiyorlar
strawberry kesinlikle darden'den daha iyi oyuncu.
dunston'un yerine de birini bulurlar , hines yerine dunston'u bulduklari gibi.
kisaca strawberry>oly transferi nokta transferdir.

Çevrimdışı serkan330

• Üye
    • serkancelik
« Yanıtla #16922 : 25 Haziran 2015, 15:36:25 »
kusura bakmayin ama mantiksiz bir yorum olmus.
oly darden ile yollarini ayirdi oraya da strawberry'i almak istiyorlar
strawberry kesinlikle darden'den daha iyi oyuncu.
dunston'un yerine de birini bulurlar , hines yerine dunston'u bulduklari gibi.
kisaca strawberry>oly transferi nokta transferdir.

saçma kısmını pek anlayamadım

ironi yaptım ama pek anlaşılmadı

ben transferi sorgulamadım.

fenerbahçe alsa strawberry i nerden buldunuz denilirdi

Çevrimdışı serkan330

• Üye
    • serkancelik
« Yanıtla #16923 : 25 Haziran 2015, 15:37:06 »
bu arada ricky instgramda aşil ayakabasını çıkardığı görünüyor . sezon başına yetişecek sanırım hızlı gidiyor

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16924 : 25 Haziran 2015, 15:37:55 »
kesinlikle o şekilde olur

Oyuncu iyi kötü bakmıyoruz
nerden alındığına bakıyoruz. .
takıntılıyiz... hepimiz

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16925 : 25 Haziran 2015, 15:41:57 »
saçma kısmını pek anlayamadım

ironi yaptım ama pek anlaşılmadı

ben transferi sorgulamadım.

fenerbahçe alsa strawberry i nerden buldunuz denilirdi

buralarin halini dusunemiyorum demeniz mantiksiz , cunku burda yazanlar hemen hemen yapilan iki transfer hakkinda da ayni fikirde.
dixon'un yerli olarak takima katilmasina laf eden yok lakin kendisne edilen en yuksek teklif 900 iken bizim 1,2 vermemiz elestirilmis, yani yapilan elestiri dogru.
ikinci baris hersek transferine de hemen hemen herkes mantiksiz demis.
tekrarliyorum "buralarin halini dusunemiyorum" demek burda yazanlara saygisizlik olmasa bile en azindan yakisik durmuyor.
sacma yazmadim mantiksiz yazdim.
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2015, 15:43:22 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #16926 : 25 Haziran 2015, 15:55:17 »
kesinlikle o şekilde olur

Oyuncu iyi kötü bakmıyoruz
nerden alındığına bakıyoruz. .
takıntılıyiz... hepimiz

öyle olması gayet doğal değil mi?

yunanda bi sürü yerli oyuncu var, iskeleti yerli oyunculardan kurmuş.
ucuza rol oyuncusu alıp takımını kurabiliyor.
biz öyle değiliz ki.
zaten yerli oyuncu yok, 8-9 kişilik rotasyonlar ile mücedele etmeye çalışıyoruz,
üstüne de strawberry ayarında yabancılar alırsak eurochallange takımı oluruz, eurocup takımı bile olamayız.
sıradan yabancılar alma lüksüne sahip değiliz haliyle...
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2015, 15:56:22 Gönderen: pikenrol »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16927 : 25 Haziran 2015, 16:15:43 »

biz öyle değiliz ki.
zaten yerli oyuncu yok, 8-9 kişilik rotasyonlar ile mücedele etmeye çalışıyoruz,
üstüne de strawberry ayarında yabancılar alırsak eurochallange takımı oluruz, eurocup takımı bile olamayız.
Goudelock eurolegue seviyesi oyuncusu değil söylemleri ile 4 ay geçirdi hem bu forum hemde twitter
Bi oyuncu iyidir yada kötüdür
hangi takimda oynadığı çok önemli değil
pek tabiki yabancı hakkımızı kesinlikle iyi kullanmayız ki sen bu konuda haklisindir yillarca. Sivaci olan ben Zoric i savunurken sen haklı olarak yetersiz iyi yabanvi alalim yerli katkimiz az diyordun ki hakliydin
o zaman su anda yerli statusunde oynayacak ligin Mvp sine çöp muamelesi yapman saçmalık
d.j olimpicos sisteminde verim de verebilir veremiyebilir de ama özünde yetenekli oyuncu olduğu gerçeğini değiştmiyor

Çevrimdışı serkan330

• Üye
    • serkancelik
« Yanıtla #16928 : 25 Haziran 2015, 16:38:04 »
Buralarin halini dusunemiyorum demeniz mantiksiz , cunku burda yazanlar hemen hemen yapilan iki transfer hakkinda da ayni fikirde.
dixon'un yerli olarak takima katilmasina laf eden yok lakin kendisne edilen en yuksek teklif 900 iken bizim 1,2 vermemiz elestirilmis, yani yapilan elestiri dogru.
ikinci baris hersek transferine de hemen hemen herkes mantiksiz demis.
tekrarliyorum "buralarin halini dusunemiyorum" demek burda yazanlara saygisizlik olmasa bile en azindan yakisik durmuyor.
sacma yazmadim mantiksiz yazdim.

merak ettiğim şu
barış hersek transferi mantıksız değil mantıklı çıkıp 6 türkü sayamayan mantıksız olduğunu söylemesin . Mantıksız olduğunu söyleyenler ligde kaybetiğimiz maçlardan sonra çıkıp diyecek ki oğuzu emiri neden yolladık. Ligde saha avantajını kaybettiğimiz zaman berkle metecanla neden başladık denicek .

dixon mevzuu na gelince. Dixon a gs 900 k biz 1,2 k vermişiz. Bilgi teyitlimi . 2 . olarak gs başka teklif olup olmadığını biliyormuyuz. Bugun türkiye ligi mvp sini kaça almayı planlıyorduk. Oly nin istemediğini biliyormuyuz Gerçekten gherardhini den daha mı çok biliyorsunuz kime kaç ödenecek bütçe nasıl ayarlanacak. Neyi eleştiriyorsunuz. Elimizdeki bütçeyi bilmiyorsunuz.Sonra kafasındaki parçaları bilmiyorsunuz. Sürekli eleştir allah eleştir

Strawrbery mevzuna gelince oyunculuğunu geçtim 700 k vermiş yıllık . Eleştirme istesem dizinden 2 kez ameliyat geçirmiş adam. Geçen sene 250k ya oynamış biz niye 700 k veriyoruz. ?
Darden daha iyi diyorsun strawberry kaç tane euroleague maçına çıkmış.

Eleştirmek istersen eleştirecek çok şey var

Transferleri tek tek eleştirmek mantıksız. Bütünü görüp eleştirebilirsiniz. Lütfen bunu yapmaya çalışın

Çevrimdışı serkan330

• Üye
    • serkancelik
« Yanıtla #16929 : 25 Haziran 2015, 16:39:20 »

biz öyle değiliz ki.

iskender 700 k vermiş . Hayatında euroleague oynamamış . 2 dizi birden ameliyatlı adama.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16930 : 25 Haziran 2015, 16:56:57 »
merak ettiğim şu
barış hersek transferi mantıksız değil mantıklı çıkıp 6 türkü sayamayan mantıksız olduğunu söylemesin . Mantıksız olduğunu söyleyenler ligde kaybetiğimiz maçlardan sonra çıkıp diyecek ki oğuzu emiri neden yolladık. Ligde saha avantajını kaybettiğimiz zaman berkle metecanla neden başladık denicek .

dixon mevzuu na gelince. Dixon a gs 900 k biz 1,2 k vermişiz. Bilgi teyitlimi . 2 . olarak gs başka teklif olup olmadığını biliyormuyuz. Bugun türkiye ligi mvp sini kaça almayı planlıyorduk. Oly nin istemediğini biliyormuyuz Gerçekten gherardhini den daha mı çok biliyorsunuz kime kaç ödenecek bütçe nasıl ayarlanacak. Neyi eleştiriyorsunuz. Elimizdeki bütçeyi bilmiyorsunuz.Sonra kafasındaki parçaları bilmiyorsunuz. Sürekli eleştir allah eleştir

Strawrbery mevzuna gelince oyunculuğunu geçtim 700 k vermiş yıllık . Eleştirme istesem dizinden 2 kez ameliyat geçirmiş adam. Geçen sene 250k ya oynamış biz niye 700 k veriyoruz. ?
Darden daha iyi diyorsun strawberry kaç tane euroleague maçına çıkmış.

Eleştirmek istersen eleştirecek çok şey var

Transferleri tek tek eleştirmek mantıksız. Bütünü görüp eleştirebilirsiniz. Lütfen bunu yapmaya çalışın

oncelikle 6 yerli degil 5 , 6 yabanci + 5 yerli + dixon.
5 yerli kenan, melih, semih, egehan, omer faruk.
starwberry darden konusuna gelirsek , darden atletizmi ile faydali olan oyuncu dolayisiyla bu tip oyuncular belli bir yasdan sonra ise yaramiyorlar , yani an itibari ile strawberry darden'den daha iyi oyuncudur.
euroleague macina cikmak kistas ise eger gecevicius senelerdir euroleague'de oynuyor , gou gecen sene ilk senesi oldu ama gou daha iyi oyuncudur degil mi ?
neyse benden bu kadar.

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #16931 : 25 Haziran 2015, 17:01:14 »
Yerli oyuncu sayısı ne yazık ki bir elin parmaklarını geçmiyor.genç takımlarda avrupa'da başarı yakalamış bir milli takımımız var. ama nedense bu genç oyuncularımız ileride yıldız olamıyor. Sebebi ülkemizin genel sıkıntısı olan eğitim sisteminden (burada kastettiğim basket eğitimi) kaynaklı. Elimizde Kenan ve Berk var. Bunlar genç takımlarda kendinii ispat etmiş oyuncular. Ama ileride kendilerini geliştirirler mi? Bilemiyoruz.

Obra sürekli bu oyuncuları eleştiriyor ki kendilerine gelsinler. İzin günlerinde çalışmaları gerektiğini vurguluyor. İkisi oyun kurucu ki ülkemizde en aranan bölge. Bunların şutu olmazsa, iyi asist yapmazlarsa Fenerbahçe'de fazla kalamazlar. Alt takımlarda kariyerlerine devam ederler. Umarım kendilerini geliştirirler de yabancı guard aramayız.

Bizim NBA'ya giden oyuncular hep uzunlar. Onlar da genelde boylarından dolayı gidiyorlar. 

Çevrimdışı truth126

• Üye
  • Yer: İstanbul - Başakşehir
    • truthuntold126
« Yanıtla #16932 : 25 Haziran 2015, 17:58:06 »
Eğer Tavares gelirse bu ikiliye sevinirim. http://www.eurohoops.net/2015/06/featured/105427

İlk beş power forward ne yaaa
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2015, 18:19:12 Gönderen: truth126 »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16933 : 25 Haziran 2015, 18:16:39 »
İyice kaf kaf oluyoruz..anlamadım gitti

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir