Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970520 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #17985 : 19 Temmuz 2015, 17:44:00 »
basketbol takımının tek şansı futbol takımının iyi gitmesi ki biraz geri planda kalsın..o arada Obra takımı oturtur.Ayrıca şu 5 numara da bir gelsin....ben çok karamsar değilim ama rakipler de çok güçlendi...f8'den ötesini göremeyebiliriz

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #17986 : 19 Temmuz 2015, 17:44:08 »
Obradovic'in olduğu yerde Mahmut Uslu'nun at koşturabileceğine ve kafasına göre oyuncu getirebileceğine inanmıyorum.
Malesef bu forumdaki birileri de kötü niyetle olmadan da olsa özellikle çıkarıldığına inandığım bu dedikodulara aracı oluyorlar.

Obradovic Dixon - Barış'ı istemez argümanı bence bunu yazanların kendi görüşlerinden ibaret zira
1) Çapsız/küçük takım oyuncusu vs. diye hala boklanmaya çalışan Dixon F4 yapan Fenerbahçe'yi ve F8 yapan Efes'i tabiri caizse paspas yapan takımın lideri ve bir numaralı oyuncusuydu.
2) Obradovic Barış Hersek'i geçen sezon da istedi ama Barış özellikle 1 yıl daha kalmak istedi.
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2015, 17:45:01 Gönderen: bugra »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #17987 : 19 Temmuz 2015, 17:51:11 »
Obradovic'in olduğu yerde Mahmut Uslu'nun at koşturabileceğine ve kafasına göre oyuncu getirebileceğine inanmıyorum.
Malesef bu forumdaki birileri de kötü niyetle olmadan da olsa özellikle çıkarıldığına inandığım bu dedikodulara aracı oluyorlar.

Obradovic Dixon - Barış'ı istemez argümanı bence bunu yazanların kendi görüşlerinden ibaret zira
1) Çapsız/küçük takım oyuncusu vs. diye hala boklanmaya çalışan Dixon F4 yapan Fenerbahçe'yi ve F8 yapan Efes'i tabiri caizse paspas yapan takımın lideri ve bir numaralı oyuncusuydu.
2) Obradovic Barış Hersek'i geçen sezon da istedi ama Barış özellikle 1 yıl daha kalmak istedi.

iyi dixon, Rodriguez'i ve teo'yu da pas pas gibi atar zaten..Barış da Avrupa'nın en iyi 4'ü...rakipler düşünsün..

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #17988 : 19 Temmuz 2015, 17:52:25 »

Ben kesin Mahmut Uslu getirmiştir demedim,ama olabilir.Çünkü Fenerbahçe'de antrenör'ün işine karışılmazsa olmaz be Aziz Yıldırım gibi iyi giden bir şeyi bozmada üstüne olmayan birisi var.Umarım Dixon-Barış faydalı olur ben yanılırım.Dixon topu elinde isteyip kafasına göre takılan oyuncu,Onra buna izin vermez,Barış tuğla gibi şut atıyor,savunması aman aman değil,onun için Obradovic istememiştir diyorum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #17989 : 19 Temmuz 2015, 17:57:10 »
Bana kalsa nemanja kendi gitti sadece zoric belki zisis gonderip bu oyuncularin yerini doldururdum

Yapilan transferlerden memnun degilim ama umutsuz da degilim

Dixon ve karsiyaka f4 yapan bizi ve efesi darmadagin etti dersen bu dixon bizdeki oyunculardan daha iyi karsiyakada daha iyi takim olur bunu benim mantigim almaz

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #17990 : 19 Temmuz 2015, 18:00:38 »
Basarizliktan daha cok basarisizlik halinda kocun ayrilmasi herkesin korkusu boyle bir durumda koc kendi mutsuz olur ve ayrilir. Daha guclu hamleler olmasi lazimdi

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #17991 : 19 Temmuz 2015, 18:03:00 »
Ben kesinlikle dixon i kucumsemiyorum..yürekli oyuncu kesinlikle..ama dixon geliyor diye emir den neden vazgecilir anlamam...yabancı olarak kalsın..
allah aşkına kadroda 2 yıl yabancı diye zoric oturdu..emir mi oturmayacak..

Üstelik emiri yollayıp yerine adam almak ucuz değil..hem emire ödeme yapacaksin hem gelene...ben şahsen 8. Yabancı olarak bile kalsın derim...
Kaldı ki bence emirin lige bildirilme ayı kurcalanirsa kesinlikle saf yabancılara karşı avantajı olacak..7 yabancı dan olmayacak bence..ama üzerine düşülmesi lazim..
Ama ilgilenen yöneticimiz var mi acaba..gene gs lobisine teslim ettiler yönergeleri...dixon alınıyor diye sayıyı 2 den 1 e düşürmek tamamen gs lobisinin isi...ama harunu oraya biz getirdik..TSK boyle ediliyor iste...
Çok gucsuzuz çok bu işlerde...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #17992 : 19 Temmuz 2015, 18:11:01 »

iyi dixon, Rodriguez'i ve teo'yu da pas pas gibi atar zaten..Barış da Avrupa'nın en iyi 4'ü...rakipler düşünsün..

Yazdıklarımdan bunu çıkarıyorsanız diyecek bir şeyim yok. Anlattığınız olayların yaşandığı yerde Obradovic'in kısa süre içerisinde ayrılmasını beklerim, sezon başlamadan istifa filan gelirse o zaman inanırım.

Ayrıca Obradovic'i asla yanılmaz, her transferi doğru bir adam gibi görmenin de anlamı yok. Zorci örneği ortadadır en basitinden. Ama ben Obradovic'i kuralları ve felsefesi olan bir adam olarak görüyorum, işine karışılan yerde durmayacağı bana göre kesindir.
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2015, 18:13:54 Gönderen: bugra »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #17993 : 19 Temmuz 2015, 18:16:07 »
Ayrıca emir gidecekse serhat kalmalı...Semih benim fikrim olmazsa olmaz kalmalı...
Ben yerli rotasyonumuzu ne yazıkki zayıf görüyorum..
Dixon-kenan-melih-baris + berk/egehan/omer faruk ile bu is yürümez..

Hem uzun maratonlara göreceğiz her kulvarda..bir suru sakatlık oluyor..şimdiden ona gore hamle yapmak lazim...

Obra hocamizi çok severim ama Semih konusunda sezon sonu büyük hata yaptığını düşünüyorum lig sonunda ksk serisinde..uzatmaya giden maçlarda zoric yerine sahaya surulmeyi kesinlikle hak ederken kenarda oturtuldu..
Kimse bu konuda obradovici savunmasını zaten..zoric oyuna girmese derim ki ok..hiçbirine hak etmediği için vermedi formayı...
Ama bu tercih bence çok büyük hataydı...
Obradovic büyük hoca eyvallah ama sanki etrafında bazı oyuncular hakkında oyunculara önyargılı yaklaşmasını sağlayan faktörler olduğunu düşünüyorum..

Şahsi fikrimdir ama hocanın emirden memnun olmadığını zannetmiyorum mesela...

Bilemiyorum...ama kimsenin obra nin hicbir turlu isine karsimasini istemiyorum..sonucta insandir ve etkilenir..ozellikle ilk geldigi bir ulekde ilk 1-2 yil bu normal diyprum..adama ima da bile bulunulmamasi lazim gibi ne geliyor ki bütçe; oyuncu secimi ve bazı oyuncular konusunda bu tip uyarıların kesinlikle yapıldığına inanıyorum ki bu hic hoşuma gitmiyor.belki 4-5 yıl çalışırsak bu sorunlar atlatilacaktir.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2015, 18:18:29 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #17994 : 19 Temmuz 2015, 18:17:55 »
Yazdıklarımdan bunu çıkarıyorsanız diyecek bir şeyim yok. Anlattığınız olayların yaşandığı yerde Obradovic'in kısa süre içerisinde ayrılmasını beklerim, sezon başlamadan istifa filan gelirse o zaman inanırım.

Ayrıca Obradovic'i asla yanılmaz, her transferi doğru bir adam gibi görmenin de anlamı yok. Zorci örneği ortadadır en basitinden. Ama ben Obradovic'i kuralları ve felsefesi olan bir adam olarak görüyorum, işine karışılan yerde durmayacağı bana göre kesindir.

ben de onu diyorum..Kriz kapıda diye...

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #17995 : 19 Temmuz 2015, 18:20:36 »

ben de onu diyorum..Kriz kapıda diye...

İnanmak istemiyorum, umarım dedikodudan ibarettir ve yanılan siz olursunuz...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #17996 : 19 Temmuz 2015, 18:21:42 »
İnanmak istemiyorum, umarım dedikodudan ibarettir ve yanılan siz olursunuz...

maalesef dedikodu değil...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
« Yanıtla #17997 : 19 Temmuz 2015, 19:10:17 »
Sloukas kenan dixon
Hickman bogdan melih
Kalinic serhat
Antic baris. Datome
Semih vesely xxx

Gecen senenin ustunde mi altinda mi olur? Nemanja gou gecen senenin en onemli oyunculaiydi vesely ile beraber gelenler yerlerini doldurabilir mi?

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #17998 : 19 Temmuz 2015, 19:28:47 »
iyi bir pivot ile daha iyi bile olabilir..Özellikle savunma açısından 1-2-3 numaralar daha iyi ama 4'te Datome bire bir de zayıf karnımız..Pota altı Vesely ve kalıplı bir pivot ile sorun yaşamayız. Ben Antic ve Barış'tan bir şey beklemiyorum..Zarar vermesinler yeter

Çevrimdışı yes

• Üye
« Yanıtla #17999 : 19 Temmuz 2015, 19:29:51 »

maalesef dedikodu değil...

Samsung sponsor olacak. --- olmadı.
Antic hikaye gelmeyecek. --- geldi.
Barış yok, gs olabilir. --- barış geldi.

Kaynaklarınız çok güvenilir durmuyor bence bu kadar emin konuşmayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk