Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970993 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #18090 : 21 Temmuz 2015, 23:16:32 »
tamam da weems ve ya anderson cska barca maccabi'ye falan gitmedi nba'e de kontrat buldular.
aynı şekilde tavares de son anda elimizden kaçtı , avrupadakı rakiplerimize gitse dediğiniz doğru.
ben de isterim skorer swingman ama belki koçun düşüncesi farklı , belki bogdan'a skorerlik görevi verecek, ve ya datome'yi o rolde kullanacak daha çok set üzerinden sloukas merkezli hücumlar olacak , biliyor muyuz bunu ?

türkcem malum sizler kadar değil , tutarsızlık aşağılayıcı bir ifadeyse siz dahil kimseye etmem o lafı.
ama kaliniç gelirse skorer eksikliği yaşanacaksa , k-pap gelirse de yaşanacak , yani argüman olarak kalinic transferi için kullanılan cümleler k-pap için de kullanılmalı.

Kardeşim aslında aynı şeyleri düşünüyoruz,ben zaten Weems veya Anderson'un alınmaması hatadır demedim.Adamlar Nba yapmasa alacaktık büyük ihtimalle.Şimdi sana şöyle söyliyeyim ana skorerin Bogdanovic olacağını tasarlayan Zeljko niye bu iki oyuncuyu istesin ki?
Hadi diyelim istedi olmadı niye birden Kalinic tarzı bir oyuncuya dönsün?
Benim şahsi düşüncem özellikle Anderson ve Tavares'in bize geleceğine koç çok inandı ve tüm planlar bu iki oyuncu üstüne kuruldu.Bu oyuncular da Nba yapınca tekrardan farklı bir rota çizmek zorunda kaldık.
Ama madem Kalinic tarzı bir oyuncu gelecekse de herkes K-Pap gelsin ister doğal olarak.
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #18091 : 21 Temmuz 2015, 23:24:18 »
Kardeşim aslında aynı şeyleri düşünüyoruz,ben zaten Weems veya Anderson'un alınmaması hatadır demedim.Adamlar Nba yapmasa alacaktık büyük ihtimalle.Şimdi sana şöyle söyliyeyim ana skorerin Bogdanovic olacağını tasarlayan Zeljko niye bu iki oyuncuyu istesin ki?
Hadi diyelim istedi olmadı niye birden Kalinic tarzı bir oyuncuya dönsün?
Benim şahsi düşüncem özellikle Anderson ve Tavares'in bize geleceğine koç çok inandı ve tüm planlar bu iki oyuncu üstüne kuruldu.Bu oyuncular da Nba yapınca tekrardan farklı bir rota çizmek zorunda kaldık.
Ama madem Kalinic tarzı bir oyuncu gelecekse de herkes K-Pap gelsin ister doğal olarak.

işte tüm alternatifler elden kaçınca belki başka bir plan düşünmüşdür , bence olasılığı yüksek.
teo ve calathes bekliyorduk geçen sene hickman ve gou geldi.
bana kalırsa ben marshon brooks'u isterim skorer rolüne ama açıkcası riskli hamle , o yüzden garantiye gidip kaliniç tarzı adam almak daha mantıklı, kaliniç tarzı oyuncuların en babası da k-pap , tabi ki ilk tercih o olmalı, ama diyelim ki olmadı ve kaliniç geldi , o zaman tarzı üzerinden gidip kaliniç transferini kötülemek doğru değil diyordum ben de. Oyunculuğu üzerinden yapılan her eleştiriye saygım sonsuz, kalinic neticede super star değil ki herkes beğensin.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #18092 : 21 Temmuz 2015, 23:38:05 »
işte tüm alternatifler elden kaçınca belki başka bir plan düşünmüşdür , bence olasılığı yüksek.
teo ve calathes bekliyorduk geçen sene hickman ve gou geldi.
bana kalırsa ben marshon brooks'u isterim skorer rolüne ama açıkcası riskli hamle , o yüzden garantiye gidip kaliniç tarzı adam almak daha mantıklı, kaliniç tarzı oyuncuların en babası da k-pap , tabi ki ilk tercih o olmalı, ama diyelim ki olmadı ve kaliniç geldi , o zaman tarzı üzerinden gidip kaliniç transferini kötülemek doğru değil diyordum ben de. Oyunculuğu üzerinden yapılan her eleştiriye saygım sonsuz, kalinic neticede super star değil ki herkes beğensin.
Aynen katılıyorum sana şimdi sonunda birbirimiz anlayabildik😉
Dediğin gibi Kalinic de gelirse,başka biride gelirse yapacak birşey yok,elimizden geldiğince takımı destekliycez

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #18093 : 21 Temmuz 2015, 23:45:12 »
Toparlarsak,

dixon-kostas-kenan
bogdan-melih-hickman
yabancı-serhat
datome-antic-barış
vesely-yabancı

3 ve 5 numaraya yabancı alınacak ve 8 yabancı olacak.Hickman ve Antic ligde tribünde olacaktır.Semih ve Serhat'la Galatasaray ilgileniyormuş.İkisi de kalır umarım.Berk de kiraya verilsin.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #18094 : 22 Temmuz 2015, 01:41:17 »
Sulu-Bağbi-Kenan
NBAden kaçırma bir skorer(Brooks ta olabilir yada o tarz)Mahmutoglou-Hiko
Bogi Bogi - Hiddo- Meto
Datom - Antik - Barş
Veysi-Dubili- Semih(giderse de gitsin uzasın hatta)

Mis ötesi kadro olur Datome de yıldızımız Gou ve Nemanja'dan çok severek ve heyecanla izleriz pasörlüğü de var bu adamın Nemanja gibi unutmayın

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #18095 : 22 Temmuz 2015, 06:57:18 »
...
Bütun bunlara rağmen ben bırkaç yıl sonra elıt hale gelecek bırını istemiyorum kardeşim.Kalinic özelinde de demiyorum bunu genel olarak söyluyorum cunku biraz kendini bulan genç oyuncu hemen kaçıyor.

Bide artık milletle dalaşmayı bırakın ya.en ufak birşey de o bunu  demişti,bu şunu demişti,o gelirse sevinmeyin,şampıyon olursak falancası sevinmesin gibisinden cümleler kullanmayın.
....

İlk cümleye hiç katılmıyorum. Bence takımdaki tüm oyuncular (mümkün olduğunca ) ya elit olmalı yada o noktaya gelecek seviyede.

Kalın işaretlediğim kısma ise kesinlikle katılıyorum. İkili tartışmaların mümkünse özelden yapılmasını rica ediyorum.

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #18096 : 22 Temmuz 2015, 10:11:30 »
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2015, 10:14:01 Gönderen: kanazawa1907 »

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #18097 : 22 Temmuz 2015, 10:53:12 »
kpap olsun baska bir sey istemem.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #18098 : 22 Temmuz 2015, 12:24:40 »
kpap ve dorsey ile taş gibi takım oluruz.Ben birine de razıyım😉
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #18099 : 22 Temmuz 2015, 12:33:42 »
kpap efsane olurrr..iyi bir pivot la da yine f4 adayı oluruzz

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #18100 : 22 Temmuz 2015, 12:37:13 »
bu transfer gerçekleşirse göt olurum ama

tavares gibi bir adam bile burada kalmamışken nba'de piyasası olan bu arkadaşın avrupa'ya dönmesi bana hiç gerçekçi gelmiyor.

yine aradığımız adam olmayacak ve kaybettiğimiz vakitle kalacağız.

dorsey konusunda diyecek çok bir şey yok, dorsey'i alacaksak, elimizin altındaki dunston & patrick young'dan birini niye almadık.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #18101 : 22 Temmuz 2015, 12:38:07 »
K-Pap iyi gider, ama kac paraya gelir?? pivot icin ne kadar kalir?? diye dusunmek lazim.

Bu arada Ajinca yi kapma sansi var midir acaba? davis ve perkins de transfer olduktan sonra iyice rotasyon sureleri kisalicak .....

K-Pap-Ajinca ikilisi transfer donemini krallar gibi kapatmamizi saglardi .....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #18102 : 22 Temmuz 2015, 12:41:46 »
Davis+Omer+Perkins .....

Ajinca 4M$ lik yedek ..... bence serbest kalabilir, eger ucuz uzun bulurlarsa. Hatta bizden Semih i alsinlar :)

Sonucta 70 milyon harcadilar waiver veteranlara, vergi donemi oncesi duzenleme pesinde olurlarsa sasirmamak lazim.
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2015, 12:44:23 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #18103 : 22 Temmuz 2015, 12:57:03 »
s.samuels zu barca olmus...

bu arada kalinic olsa simdiy eollurdu bence..bizimkiler k-pap pesinde bence...

ama su pivot kim oalcak icddne muamma oldu..

acaba su sixers pivot coplugunden henry sims olur mu bize?

yada tarik black...
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2015, 13:18:56 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #18104 : 22 Temmuz 2015, 14:10:18 »
İlk cümleye hiç katılmıyorum. Bence takımdaki tüm oyuncular (mümkün olduğunca ) ya elit olmalı yada o noktaya gelecek seviyede.

Kalın işaretlediğim kısma ise kesinlikle katılıyorum. İkili tartışmaların mümkünse özelden yapılmasını rica ediyorum.
Abi zaten bende isterim bütün oyucuların elit olmasını,bize sıradan bir adam gerekli değil ama ben birkaç yıl sonra gelişecek genç oyuncu ıstemıyorum.Çünkü biraz belli bir seviyeye yükselince hemen Nba yapıyorlar.