Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970565 defa)

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #1020 : 10 Ocak 2014, 13:47:28 »
Neyi paylaşamadığınızı anlamadım...

Hayır ciddi ciddi sormak istiyorum..Hackett bence vasatın az üzerinde bir adam...

Tamam alalım..Kimi keseceğiz ligde?

Adam kabul edecekmi 7. olmayı..Yine bonservis verecekmiydik? Yada belkide İtalyada yaşamaktan memnun...Hayretler içindeyim okuyorum şaşıyorum...

Kleiza yollanmış..Zoriç yollanmış..Siz değilmiydiniz sene başında alkışlayan..Sezon mu bitti ben anlamadım şimdi?

Beyler tepkilerimiz çok tezcanlı...Biraz beklemek lazım..

Siz demiyormuydunuz Obradoviç bir projedir.Hemen değil zamanla bunu anlayacağız diye..2 maç verdik ovvvv o gitsin,bunu neden almadık bilmem ne...

Asıl suçlu yıllardır TÜRK OYUNCULARA DEĞER vermeyen Yönetimdir.Kaç senedir bir tek KENAN a yatırım yapıldı..Bu sene araya 1 Oyuncu daha sıkıştıramazmıydık?

Bende ciddi manada seviye görüyordum bazı arkadaşlarda ama ilerledikçe bazı şeylerin tadı kaçmaya başlamış...

Cem Kaptandan özür dileyerek şunu belirtmek istiyorum...

Dün maç sonu Burada Bojana denenler çok üzdü beni..Looser falan..İyiydi Moskovada,Belgradda atarken şimdi mi tırt oldu..Koca maçın ihalesi ona kaldı..YAZIK..

Bu bakış açısı bu forumda yazan arkadaşlara yakışmıyor!

Bence bir düşünün ve öyle yazın 2 kelam

Madem ligde kimseyi kesemeyeceğiz, transfer yapılmasın o zaman
Teknik kadro neden oyuncu arayısına girdi ? tripkovic gibi bir adamın pesindeyiz o halde

Dünkü macta vidmar oynamasaydı cok mu eksik kalırdık veya zoric.

Yerli sakat uzunların durumuna göre vidmarın lig lisansı iptal edilebilir.

Kleiza ve bjelica hatta alacagımız adam bojan ligde rotasyona girebilir pekala.

bir de zorici kleizayı gönderen kim ki ?

Benim agzımdan öyle birsey cıkmadı. Yukarda hackett yazıp asagıda bunu yazınca üstüme alındım ahahaha ben iyisi mi cıkıp hava alayım :D
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2014, 13:47:51 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1021 : 10 Ocak 2014, 13:48:19 »
illa 1 yabancıda vazgeçecek isek o isim Vidmar olur , dünkü silik performasına rağlem Zoriç'i hoca her türlü Vidmar'a tercih eder
elde Vidmar varken onunla aynı tip bir uzun bence kesinlikle olmaz , Vidmar tüm iyi niyetine rağmen oyun zekasını bir türlü geliştiremiyor
en büyük avatanjı fiziki açıdan temas olduğu zaman rakibin arkasında duruyor ama ikili savunmalarda filan çok sıkıntılı bence .
Vidmar'ı severim çok şeker bir adam :) o ayrı mesele

Kleiza konusunda çok büyük hayal kırıklığı içindeyim , inşallah düzelir , biraz kıpırdansa çok fark yaratacak bizim adımıza

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1022 : 10 Ocak 2014, 13:49:54 »
@bukefalos...

Ben senin şahsına demedim...2 Lİ tartışma bende olmaz burada..

Ben genel kanıya söyledim...Hackett yeni yetme bazı şeyleri aşamamış bir arkadaş..7.Olmak istemezdi %100

Ayrıca Vidmarı kesersek içeri girecek kişi Kleiza olur neden derseniz 4 numarada eksik kalırız
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1023 : 10 Ocak 2014, 14:13:44 »
Neyi paylaşamadığınızı anlamadım...

Hayır ciddi ciddi sormak istiyorum..Hackett bence vasatın az üzerinde bir adam...

Tamam alalım..Kimi keseceğiz ligde?

ligde zaten uzunlardan biri dışarda kalıyor her seferinde.
kleiza, zoric veya vidmar'ı kesebiliriz.
ligde uzunlar yerine kısaların biri dışarda kalır.

Adam kabul edecekmi 7. olmayı..Yine bonservis verecekmiydik? Yada belkide İtalyada yaşamaktan memnun...Hayretler içindeyim okuyorum şaşıyorum...

italya'dan ayrılma düşüncesi olmasa meanjeri bize neden teklif etsin?
önümüzdeki dönemde yapacağımız transferin gerçekten 7. yabancı olmayı kabul edecek düzeyde biri olacağına mı inanıyorsunuz?

Kleiza yollanmış..Zoriç yollanmış..Siz değilmiydiniz sene başında alkışlayan..Sezon mu bitti ben anlamadım şimdi?

Beyler tepkilerimiz çok tezcanlı...Biraz beklemek lazım..

kleiza ve zoric'i yollayan benim.
geldiklerinde iyi transfer olduğunu düşünüyordum, alkışlıyordum.
şu anda faydalı olamayacaklarına ikna oldum, yollayalım diyorum.
ben dönek miyim?

tepkimin tezcanlı olduğunu düşünmüyorum.
aşırı tepki verdiğimi de düşünmüyorum zaten kendilerine.
kendimi gayet iyi biliyorum...

Siz demiyormuydunuz Obradoviç bir projedir.Hemen değil zamanla bunu anlayacağız diye..2 maç verdik ovvvv o gitsin,bunu neden almadık bilmem ne...

bu bölümün muhattabı ben değilim ama kastettiğiniz kişilerden olduğumu hissediyorum.
hislerim beni yanıltmıyorsa affınıza sığınarak söylüyorum, hızınızı alamayarak biraz ezbere konuşmuşsunuz.
takımla ilgili düşüncelerimi merak ediyorsanız detaylı olarak aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
kafanızda canlandırdığınız öldük bittik düşüncesinin 180 derece uzağında olduğumu göreceksiniz.
http://www.altinciadam.com/kazanamama-mantalitesi/

Asıl suçlu yıllardır TÜRK OYUNCULARA DEĞER vermeyen Yönetimdir.Kaç senedir bir tek KENAN a yatırım yapıldı..Bu sene araya 1 Oyuncu daha sıkıştıramazmıydık?

Bende ciddi manada seviye görüyordum bazı arkadaşlarda ama ilerledikçe bazı şeylerin tadı kaçmaya başlamış...

Cem Kaptandan özür dileyerek şunu belirtmek istiyorum...

Dün maç sonu Burada Bojana denenler çok üzdü beni..Looser falan..İyiydi Moskovada,Belgradda atarken şimdi mi tırt oldu..Koca maçın ihalesi ona kaldı..YAZIK..

Bu bakış açısı bu forumda yazan arkadaşlara yakışmıyor!

Bence bir düşünün ve öyle yazın 2 kelam

bu bölüm kendi düşünceleriniz, karışamam.
müsadenizle sormak istediğim bir kaç konu var.

şimdi ahmet özokur'un söylediği gibi en az 1 transfer yapmayı planlıyoruz,
2 olması da mümkün...

hocanın istediği gibi takımı yukarı çekecek seviyede birini alırsak 7. yabancı olarak sadece euroleague'de mi kullanacağımızı düşünüyorsunuz?
öyle düşünmüyorsanız yabancılardan birini lig kadrosundan çıkarmamız gerekeceğine göre tercihiniz kim olur?
(bir tercihiniz varsa) siz x kadrodan çıkarılsın deme hakkını kendinizde buluyorsanız, başkası y çıkarılsın deme hakkına neden sahip olmasın?

eğer yapılacak transfer sayısı 2 olursa, yönetim ve hocanın lig kadrosundan 2 yabancıyı çıkarmaları gerektiğini bilmediğini mi düşünüyorsunuz?
bildiklerini düşünüyorsanız 2 transfer yapılması, 2 yabancının kadrodan çıkarılmasını gerektireceğine göre, kleiza ve zoric çıkarılsın diyor olmamda problem nedir?

son olarak hoca ve yönetimin 2 transfer yapmayı düşündüğü bir ortamda, gelecek oyuncular şu şu isimlerin yerine kadroya katılsın demekte foruma yakışmayan bakış açısı nedir?

not: çok soru sordun diyebilirsiniz, yargıç mısın diyebilirsiniz. lakin bu iyi bir şey. tartışırken çok soru soruyor olmam karşıdakine saygı duyduğum anlamına gelir. karşıdakine saygı duymadan tartışıyorken ahkam keserim, bu böyle şu şöyle diye doğrularımı dikte ederim. saygı duyarak tartıştığım zaman şu anda yaptığım gibi karşı tarafa sorular sorarak beni anlamasını sağlamaya çalışırım...
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2014, 14:17:16 Gönderen: iskoch »

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1024 : 10 Ocak 2014, 14:16:31 »
Kleiza konusunda çok büyük hayal kırıklığı içindeyim , inşallah düzelir , biraz kıpırdansa çok fark yaratacak bizim adımıza
Aynen katılıyorum Cem, kendini tam manası ile veremiyor maçlara, sanki bir sorunu var gibi duruyor.
Murat hocama da katılıyorum bir iki maçla kendi takım oyuncumuzu işe yaramaz ilan etmemek lazım.
Takıma katkı verebilecek bir oyuncu alınabilir ama takımdan şu veya bu oyuncu gitsinle düzelmez takımın durumu.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #1025 : 10 Ocak 2014, 14:22:02 »
Haddadi gelse nasıl olur?

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #1026 : 10 Ocak 2014, 14:24:13 »
Aynen katılıyorum Cem, kendini tam manası ile veremiyor maçlara, sanki bir sorunu var gibi duruyor.
Murat hocama da katılıyorum bir iki maçla kendi takım oyuncumuzu işe yaramaz ilan etmemek lazım.
Takıma katkı verebilecek bir oyuncu alınabilir ama takımdan şu veya bu oyuncu gitsinle düzelmez takımın durumu.

Kleiza'nın sorunu bence bogdanovic ile alakalı..Bir ipte iki cambaz misali...Bogdanovic hücumda 1 numaralı opsiyon olunca, Kleiza geri planda kaldı...Ayrıca iyi oyuncular kötü oynayıp bir de kafaya taktılar mı olmayacak ne varsa yapıyorlar; dünkü mola işareti gibi...Ben Kleiza'nın da buraya 0 sayıyla maçtan  çıkmak için geldiğini sanmıyorum...inşallah ikinci gricek olmaz

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1027 : 10 Ocak 2014, 14:32:46 »
Kleiza'nın sorunu bence bogdanovic ile alakalı..Bir ipte iki cambaz misali...Bogdanovic hücumda 1 numaralı opsiyon olunca, Kleiza geri planda kaldı...Ayrıca iyi oyuncular kötü oynayıp bir de kafaya taktılar mı olmayacak ne varsa yapıyorlar; dünkü mola işareti gibi...Ben Kleiza'nın da buraya 0 sayıyla maçtan  çıkmak için geldiğini sanmıyorum...inşallah ikinci gricek olmaz
Olabilir, kendi performansının yanına bile yaklaşamıyor. Sakatlıktan sonra fiziki olarak zorlanmasının yanında, kafa olarak ta bizle değil.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #1028 : 10 Ocak 2014, 14:36:59 »
Haddadi gelse nasıl olur?
Verim vermez.. Fiziği Avrupa'ya göre çok iyi ama yetenekleri çok kısıtlı bir oyuncu..

Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #1029 : 10 Ocak 2014, 14:46:53 »
Verim vermez.. Fiziği Avrupa'ya göre çok iyi ama yetenekleri çok kısıtlı bir oyuncu..

Vidmar'dan daha verimli olur bence.Vidmar iyi savunmacı eyvallah da hiç blok tehdidi yok,Haddadi biraz daha karartır oraları.Gerçi Haddadi'yi 2008'den beri izleyemedim son durumunu bilmiyorum ama istatistikleri iyi http://basketball.asia-basket.com/player/China/Sichuan_Blue_Whales/Hamed_Haddadi/53204

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #1030 : 10 Ocak 2014, 15:16:38 »
ligde zaten uzunlardan biri dışarda kalıyor her seferinde.
kleiza, zoric veya vidmar'ı kesebiliriz.
ligde uzunlar yerine kısaların biri dışarda kalır.

italya'dan ayrılma düşüncesi olmasa meanjeri bize neden teklif etsin?
önümüzdeki dönemde yapacağımız transferin gerçekten 7. yabancı olmayı kabul edecek düzeyde biri olacağına mı inanıyorsunuz?

kleiza ve zoric'i yollayan benim.
geldiklerinde iyi transfer olduğunu düşünüyordum, alkışlıyordum.
şu anda faydalı olamayacaklarına ikna oldum, yollayalım diyorum.
ben dönek miyim?

tepkimin tezcanlı olduğunu düşünmüyorum.
aşırı tepki verdiğimi de düşünmüyorum zaten kendilerine.
kendimi gayet iyi biliyorum...

bu bölümün muhattabı ben değilim ama kastettiğiniz kişilerden olduğumu hissediyorum.
hislerim beni yanıltmıyorsa affınıza sığınarak söylüyorum, hızınızı alamayarak biraz ezbere konuşmuşsunuz.
takımla ilgili düşüncelerimi merak ediyorsanız detaylı olarak aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.
kafanızda canlandırdığınız öldük bittik düşüncesinin 180 derece uzağında olduğumu göreceksiniz.
http://www.altinciadam.com/kazanamama-mantalitesi/

bu bölüm kendi düşünceleriniz, karışamam.
müsadenizle sormak istediğim bir kaç konu var.

şimdi ahmet özokur'un söylediği gibi en az 1 transfer yapmayı planlıyoruz,
2 olması da mümkün...

hocanın istediği gibi takımı yukarı çekecek seviyede birini alırsak 7. yabancı olarak sadece euroleague'de mi kullanacağımızı düşünüyorsunuz?
öyle düşünmüyorsanız yabancılardan birini lig kadrosundan çıkarmamız gerekeceğine göre tercihiniz kim olur?
(bir tercihiniz varsa) siz x kadrodan çıkarılsın deme hakkını kendinizde buluyorsanız, başkası y çıkarılsın deme hakkına neden sahip olmasın?

eğer yapılacak transfer sayısı 2 olursa, yönetim ve hocanın lig kadrosundan 2 yabancıyı çıkarmaları gerektiğini bilmediğini mi düşünüyorsunuz?
bildiklerini düşünüyorsanız 2 transfer yapılması, 2 yabancının kadrodan çıkarılmasını gerektireceğine göre, kleiza ve zoric çıkarılsın diyor olmamda problem nedir?

son olarak hoca ve yönetimin 2 transfer yapmayı düşündüğü bir ortamda, gelecek oyuncular şu şu isimlerin yerine kadroya katılsın demekte foruma yakışmayan bakış açısı nedir?

not: çok soru sordun diyebilirsiniz, yargıç mısın diyebilirsiniz. lakin bu iyi bir şey. tartışırken çok soru soruyor olmam karşıdakine saygı duyduğum anlamına gelir. karşıdakine saygı duymadan tartışıyorken ahkam keserim, bu böyle şu şöyle diye doğrularımı dikte ederim. saygı duyarak tartıştığım zaman şu anda yaptığım gibi karşı tarafa sorular sorarak beni anlamasını sağlamaya çalışırım...

Şimdi ne yazsam karşılıklı bir dalaşma olacak...

Ben yazdıklarımda sizi kastetmedim...Konuşulanları kastettim sadece siz değil birçok kişi yazdı bunları..Üzerinize alınmanızı anlamadım...

Döneklik olayını ben söylemedim...Sadece TEZCANLILIK demek istedim ki ciddi ciddi görüyorum bu forumda çok kişide...

Şu anda takımımızda LİGDE KESİLECEK BİR kısa oyuncu yok bence...Olanlar zaten bizim takımın belkemiği..Uzun kesersin ama 2 tane kesmen gerekecek o zaman..O zamanda içeride budaklanmazmı işler?

Neyse dediğim gibi...

Ezbere konuşmadım..Ben yaratılan Algıdan bahsediyorum..Neden bu kadar alındınız onu anlamadım...Açıkça yazdım herşeyi dediklerimde ağır bir ithamda yoktu...

FORUMA YAKIŞMAYAN BAKIŞ açısı...

O gelsin bu kalsın değil...Daha hiçbirşey yokken bu kadar asmak kesmek..Kleiza gitsin..Bojan Looser..Hatta çok daha şeyler yazıldı onlar..

Yani demek istediğim şey...

OLUŞAN BAKIŞ AÇISI...

Dün herkes çok iyiydi ama ihale Bojana kaldı mesela..Bu bakış açısı YAKIŞIYORMU?

Ben 2 senedir kedi kendime söz verdim..Bu forumda yada bir başka yerde bana hakaret edilmediği sürece kimseye laf söylemeyeceğim işin en özelinde...

Yani dostum kardeşim...

Yaşım 33 oldu bilemem senin ki kaçtır..Güzelce ifade edeyim..Seni kastetmedim..Burada oluşan algıyı beğenmedim dedim..Burası benim için önemli bir yer..Çok sevdiğğim insanlar var burada.Uzak olsakta hepsi abim kardeşim...

Sen sor ben cevaplarım...Ama ben asla EZBERE konuşmadım..

Ortada bir sorun var..Bunu kabul ediyorum..Ama bunu düzeltecek biz değiliz..Bir bakalım belkide 1 ay sonra başka şeyler konuşuruz belkide...

Dediğim gibi..Algı çok önemli...Biraz alıngan gördüm seni..Alınma sana değil genel kanıya bu lafım..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı ardglr

• Üye
    • ardaguler
« Yanıtla #1031 : 10 Ocak 2014, 15:22:43 »
Öncelik hala kısa pozisyonunda diye düşünüyorum. Hatta hücumda topa yön verecek özelliğinin yanında savunmayı da önemseyen bir oyuncu bulmamız lazım. Aklıma gelen bir isim yok, zaten şu ortamda istenilen oyuncu da bulunamayacak, bir çeşit kumar olacak. Uzun konusunda o kadar karamsar değilim, atletik ve tehdit edici uzun eksikliği olduğuna şüphe yok ama kısa oyunculardaki savunma zaafiyeti biraz aşılırsa bunun en azından bu senelik aşılmayacak bir sorun olduğunu sanmıyorum. Oğuz-İlkan olayı arapsaçına döndü, ama özellikle Oğuz'un beklenenden daha iyi döneceğine, beklenenin üzerinde katkı vereceğine inanıyorum ya da inanmak istiyorum.

Zoric ve Kleiza asla bu sezon harcanmayacaklardır, hatta gelecek sezon da kalacaklarını sanıyorum. Bu takımdan gidecek 1.oyuncu, Cem abi de söyledi, Vidmar'dır. Bütün iyi niyeti ve mücadelesine rağmen yetenek fakirliği kapatılacak bir açık olmuyor ne yazık ki. Vidmar'la sezon sonu yollar ayrılır, o zaman isimler hakkında daha net konuşulur.

Bu yıl için kısa oyuncu alınacağı aşikar, umuyorum şu zor şartlarda en doğru isim bulunsun.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #1032 : 10 Ocak 2014, 15:40:22 »
Şimdi ne yazsam karşılıklı bir dalaşma olacak...

Ben yazdıklarımda sizi kastetmedim...Konuşulanları kastettim sadece siz değil birçok kişi yazdı bunları..Üzerinize alınmanızı anlamadım...

Döneklik olayını ben söylemedim...Sadece TEZCANLILIK demek istedim ki ciddi ciddi görüyorum bu forumda çok kişide...

Şu anda takımımızda LİGDE KESİLECEK BİR kısa oyuncu yok bence...Olanlar zaten bizim takımın belkemiği..Uzun kesersin ama 2 tane kesmen gerekecek o zaman..O zamanda içeride budaklanmazmı işler?

Neyse dediğim gibi...

Ezbere konuşmadım..Ben yaratılan Algıdan bahsediyorum..Neden bu kadar alındınız onu anlamadım...Açıkça yazdım herşeyi dediklerimde ağır bir ithamda yoktu...

FORUMA YAKIŞMAYAN BAKIŞ açısı...

O gelsin bu kalsın değil...Daha hiçbirşey yokken bu kadar asmak kesmek..Kleiza gitsin..Bojan Looser..Hatta çok daha şeyler yazıldı onlar..

Yani demek istediğim şey...

OLUŞAN BAKIŞ AÇISI...

Dün herkes çok iyiydi ama ihale Bojana kaldı mesela..Bu bakış açısı YAKIŞIYORMU?

Ben 2 senedir kedi kendime söz verdim..Bu forumda yada bir başka yerde bana hakaret edilmediği sürece kimseye laf söylemeyeceğim işin en özelinde...

Yani dostum kardeşim...

Yaşım 33 oldu bilemem senin ki kaçtır..Güzelce ifade edeyim..Seni kastetmedim..Burada oluşan algıyı beğenmedim dedim..Burası benim için önemli bir yer..Çok sevdiğğim insanlar var burada.Uzak olsakta hepsi abim kardeşim...

Sen sor ben cevaplarım...Ama ben asla EZBERE konuşmadım..

Ortada bir sorun var..Bunu kabul ediyorum..Ama bunu düzeltecek biz değiliz..Bir bakalım belkide 1 ay sonra başka şeyler konuşuruz belkide...

Dediğim gibi..Algı çok önemli...Biraz alıngan gördüm seni..Alınma sana değil genel kanıya bu lafım..

tartışma denen şey düşünceler üzerinden döndüğü sürece sorun yok.
hepimizin farklı fikri var, forumlarda da fikirlerimizde bulunuyoruz zaten.
tartışmayı kişiselleştirmedikten sonra zıt düşünceleri savunmak iyidir.
karşılıklı sağduyu şu anki gibi koruyalım yeter ki...

söylemeye çalıştığm şeyin özeti şu:
coach ve ülker transfer çalışması yapıyor.
en kötü 1, belki 2 oyuncu alınacak.
gelen her oyuncunun yerine lig rotasyonundan 1 kişi eksilecek malumunuz.
yani coach da takımda bir şeylerin eksik olduğuna, bazı isimlerin yetersiz kaldığına kanaat getirmiş,
2 yabancının lig lisansını iptal etmeyi göze almış.
bu durumda şunlar şunlar gitsin demekte bir sakınca yok ki?

mesela yabancılar içindeki en zayıf halka vidmar.
onu zoric izliyor, en son kleiza geliyor.
vidmar'ı kadrodan keselim, yerine yabancı alalım demek kolay,
yok artık diye cevap vermez kimse.
zoric kesilsin deyince maliyeti yüksek falan bahaneleriyle karşı çıkılır.
kleiza gitsin deyin tepkinin şiddeti artar.
hem kleiza, hem zoric gitsin deyince tepki iyice büyür.
ama performans olarak bakınca vidmar içlerinde en iyisi...

eğer hem 1, hem 5 numara gelecekse kişisel düşüncem kleiza ve zoric'in dışarda kalması.
daha önce de söylediğim gibi bunun maliyeti beni zerre kadar ilgilendirmiyor, ülker düşünsün orasını.
para kulüpten çıkacak olsa maliyet hesabı yapardım ama milyarlarca dolar serveti olan ailenin harcamasına kafa yormam.

bu arada ezbere konuşmak kısmı için kusura bakmayın.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #1033 : 10 Ocak 2014, 15:59:20 »
Murat Bulut adlı arkadaşın yorumunu ancak karşı taraftan birisi yapar.Basketbol geçmişi yok dediğiniz kulüp işin içine sponsorluklsr girmeden şampiyon olan son kulüp takım,ayrıca ondan sonra 1999 yılında bir euroleague oynamış,1997-1999 Türkiye Kupası finali oynamış,1990-1991-1994 yıllarında Cumhurbaşkanlığı Kupası kazanmış,1995 yılında final oynadı,2005 yılında FİBA Avrupa Kupasında F4 oynamış takımdır,Ülker ile sponsorluk anlaşması yapana kadar da iddialı kadrolar kurup müessese takımlarına kafa tutmuştur.Bilmem anlatabildim mi?Daha çok karşı taraf ağızı ile konuşmuşsunuz,o taraf daha uygun gibi size.
Karşı taraf derken nereyi kastettın anlamadım fakat benim sözlerimi okumadan ahkam kesme ben basketbol gecmısımız yok demedım iç açıcı değil dedim sadece sen bir kez euroleague de oynamayı bir kezde karşıyakanın gecen yıl fınal oynadıgı beşiktaşın kazandığı kupada final four oynamayı başarı sayıyorsan eyvallah ayrıca ben 99 yılından ıtıbaren baz alarak konuşmuştum belliki ona da dikkat çekmemişsin karşi taraftaki renktaşım o yıldan ıtıbaren şampıyon oldukta ben mi hatırlamıyorum veya kaç kez iddialı kadro kuruldu onuda hatırlamıyorum belli ki senle ben farklı dunyalarda nefes almışız
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1034 : 10 Ocak 2014, 16:04:23 »
Karşı taraf derken nereyi kastettın anlamadım fakat benim sözlerimi okumadan ahkam kesme ben basketbol gecmısımız yok demedım iç açıcı değil dedim sadece sen bir kez euroleague de oynamayı bir kezde karşıyakanın gecen yıl fınal oynadıgı beşiktaşın kazandığı kupada final four oynamayı başarı sayıyorsan eyvallah ayrıca ben 99 yılından ıtıbaren baz alarak konuşmuştum belliki ona da dikkat çekmemişsin karşi taraftaki renktaşım o yıldan ıtıbaren şampıyon oldukta ben mi hatırlamıyorum veya kaç kez iddialı kadro kuruldu onuda hatırlamıyorum belli ki senle ben farklı dunyalarda nefes almışız

murat kardeşim Nemenija sana cevap veremez , 1 hafta kadar istirahat edecek 8)

sanırım yenilgiden dolayı biraz gergindi , bi rahatlasın dedim ona , biraz kafasını toplarlayacak sonra gelecek ,
şahsileşmesine gerek yok mevzunun
sende söylediklerine takılıp üzülme