Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970385 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ardglr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ardaguler
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #6300 : 22 Haziran 2014, 23:24:47 »
Berk anlam yüklemek adına ortaya net bir şey koyamadı henüz, bu koymayacağı anlamına gelmiyor tabii ki. Kenan'ın genç milli takımlarda somut başarıları, ve daha lider ve büyük oyuncu olma potansiyeli var. Berk'ten böyle bir beklentiye girersek zaten yanlış yapmış oluruz. Çok çalışmalı, özellikle şutunu çok geliştirmeli, ve daha önce de defalarca söylendi, ne katkı vereceği belli olan bir oyuncuya evrilmeli. Her genç oyuncuya yaptığımız geleceğin yıldızı tanımlamasından çok, daha çok ihtiyacımız olan tamamlayıcı oyuncu kimliğine bürünürse bu takımda yıllarca oynayacaktır.

Çevrimdışı Fere

• Üye
« Yanıtla #6301 : 22 Haziran 2014, 23:47:40 »
Krstic,Lorbek haberleri çıkıyor,umarım doğru değildir ki Obradovic'in Kleiza'dan sonra böyle bir hata yapacağına inanmıyorum...

Çevrimdışı Ereng.

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #6302 : 22 Haziran 2014, 23:48:10 »
bence semihin gelmesi izzetin gelmesine benzer.şöyle benzer:iyi oynarsa zaten yerini bulur oynamazsa da izzet gibi havlu sallar.izzeti kazansak farklı olabilirdi ama kimsede şu anda izzeti kadroya yazmıyor.varlığı yokluğu aynı olur kötü olursa.tblde süre bulur bulursa.

İzzet'in maliyetine mal olacaksa Semih ben de sizin gibi düşünüyorum.

Çevrimdışı Fere

• Üye
« Yanıtla #6303 : 22 Haziran 2014, 23:50:01 »
Ömer'in bir sene daha sözleşmesi var,Serhat alındıysa ki serinin ilk maçında salondaydı C.Altıntığ gereksiz olur bana göre...

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6304 : 22 Haziran 2014, 23:53:29 »
Krstic,Lorbek haberleri çıkıyor,umarım doğru değildir ki Obradovic'in Kleiza'dan sonra böyle bir hata yapacağına inanmıyorum...

Krstic Efes'e gider. Tomic'i isterken Lorbek-Lampe teklif edilmiş diye daha önce forumda yazılmıştı galiba,Kleiza'nın yerine bence 4-5 oynayan birisi alınacak

Çevrimdışı Pesi1907

• Üye
« Yanıtla #6305 : 22 Haziran 2014, 23:53:40 »
Semih'in kontratına özel maddeler eklenerek herhangi bi disiplinsiz hareketinde fesh maddesi konursa gelmesine çok karşı çıkmam ben.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #6306 : 22 Haziran 2014, 23:58:59 »
Obradoviç in olduğu takımda disiplinsizlik mi..Bjelicayı yerin dibine sokuşumuz hala aklımızda sanırım..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #6307 : 23 Haziran 2014, 08:30:08 »
Semih düşük bir ücrete geliyorsa her zaman alınabilir bence, geçen sene oldukça kötü olduğu için önümüzdeki sene basketbola odaklanma şansı daha yüksek. Bence Berk ve Kenan'ı herhangi başka bir oyuncuyla kıyaslamak manasız, hatta birbirleriyle bile kıyaslamaya gerek yok ikisi de bizim oyuncumuz koç ikisini de süre verip yetiştirmeye devam edecektir.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #6308 : 23 Haziran 2014, 11:41:18 »
Beko Basketbol Ligi’nin şampiyonu Fenerbahçe ülker’de bugün Genel Menajer Gherardini, antrenör Obradovic ve ana sponsor ülker adına Ahmet Özokur transferi şekillendirecekler.

Kanarya oyun kurucu için Teodosic, Calathes ve Huertas ile ilgileniyor. Geçen sezon pota altında kalın bir oyuncunun yokluğunu çeken sarı-lacivertlilerin pivot listesinde de taraftarları sevindirecek isimler var:

1- Nenad Krstic: 31 yaşında ve 2.12 boyundaki oyuncu CSKA Moskova’dan ayrılırsa F.Bahçe devreye girecek.

2- Sofoklis Schortsanitis: Maccabi ile Avrupa Ligi’ni kazanan kamerun kökenli Yunan pivot 2.08’lik giren boyu ve 156 kiloluk dev cüssesiyle dikkat çekiyor.

3. Yusuf Nurkic: Bu sezon NBA draftına katılan Bosna-Hersekli yıldız adayı 2.11 boyunda ve henüz 20 yaşında.

Yarım saat önce Eurosportta böyle bir haber çıkmış

maksat haber olsun :D

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #6309 : 23 Haziran 2014, 11:49:21 »
Bence haber mantıklı.Pota altı için yazılan 3 isimde aynı tip oyuncular oyun kurucu içinde öyle

İsimler mantıklı olabilir burada da geçiyor fakat transfer listesi belli olsa bugün toplantı yapmalarına ne gerek olurdu ki? Bana daha çok sağda solda adı geçen isimlerin bir derlemesi gibi geldi:)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #6310 : 23 Haziran 2014, 11:53:37 »
Bence haber mantıklı.Pota altı için yazılan 3 isimde aynı tip oyuncular oyun kurucu içinde öyle

nasıl 3ü de aynı tipte yani, 3ü de ayrı ayrı tipte oyuncular bence. Sofo-Krstic arasında nasıl bir benzerlik var mesela. Bence buradan sadece Jusufu alsınlar hem genç hem atletik hem kuvvetli.

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #6311 : 23 Haziran 2014, 11:56:53 »
Belli bir tecrübede, doymuş bir oyuncu mu olacak yoksa genç, tecrübesiz ama başarıya aç hedefi olan oyuncu mu olacak merak ediyorum...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #6312 : 23 Haziran 2014, 12:04:42 »
gazeteler bizden fazlasını bilmiyorlar
çoğunun basketbol muhabiri bile yok
olanlar da Messina'nın emlakçılığını yapan arkadaşlardan hallice
o yüzden gazetlerden transfer haberi çıkmaz
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #6313 : 23 Haziran 2014, 12:05:46 »
Sofoda Krsticte Yusufta hucumu ile iş yapan savunmada zaafları olan oyuncular.O bakımdan dedim abi

Sofonun müdafaası fena değil de Krsticin savunma felaket, Jusuf işin her iki tarafında da biraz var bir de ribaund alabiliyor ben de o yüzden onu tercih ettim bir de gelecek vaad ediyor çok genç daha

Çevrimdışı Eto

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Pendik-İstanbul
« Yanıtla #6314 : 23 Haziran 2014, 12:11:58 »
Sofo, Jawai tarzı belirli bir süre oynayacak adamların bu lige gelmesi çok mantıksız. Hala daha bir sınır mevcut.

Obradovic geldiğinden beri şubeden ses çıkması konusunda da büyük önlemler alındı sanırım. Geçen sene Kleiza'yı ilk kez siteden öğrenmiştik mesela. Çok fazla dillenen adamlara inanamıyorum o yüzden. Duyduklarını yazıyor herkes (ben de öyle) ama yine ters köşe olacağız gibi bir his var içimde.