Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970449 defa)

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #11205 : 31 Temmuz 2014, 21:31:09 »
finalndiya ya gayet iyi liderlik yapıyordu.ve finlandiya o turnuvanın en renkli takımlarından biriydi.kenan ın şu aşamada pas özelliği ile koponen in pas özelliğini kıyaslamak büyük hata olur.koponen eğer kontrol onda olursa her şeyi yapabilr.
kalnietis e gelirsek dengesiz bir oyuncu ama yine de beğeniyorum.doğru sistemde mükemmel bir guard a dönüşebilir
Koponen'i ben de beğenirim de, bizim eksiklerimizi elimizdekilerden daha iyi kapatmaz bence,iyi olanı daha iyi yapar sadece.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11206 : 01 Ağustos 2014, 00:09:12 »
Mantas Kalnietis gelsin ..

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #11207 : 01 Ağustos 2014, 00:16:15 »
mantas kalnietis gelmesin :)
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #11208 : 01 Ağustos 2014, 00:26:59 »
İniş çıkışlarını azaltabilirse Kalnietis'ten iyisini bulmamız mümkün değil,benden de gönül rahatlığıyla bir adet GELSİN

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #11209 : 01 Ağustos 2014, 00:27:55 »
zamanında ukice o kadar laf ediliyordu, ukic kalnietisten daha iyi oyuncu

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #11210 : 01 Ağustos 2014, 00:31:05 »
ben Ukic'i severdim şahsen :F

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11211 : 01 Ağustos 2014, 00:52:32 »
Önce Vesely ve Semih transferi açıklansa da rahatlasak,bugün Bojan'a teşekkür mesajı yayınlamış fb.org,umarım yarın da Vesely ve Semih transferi açıklanır.Özellikle ben kesinlikle 5 numarada oynayacağını ve savunmada inanılmaz  katkı vereceğini düşündüğüm için Vesely transferi bir an önce açıklanır umarım,inşallah bir sorun falan çıkmamıştır.

İnşallah 7. yabancımız da 3 numara değil 1 numara transferi olur.Kalnietis aslında kontrol dışına çıkmadığında fena oyuncu değil ama her an kontrol dışına çıkmaya müsait oyuncu,şutu da güven vermiyor.Ama bu kontrol sorununu aşabileceği,2 ucu keskin bıçak sorunundan kurtulabileceği tek koçta bizim koçumuz,fena da bir tercih olmayabilir aslında.

« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2014, 00:53:06 Gönderen: fbkolik »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11212 : 01 Ağustos 2014, 01:22:57 »
zamanında ukice o kadar laf ediliyordu, ukic kalnietisten daha iyi oyuncu

ikisi de dengesiz.ama ben beğenmememe rağmen severdim ukic i.ama kalnietis ukic den çok daha iyi oyuncudur.ikili oyun özürlüsü ukic ile ikili oyunlarda çok başarılı bir oyuncu olan ayrıca oynadığı oyun da ukic e güven veren kalnietis i ukic ile kıyaslamak bile hata.kaldı ki kalnietis litvanya milli takımında gayet iyi bir lider olduğunu gösterdi ve finali kazansalardı mvp o seçilecekti.onun  en iyi beşe girememe sebebi goran dragic ve tony parker dı.kleiza ise turnuvada adam gibi oynayan 4 numara olmadığı için ve finale yükselen litvanya milli takımından da oyuncu seçilmesi gerektiği için girmişti kadroya girmişti.yani kalnietis o turnuvada mükemmel bir performans sergiledi.inşallah kuban bırakır da alırız.gerçekten heyecan verici bir takım oluruz
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2014, 01:23:30 Gönderen: active »

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #11213 : 01 Ağustos 2014, 01:48:39 »
Kalnietis ana parça olmayacağı bir düzende çok iyi katkı verebilir ama işte inişleri çıkışları çok oluyor bunu düzeltebilirsek çok iyi oyuncu.Tek eksisi elinde topu isteyen oyunculardan

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11214 : 01 Ağustos 2014, 02:09:29 »
Kalnietis Litvanya milli takımındaki gibi oynayacaksa hem de şu dönemde çok iyi bir transfer olur ama geçen sene Kuban 6-7 tane 1 sayıyla 2 sayıyla maç kaybetti ve bu maçların bazılarının kaybedilmesinin en büyük sebebi Kalnietis'in kritik dakikalardaki hatalarıydı,özellikle kaybettikleri 2 cska maçında yaptıkları geliyor aklıma.Teodosic'in attığı her 3'lükten sonra gidip o da 3'lük atmaya çalışıyordu,egosu da olan bir oyuncu.Adamın ortası yok,transfer edersek ya büyük ikramiye çıkar ya da amorti.Maç içinde kafası çok fazla gidiyor,kontrolünü kaybetmeye çok yatkın.Ama olur da Litvanya'da oynadığı oyunu bizde de oynarsa müthiş bir etki de yapabilir.

Tabi bir de işin diğer boyutları var.Obradovic böyle bir oyuncuyu ister mi,bu riski alır mı?Hadi istedi diyelim,Kuban bırakır mı,Rus kulübünden oyuncu almak da kolay değil.Ama şu oyun kurucu piyasasında bence bu riski de almamız lazım,çünkü risk alınabilecek bir oyuncu Kalnietis.
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2014, 02:33:34 Gönderen: fbkolik »

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #11215 : 01 Ağustos 2014, 03:19:54 »
kalnietis neye göre ukicten daha iyi oyuncu. Bir ikili oyunları oynamak mıdır iyi oyuncu olmanın kıstası.
kesinlikle katılmıyorum.

kalnietis'in ukicin rakamlarını görmesi imkansız. Sadece dengesizlik falan degil kalnietisin sıkıntısı, bildigin yetersiz bir oyuncu.
litvanyada baska kısa yok diye oynuyor yıllardır.. bizim ender arslan misali.

kalnietise verecegim süreli ek olarak kenana veririm daha iyi. Cok net söylüyorum
« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2014, 03:20:29 Gönderen: Bukefalos »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11216 : 01 Ağustos 2014, 03:28:00 »
kalnietis neye göre ukicten daha iyi oyuncu. Bir ikili oyunları oynamak mıdır iyi oyuncu olmanın kıstası.
kesinlikle katılmıyorum.

kalnietis'in ukicin rakamlarını görmesi imkansız. Sadece dengesizlik falan degil kalnietisin sıkıntısı, bildigin yetersiz bir oyuncu.
litvanyada baska kısa yok diye oynuyor yıllardır.. bizim ender arslan misali.

kalnietise verecegim süreli ek olarak kenana veririm daha iyi. Cok net söylüyorum

potaya ukic ten daha iyi gidiyor.ikisinin de şutu net değil.litvanya milli takımında başka kısa yok diye oynuyor peki başka kısa yok diye mi sürükledi takımını.dengesiz olsa bile ukic kadar dengesiz değil.yine yazdığım gibi ikili oyunları çok daha iyi oynar.ukic asla takım sürükleyebilecek bir oyuncu değil ama kalnietis takım sürükleyebilecek bir oyuncu.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #11217 : 01 Ağustos 2014, 03:32:30 »
potaya ukic ten daha iyi gidiyor.ikisinin de şutu net değil.litvanya milli takımında başka kısa yok diye oynuyor peki başka kısa yok diye mi sürükledi takımını.dengesiz olsa bile ukic kadar dengesiz değil.yine yazdığım gibi ikili oyunları çok daha iyi oynar.ukic asla takım sürükleyebilecek bir oyuncu değil ama kalnietis takım sürükleyebilecek bir oyuncu.

kalniestis bu kadar takım sürükleyecek bir oyuncu da neden zalgrisden öteye bir euroleague takımında süre bulamıyor yıllardır. Ruslar aldı işte en son. Eurocuptayken.

potaya ukicten daha iyi gidiyor diyorsun alakası yok. Sakat degilken, potaya ukic kadar iyi gidebilen bir avrupalı guard yoktu bir kere.. varsa da 2-3 tanedir. Bıraktıgı o gözyası damlalarını nasıl unutuyorsunuz yahu.

Spahijalı dönem, normal sezonun mvp adayları arasındaydı zaten. Kalnietisin bunları görmesi imkansız.
Basta da dedigim gibi ukicin euroleaguede yaptıklarını o ancak eurocupta yapabildi bunca sene.

ukic kesinlikle daha iyi oyuncu (ydu) sakatlandı o ayrı. Yıllardır stres kırıgı ile ugrasıyor. feci balta yedi kariyeri.

« Son Düzenleme: 01 Ağustos 2014, 03:33:52 Gönderen: Bukefalos »

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11218 : 01 Ağustos 2014, 03:41:41 »
kalniestis bu kadar takım sürükleyecek bir oyuncu da neden zalgrisden öteye bir euroleague takımında süre bulamıyor yıllardır. Ruslar aldı işte en son. Eurocuptayken.

potaya ukicten daha iyi gidiyor diyorsun alakası yok. Sakat degilken, potaya ukic kadar iyi gidebilen bir avrupalı guard yoktu bir kere.. varsa da 2-3 tanedir. Bıraktıgı o gözyası damlalarını nasıl unutuyorsunuz yahu.

Spahijalı dönem, normal sezonun mvp adayları arasındaydı zaten. Kalnietisin bunları görmesi imkansız.
Basta da dedigim gibi ukicin euroleaguede yaptıklarını o ancak eurocupta yapabildi bunca sene.

ukic kesinlikle daha iyi oyuncu (ydu) sakatlandı o ayrı. Yıllardır stres kırıgı ile ugrasıyor. feci balta yedi kariyeri.

neyse ben görüşlerimi yazdım siz yazdınız fazla uzatmayalım konuyu.herkesin görüşüne saygı duymak lazım

Çevrimdışı omerozkan90

• Üye
  • Yer: izmir
  • legends never dies
« Yanıtla #11219 : 01 Ağustos 2014, 15:19:48 »
arkadaşlar ömer onan,izzet türkyılmaz,metecan birsen,berk uğurlu ve gasper vidmar seneye takımda olacak mı bilgisi olan var mı? ömer onan'nın emekli olduğuna dair bir haber duymadık. geçen seneki performansından sonra izzet'i takımda görceğimizi düşünmüyorum. metecan'ın kiralık gitme ihtimali gündeme gelebilir berkay zaten kiralık banvit'e gitti. gasper vidmar euroleague kadrosunda gözükmüyor. obradovic'in berk'i bırakacağını düşünmüyorum ama kiralık olarak gidebilir. birde son soru bir transfer daha gelicek mi ?