Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970430 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #13545 : 07 Aralık 2014, 15:01:03 »

Abi benim Barış olduğumu nerden çıkardın :) Katılıyorum,son maçlarda efektif yapıyoruz zaman zaman ama bu kadar fazla zorlamaların,bazı anlarda Goudelock'un elinde bu kadar fazla top kalmasının ben Top 16'yı düşünerek sıkıntı olacağını düşünüyorum.Orası bambaşka bir dünya,adamlar en küçük zaaflarını değerlendiriyor,ilerde skora göre yorum yapıyorlar demesinler diye kazandığımız maçlardan sonra yazıyorum bunları ki guard alınmazsa sıkıntı olacağını düşünüyorum Top 16'da.

Hocam adin ne peki ?

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #13546 : 07 Aralık 2014, 15:35:03 »
PG filan alamayacaksak Uşak'tan Justin Carter'ı alalım.

fbkolik

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13547 : 07 Aralık 2014, 16:33:31 »
Hocam adin ne peki ?
Hasan Güven adım abi.

Bu arada bugünkü mağlubiyete kimse üzülmesin,müthiş hayırlı mağlubiyet aldık her açıdan.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13548 : 08 Aralık 2014, 07:47:18 »

Çevrimdışı sütçü

• Üye
  • Yer: Konya - Rize
    • @yuruboyka
« Yanıtla #13549 : 08 Aralık 2014, 11:08:21 »
http://zonebasket.com/fenerbahce-ulker-diot-ile-ilgileniyor/

Şöyle bir haber girmişler :) :)

Abi Diot ismi ilk senden çıkmıştı bir düşünce olarak. Demekki aklın yolu bir.
Forumda mantık çerçevesinde konuştuğumuz isimlerle ilgileniyorlar demekki. Doğru yolda olduğumuzu bilmek güzel.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13550 : 08 Aralık 2014, 11:12:09 »
http://www.sportando.com/en/europe/turkey/144030/fenerbahce-ulker-interested-in-antoine-diot.html

Sütçü kardeşim..
emiliano da girdi ama menajerler kaynak bir haber olabilir gibi geliyor.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #13551 : 08 Aralık 2014, 11:13:40 »
30 milyon Fenerbahçe taraftarıyla dalga geçmek olur ..

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #13552 : 08 Aralık 2014, 11:22:01 »
Bu Diot ismi, Fersu bilmem ne oglu isimli sahisin dandik ingilizcesi ile 4-5 tane yabanci haberciye transfer sorduktan sonra ortaya cikti. Paxer89 bir ilgi var ama Strasbourg istemiyor birakmak dedi. Ben ciddi bir durum oldugunu dusunmuyorum acikcasi. Heurtel'i istemeyen koc Heurtel'in Fransa milli takimdaki backupini almak istemesi mantikli gelmiyor.

Çevrimdışı sütçü

• Üye
  • Yer: Konya - Rize
    • @yuruboyka
« Yanıtla #13553 : 08 Aralık 2014, 11:24:50 »
http://www.sportando.com/en/europe/turkey/144030/fenerbahce-ulker-interested-in-antoine-diot.html

Sütçü kardeşim..
emiliano da girdi ama menajerler kaynak bir haber olabilir gibi geliyor.
Abi sanırım piyasada harıl harıl guard arayan bir tek biz varız. Diğer takımlar daha çok sakatların yerini dolduracak geçici oyuncular arıyor. Tabi bir oyuncunun adının bizimle geçmesi onun piyasasını yükseltiyor. Bunun üzerine oynuyor olabilirler. Ama bu sefer çok mantıklı bir isim üzerinden girmişler haberi.  ;D Biz de varolan ve bize uyacak oyuncular üzerinden tartışmalar döndürüyorduk. Bunun doğru olduğunu az çok anlamış olduk. :D  Tabi Diot üst seviyede istediklerimizi verebilir mi soru işareti. Ben sadece yazın izledim Diot'u baskı gelince siniyordu. Ama piyasada çok fazla seçenek de yok. Herkes kontratlı. sonu nereye varacak 2 hafta içinde görünür nasılsa. Çünkü TOP16 öncesi ya alırlar ya da almazlar.

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #13554 : 08 Aralık 2014, 11:27:38 »
Ne aradığımız önemli. Heurtel, Calathes, Zizis, Kalnietis gibi isimler gelse 1. opsiyon olacaktı ama Diot gelirse backup olacak.
Fransa ile 2013 ve 2014'te bu işi çok iyi yaptı ama orda gerçekten iyi bir takım kimyası ve işleyen bir çark vardı, bizde aynı katkıyı verir mi soru işareti. Top16 öncesi yine bıçak sırtı bir hamle olur eğer doğruysa, ama %100 fiyasko olur demek de çok iddialı.

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
« Yanıtla #13555 : 08 Aralık 2014, 11:44:58 »
Beyaz fransız guardlara sempatim var zaten, hayır demem diot'a. şaka bir yana diot iyi kimya tutturabilen takımlarda önemli bir parça olabildigini gösterdi milli takımda, bu kadar saha içi liderine sahip takıma sezon içi eklenebilecek en doğru parcalardan biri.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13556 : 08 Aralık 2014, 12:13:17 »
30 milyon Fenerbahçe taraftarıyla dalga geçmek olur ..
25 di lan 5 daha mı artırdın sen ?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13557 : 08 Aralık 2014, 12:15:37 »
Beyaz fransız guardlara sempatim var zaten, hayır demem diot'a. şaka bir yana diot iyi kimya tutturabilen takımlarda önemli bir parça olabildigini gösterdi milli takımda, bu kadar saha içi liderine sahip takıma sezon içi eklenebilecek en doğru parcalardan biri.
diot ismin önemli değil benim fikrimi yukarıda cümle tam olarak izah ediyor.
haa Caşathes gibi bir babayiğit gelecekse o fikrimi çöpe atarım :) 8)
ama bu takıma uyacak bir doğru parça lazım diye düşünüyorum . diot olur başkası olur bilemem
ama kimi alacaksak savunması iyi olsun tek istediğim budur. :)

Çevrimdışı nikosmahlas

• Üye
« Yanıtla #13558 : 08 Aralık 2014, 12:56:23 »
diot ismin önemli değil benim fikrimi yukarıda cümle tam olarak izah ediyor.
haa Caşathes gibi bir babayiğit gelecekse o fikrimi çöpe atarım :) 8)
ama bu takıma uyacak bir doğru parça lazım diye düşünüyorum . diot olur başkası olur bilemem
ama kimi alacaksak savunması iyi olsun tek istediğim budur. :)
calathes de bu tanımın dışında biri değil zaten. topu potaya atmadiginda küsmez, iyi savunma yapar:)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13559 : 08 Aralık 2014, 13:26:19 »
calathes de bu tanımın dışında biri değil zaten. topu potaya atmadiginda küsmez, iyi savunma yapar:)
ahaha ya Calathes lider adam ama Pao daki hali yok artık o olduğu zaman takımı ona emenat etmek gerekir buyursun gelsin emanet edelim :)