Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970220 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14445 : 22 Aralık 2014, 14:45:23 »
Obradovic'in bu dediklerinden transfer olacagini da cikarmak mumkun , aksini de ..cok stratjik konusdu koc

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #14446 : 22 Aralık 2014, 14:45:36 »
koç bombayı ülker grubunun kucağına bıraktı resmen.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14447 : 22 Aralık 2014, 14:48:04 »
Beyler,tutarsızlık yapmayalım ve birbirimizi kandırmayalım bence.

Biz Barca gibi Edwin Jackson kalibresinde transfer yapıp 300 bin euro buy-out da üstüne verseydik çoğunuz ortalığı yıkardı.Hadi forumu geçeyim taraftarın çoğu ortalığı ateşe verirdi.

sizin bu yazdiginiz mesaja cevap verdi Obradovic ..o kadar iyi oyunculari var ama bonservis verip Fransa ligi'nin en skorer oyuncusunu aldilar dedi.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14448 : 22 Aralık 2014, 14:51:23 »
Obradovic oyun kurucuya ihtiyac var dedi ama oyuncu almak icin oyuncu almamak lazim dedi , biz ciddi bir kulubuz dedi.
koc transfer istiyor , top artik ulker'de
guzel program oldu , bitti.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #14449 : 22 Aralık 2014, 14:51:53 »
sizin bu yazdiginiz mesaja cevap verdi Obradovic ..o kadar iyi oyunculari var ama bonservis verip Fransa ligi'nin en skorer oyuncusunu aldilar dedi.

Edwin Jackson koçun gözünde iyi oyuncudur ben koça bir şey demedim ki.Bizim taraftar bu çapta birini alsak beğenmezdi.Diot kısmen ihtiyaçlarımızı giderecek biri gibi duruyor mesela ama o bile beğenilmedi bu transfer edilecekse transfer yapılmasın dendi,şimdi de niye transfer yapılmıyor deniyor.Piyasa belli.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14450 : 22 Aralık 2014, 14:54:47 »
Edwin Jackson koçun gözünde iyi oyuncudur ben koça bir şey demedim ki.Bizim taraftar bu çapta birini alsak beğenmezdi.Diot kısmen ihtiyaçlarımızı giderecek biri gibi duruyor mesela ama o bile beğenilmedi bu transfer edilecekse transfer yapılmasın dendi,şimdi de niye transfer yapılmıyor deniyor.Piyasa belli.

valla bence diot ortalamanin uzerinde oyuncu , soyle soyleyim , heurtel 10 uzerinden 5'lik oyuncuysa Diot da 4'dur.
diot transferi "oyuncu almak icin oyuncu almak" seyine girmez (sey yazdim kusura bakmayin turkcem yetmedi)
diot'u istemeyenler bence oyun kurucu rotasyonuna bi baksinlar ..kenan berk hickman...

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #14451 : 22 Aralık 2014, 14:55:38 »
sene bası veya ortası, adam oyuncu istemiş onu anladım ben
yanlıs da anlamıs olabilirim ama :D
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2014, 14:57:52 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14452 : 22 Aralık 2014, 14:59:06 »
artik kimse Obradovic'e ve GM'ye laf atmaz cunku koc transfer istiyor , hatta ben 2 tane istedigini hiss ettim , ceviren abla biraz eksik cevirdi bazi seyleri.

hadi be Ahmet Ozokur , 2 tane yeni cikolata cikarin piyasaya isimlerini de "Ulker Point Guard" ve "Ulker Small Forward" koyun , 1 milyon tl girer kasaya aninda Fenerbahce'nin fedekar taraftari sayesinde.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #14453 : 22 Aralık 2014, 15:00:35 »
valla bence diot ortalamanin uzerinde oyuncu , soyle soyleyim , heurtel 10 uzerinden 5'lik oyuncuysa Diot da 4'dur.
diot transferi "oyuncu almak icin oyuncu almak" seyine girmez (sey yazdim kusura bakmayin turkcem yetmedi)
diot'u istemeyenler bence oyun kurucu rotasyonuna bi baksinlar ..kenan berk hickman...

Emin kardeşim ortalamanın üstü oyuncu 4 puan nasıl oluyor :P 6 olsa anlardık :D Şaka bir yana koçun söylediklerini aktardığın için teşekkürler. Koçun son noktayı koymuş zaten transfer yapmış olmak için transfer yapmamalı, iyi transfer doğal olarak maliyetli bunun için de birilerinin maliyeti üstlenmesi lazım, artık top Ülker'de sövüp sayacaksanız Ülker'e sövüp sayın rahat bırakın koç ile Gherardini'yi :)

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #14454 : 22 Aralık 2014, 15:01:10 »
artik kimse Obradovic'e ve GM'ye laf atmaz cunku koc transfer istiyor , hatta ben 2 tane istedigini hiss ettim , ceviren abla biraz eksik cevirdi bazi seyleri.

hadi be Ahmet Ozokur , 2 tane yeni cikolata cikarin piyasaya isimlerini de "Ulker Point Guard" ve "Ulker Small Forward" koyun , 1 milyon tl girer kasaya aninda Fenerbahce'nin fedekar taraftari sayesinde.

Hedef 1 milyon çikolata :P

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #14455 : 22 Aralık 2014, 15:01:26 »
sene bası veya ortası, adam oyuncu istemiş onu anladım ben
yanlıs da anlamıs olabilirim ama :D

Bombayı bırakıyorum:

Ülker ya da şube yönetimi bu hedef gösterilmeye kontra olarak "kardeşim siz de Serhat,Can,İzzet" kadroda bulundurup bizim bütçeye gereksiz yük oluşturmasaydınız alırdık şimdi birini derse neler olur :(

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14456 : 22 Aralık 2014, 15:04:06 »
Emin kardeşim ortalamanın üstü oyuncu 4 puan nasıl oluyor :P 6 olsa anlardık :D Şaka bir yana koçun söylediklerini aktardığın için teşekkürler. Koçun son noktayı koymuş zaten transfer yapmış olmak için transfer yapmamalı, iyi transfer doğal olarak maliyetli bunun için de birilerinin maliyeti üstlenmesi lazım, artık top Ülker'de sövüp sayacaksanız Ülker'e sövüp sayın rahat bırakın koç ile Gherardini'yi :)

valla bence oyle , bana gore en iyi oyun kurucu Teo , o bile 10 uzerinden 9'luk degil , maksimum 8 derim .. delaney , hackett falan bunlar 10 uzerinden 7'lik oyuncular ..heurtel ve diot bunlardan bir seviye daha asagi oyuncular , durum bu maalesef , nba resmen euroleague organizasyonunu mahv ediyor ..zoran dragic'i aldilar goturduler mesela hic bir sebeb olmadan.

program cok iyi oldu kime yuklenecegimizi net olarak bildik artik..obra ve gm sucsuzdur bundan boyle.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14457 : 22 Aralık 2014, 15:05:22 »
Hedef 1 milyon çikolata :P

ahahaha dogru bu daha guzel
bir milyon uye'den daha gercekci hedef

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14458 : 22 Aralık 2014, 15:08:42 »
duyum hissiyat ve s hic biri degil sadece merakdan soruyorum.

Zisis icin kazan 500 bin euro isterse , o paralari verip alinmasini istermiydiniz ?
ve ya Diot ?

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #14459 : 22 Aralık 2014, 15:11:20 »
Zisis'i ben de çok isyiyorum. Ama Ruslar vermez gibi geliyor bana.
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2014, 15:11:43 Gönderen: gfbcan »