Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970235 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14490 : 22 Aralık 2014, 20:21:18 »
Obradovic'li programın videosunu twitterda fenerama paylaşmış, oraya bir bakın.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #14491 : 22 Aralık 2014, 20:31:41 »
Obradovic'li programın videosunu twitterda fenerama paylaşmış, oraya bir bakın.

Teşekkürler paylaşım için eve gidince izleyeyim. suan çalıştıgım için görmemiştim ama EL 2014-15 baslıgında cem bey konusmaları paylaşmış
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #14492 : 22 Aralık 2014, 21:10:42 »
artik kimse Obradovic'e ve GM'ye laf atmaz cunku koc transfer istiyor , hatta ben 2 tane istedigini hiss ettim , ceviren abla biraz eksik cevirdi bazi seyleri.

hadi be Ahmet Ozokur , 2 tane yeni cikolata cikarin piyasaya isimlerini de "Ulker Point Guard" ve "Ulker Small Forward" koyun , 1 milyon tl girer kasaya aninda Fenerbahce'nin fedekar taraftari sayesinde.
:D  ;D  :D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
  • Yer: istanbul-sarajevo
« Yanıtla #14493 : 22 Aralık 2014, 21:15:37 »
Seneye yani sezon bitince guard konusunda da başka konularda da market çok daha geniş olacakken şu dönemde takıma hem katkı verecek hem de maliyeti yüksek olmayacak hem de sezon bitince kardeş ellerine sağlık hadi güle güle denilecek adam bulmak çok ama çok zor ? ben de isterim Zisis gelsin o gelsin bu gelsin de bu adamları 6 ay sonra yollayamazsınız. Dersen " abi manyak mıyız Zisis'i neden yolluyoruz " diye 6 ay sonra Huertas'ı ya da Calathes'i alma şansın varken Zisis'e 2 yıllık kontrat verir misin ? Ya da Zisis 6 aylık kontratı kabul eder mi ? Hocanın dediği doğru hem katkı verecek hem maliyeti yüksek olmayacak adam bulmak zor , Efes de değiliz ki çıkarıp 600 700 bini sayalım Heurtel'i alalım. takıma inanmaya devam edelim Amerika'dan birileri gelirse şaşırmam ben

Bir de en önemlisi takımın bu seneki hedefi final four mu cidden ? bence bizim takımın tek hedefi Top 8 yapmak bu sene he oradan bir üste çıkma şansını da sonuna kadar zorlayacağımıza eminim ama eminim ki şube içerisinde sene başında F4 hedefi konmamıştır
Naprijed Zmajevi Naprijed Bosno

Çevrimdışı furkanzengin

• Üye
  • Yer: istanbul-sarajevo
« Yanıtla #14494 : 22 Aralık 2014, 21:22:16 »
bu arada Barcelona Edwin Jackson hamlesini keyfinden yapmadı Navarro 6 hafta yok
Naprijed Zmajevi Naprijed Bosno

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14495 : 22 Aralık 2014, 21:31:46 »
bu arada Barcelona Edwin Jackson hamlesini keyfinden yapmadı Navarro 6 hafta yok

yaniliyorsunuz , edwin jackson navarro sakatlanmadan once alindi.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14496 : 22 Aralık 2014, 21:36:26 »
Navarro bu sene hem ACB'de hem de euroleague'de rezalet oynuyor  , eksikligini hiss etmezler bence
abrines zaten navarro'nun onundeydi rotasyonda bu sene , daha gecen seneden hazirliyorlardi abrinesi bu role.
daha oleson var , hezonja var ..edwin'i aldilar.
allah bizim takimi sakatliklardan korusun, bizim rotasyon dar .. el seviyesinde kisa rotasyonunda 4 kisi var , 5. oyuncuyu bulmak lazim.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14497 : 22 Aralık 2014, 21:50:50 »
barcelona dun ligde son siralarda olan takima yenildi hem de 102 sayi yedi , barca gibi defans takimi 102 sayi yedi inanilmaz.
macin ikinci yarisini seyrettim , estudiantes'de 2 kisi haric kimseyi tanimadim les gibi bir takimdi ..uros sloukar ve hernangomezi taniyordum sadece hernangomez de cok genc henuz.

Çevrimdışı kuga

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #14498 : 22 Aralık 2014, 21:59:44 »
barcelona dun ligde son siralarda olan takima yenildi hem de 102 sayi yedi , barca gibi defans takimi 102 sayi yedi inanilmaz.
macin ikinci yarisini seyrettim , estudiantes'de 2 kisi haric kimseyi tanimadim les gibi bir takimdi ..uros sloukar ve hernangomezi taniyordum sadece hernangomez de cok genc henuz.

Estudiantes 2 maç önce Real Madrid'i de yenmişti. Ama dediğin şeye katılıyorum leş bir takım ama bildiğimiz bir kaç isim var. Xavi Rabaseda, Stefan Bircevic.. ( bu arada Hernangomez iyi olan değil küçük olan )
Barcelona'nın oyununa gelince cidden garip 1 senede ne hale geldiler 102 yiyecek takım mıydı?
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14499 : 22 Aralık 2014, 22:08:06 »
Obranin oldugu yerde top 8 hedefi olmaz. Taraflı tarafsız Avrupa'daki mac yaptığımız takımların koçları dahil f4 adayı gösteriyor bu takımı. Haaa hedefe adım adim gidilir. Once ilk turda ilk 4,simdi de top 8'dir hedef ki bunu da koç sürekli söylüyor. Top8'e çıktıktan sonra da bir sonraki adımı düşünürsün ama asla bu takımın kuruluş amacı top 8 değildir ki bana göre de Barça, Real ve Cska'dan sonra bizden aman aman iyi bir takım yok. Yeterki eksik yönlerimizi kapatacak hamleyi de yapalım.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14500 : 22 Aralık 2014, 22:10:00 »
Estudiantes 2 maç önce Real Madrid'i de yenmişti. Ama dediğin şeye katılıyorum leş bir takım ama bildiğimiz bir kaç isim var. Xavi Rabaseda, Stefan Bircevic.. ( bu arada Hernangomez iyi olan değil küçük olan )
Barcelona'nın oyununa gelince cidden garip 1 senede ne hale geldiler 102 yiyecek takım mıydı?

iyi oldu onu soylemeniz , ben diger hernangomez sandim avrupa sampiyonasinda iyi oyanayan eleman , baktim simdi sevilya'daymis o
stefan bircevic oynamadi ikinci yari ben gormedim yani , ilk yarida girmis olabilir ilk yariyi seyretmedim.

barca pek ciddiye almadi maci , abrines ve oleson'un olmayisin..in da etkisi var diyecegim ama adama sorarlar daha o macdan 3 gun once pana'yi 65 sayida tutmadilar mi diye ..ben cozemedim maci acikcasi , yorgunluk da olabilir bilemiyorum.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14501 : 22 Aralık 2014, 22:11:36 »
Obranin oldugu yerde top 8 hedefi olmaz. Taraflı tarafsız Avrupa'daki mac yaptığımız takımların koçları dahil f4 adayı gösteriyor bu takımı. Haaa hedefe adım adim gidilir. Once ilk turda ilk 4,simdi de top 8'dir hedef ki bunu da koç sürekli söylüyor. Top8'e çıktıktan sonra da bir sonraki adımı düşünürsün ama asla bu takımın kuruluş amacı top 8 değildir ki bana göre de Barça, Real ve Cska'dan sonra bizden aman aman iyi bir takım yok. Yeterki eksik yönlerimizi kapatacak hamleyi de yapalım.

ben oly'nin de bizden daha iyi takim oldugunu dusunuyorum , barca real cska ve oly..sonra biz
ama dediginiz gibi arada gomlek farki yok tabi ..oly'nin avantaji rotasyonlari genis.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #14502 : 22 Aralık 2014, 22:29:28 »
ben oly'nin de bizden daha iyi takim oldugunu dusunuyorum , barca real cska ve oly..sonra biz
ama dediginiz gibi arada gomlek farki yok tabi ..oly'nin avantaji rotasyonlari genis.
Bizden iyi takım değiller bence. Yunan lobileri ve basketbol kültürleri var. Hepsi o.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #14503 : 22 Aralık 2014, 22:29:51 »
Yahu, işte mesele burada. Net bir yargı cümlesi: "Obra'nın olduğu yerde Top8 hedef olmaz". Peki siz mi koydunuz bu kuralı yoksa koç bir yerde belirtti de ben mi kaçırdım? Kendi kendinize hedefler belirliyorsunuz, olmayınca da sıkıntı çıkıyor.

Koç geldiğinden beri her zaman adım adım ilerlemekten bahsediyor ama size göre Top8 hedef olamıyor. Hayır, bu üst düzey hedefleri koyabilecek öz güven nereden geliyor? Koç Avrupa'nın en iyisi olabilir ki bana göre Dünya'nın en iyisidir, gene de hiç ekol olma, kazanma kültürü oluşturma konularında başarılı olamamış bizim gibi bir ülkeye geldiğinde elinde sihirli değnek olmadığını da hatırlamakta fayda var. Uzun vadede hepimiz Avrupa şampiyonlukları ve oralara abonelik gibi şeyler bekliyoruz ama bunu koçun yaratacağını umduğumuz ekolüyle umuyoruz. Müsade edin de hedefi kendisi belirlesin; yapabilecektir, değil mi?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14504 : 22 Aralık 2014, 22:37:02 »
Bizden iyi takım değiller bence. Yunan lobileri ve basketbol kültürleri var. Hepsi o.

baska takim oyuncularini ovmek istemiyorum ama acikcasi soylemek gerekirse 1-3-5 pozisyonlarinda oly bizden ustun

spa-mantzaris      >  hickman-kenan
sloukas-lafayette <  bogdan-drew
lojeski-darden     >  emir- ?
printezis-petway <  bjelica-vesely
dunston-hunter   >  semih-zoric

belki de komik gorune bilir bu tarz mukayeseler ama durum bu .. birde oly'nin euroleague seviyesinde 10 oyuncusu var bizde bu sayi 8