Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970343 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #14985 : 30 Aralık 2014, 10:23:08 »
Dubljevic sert ve uzun bir pivot. Açıkçası sakatlık problemi kalıcı olmazsa iki üç yıla damgasını vurur.. Savunması da vasat değildir. Hayır savunması vasat diyenler Tomic i istiyor..

Dubljevic çare olur çare..
değerli moderatörüm daha iyi bilir ama Dubli kardeşimizi almak biraz maddi olarak zor olur. Valencia takımı ile 2017 ye kadar sözleşmesi var . min 1.5 milyon euro buy out isterler.
Tomic'in işi de biraz karşılık
gelin yükselen değer Boban MArjanoviç'te mutabık kalalım...

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #14986 : 30 Aralık 2014, 10:47:49 »
Calathes,Zisis'i tebrik etmiş.Yakın arkadaşı herhalde.Seneye kendisini de tebrik etmesini bekliyorum..

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #14987 : 30 Aralık 2014, 10:51:49 »
değerli moderatörüm daha iyi bilir ama Dubli kardeşimizi almak biraz maddi olarak zor olur. Valencia takımı ile 2017 ye kadar sözleşmesi var . min 1.5 milyon euro buy out isterler.

Azmanı mı diyorsun, karartır pota altını da biraz ağır değil mi
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2014, 10:52:04 Gönderen: akarship »

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #14988 : 30 Aralık 2014, 11:17:45 »
bobanı severim ama bize gitmez diye düşünüyorum

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #14989 : 30 Aralık 2014, 11:38:51 »
1.5 filan kimse vermez abi. Önümüzdeki yaz zaten çok büyük transfer yapmayacağız. 2 tane yapalım adam akıllı olsun..

Boban ı filan büyük bir takımda görmeden almam ben. Kızılyıldız da her şey onun verim vermesine kurulmuş durumda.. Ama hedefi daha ciddi olan takımlarda sadece bir opsiyon olabilir. Sadece bir opsiyon olduğun da da ne kadar verim vermediğini daha önceki yıllarda gördük.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14990 : 30 Aralık 2014, 11:49:43 »
1.5 filan kimse vermez abi. Önümüzdeki yaz zaten çok büyük transfer yapmayacağız. 2 tane yapalım adam akıllı olsun..

Boban ı filan büyük bir takımda görmeden almam ben. Kızılyıldız da her şey onun verim vermesine kurulmuş durumda.. Ama hedefi daha ciddi olan takımlarda sadece bir opsiyon olabilir. Sadece bir opsiyon olduğun da da ne kadar verim vermediğini daha önceki yıllarda gördük.
Büyük takımda görmeden almak kısmına çok katılmıyorum. Dublı içinde geçeri o zaman büyük takım mevzusu . eğer biz kimyayı bozmaz isek ( seninde dediğin gibi ) Boban faydalı olabilir gibi. haaa evet haklısın  Cska ya çok ham şekilde gitti ve çok kötü performans sergiledi ama 2 senedir ciddi bir gelişim görüyorum oyununda. fa olması ve makul rakamlara gelebilecek olması açısından uygun diye yazdım. Tomiç veya Dubli maliyetli oyuncular olacaktır.
ama bu 2si olmayacaksa ben Boban'ı isterim. Obradoviç ile beraber oyununda yükselebilir diye düşünüyorum..
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2014, 11:50:51 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #14991 : 30 Aralık 2014, 14:01:48 »
2 sene önce olsa Bourosis'i çok isterdim ama artıkı ana uzun olacak şekilde görmüyorum onu.Gerçi piyasada kimler var derseniz haklısınız.

semihin takıma getirdigi enerjiye bakarsak
aradıgımız adam bence dunston. Hoca sevmiyor böyle uzunları ama cidden isterdim bu adamı

Efes macında, Lasme'nin boyalı alanı nasıl kapattıgını gördük. Cok faydalı adamlar
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2014, 14:02:29 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #14992 : 30 Aralık 2014, 14:14:34 »
Sozlesmesi olmasa en cok Kuzminskas'i isterdim seneye , ama haziranda 2+1 senelik imzaladi Malaga ile.
3 numara bulmak cok kolay , Zoran Dragic nba'den donerse o da olur.
en zoru pivot bulmak , iyi pivotlari nba aliyor , geri kalan iyiler de cska, madrid, barca'da.

Kuzminskas hatta 5-10 dk bjelica'yi da yedekleye bilir 4 numarada.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #14993 : 30 Aralık 2014, 14:36:32 »
semihin takıma getirdigi enerjiye bakarsak
aradıgımız adam bence dunston. Hoca sevmiyor böyle uzunları ama cidden isterdim bu adamı

Efes macında, Lasme'nin boyalı alanı nasıl kapattıgını gördük. Cok faydalı adamlar

Dunstonu ben de isterim,hücumda orta mesafesi olmaması dışında hocanın istediği pivot tipinden çok uzak olduğunu düşünmüyorum.Birçok siyahi uzuna göre savunma yapmayı blok yapmak sananlardan değil.Ama dediğiniz gibi eğer Semih istikrarlı şekilde oynarsa hoca oraya Semihvari bir adam alacağını sanmıyorum.Hücumu güçlü bir isim tercih etmeye çalışacaktır.

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #14994 : 30 Aralık 2014, 15:25:38 »

Boban konusunda hem fikirim kardeşim bence büyük takımda olacak bir adam değil Belki çok gerilere gidiyorum ama 3 sene önce Cska ile bir regular sezonu vardı ki Cska Top16 göremedi :))
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,
Senin hasretin bize ölüm demek!

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,
bu sevdamız sonsuza dek sürecek!

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #14995 : 30 Aralık 2014, 15:27:34 »
Büyük takımda görmeden almak kısmına çok katılmıyorum. Dublı içinde geçeri o zaman büyük takım mevzusu . eğer biz kimyayı bozmaz isek ( seninde dediğin gibi ) Boban faydalı olabilir gibi. haaa evet haklısın  Cska ya çok ham şekilde gitti ve çok kötü performans sergiledi ama 2 senedir ciddi bir gelişim görüyorum oyununda. fa olması ve makul rakamlara gelebilecek olması açısından uygun diye yazdım. Tomiç veya Dubli maliyetli oyuncular olacaktır.
ama bu 2si olmayacaksa ben Boban'ı isterim. Obradoviç ile beraber oyununda yükselebilir diye düşünüyorum..
Ben farketmedım abi senin cska-Boban 'dan bahsettiğini. Hamdı doğru diyorsun ama hala unutamıyorum Vujo reis'i düşürdükleri durumu.
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14996 : 30 Aralık 2014, 15:52:01 »
Boban Marjanovic hucumda ne kadar iyiyse savunmada da bir o kadar kotu , lakin hucumda asiri katki verdigi icin savunma dezavantaji pek goze batmadi , muhtemelen batmayacakdir da .. hucumda durdurmak cok cok zor.

ama bize uymaz bence de , hele hele switch'lerde falan cok zorlanir , biraz ayaklari cabuk bir pivot olursa boban show up yaptigi zaman aninda iceri devrilir cezayi keser .. riskli oyuncu Boban.  Gelse de olur gelmese de.

bize en cok yakistirdigim pivot Sasha Kaun , CSKA ile sozlesmesi bitiyor ama tabi cska birakmak istemez  .. Sasha Kaun'a ne dersiniz ?
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2014, 15:52:30 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı kuga

• Üye
« Yanıtla #14997 : 30 Aralık 2014, 16:01:34 »
Boban Marjanovic hucumda ne kadar iyiyse savunmada da bir o kadar kotu , lakin hucumda asiri katki verdigi icin savunma dezavantaji pek goze batmadi , muhtemelen batmayacakdir da .. hucumda durdurmak cok cok zor.

ama bize uymaz bence de , hele hele switch'lerde falan cok zorlanir , biraz ayaklari cabuk bir pivot olursa boban show up yaptigi zaman aninda iceri devrilir cezayi keser .. riskli oyuncu Boban.  Gelse de olur gelmese de.

bize en cok yakistirdigim pivot Sasha Kaun , CSKA ile sozlesmesi bitiyor ama tabi cska birakmak istemez  .. Sasha Kaun'a ne dersiniz ?

Ben de savunma kısmına katılıyorum. Özellikle tepeye oynayan takımlar hücumda bazen 3 p&r oynuyor ki Boban'ın dışarı-içeri-dışarı koşup kapatabileceğini düşünmüyorum. Ben ayakları çabuk bir uzun isterim 5 numara almayacaksak McLean alıp Vesely 5 e kaydıralım.
Ne sevmek ne sevilmek,
ne de ağlayıp gülmek,

Şereftir seni sevmek,
sana kanaryam demek,

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #14998 : 30 Aralık 2014, 16:06:03 »
Ben de savunma kısmına katılıyorum. Özellikle tepeye oynayan takımlar hücumda bazen 3 p&r oynuyor ki Boban'ın dışarı-içeri-dışarı koşup kapatabileceğini düşünmüyorum. Ben ayakları çabuk bir uzun isterim 5 numara almayacaksak McLean alıp Vesely 5 e kaydıralım.

Vesely'i 5'e kaydirma fikrine katiliyorum ama McLean olmaz o zaman , ucluk tehdidi olan 4 numara olabilir oraya , mesela Luka Mitrovic.
ayrica daha sezon baslamadan McLean Misko'nun oyuncusu oldu.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14999 : 30 Aralık 2014, 17:28:31 »
vay arkadaş iyiki bir boban istedik neredeyse dövmediğiniz kaldı :( :(
tamam istemiyorum. getirin Tomic'i....