Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970470 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15000 : 30 Aralık 2014, 17:35:07 »
değerli moderatörüm daha iyi bilir ama Dubli kardeşimizi almak biraz maddi olarak zor olur. Valencia takımı ile 2017 ye kadar sözleşmesi var . min 1.5 milyon euro buy out isterler.
Tomic'in işi de biraz karşılık
gelin yükselen değer Boban MArjanoviç'te mutabık kalalım...
verelim abi 5 yılda imzalayaım zaten ondan sonra uzuna ihtiyaç duymayız.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #15001 : 30 Aralık 2014, 17:36:38 »
vay arkadaş iyiki bir boban istedik neredeyse dövmediğiniz kaldı :( :(
tamam istemiyorum. getirin Tomic'i....

Boban iyidir. Ben isterim. PIR'ı en yüksek oyuncu ilk turda. Keşke alsak. Beğenmeyen beğenmesin :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #15002 : 30 Aralık 2014, 17:40:23 »
Seneye uzun ihtiyaci yok.  Semih ve Oguz kardeslerim bizi en az 5 sene daha goturur. 

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15003 : 30 Aralık 2014, 17:41:15 »
Boban iyidir. Ben isterim. PIR'ı en yüksek oyuncu ilk turda. Keşke alsak. Beğenmeyen beğenmesin :)
evet yanıma yandaş arıyorum :)
Boban alalım ama eğer onu alacaksak Calathes i de almak şart diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #15004 : 30 Aralık 2014, 18:38:57 »
Koçun kafasında Veselyi 5'e çekme planı varsa 4 için aday belli bence.Geçen yaz da adımız anıldı.Atletik bir çocuk,Rusya semalarından...

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15005 : 30 Aralık 2014, 18:39:18 »
Marjanovic şu anda Euroleague de oynadığı bütün uzunları tabiri caizse yedi ben isterim seneye için gelmesini sakın ikili oyun savunmasından bahsetmeyin çünkü ikili oyun savunmasını bu kadar düşünenler Tomici de istememeli.Seneye için imkan dahilinde istediğim pivotlar
Bourosis>Dubljevic>Marjanovic

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #15006 : 30 Aralık 2014, 18:41:00 »
Koçun kafasında Veselyi 5'e çekme planı varsa 4 için aday belli bence.Geçen yaz da adımız anıldı.Atletik bir çocuk,Rusya semalarından...
D.B diyosun :))
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15007 : 30 Aralık 2014, 18:43:17 »
Hocam Bourousis yaslanmadi mi biraz? Oyle liderlik ozellikleriyle tecrube katabilecek bir adam da degil pek. Su an aklima pek pivot gelmiyor ama Zoric'in yerine alacagimiz adamin kesin sirti donuk oyunu ve orta mesafesi olmali. Lampe'yi alma ihtimalimiz nedir acaba.
Şu anda 31 yaşında en kötü 2 sene daha üst düzey oynar bence.Bourosis hücum yönüden gerçekten çok çeşitli bir oyuncu bildiğiniz gibi hem sırtı dönük oyunu hem orta mesafesi hatta çok iyi olmasa da üçlüğü de vardır.Lampe ise Barçada son iki yılı facia geçiriyor hadi bu sene biraz daha iyi gibi.İstersek alabiliriz de ben pek istemem açıkçası :)

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #15008 : 30 Aralık 2014, 19:02:07 »
bence 4 almalı Nemenja reisin yanına

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #15009 : 30 Aralık 2014, 19:12:08 »
Şu anda 31 yaşında en kötü 2 sene daha üst düzey oynar bence.Bourosis hücum yönüden gerçekten çok çeşitli bir oyuncu bildiğiniz gibi hem sırtı dönük oyunu hem orta mesafesi hatta çok iyi olmasa da üçlüğü de vardır.Lampe ise Barçada son iki yılı facia geçiriyor hadi bu sene biraz daha iyi gibi.İstersek alabiliriz de ben pek istemem açıkçası :)
Belki de ben hayallerimi sinirliyorum ama her sene Final 4 yapan takimlarin en iyi oyuncularini ayartmak zor biraz Teodosic ornegindeki gibi, onu fark ettik bu yil :) O yuzden Zoric'in yerine gelecek adama da sasirabiliriz. Tabii Vesely 5 de dusunuluyor olabilir seneye icin.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #15010 : 30 Aralık 2014, 19:12:55 »
Zisis 1 numarali formayi almis, taraftara mesaj veriyor
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2014, 19:13:04 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15011 : 30 Aralık 2014, 19:21:27 »

bourousis çok iyi olur ama milano'da boşa çıkdığı zaman ilgilenmiştik , yanlış hatırlamıyorsam her hangi bir türk takımında oynamayı istemiyor gibi kalmış aklımda. Yoksa Bourousis çok iyi olur , bide Bourousis'in önemli bir artısı var ribaund konusunda , çok iyi ribaund çekiyor atletik olmamasına rağmen.. oly zamanlarında teo-bourousis ikili oyunlarının hastasıydım, hep istemişimdir bize.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15012 : 30 Aralık 2014, 19:26:35 »
pivot ve 3 numara transferi o kadar da üzerinde düşünülmesi transferler değil , oraya her türlü iyi oyuncu buluruz. Esas mesele oyun kurucu transferi , Calathes çok kritik , onu alırsak gerisi kolay.

oly-spa
pana-dd
cska-teo
real-serrod
milano-hackett
biz -?

bir tane üst düzey oyun kurucu bize de lazım , en azından psikolojik olarak ..mesaj vermek için.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15013 : 30 Aralık 2014, 19:54:40 »
Belki de ben hayallerimi sinirliyorum ama her sene Final 4 yapan takimlarin en iyi oyuncularini ayartmak zor biraz Teodosic ornegindeki gibi, onu fark ettik bu yil :) O yuzden Zoric'in yerine gelecek adama da sasirabiliriz. Tabii Vesely 5 de dusunuluyor olabilir seneye icin.
Ben nolursa olsun hücum yönü kuvvetli bir pivot almaktan yanayım.Aslında Vesely beşte fena oynamıyor ama back up ı Semih onun da hücum yönüne çok güvenemeyiz.İşler sıkıştığında topu oraya indirebileceğimiz bir pivotun gerekli olduğunu düşünüyorum :)
 Şu kadro nasıl sizce seneye için genel olarak soruyorum.

Calathes(Huertas)-Zisis-Kenan
  Bogdan-Gou-Melih
  Moss-Emir-Serhat
  Bjelica-Vesely-Metecan
  Bourosis-Semih-Oğuz

8 yabancı fazla geldiyse eğer çok iyi oynamazsa Zisisi çıkarabiliriz.Ama onun dışında kurulması zor bir kadro kesinlikle değil bence.Bir tek Calathes zor olabilir onun da alternatifi olarak Huertası görüyorum birçok kişi beğenmese de ben beğenirim Huertası :D

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #15014 : 30 Aralık 2014, 19:56:01 »
D.B diyosun :))

Brown-Vesely Hava Yolları güzel olmaz mı 8)