Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970525 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15120 : 13 Ocak 2015, 17:21:10 »
heurtel konusunda lancelot nickli abiye katılıyorum.. bizim taraftar her maç cebinden 20 sayı atan avrupanın kobe'si goudelock'a bile katlanamıyor savunması yüzünden bir de heurtel'i alsaydık futbol maçları bile obradovic istifa sesleriyle yankılanırdı. bir de gou savunmada bir şeyler öğrendi bence olumlu gelişmeler var..

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #15121 : 13 Ocak 2015, 17:27:00 »
heurtel konusunda lancelot nickli abiye katılıyorum.. bizim taraftar her maç cebinden 20 sayı atan avrupanın kobe'si goudelock'a bile katlanamıyor savunması yüzünden bir de heurtel'i alsaydık futbol maçları bile obradovic istifa sesleriyle yankılanırdı. bir de gou savunmada bir şeyler öğrendi bence olumlu gelişmeler var..

Avrupa'nin Kobe'si denmesinin sebebini bilmeyenler, hatta bunu abarti bulanlar da olabilir.  Bunu soyleyen kisi, bizzat Kobe:

http://lakersblog.latimes.com/lakersblog/2012/02/kobe-bryant-dubs-andrew-goudelock-the-mini-mamba.html

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #15122 : 13 Ocak 2015, 18:17:57 »
aynen...

Eyvallah

Bu durumda madem ki transfer yapsak bile Şubat ayı sonuna kadar oynatamayacağız, Hickman sezonu falan kapamadıysa transfer çok da mantıklı görünmüyor.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
« Yanıtla #15123 : 13 Ocak 2015, 19:53:34 »
Avrupa'nin Kobe'si denmesinin sebebini bilmeyenler, hatta bunu abarti bulanlar da olabilir.  Bunu soyleyen kisi, bizzat Kobe:

http://lakersblog.latimes.com/lakersblog/2012/02/kobe-bryant-dubs-andrew-goudelock-the-mini-mamba.html
abi ben bu adama nba'de haksızlık yapıldığını düşünüyorum.. ilk lakers macerasında aldığı sürelerde hep olumlu işler yaptı. bir vujacic'e yıllardır verilen şansı hatırlayalım bir de bu adama verilmeyen şansı demek ki sevgilisi sharapova değil ordan kaybetti..

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #15124 : 13 Ocak 2015, 22:02:47 »
abi ben bu adama nba'de haksızlık yapıldığını düşünüyorum.. ilk lakers macerasında aldığı sürelerde hep olumlu işler yaptı. bir vujacic'e yıllardır verilen şansı hatırlayalım bir de bu adama verilmeyen şansı demek ki sevgilisi sharapova değil ordan kaybetti..
Katılıyorum..Lakers adamı resmen harcadı..hala NBA de oynayabilirdi gou.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
« Yanıtla #15125 : 13 Ocak 2015, 22:42:28 »
Katılıyorum..Lakers adamı resmen harcadı..hala NBA de oynayabilirdi gou.
kesinlikle oynayabilirdi abi. ama iyiki bu haksızlığa uğradı diyelim bize nasip oldu adam  :)

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15126 : 13 Ocak 2015, 23:58:36 »
kesinlikle oynayabilirdi abi. ama iyiki bu haksızlığa uğradı diyelim bize nasip oldu adam  :)
obra çok zorluyor gouyu hem hucumda hem savunmada kendi özelliklerini kaybetmeden geliştirmesi için şu ana kadar mental anlamda düşündüğümden daha güçlü çıktı

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
« Yanıtla #15127 : 14 Ocak 2015, 01:00:52 »
obra çok zorluyor gouyu hem hucumda hem savunmada kendi özelliklerini kaybetmeden geliştirmesi için şu ana kadar mental anlamda düşündüğümden daha güçlü çıktı
sen bunu diyince direkt aklıma bojan geldi abi. bu zorlamalar oyuncuları çok geliştiriyor, hatta buna zorlama değil gelişim eşiği diyebilirim standart yapabildiğinin 1 tık fazlasını isteme sonra bunu standart olarak yapabilecek kapasiteye gelince 1 tık daha fazlası. ee gelişimin sonu yok tabi ben oyuncu olsam obra'ya yatar kalkar dua ederdim. bojan'ın nba'de aldığı dakikalara bakınca obra'nın güvendiği adam kendini sorgulamayacak demek ki hoca gördü o potansiyeli. gou'ya ayrı bir maşallah diyelim nazar değmesin.

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #15128 : 14 Ocak 2015, 09:45:34 »
Bence bir iiki yila yabanci siniri kalkar futboldaki gibi:)saglam butce,sinirsiz yabanci,obra- gerardhini.dusunmesi bile geyecan verici

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #15129 : 14 Ocak 2015, 10:09:44 »
Bence bir iiki yila yabanci siniri kalkar futboldaki gibi:)saglam butce,sinirsiz yabanci,obra- gerardhini.dusunmesi bile geyecan verici

Buna gerek yok abi..8 yabancı alıp sırayla oynatabiliriz..Yani aslında zor değil. 8 de bizim işimizi görür şu durumda
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15130 : 14 Ocak 2015, 12:15:43 »
sen bunu diyince direkt aklıma bojan geldi abi. bu zorlamalar oyuncuları çok geliştiriyor, hatta buna zorlama değil gelişim eşiği diyebilirim standart yapabildiğinin 1 tık fazlasını isteme sonra bunu standart olarak yapabilecek kapasiteye gelince 1 tık daha fazlası. ee gelişimin sonu yok tabi ben oyuncu olsam obra'ya yatar kalkar dua ederdim. bojan'ın nba'de aldığı dakikalara bakınca obra'nın güvendiği adam kendini sorgulamayacak demek ki hoca gördü o potansiyeli. gou'ya ayrı bir maşallah diyelim nazar değmesin.
sezon başında bize gelince goudan bu kadarını beklemiyordum gerçekten çok karakterliymiş daha sezonun ortasındayız ne seviyeye çıkacağını çok merak ediyorum özellikle f8de
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2015, 12:16:07 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #15131 : 14 Ocak 2015, 13:38:52 »
sezon başında bize gelince goudan bu kadarını beklemiyordum gerçekten çok karakterliymiş daha sezonun ortasındayız ne seviyeye çıkacağını çok merak ediyorum özellikle f8de

valla ben sezon basında bogdan ın yedeği olacağını maclarda 10 15 dakka süre alıp Real de ki Carroll yada Barcelona daki Oleson tarzı bi oyuncu olacagını dış sut tehdidini kullanacağımızı fln düşünüyordum acıkcası. ama tamamen yanıldım ve acıkcası göt oldum adam bildiğin king miş :) umarım daha uzun yıllar bizimle kalır bu kadronun bu yıl sonuç ne olursa olsun bozulmamasını cok istiyorum.
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #15132 : 14 Ocak 2015, 18:00:49 »
Bir 4 numara almamız bizim için de Bjelica için de hayırlı olacaktır

Hickman sakatlığı çok uzayacaksa savunmacı bir combo da getirmek gerekebilir

Kaimakoglou efsane olurdu ama Kazan'a fazla ayıp olur herhalde.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
« Yanıtla #15133 : 14 Ocak 2015, 20:52:21 »
valla ben sezon basında bogdan ın yedeği olacağını maclarda 10 15 dakka süre alıp Real de ki Carroll yada Barcelona daki Oleson tarzı bi oyuncu olacagını dış sut tehdidini kullanacağımızı fln düşünüyordum acıkcası. ama tamamen yanıldım ve acıkcası göt oldum adam bildiğin king miş :) umarım daha uzun yıllar bizimle kalır bu kadronun bu yıl sonuç ne olursa olsun bozulmamasını cok istiyorum.
bende pek birşey beklemiyordum ama bana göre avrupada isolationı en iyi oynayan 2 amerikalıdan 1i hatta gou>>>>weems ve gelişimini sürdürürse çok başka noktalara bile gelebilir

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #15134 : 14 Ocak 2015, 22:37:12 »
Su anthony randolph seneye aradıgımız uzun olabilir, dikkat etmek lazım
Ver Lester'e, yaz deftere