Gönderen Konu: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic  (Okunma sayısı 202464 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic
« Yanıtla #15 : 28 Aralık 2015, 11:57:25 »
Ne hücumda ne savunmada vasat bir oyuncunun bile yapabileceği şeyleri yapamayan tam bir hayal kırıklığı benim için. Mevcut kadronun performans açısından en kötüsü malesef.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #16 : 28 Aralık 2015, 12:02:36 »
Ne hücumda ne savunmada vasat bir oyuncunun bile yapabileceği şeyleri yapamayan tam bir hayal kırıklığı benim için. Mevcut kadronun performans açısından en kötüsü malesef.

Yeni oyuncu için bütçenin olmadığının konuşulduğu şu günlerde Kaliniç'e verilen 1 milyon buy out'un önemi daha da ortaya çıkıyor.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #17 : 28 Aralık 2015, 12:32:50 »
Bence 4-5 sene kadromuzda olacak bir oyuncu, bu sene ki performansinin hayal kirikligi olduguna ne yazik ki katiliyorum ....

Ama alisma sureci oldugunu ve takimda hala rolunu aradigini umuyorum .... umarim Top 16 yada 8 de bize kapak yapar ...

1M buy-out fazla ama aldigi 400 bin yillik da az .... tam amorti etmez ama .... akmasada damlar :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #18 : 28 Aralık 2015, 19:34:54 »
Bence kaliniç yeterli süreler almaya dewam ederek 3-4 sene sonra NBA e bile gidebilecek bir oyuncu olabilir,gelişemeyecek bir özelliği yok gibi.
Yalnız çok kötü oynadıpı Efes maçında işin savunma kısmında huertel veya grangerı verdi obra ona,bu da mümkün olmadı olamazdı da,ilk pozisyonda Dieblera da geçilmişti,kötü başladı savunmadı morali düşünce hücumuna da yansıdı,ama genç ve ilk defa yurt dışına çıkan oyuncularda(sloukas)böyle kötü dönemler inişler çıkışlar olabilir

Çevrimdışı ObiCanKimobi01

• Üye
« Yanıtla #19 : 01 Ocak 2016, 14:43:15 »
Taraftarın sosyal medyadaki olumsuzluğu geçen sene Hickman'a olduğu gibi salonda tepki olarak yansımaz umarım. Ben Kalinic'in daha iyi olacağına inanıyorum.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #20 : 03 Ocak 2016, 22:22:04 »
Sonu batiste, kleiza, giricek, zoric gibi olacak.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #21 : 04 Ocak 2016, 22:41:38 »
0 sayı, 0 asist, 5 faulle oynadı Giresun maçında.
Son 4 maçın 3'ünde 0 çekti.
Son 4 maçta sadece 2 saha içi basketi buldu. Onlar da 97-85'lik Antep maçında

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #22 : 04 Ocak 2016, 23:02:22 »
Kafa sahada değil..leyla gibi geziniyor

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #23 : 04 Ocak 2016, 23:08:44 »
Sonu batiste, kleiza, giricek, zoric gibi olacak.

Zoric'i diğer üçünden ayırırım. Kapasitesi belliydi ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı.G.Saray final serisinde de süper oynadı.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #24 : 04 Ocak 2016, 23:23:47 »
Zoric'i diğer üçünden ayırırım. Kapasitesi belliydi ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı.G.Saray final serisinde de süper oynadı.

Kleiza ve Giricek'de bize gelmeden önce ulaşabilecekleri maksimum yere ulaşmış ve bizim verdiğimizin kat kat fazlası tonla para kazanmışlardı. Hani bize bir şey ispatlamak için gelen, hedefi olan isimler değildi. Şimdilik kesin hüküm vermek istemiyorum. Daha biraz beklemek lazım. Ama illa geçmişten bir örnek aranacak ise bana çok daha az maliyetli Mahalbasic örneği uygun geliyor.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #25 : 05 Ocak 2016, 00:30:33 »
  "Formsuz olduğunda hiç çekilmiyor" sözü ilk olarak, Kalinic'i izleyen biri tarafından söylenmiş olabilir. Khimki maçında yerdeki topa atlayan, Real maçında Rudy'i devreye sokmayan, post up'ta rakibini rahatsız edip faul alan, ribaundları zorlayan Kalinic nere, son maçlarda izlediğimiz Kalinic nere? Tamamen dağıldı. Umarım sorunu sadece formsuzluktur.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı yes

• Üye
« Yanıtla #26 : 05 Ocak 2016, 01:26:52 »
Bugün yine sıfır çekse de geçen maçlara göre enerjisi daha yüksek gibi geldi. Ben kızılyıldız maçı ile yükselişe geçeceğini düşünüyorum. Belgrad havası iyi gelir :)

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #27 : 05 Ocak 2016, 07:53:35 »
Bence orada hiç oynayamaz

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #28 : 05 Ocak 2016, 08:47:57 »
Çok formsuz, geçen maçlardaki mücadelesi de yok, eyvallah. İçimizde patlamış bile olabilir amiyane tabirle. Ama özellikle sosyal medyadaki Fener taraftarlarının(!) Kalinic'e yönelik işi tacize vardıran mesajlarından çok rahatsızım. Adam ilk kez yurtdışına çıkmış, bonservis üzerinde baskı oluşturmuş, bir de üzerine "başarıya alışmış" taraftarlarımız psikolojik baskı oluşturuyor adamın üzerinde. Oyuncuya yönelik abartılı mesajları görünce uyarmak en doğrusu.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #29 : 05 Ocak 2016, 10:46:14 »
Dünkü maçta çok kötü değildi sanki, sabirli olmak lazım.

Sent from my LG-D802