Gönderen Konu: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic  (Okunma sayısı 202468 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
Ynt: Nikola 'İsviçre Çakısı' Kalinic
« Yanıtla #30 : 05 Ocak 2016, 11:17:02 »
Üzerine fazla gidildiğini düşünüyorum. Bu çocuk zorla gelmedi buraya. Teknik ekibin, Obradoviç'in isteği ile geldi.

Ben hala kendisine inanıyor ve güveniyorum. Sosyal medya üzerinde yapılan olumsuz düşünceler ister istemez insanları örgütlüyor ve kendisine karşı cephe alınmasına neden oluyor. Biraz sakin ve sabırlı olmak lazım.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #31 : 05 Ocak 2016, 11:41:11 »

Zoric'i diğer üçünden ayırırım. Kapasitesi belliydi ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı.G.Saray final serisinde de süper oynadı.

Abi Zoric az yakmadi bizi. O yuzden yazdim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Üye
« Yanıtla #32 : 05 Ocak 2016, 11:44:22 »

Kleiza ve Giricek'de bize gelmeden önce ulaşabilecekleri maksimum yere ulaşmış ve bizim verdiğimizin kat kat fazlası tonla para kazanmışlardı. Hani bize bir şey ispatlamak için gelen, hedefi olan isimler değildi. Şimdilik kesin hüküm vermek istemiyorum. Daha biraz beklemek lazım. Ama illa geçmişten bir örnek aranacak ise bana çok daha az maliyetli Mahalbasic örneği uygun geliyor.

Mucadele acisindan falan  yaziyorum abi. Kleiza ve Batiste'den az da olsa mucadele etmesini bekledik, hep bir yerde iyi oynayacaklar diye bekledik. Ama cildirtmaya devam ettiler. Bir sey olmadi. Sezon basindan hepsi berbat basladilar son da ayni oldu. Gidisat gosteriyor ki Kalinic de oyle olacak. Hayalet gibi adam.  Berbat basladi sezona oyle de gidiyor, duzelecegi yok. Koc da dakikalarini azaltiyor yavas yavas.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #33 : 05 Ocak 2016, 12:57:48 »
Ricky Hickman'a neler dediler unutmadık geçen sene ..
beklenti büyük , hedefler yüksek , Sırbıstan Milli takımının direkt 3 numarasını itin götüne de sokmayın..
evet 3 4 maçtır cidden kötü formsuz durumda.. ama 23 yaşında bu adam , genç yeni ülke biraz tolerans göstermek fena olmaz.

sezona berbat filan da başlamadı, ilk grup maçlarında oldukça faydalı oynadı ,
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2016, 12:59:30 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #34 : 05 Ocak 2016, 13:08:15 »
Ricky Hickman yetenekliydi abi... O yüzden insanlar salladı esasında bunda kötüyken bile yetenekle yapacak bişey kalmıyor..Esasen sorun bu...

Sayı mı atamadın savunma da tutun ama o da sıkıntı kaç maç oldu
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı cembut

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #35 : 05 Ocak 2016, 13:30:59 »
dixon bogdan datome udoh vesely ana rotasyon dısındaki oyunucların çok süre alması ana rotsyondakilerin verimini düşürür bana kalırsa.. Datome yerine, vesely yerine onlar kadar istikrarlı adam alırsan süre paylaşımı nasıl olacak? Semih istedi mi arka planda olmayı? kalinic antic gibi adamlar bunu kabul edebilir. Benim olaya bakısım bu sekilde oyuncu tercihleri buna göre yapılmıs olabilir.

Kalinic süre aldıgında takımın ritmini bozmasın yeterli, şu anda bozuyor ama mutlaka katkı verecektir.Kızılyıldızda Kalinic inanılmaz enerji veren hep olumlu buldugum bir adamdı bizde Obradoviçle çalısma olsun , yabancı ülkeye cıkma olsun bu tarz zorluklar yasıyor. Benim ondan şüphem yok. Bu arada türkiye liginde özellikle bizim takımda mücadele gücü yuksek ve sert oyuncular genelde sorun yasıyor.Hakemler sezon basından beri rezalet , kalinic ve vesely cok sefer faul problemini girdiler. Udoh girmedi cunku blokları tertemiz oluyor calamıyor dingiller..

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #36 : 05 Ocak 2016, 13:38:43 »
kalinic sezona berbat falan girmedi, son maclarda kafasi kesik tavuk gibi ne yaptigini bilmiyor.

ama ben cok seviyorum kendisini , toparlayacakdir eminim, kendisinden yapmasi istenenleri yapacakdir insallah.

kleiza ile batiste'nin isimlerini ayni cumlede kullanmamak lazim, batiste hakkinda icimden gecenleri yazsam foruma saygisizlik olur.

kleiza en azindan 3-4 tane mac kazandirdi bize , karaktersiz degildi Kleiza. 

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #37 : 05 Ocak 2016, 13:56:21 »

Obradovic'in bugüne kadar bize kazandırdığı iki kupadan ilki olan Samsun'daki Cumhurbaşkanlığı Kupası mesela... Ve daha önemlisi rakip Galatasaray'dı.

Gerçi ben Kleiza transferi hakkında -sanırım fenerbasket zamanıydı- çok büyük kumar olduğunu, iki senedir sürekli sakatlandığı için yatarak para kazanan ve o güne değin cebine 30 milyon dolar civarında para girmiş bir oyuncuya böyle büyük paralar saçmamak gerektiğini, ama olur da tutarsa çok fark yaratacağını yazmıştım. Para Ülker'den çıkınca oynanıyordu böyle büyük kumarlar. Oldum olası son iki senesini sakatlıklarla boğuşarak geçiren oyunculardan uzak durmak gerektiğine inanırım.

Mesela Giricek çok daha yetenekli bir oyuncuydu. CSKA zamanları Avrupa'nın yeni Drazen Petrovic'i diye övüldüğü günleri hatırlıyorum. Tracy McGrady gibi NBA tarihinin savunulması en güç skorerlerinden birisinin yanında takımın ceza şutörü olarak da fena iş çıkarmamıştı. Ama Utah'da sıkı disipliniyle tanınan eski toprak koçlardan efsane Jerry Sloan ile yaşadığı anlaşmazlıklar, benzer katı tutumları olan Tanjevic'le arasında sorunlar oluşturabilir kaygısı veriyordu bana. Üstüne Giricek'de son sezonlarında sık sık sakatlar listesine girmişti. Ondan da bize kalan hediye 40 sene sonra aldığımız Türkiye Kupası'dır. Bir de Galatasaray ile aynı Türkiye Kupası'nda oynadığımız eşleşmede Fatih Solak'ın üstünden vurduğu şu muhteşem smaç;

• Üye
« Yanıtla #38 : 05 Ocak 2016, 15:19:23 »

Ricky Hickman'a neler dediler unutmadık geçen sene ..
beklenti büyük , hedefler yüksek , Sırbıstan Milli takımının direkt 3 numarasını itin götüne de sokmayın..
evet 3 4 maçtır cidden kötü formsuz durumda.. ama 23 yaşında bu adam , genç yeni ülke biraz tolerans göstermek fena olmaz.

sezona berbat filan da başlamadı, ilk grup maçlarında oldukça faydalı oynadı ,

Kleiza'ya Batiste'ye dediklerimizi, dediklerimi biliyorum abi o yuzden icimiz rahat. Bu adamdan bir halt olmaz umut verici hicbirsey yok

• Üye
« Yanıtla #39 : 05 Ocak 2016, 15:22:06 »

kalinic sezona berbat falan girmedi, son maclarda kafasi kesik tavuk gibi ne yaptigini bilmiyor.

ama ben cok seviyorum kendisini , toparlayacakdir eminim, kendisinden yapmasi istenenleri yapacakdir insallah.

kleiza ile batiste'nin isimlerini ayni cumlede kullanmamak lazim, batiste hakkinda icimden gecenleri yazsam foruma saygisizlik olur.

Kleiza 3-4 mac kazandirdiysa da 10 macta rahatindan kaybettirmistir. Kleiza da batiste kadar serefsizti. Onun kadar umursamaz oyuncu az gordum. Hele barca macinda mola almaya calismasi falan cidden komikti.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #40 : 05 Ocak 2016, 15:24:31 »
Yahu fiziksel olarak BİTİK durumda olmanın şerefle şerefsizlikle ne ilgisi var? Buradan gidip başka yerde takır takır oynasa dediğin doğru. Ama adamın hâli ortada.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 05 Ocak 2016, 17:00:23 »
Rufat ...,
şu takıntılarının olduğunu ve spora bakış açını bende iyi bildiğim için içim gayet rahat hem de fazlasıyla

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #42 : 05 Ocak 2016, 17:32:17 »
Sevgili ETIRYAK abimizin paylaştığı Kalinic röportajını okuyunca kızasım gelmiyor . Oda istiyor ama biraz baskı kurmuş gibi kendi kendine. Zamanla düzelecektir

SM-G925F cihazımdan gönderildi
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2016, 17:33:03 Gönderen: exex »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #43 : 05 Ocak 2016, 18:26:24 »
Emir'den kurtulduk diye sevinirken, doluya tutulduk...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #44 : 05 Ocak 2016, 18:27:44 »
Kleiza 3-4 mac kazandirdiysa da 10 macta rahatindan kaybettirmistir. Kleiza da batiste kadar serefsizti. Onun kadar umursamaz oyuncu az gordum. Hele barca macinda mola almaya calismasi falan cidden komikti.

rufat nece istiyirsen ele başa düş , meni tanıyırsan menim en çox istediyim oyunçu Alex'di , Alex'in Fenerde qesden oynamadığını bilsem ona da dümdüz gederdim , kleiza menim mehle uşağım deyil , ama Kleiza'nı batiste'nen eyni mertebeye qoyma.

getdi milanoda da sıçtı batırdı kleiza, olanı o idi, dizler getmişdi oynuya bilmirdi.

adamlara şerefsiz ve bu kimi sözler deyende arxasın fikirleş, haqqına girme , onun günahı böyükdü.

menimki meslehetdi biraz böyüyem sennen, dedim indi bax neter meslehetdi ele de ele.