Gönderen Konu: Bobby ''Ali Muhammed'' Dixon  (Okunma sayısı 80320 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Ynt: Bobby 'Ali Muhammed' Dixon
« Yanıtla #150 : 20 Eylül 2017, 14:25:21 »
Eurobasketten hemen önce sakatlandı, tam olarak sakatlığının ne olduğunu da anlamadık. Bizimkilere laf ediyoruz ama Milli Takım da çok bir detay vermedi Bobby nin sakatlığı hakkında. Şimdi farzı misal; bireysel antrenman yapmasına dahi mani bir durumu varsa formu geri gidecek mi? Ya da sadece kondisyon çalışıyorsa, şut alışkanlığı bozulacak mı? Bunlar basit sorular ama yanıtlar gözümde büyüyor...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #151 : 21 Eylül 2017, 01:35:59 »
Gerekirse geç dönsün ama sağlam ve iyi dönsün. Onu bir süre dinlendirmek kadro lüksümüz var diye düşünüyorum.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #152 : 25 Eylül 2017, 19:50:56 »
Özledik ya, şöyle maç başında 2 üçlük atsın, top çalsın rakip oyun kurucuyu hayatından bezdirsin.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #153 : 19 Kasım 2017, 20:07:17 »
Dön be koca yürek... Özledik
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #154 : 08 Ocak 2018, 00:14:29 »
Sahada olduğu zaman inanılmaz huzurlu izliyorum maçı.
Umarım artık avrupada da ilk çeyrek oyuncusu olmaktan çıkar ve ana rotasyon oyuncusu olmaya başlar.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #155 : 08 Ocak 2018, 01:19:30 »
Maç sonunda açıklamasında Obra'ya biraz mesaj verdi oynamalıyım manasında hak veriyorum fakat oyun kurucu pozisyonumuz o kadar geniş ki süre verme konusunda gerçekten çok zorlanıyordur Obra.Fakat bu aralar Bobby'e Sloukas veya Sinan'dan daha çok ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #156 : 08 Ocak 2018, 01:25:10 »
Maç sonunda açıklamasında Obra'ya biraz mesaj verdi oynamalıyım manasında hak veriyorum fakat oyun kurucu pozisyonumuz o kadar geniş ki süre verme konusunda gerçekten çok zorlanıyordur Obra.Fakat bu aralar Bobby'e Sloukas veya Sinan'dan daha çok ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.

Çözüm çok basit.

Kostas 'Erdal Koşan' Sloukas isimli oyuncumuzun dakikalarını azaltıp Bobby'ye vericez.

Bobby hem savunma hem de hücumda Sloukas'ın 2 gömlek üstünde şu an.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #157 : 08 Ocak 2018, 01:56:01 »

Oynamak istiyor tabi ki ama orada muhabir de çeviriyi kötü yaptı. Biraz da ona sinirlendi, herkes de 'koça tepki gösterdi' diye yazmaya başladı ancak öyle bir durum yok sanırım. Umarım daha çok süre almaya başlar artık.
« Son Düzenleme: 08 Ocak 2018, 11:38:29 Gönderen: franz392 »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #158 : 08 Ocak 2018, 08:50:56 »
Ben 1 aydır sakat yada kondisyonsuz olduğuna inanmıyorum Boby'nin. Sloukas bu kadar rezilken bile süre alamadı. İddia ediyorum Kaunas ve Real maçlarını kaybetmezdik süre verseydi Obra. Dünkü maçta son çeyreğe girilirken süre vermese Sakarya maçını da kaybedebilirdik.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #159 : 12 Ocak 2018, 01:13:50 »
Geçen hafta 146 üçlüğe ulaşarak Fenerbahçe'nin Euroleague tarihindeki en çok üçlük atan oyuncusu olan Bogdanovic'i yakalamıştı, bugün 148 oldu. Bakalım kaça kadar çıkabilecek :)

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #160 : 16 Mart 2018, 23:19:50 »
İşler sıkıştığında bir iki üçlük atıp maç çevirebilecek bir adam ne oldu acaba oynamıyor f4 ve sezonda de takımın en çok süre alan adamlarından birini karşı rakip çok fizikli diye oynatılmadığını sanmıyorum bir sıkıntı var sanki koçla arasında

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #161 : 17 Mart 2018, 01:52:15 »
İşler sıkıştığında bir iki üçlük atıp maç çevirebilecek bir adam ne oldu acaba oynamıyor f4 ve sezonda de takımın en çok süre alan adamlarından birini karşı rakip çok fizikli diye oynatılmadığını sanmıyorum bir sıkıntı var sanki koçla arasında

zamanlama olarak milli takıma gittikten sonra bıçak gibi kesildi. umarım husumet bununla alakalı değildir.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #162 : 17 Mart 2018, 04:09:17 »
zamanlama olarak milli takıma gittikten sonra bıçak gibi kesildi. umarım husumet bununla alakalı değildir.
oyle bisey olsa ligdede sure vermez bence karsiyaka macinda oyna misti ama real macinda da sure aldi o macta milli maclardan sonraydi

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #163 : 17 Mart 2018, 11:06:21 »
banvit maçında bir sıkıntı olmuş diyorlar koç ile arasında ama bilemiyorum

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #164 : 18 Mart 2018, 12:55:59 »
CSKA maçında az da olsa süre alsaydı keşke
Son bir şarkı be...