Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2016 - Temmuz 2018)  (Okunma sayısı 236135 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #60 : 24 Mayıs 2017, 08:37:56 »
Nunanly yerine birini dusunurmu acaba obra, sonuçta çalışmasından memnun olduğunu her fırsatta söylüyor ama istediği verimi alamadı yıl boyu

Abi Nunnaly den hoca memnun. Her konusmasinda soyluyor .... Nunnaly kendi istemedigi surece gitmez tahminim. Istedigi verimi alamamasi konusuna gelirsek, o da tartisilir. Belki de hoca bu kadar istedi, o da bu kadar oynadi. Sonucta rotasyonda donem donem cok iyi katki aldi, ozellikle savunma anlaminda....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #61 : 24 Mayıs 2017, 08:49:56 »
antic-melli olur...
bennett-orelik olur...
bogi giderse wannamaker olur...

belki bir tane kısa yerli alınır o kadar...(berk ve egehan'ın gelisimine gore surekli sure alabilecek bir yerli ozellikle 1 numara)

sloukas-dixon-berk
bogi(wanna)-nunnally-melih
datome-orelik-egehan
melli-kalinic-barıs
udoh-vesely-ahmet

ben degisiklik beklemiyorum yoksa...bir ihtimal tolga gecim alınırsa barıs gider...
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2017, 08:50:32 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #62 : 24 Mayıs 2017, 09:25:02 »
1-D.Rivers-Solomon-M. Abdul Rauf
2-Ibrahim-Henry Turner - Mrsic
3-Fucka-Bodiroga-Sefalosha
4-Mirsad-Bjelica-Kalinic
5-Dallas-Udoh-Vesely

bu da benden olsun

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #63 : 24 Mayıs 2017, 09:31:03 »
antic-melli olur...
bennett-orelik olur...
bogi giderse wannamaker olur...
......

Tolga Gecim ve Melli cuk oturur ... Ama bogi gitmesin .... Antic te kontratinda indirime giderek ya da teknik ekibe gecerek takimda kalsin. Takimda yapistirici etken kendisi .....

Bennet i da finalde oyuna sokmasi bana soru isareti yaratti .... belki de antremanlarindan vs memnundur. Bir ara antremanlari takip eden arkadaslar vardi (artik antreman takip eden gazeteci bile kalmadi ama...). O arkadaslar yazsa hos olurdu, Bennet in antreman ve takim ici durumunu ....

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #64 : 24 Mayıs 2017, 10:33:01 »
Tolga Gecim ve Melli cuk oturur ... Ama bogi gitmesin .... Antic te kontratinda indirime giderek ya da teknik ekibe gecerek takimda kalsin. Takimda yapistirici etken kendisi .....

Bennet i da finalde oyuna sokmasi bana soru isareti yaratti .... belki de antremanlarindan vs memnundur. Bir ara antremanlari takip eden arkadaslar vardi (artik antreman takip eden gazeteci bile kalmadi ama...). O arkadaslar yazsa hos olurdu, Bennet in antreman ve takim ici durumunu ....
Bennet'in oyuna girmesi, takımın hepsini oynatmak amacı ile koç'un yaptığı bir jestti bence.Yani oyuna girmesi kalması adına bir sinyal değildi sanırım.Kaldiki Bennet'i savunma anlamında özellikle Pana-Olyp- Real maçlarındaki oyundan sonra,  onu bu maçlarda düşünemiyorum.Kendi adıma umarım kalmaz.

Çevrimdışı ELM

• Üye
  • Yer: Adana-Antalya
« Yanıtla #65 : 24 Mayıs 2017, 11:26:26 »
Yalnız Teo NBA yapıp Serrod'u almasa bari bu CSKA. Sportando yazmış eğer Teo giderse Serrod varmış hedeflerinde.
~ Zeljko's Soldiers ~

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 24 Mayıs 2017, 11:40:11 »
alsa ne olur ?
cidden alsa ne olur
Teodosiç ve De colo vardı da ne oldu
kim oldu euroleague şampiyonu bu sene
bu sene Cska ile 2 maç yaptık sonuçları ne oldu

twitterda da yazdım artık taraftar olarak lütfen ve lütfen euroleague şampiyonu takımın taraftarı gibi davranalım
istirham ediyorum herkesten :)

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #67 : 24 Mayıs 2017, 12:54:21 »
Haberi vatan yapmış. Bogdan yerine Wanamaker, Antic yerine de Melli deniyor ki bu şekilde transfere de nokta koyarız gayet de yerinde olur gibi geliyor bana.. İkisi de gündemimizde olduğu için mantıklı da geldi olursa..

http://www.cnnturk.com/spor/basketbol/euroleague-sampiyonu-fenerbahceden-iki-transfer-birden

Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #68 : 24 Mayıs 2017, 13:05:56 »
Bizim play-off ve F4'da oynadığımız oyun, eğer ki takımın iskeleti bozulmazsa, kimin kimi aldığıyla zerre ilgilenmemizi gerektirmiyor. Gönül ister ki tüm kadro korunsun, artı Melli gelsin. Antic bile kalsın istiyorum. Tabii yerli isim denemesi olursa bir şey diyemem. Ama kadro korunursa benim için problem kalmaz.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #69 : 24 Mayıs 2017, 13:13:27 »
Eurohoops un turkiye hesaplarında bi guardla kesin anlaştığımız konuşuluyo. Bu isim sanırım turkiyedenmiş yada avrupadanmış(nba den değil yani) o kısmını cok anlamadım acıkcası yazılanlardan ama, takımın 3.guardı olacakmış,delici bi guardmış( wanamakerdan bagımsızmış bu isim söylenene göre). Wanamaker bogdana alternatif gibi bi düşünce var sanırım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2017, 13:14:10 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #70 : 24 Mayıs 2017, 13:33:55 »
Ben hâlâ 1 ve 2 numaranın yeterli derinliğe sahip olmadığını düşünüyorum.

Bogdan gidiyor ve yerine Wana geliyorsa ne değişti? Ayrıca Wana benim için 'bir Bogdan değil' statüsünde.

80 maçlık koskoca sezonu 1-2 için Sloukas, Dixon ve Wana ile geçmek demek yine sezon içinde sorunlar yaşayacağız demek.

Sloukas hem sakatlanıyor hem de Llull-Spanoulis seviyesinde değil.

Dixon önümüzdeki sezon 35 olacak.

Wana hem 1 hem de 2 oynayacak.

Nunnaly esasen 3 numara.

Hadi Serrod çok zor, şu rotasyona eli ayağı düzgün birini eklememiz lâzım mutlaka. Theodore'a bile razıyım yeter ki Wana ile birlikte birini daha alalım. Bıktım sezon içinde biri sakatlanacak diye diken üstünde maç seyretmekten.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #71 : 24 Mayıs 2017, 13:36:12 »
Bu takıma Serrod yakışır.  Serrod + Wanamaker + Melli

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #72 : 24 Mayıs 2017, 13:52:04 »
Sloukas "kalacak miyim, bilmiyorum" tarzi bir demec vermis sanirim .....

insanin aklina gelmiyor degil acaba;
 *Wanamaker i herkes Bogdan yerine yaziyor ama acaba Sloukas yerine mi???

Umarim fazla gereksiz bir dusuncedir. Bence hem Bogdan hem sloukas kalsin .... Yunan Guard candir ....

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #73 : 24 Mayıs 2017, 13:56:27 »
alsa ne olur ?
cidden alsa ne olur
Teodosiç ve De colo vardı da ne oldu
kim oldu euroleague şampiyonu bu sene
bu sene Cska ile 2 maç yaptık sonuçları ne oldu

twitterda da yazdım artık taraftar olarak lütfen ve lütfen euroleague şampiyonu takımın taraftarı gibi davranalım
istirham ediyorum herkesten :)

şampiyon takım taraftarı >> kulağa güzel geliyor. seneyede bıletlerin yarısını alırız zaten belgrad ta :) seneye yıllık izinler mayısa alacaz artık :)

şu son 5 maçta oynadığımız oyunu eurolig allstarını kursalar boş. james anderson örneğine odaklanalım. bakarsan bağ (UDOH) bakmazsan dag olur (Anderson). anderson geçen sene en çok istediğimiz oyuncuydu. bu sene kalinic in standart performansını bile zor verdi. cska play of da stadı bile dolduramadı. geçen seneki sampiyonluğu teo gibi yıllardır kupayı alamayan oyuncular ve hakem aldı yoksa 45M dolarlık takım bile boş. bu iş istek meselesi. f4 da en cok isteyen oli ve fenerdi onlar final oynadı.

bende takım olabildiğince kalsın gerisi boş.

zaten bogdan kalsa kontratı yükselir. bide kaliteli 4 alsak 30M doları bulur bütceki gayet fazla.
dogus yarısını karşılasa. kalanıda sponsor ve kombine gibi klüp içi toplasak. bu bütçeler buralarda kalsın direk f4 adayıyız. gerisini de obra ve taraftarın isteğiyle tamamlarız.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #74 : 24 Mayıs 2017, 13:57:40 »
Eurohoops un turkiye hesaplarında bi guardla kesin anlaştığımız konuşuluyo. Bu isim sanırım turkiyedenmiş yada avrupadanmış(nba den değil yani) o kısmını cok anlamadım acıkcası yazılanlardan ama, takımın 3.guardı olacakmış,delici bi guardmış( wanamakerdan bagımsızmış bu isim söylenene göre). Wanamaker bogdana alternatif gibi bi düşünce var sanırım

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok net olarak isim belli kardeşim nasıl anlayamıyorsun :)
yukarıki tarif için konuştum tabi ki :)