Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 250211 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Sloukas, Gudurıc ve Nunnally toplamı ne boby ne de bogdanın tek taşağı etmiyor özellikle de Sloukasın böyle bir sürü maçı var adamın yazık.

Sinan iki dakika için bile girmedi oyuna sahada böyle performanslar varken

Çevrimdışı ata771

• Üye
Yakışmadı nunnualy in daha bir tane kritik maçta üçlük soktuğunu görmedim euroleague deplasmanlarında. Sloukas desen yunan takımlara karşı bir garip oynuyor kendini göstermek mi istiyor ne amaçlıyor çözemiyorum hiç yapmadığı şeyleri deniyor. Pao malaga bizim dengimiz falan değil şöyle rezil 2 takıma maç vermek olmadı . son 2 dk ya en az 5 sayı önde girip maç veriyoruz 2 seferdir aramayız inşallah bu maçları

Çevrimdışı ata771

• Üye
Transfe konuşmak için erken ama tavares falan avrupaya dönecekse denemek lazım thompson olacakmış gibi bir izlenim vermiyor umarım yanılırım. Keşke sergio rodriguezi alsaymışız sene başı koç nasıl istemedi bu adamı hala anlamadım sloukas gibi bir dengesiz adam varken
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2017, 02:21:30 Gönderen: Başar Bükücü »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Bunlar hala telafisi olan mağlubiyetler. Ve bu tip maçları tabiki arayacağız. Sadece daha krıtik zamanlarda iyi performans göstermemiz şart hale gelecek. Düzeleceğimize de inanıyorum. Benim moralimi bozan kaybetmek değil de kaybetme şeklimiz. Gerçekten anlam veremediğim hatalar yapıyoruz. Sağlık olsun, sonu iyi bitecektir
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Penny Taylor

• Üye
  • Yer: İzmir
Transfe konuşmak için erken ama tavares falan avrupaya dönecekse denemek lazım thompson olacakmış gibi bir izlenim vermiyor umarım yanılırım. Keşke sergio rodriguezi alsaymışız sene başı koç nasıl istemedi bu adamı hala anlamadım sloukas gibi bir dengesiz adam varken
Sloukasla sözleşme uzatılmıştı. Rodriguezin avrupaya döneceği kesin değildi. Hoca sloukasla sözleşme uzatınca wanaya gitti sonra

Çevrimdışı ata771

• Üye
68 sayıdan daha azını yememiz imkansız zaten herhangi bir deplasmanda bundan iyisi çok zor maçların ilk 2 2,5 periyotlarını da iyi oynuyoruz ne oluyorsa ondan sonra oluyor  önceki yıllarda direk 20 30 yerdik böyle deplasmanlarda şimdi elimize kadar geliyor vurup geçemeiyoruz

Çevrimdışı ata771

• Üye
Sloukasla sözleşme uzatılmıştı. Rodriguezin avrupaya döneceği kesin değildi. Hoca sloukasla sözleşme uzatınca wanaya gitti sonra
bence yine de alınmalıydı udoh ve bogdan gibi 2 süper yıldız gitmişken böyle bir adama ihtiyaç vardı sanki doğuş ta sponsor olmuşken
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2017, 23:55:50 Gönderen: ata771 »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Küçük takımlar gibi son toplarda maç verip duruyoruz. Boby ve Kaliniç bir an önce dönsün diye dua etmek lazım. Ayrıca Sloukas'ı yunan maçlarında çok fazla oynatmamak lazım. Duygusal takılıyor sanırım.

Çevrimdışı south

• Üye
Jason  belki zamanla hücumda  iyi olacaktır ama savunmada hiçbir zaman iyi olmayacak gibi.Tavares,Khem Birch gibi NBA'den bir oyuncu düşürmek lazım bence.Vidmar'da yakışıyordu çubukluya.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Baskonia deplasmanına kadar olan fikstürde mağlubiyet alabileceğimiz 2 maçtan biri buydu ama bu şekilde kaybetmek gerçekten çok canımı sıktı.

Bu kadar kötü bir Sloukas olamaz arkadaş, kabullenemiyorum bunu. Yorulduğuna da inanmıyorum, 28 dk. süre aldı sadece. Milano maçında 39 dk oynamıştı. Bu yenilgi direkt Sloukas'a yazar.

4.periyot anlatılır gibi değil. 3.takım faulümüzü Vesely o kadar ucuz yapıyor ki. Peşinden Sloukas bomboş turnike kaçırıyor ve hemen devamında da Nunnaly son derece gereksiz bir kasti faulle 4.faul hakkımızı dolduruyor. Faul hakkımız dolu olduğu için son topta faul yapamıyoruz ama daha da beteri şu ki rakibin tek sıcak eli Pappas'ı unutup 3'lük yiyoruz.

Faul hakkımız doluyken faul de yapabiliriz arkadaş, son 16-17 saniye kala yaparsın faulü ve adamları çizgiye yollayıp son topu kullanma şansı yakalarsın çünkü mola hakkımız da vardı. Son 15 saniyeyi biz kullansak molayla çizilecek bir hücumla yine maçı alıcaz ama topu savunmayı seçtik. Hadi savunmayı seçtik tamam, Pappas'ı nasıl unutursun ve attırırsın o şutu?

Şunu da söylemeliyiz ki son yılların en zayıf Panathinaikos'u bu takım. Real ve CSKA OAKA'da kazanır mesela.

Kağıt üzerinde bu mağlubiyet kabul edilebilir gözükse de yukarıda bahsettiğim şekilde basitçe yenilmek harbiden delirtti beni.

Bu arada, bence Thompson'ı eleştirmek bu maç için yanlış olur çünkü onun hedef maçı bu değil. Baskonia deplasmanına kadar zaman vermeliyiz kendisine.

Çevrimdışı ata771

• Üye
Önceki sezon 3-0 elediğimiz takımı yine ilk deplasman maçında yenemedik geçmiş yıllarda olduğu gibi ortam falan yumuşaktı aslında ama olmadı neyse sağlık olsun

CanCan

• Ziyaretçi
Hücum anlamında bakarsak Melli haricinde iyi olan isim yoktu. Maşallah Wanamaker kimi tutarsa onun günün yıldızı olacağı açık gibi...

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Hücum anlamında bakarsak Melli haricinde iyi olan isim yoktu. Maşallah Wanamaker kimi tutarsa onun günün yıldızı olacağı açık gibi...
Üzücü olan nokta esasında Wanamaker'ın iyi bir savunmacı olması

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
Evet Kostas dün çok kötüydü ama halen euroleague'in en iyi guardlarından birisi olduğu gerçeğini değiştirmez bu,ayrıca ilk üç maç gayet iyi oynadı,kötü oynama kredisi olmalı.Wanamaker halen uyum sağlama aşamasında,hem Kostas hem Wanamaker oyunun iki yönünde de gayet iyi oyuncular.Jason beni endişelendiriyor.Tamam hücumda iyi savunmada temastan kaçmamaya çalışıyor ama Udoh gibi kısa oyuncunun karşısında kalamıyor,bu switch yaparken sıkıntı oluyor.Kalinic bizim için olmazsa olmaz.2-3-4-5 oynuyor 1-2-3-4-5 savunuyor.Switch savunmanın en önemli anahtarı.Melih hem Efes hem Pana maçında ilk beş başladı ama devamında oyuna girmedi,bence düşünmesi gereken bir şeyler var.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • 1899
Totem olsun diye yazmıyorum. Gerçekten mağlubiyet ihtimalini kazanmanın önünde gördüğüm bir maç...
Aynı fikirdeydim ve beklediğimden çok daha iyisini buldum. 2. yarı tıkandık ama Pana'ya da izin vermedik ve son topa kaldı maç. Eh, olur öyle...
Kara deryalarda bir FENERsin!