Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 250314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
benim için bir oyuncuya euroligin en iyi oyuncularından biri demek için hem istikrar hemde takımın ihtiyacı olduğu anlarda ortaya çıkması gibi özellikler mutlaka olmalı. Sloukas ve Nunnally burada yeni değiller Guduric gibi

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Boby ile Kalina dönene kadar sabır çekecez..Guduric'i bu sezon misafir kabul edecez..eksi yazmasın yeter..Thompson da artık girecek sisteme nasıl olacaksa, ne kadar sürecekse...şu kaybettiğimiz üç maçı da hani hakikaten biz kaybettik...rakiplere hediye ettik..ama bizim real ve cska gibi hakem korumamız da yok..yoksa 4'te 4 yapardık biz de orası kesin... takımda hücum sorunu da yok savunma sorunu da yok aslında... sorun Obra'nın takımı olduklarını unutmalarında, mental tamamen..Onu da aştığımızda taşlar yerine oturur

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Bence de sloukas çok kötü oynadı ama sezon maçından beri hep iyiydi..yazın dinlenmedi ve düşüş olması gayet normal..thopson dışında pek sıkıntı görmüyorum takımda..yavaş yavaş taşlar yerine oturacaktır..

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
Kostas benim sevdigim oyun kurucu profili olmasada başarılı sezon geçirdi.Bu maçın yenilgisinide Kostas'a bağlamak yanlış.
Baştan sona hakim götürdüğümüz maçı
Son atislara birakmak ,hakemlerin 4 net faulu çalmamaları,top çalmada 7-0 olmamız,6 sayı öndeyken sayıları potaya sokamamamiz,yorgunluk,uyumun tam sağlanamaması,Boby ve Kalinic'in olmaması ve bazı aklıma gelmiyen sebeplerden pisi pisine verdik.
Panathinaikos maçı almadı biz verdik ama çok kötü Panathinaikos demek yanlış bence.Ligde henüz yenilgiside yok.
Udoh,Bogdanovic,Boby ve Kalinic aranıyor bence.Özellikle Udoh Thompson değişikliğine alışamadım.Nasılsa Kalinic Boby gelirde Udoh'un açığı nasıl kapanır.
Gudiric kalirsa bizde Obradovic yeni bir Bogdanovic yaratabilir
Rodriguez'de bize gelse Lull'de bize gelse son atışlarda elimiz ayağımız tutuluyor rakipde Pappas veya herhangi birinin attığı üçlükler giriyor nedense
Yeni kurulan takım olarak görüyorum ve zamanla oturacak diyorum
Yalnız rakipler gibi bizde busene özellikle taraftar olarak Fenerbahçe Euroleagueyi kazanır havasına girersek ve devamlı  bunu tekrarlarsak hayal kırıklığı yaşayabiliriz.Biraz sabır
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2017, 17:41:36 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı Penny Taylor

• Üye
  • Yer: İzmir
Takımla alakalı iki önemli istatistik var

1- Sloukas dört maç sonunda yaptığı 25 asistin 24 ünü ilk üç çeyrek yapmış (eurohoops)
2- Benim kendi cikardigim istatistik ise jason hucum ribaundunda cok iyi olmasiyla bilinirken dort mac sonunda sadece 2 ribaund alabilmis olmasi

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
JT'yi kullanamıyoruz henüz...özellikle orta mesafeden ben her maç 10-12 bekliyorum ondan ama girmedi daha topa...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
30 saniye kala top bize geçti, Wanamaker 24 saniye sektirip çembere sallasa, ribaunt mücadelesi falan derken çok az süre kalacaktı, acemice verilmiş bir maç.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
zaten sorun bu: acemilik..acemice işler yapıp maçları biz veriyoruz...

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
30 saniye kala top bize geçti, Wanamaker 24 saniye sektirip çembere sallasa, ribaunt mücadelesi falan derken çok az süre kalacaktı, acemice verilmiş bir maç.
Orada faulu verseydi hakemler farklı olabilirdi genede.
Pana deplasmanında kaybetmek çok da önemli değil derdim ama kaybettiğimiz iki maçta kaybedilecek maçlar değildi malesef.

Sent from my iPad using Tapatalk

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
JT'yi kullanamıyoruz henüz...özellikle orta mesafeden ben her maç 10-12 bekliyorum ondan ama girmedi daha topa...

Katiliyorum, hic hucumda tekleyecegini dusunmemistim ... Hazirlik doneminde de iyi atiyordu...
Simdi hem hucum hem savunma biraz tekliyor ... hala alisma surecinde oldugunu dusunuyorum. Tahammul etmeye deger bir oyuncu, oyunu oturunca cok faydali olacak bize.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
Fenerbahçe Doğuş 79-66 Valencia Basket Euroleague 5.Hafta Maçı
« Yanıtla #295 : 01 Kasım 2017, 17:10:17 »
Fenerbahçe Doğuş Erkek Basketbol Takımı'mız, THY Avrupa Ligi'nin 5. haftasında 2 Kasım Perşembe günü İspanyol temsilcisi Valencia Basket'i konuk edecek.

Karşılaşma saat 20.45'te başlayacak. Maç, beIN Sports 3 ve beIN Sports Haber'den naklen yayınlanacak. 

« Son Düzenleme: 02 Kasım 2017, 23:40:27 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
Ynt: Fenerbahçe Doğuş - Valencia Basket 02.11.2017 20:45
« Yanıtla #296 : 01 Kasım 2017, 17:12:08 »
Maça 24 saat kala konu başlığı açılmayınca ben konuyu başlatıyım istedim. Forum yöneticilerinin ve üyelerinin affına sığınıyorum :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Sinan abi rahat ol.
sen de bizdensin..
istediğin gibi takılabilirsin

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
  • Yer: istanbul
Bu sezon evimizde ilk defa bir yabancı takıma karşı oynayacağımızın bilincinde olan taraftar bence yoğun ilgi gösterir ve taraftar desteği ile de rahat bir galibiyet alırız.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
Sinan abi rahat ol.
sen de bizdensin..
istediğin gibi takılabilirsin

Tesekkurler cem abi 😁