Gönderen Konu: FENERBAHÇE / Euroleague 2017-18 Sezonu  (Okunma sayısı 245894 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kallessin

• Üye
  • Yer: izmir
Sloukas bazen kötü olabilir ama ne olursa olsun Wanamaker ile kesinlikle kıyaslanmamalı bence. Araların bariz bir oyun zekası farkı var.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Sadece bir galibiyet almadık bugün. Dosta düşmana bu ligin favorisi olduğumuzu da gösterdik. Oyun kurucumuz oynarsa çok kolay oluyor işimiz. Obra başkanı da ayrıca kutlamak istiyorum, satranç gibi yönetti, dağılmadı, takımın dağılmasına izin vermedi. Büyük koç. Katılan çok olmaz belki ama benim bu maçtaki yıldızım James nunually
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
İlk yarıyı izleyemedim ama ikinci yarıda Sloukas resitali vardı sahada. İyi oyunundan daha da önemli olan bence yavaş yavaş kaybeder gibi göründüğü özgüvenini play offlar öncesinde tekrar kazanması. İyiki varsın çocuk. Maç sonundaki röportajda ise dinlediğimiz İspanyol İngilizcesi ve Yunan İngilizcesi de cana can katar cinstendi...

mirinkirin

• Ziyaretçi
İlk yarıyı izleyemedim ama ikinci yarıda Sloukas resitali vardı sahada. İyi oyunundan daha da önemli olan bence yavaş yavaş kaybeder gibi göründüğü özgüvenini play offlar öncesinde tekrar kazanması. İyiki varsın çocuk. Maç sonundaki röportajda ise dinlediğimiz İspanyol İngilizcesi ve Yunan İngilizcesi de cana can katar cinstendi...

ilk yarını özeti: götttt-tüm gibiydi

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Real Madrid 83-86 Fenerbahçe Doğuş - Euroleague 24.Maç
« Yanıtla #1924 : 03 Mart 2018, 01:30:33 »
Tebrikler takıma, Real Madrid'e iade-i mağlubiyet yaparak ilk 4 sıra için dev bir adım atmış olduk.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1925 : 03 Mart 2018, 01:34:27 »
Son 12 dakikaya 4 sayı geride girmişken yaptığımız 11-2'lik seri kırılma noktasıydı.

Tüm oyuncularımızın 30 dakikanın altında süre alması da güzel. Sakatlıklardan yeni çıkmış 2 oyuncumuz sahada en çok kalan oyuncularımız oldu:1.Nunnally, 2.Kalinic

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1926 : 03 Mart 2018, 01:40:35 »
3. çeyrekte maç geliyorum diye bağırıyordu. Neyse ki bu fırsatı tepmedi bizimkiler.

Şimdi sıra Zalgiris'le aramızdaki hesabı kapatmaya geldi.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi

ilk yarıda Sloukas yoktu.20 sayı hepsi ikinci yarıda.yanılmıyorsam

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1928 : 03 Mart 2018, 01:44:32 »
CSKA-Baskonia / Real-Pana
F.Bahçe-Khimki / Oly-Zalgiris

Bu eşleşmeler gerçekleşse muazzam olur(Zalgiris-Khimki yer değiştirebilir)
« Son Düzenleme: 03 Mart 2018, 01:45:05 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #1929 : 03 Mart 2018, 01:46:26 »
Nunnaly koçun elinde sadece 1 senede bu hale geldi. Bir kaç sene daha tedrisattan geçerse NBA bile yapabilir.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #1930 : 03 Mart 2018, 01:58:58 »
Real'le yaptığımız son 8 maçın 6'sını kazandık.
EL'de son 9 maçın 8'ini kazandık.30 maçlık normal sezon sitemindeki en iyi serimiz bu.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #1931 : 03 Mart 2018, 03:47:22 »
O değil de Obra Reis'in yüzüne nolmuş? Botoks mu yaptırmış yoksa kortizonlu ilaç falan kullanıyor acaba? Adamın yüzü karpuz gibi şişmiş.

Çok eleştirdik, yeri geldi kovalamaya kalktık ama bugün Sloukas'ın hakkını fazlasıyla teslim etmeliyiz. Bir ara öyle üst seviyede oynuyordu ki Euroleague'in en iyi oyun kurucusu gibiydi. Karar anlarında sorumluluğu alıp yaptığı her şey doğruydu. Slou hep böyle oynasa, Wana da vites arttırsa maç kaybetmeyiz bile ama ne Slou hep böyle oynar ne de Wana'nın vites arttırmaya niyeti var gibi.

Kaç maçtır durgun olan Datome en gereken maçta devreye girdi. Borçlanmıştı bize ve tam yerinde ödedi hücum gücüyle.

Nunnaly geçen sezon Türkiye Liginde böyle sokar, Euroleague'te eli titrerdi. Şimdi kendi de farkında, Avrupanın en özel keskin şutörlerinden birisi. Hem de savunma yapanından.

Kalinic'in gelişi savunmaya harika katkı olarak döndü. Bir ara topu yere vurarak kendi pozisyonunu falan oluşturuyordu. Obra'nın elinde 2 numaraya falan evrilecek neredeyse :)

Adamım Melli istatistik kağıdında pek gözükmese de özellikle son periyotta attığı paslar ve savunmada çaldığı toplarla benim için 'çok özel oyuncu' olma özelliğini koruyor. Hayranım basketbol zekasına ve sezgilerine, ah bir de biraz daha yüzdeli 3'lük sokup can yaksa muhteşem olacak.

Ahmet; iddia ediyorum Euroleague'te onu zevkle ilk 5 başlatacak en az 10 tane takım var. Ahmet esas patlamasını seneye yapacak ve çok çok başka bir seviyeye geçecek oyunuyla.

Wana bariz kötüydü, Vesely ve Guduric oyunun içine giremedi, JT  ise elinden geleni yapmaya çalıştı.

Real'i yeneceğimize inanıyordum. CSKA'yı da yeneceğiz içerde çünkü bu 2 takıma ters geliyoruz. Kaybedersek Zalgiris deplasmanını kaybederiz çünkü Zalgiris hem CSKA/Real gibi hücum ediyor hem de kıçını sıktığında Fener/Oly gibi savunma yapıyor. Oly'nin kalan 6 maçında sadece Moskova deplasmanı zor, geri kalan maçları kazacaklar. Ligi 3. bitireceğiz gibi duruyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1932 : 03 Mart 2018, 03:47:57 »
Basketbol gibi sporda maç oynanırken yorum yapmanın ne kadar tehlikeli olduğunu gördük
Şu maç bitsin oyuncuları öyle asın kesin 10 dak kötü oynayan Kostas Mvp oldu. :)

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1933 : 03 Mart 2018, 03:51:03 »
Basketbol gibi sporda maç oynanırken yorum yapmanın ne kadar tehlikeli olduğunu gördük
Şu maç bitsin oyuncuları öyle asın kesin 10 dak kötü oynayan Kostas Mvp oldu. :)
10 dakika değil, 25 dakika.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1934 : 03 Mart 2018, 03:53:05 »
maçta aldığı sürenin 24 dakika olduğunun da farkındayım. sen anladın ne demek istediğimi