Gönderen Konu: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)  (Okunma sayısı 63282 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)
« Yanıtla #90 : 09 Eylül 2017, 22:26:34 »
- Nabil Dirar'ın sağ açıkta oynaması Chahechouhe'ya haksızlık,

- Skorda gerideyken Giuliano'nun çıkıp Ozan ve Josef'in devam etmesi saçmalık, hoca gram akıllanmamış,

- Bu kaleci kılıklı 2 patates çuvalıyla daha çok gol yeriz,

- Daha sezon yeni başladı fakat tonla bireysel hata golü yedik.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #91 : 09 Eylül 2017, 22:36:27 »
Katılmıyorum, eğer adı konulacaksa kötü oynatılan bir takım denilebilir.

Bence ikisi bir arada... Vasat oyuncuların çoğunlukta olduğu bir kadroyu ancak futbol dahisi bir hoca belli bir yere getirebilir. Ya da süper bir kadroyla kalbur üstü bir hoca da bir yere gelebilir. Yani ihtimal dahilindedir. Biz de ise hem kadro vasat, hem hoca... Vasat üstü oyuncu sayısı Anadolu takımlarının vasat üstü oyuncu sayısından pek de fazla sayılmaz. Hoca desen, zaten buranın değil, oranın, o kulvarın hocası... Yani al birisini, vur ötekine...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #92 : 09 Eylül 2017, 23:20:20 »
aynı hataları tekrar edip farklı sonuçlar beklemek aptallık demişti einstein hoca gram akıllanmamış, senin için en önemlisi taraftar desteği almak ve Türkiye liginde sadece dikine oynayan takımlar başarılı olurken tüm kredisini bitirdi zaten benim hiç umudum yoktu ama aykut kocaman gibi bir teknik adam bu kadar yalın bir gerçeği nasıl göremiyor anlayamıyorum.

Bir de taraftarın damarına basması dikine futbol icat ettiler gibi abuk laflar edince az olan desteği kendi eliyle sıfıra indirdi çok başarılı olabilirdi ama kendi kariyerini bitirdi.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #93 : 10 Eylül 2017, 00:49:02 »
Kaçıncı maç bilmiyorum, sayısını unuttum, daha forveti gol atamamış bir takım var ortada
Yarın gs yenerse 4 haftada 7 puan fark olacak
Aykut Kocaman geçmişte gsye karşı galibiyet serimizi bitirmişti, şimdi korkarım yenilmezlik serimizi de bitirebilir. Bu takımı içeride dışarıda ligdeki 17 takımdan herhangi birisi herhangi bir maçta yenebilir.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #94 : 10 Eylül 2017, 00:53:59 »
Hem Galatasaray, hem Beşiktaş bu takımı içeride dışarıda yener. Ve bu sene her iki seri de bozulur. Ki az kalsın Trabzon'da bozuyordu 20 senelik seriyi.

Bu kadar yan top hastası korkak bir teknik adamın çalıştırdığı bir takım bu kadar çok gol yiyorsa... Ölmüşüz, ağlayanımız yok.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Fenerbahçe / Spor Toto Süper Lig (2017-18 Sezonu)
« Yanıtla #95 : 10 Eylül 2017, 10:14:19 »
İlk yarıda bie pozisyonda sol kanattan sağ kanada topu 7-8 pasla geçirdik. Her topu ana önce kendi etrafında bir tur attı. Sorsan isabetli pas yüzdemiz yüksek ama faydalı pas yok.
Ama bence iyi yoldayız, bugünkü formumuzla eşleşsek Vardar ı çok rahat elerdik.

Sent from my iPad using Tapatalk
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2017, 10:15:43 Gönderen: ayhan »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #96 : 10 Eylül 2017, 11:58:09 »
Bir sanssizlik, ugursuzluk oldugu kesin ama cok daha fazla kotu teknik yonetim ve yanlis transferlerde ve var

Kimse ffp flan da bahane edemez sayi olarak ve maliyet olarak takimin eksikliklerini kapatacak transferden cok daha fazlasi yapildi

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #97 : 10 Eylül 2017, 14:00:18 »
Yok hocam ne uğuru şansı. Tamamen hatalar zincirinin sonucudur bu noktada olmamızın sebebi.
8 resmi maç olmuş, gol yemediğimiz maç yok, forvetimiz gol atamamış, daha da sadece 2 maçımız zor sayılırdı. Burada şansla uğurla açıklanacak bir başarısızlık yok. Doğru yere bakmazsak doğru cevabı bulamayız, doğru cevabı bulamazsak da problemi çözmüş olmayız.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #98 : 10 Eylül 2017, 14:31:21 »
1. Kadro mühendisliği diye bir şey yok. Kaldı ki olsa bile bunu gerçekleştirecek yönetim yok. 5 tane forvet var fakat eldeki çift yönlü orta saha sayısı 0 (Ekici'den faydalanabileceğimizi hiç ama hiç zannetmiyorum).

2. İdari olarak rezaletin de rezaleti durumda futbol şubesi. Aziz Yıldırım bir programa çıktığında midem ağrıyor. Ne doğru düzgün konuşabiliyor ne de ifade etmeye çalıştığı şeyler tutarlı. Bankada 100M Euro parası olan kulübün nasıl FFP durumunda olduğunu açıklamalı mesela. Ya da Fenerbahçe tarihinde kaç kez forma reklamı olmadan lige başlamış açıklamalı.

3. İsmail'le başlayan süreçte sürekli geri giden saha içi aktivitenin toparlanması en büyük beklenti Aykut Hoca'dan. Ya da öyleydi diyelim zira bu beklentiye pek de cevap verebilmiş değil. Transferlerin gazıyla biraz daha derli toplu görünse de takım ne boyunu kısaltacak atletizme sahip ne de hücumda çeşitlilik gösterecek hareketliliği barındırıyor. Bunun sonucu da skora yansıyor doğal olarak. Şu ana kadar aldığımız sonuçlarda sürpriz yok. Herkes daha cesur olmasını istiyor ama mesele bu niyette olmak değil, mesele o cesareti kadroda gösterse de altını dolduracak bir oyun karakteristiği yok. Ek olarak mental olarak da kırılganlık sergiliyor takım. Herkes Valbuena'ya endeksli gibi ve bu gidişat onun da bir yerde pes etmesine yol açacak. Burada iki olası senaryo var: Ya takım aşırı fizik-kondüsyon yüklemesinin dezavantajını yaşıyor ya da oyuncu yapısı istenen oyuna pek müsait değil. Zannedersem %20 ilk seçenek %80 2. seçenekten muzdaribiz.

Lafın özü Aykut Hoca bir enkaz devraldı, yönetim basiretsizliğiyle doğru ve zamanında kadro oluşturulamadı. Zaman zaman yanımızda olan futbol şansıyla kötüyken kazanma durumunu da gerçekleştiremedik.

Sonuçta bu gidişat böyle devam ederse 2-3 hafta zarfında lige de havlu atarız. Aziz Yıldırım için teknik direktörler her zaman kalkan olmuştur, bu sene de böyle olacaktır.

Mayıs'da kurtulmak dileğiyle...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #99 : 10 Eylül 2017, 16:24:31 »
1. Kadro mühendisliği diye bir şey yok. Kaldı ki olsa bile bunu gerçekleştirecek yönetim yok. 5 tane forvet var fakat eldeki çift yönlü orta saha sayısı 0 (Ekici'den faydalanabileceğimizi hiç ama hiç zannetmiyorum).

2. İdari olarak rezaletin de rezaleti durumda futbol şubesi. Aziz Yıldırım bir programa çıktığında midem ağrıyor. Ne doğru düzgün konuşabiliyor ne de ifade etmeye çalıştığı şeyler tutarlı. Bankada 100M Euro parası olan kulübün nasıl FFP durumunda olduğunu açıklamalı mesela. Ya da Fenerbahçe tarihinde kaç kez forma reklamı olmadan lige başlamış açıklamalı.

3. İsmail'le başlayan süreçte sürekli geri giden saha içi aktivitenin toparlanması en büyük beklenti Aykut Hoca'dan. Ya da öyleydi diyelim zira bu beklentiye pek de cevap verebilmiş değil. Transferlerin gazıyla biraz daha derli toplu görünse de takım ne boyunu kısaltacak atletizme sahip ne de hücumda çeşitlilik gösterecek hareketliliği barındırıyor. Bunun sonucu da skora yansıyor doğal olarak. Şu ana kadar aldığımız sonuçlarda sürpriz yok. Herkes daha cesur olmasını istiyor ama mesele bu niyette olmak değil, mesele o cesareti kadroda gösterse de altını dolduracak bir oyun karakteristiği yok. Ek olarak mental olarak da kırılganlık sergiliyor takım. Herkes Valbuena'ya endeksli gibi ve bu gidişat onun da bir yerde pes etmesine yol açacak. Burada iki olası senaryo var: Ya takım aşırı fizik-kondüsyon yüklemesinin dezavantajını yaşıyor ya da oyuncu yapısı istenen oyuna pek müsait değil. Zannedersem %20 ilk seçenek %80 2. seçenekten muzdaribiz.

Lafın özü Aykut Hoca bir enkaz devraldı, yönetim basiretsizliğiyle doğru ve zamanında kadro oluşturulamadı. Zaman zaman yanımızda olan futbol şansıyla kötüyken kazanma durumunu da gerçekleştiremedik.

Sonuçta bu gidişat böyle devam ederse 2-3 hafta zarfında lige de havlu atarız. Aziz Yıldırım için teknik direktörler her zaman kalkan olmuştur, bu sene de böyle olacaktır.

Mayıs'da kurtulmak dileğiyle...
Aykut hoca başarısız demek bu kadar mı zor ? Advocaat başta iken takımın kalitesi yerinde diyen aykut hoca değil miydi ? Hiç enkaz devraldı diye geçiştirmeyin olayı , azizin sözü ve basiretsizliği ortada iken dönmeseydi madem niye kendini kalkan yapıyor azize ? Fener sevdası demeyin hiç konyaspor mantelitesi ile koca camiayı yönetmek istiyor. Bundan dolayı 3 temmuz süreci gibi görece zayıf kadrolarda çok daha rahat yatay pas saçmalıklarını , kazma futbolcularını sahaya sürebiliyor.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #100 : 10 Eylül 2017, 17:03:00 »
Aykut Kocaman geçen sene ligde 3.olan, M.United ve Feyenord'un grubunda lider olan, ligde hiç bir derbi kaybetmemiş bir takımı aldı sıradan bir anadolu takımına çevirdi. Aldığı oyuncuların tamamına yakını çöp.
Oynattığı futbol çağdışı, takımda ne savunma ne organize bir atak, hücum var. Neredeyse 2den aşağı gol yemiyor takım. Aynı şeyleri söylemekten sıkıldım
Aykut Kocaman şu anda koskoca Fenerbahçe camiasının vizyonsuzluğuna yakışır, tencerenin kapağı bir teknik adamdır.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #101 : 10 Eylül 2017, 21:06:22 »
Isla, Dirar, Valbuena, Ekici, Neto, Guliano, Soldado, Kameni, birde Tottenhamdan kiralanan yeni forvet. 9 yeni transfer. Bu 9 transfere rağmen oynatmakta ısrar ettiği Josef, Ozan, Alper, Topal, Skrtel, Köybaşı. Hiçde enkaz devralınmışa benzemiyor be Umut hocam.
Aslında en başında yazmalıydım, tabiki asıl kabahat Aykut hocada değil ama onun da kapasitesinin bizim seviyemizde olmadığı gerçek.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #102 : 10 Eylül 2017, 22:08:59 »
Aykut Kocaman'ın takımın başına geleceği Mayıs'ta belliydi. Tabii ki asıl suçlu AY ve yönetim ancak Kocaman da taraftarın tepkisinden hak ettiğini alıyor şu an, ne eksik ne fazla.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #103 : 11 Eylül 2017, 00:22:19 »
"gözüken o ki şampiyon olacağız, topun manyetik gücü kendine doğru çekmesi ve şehvet duygusuyla birlikte yüksek kazanma arzusu parçalanmamıza neden oldu.

hayatın gerçek yüzüyle karşılaştırdığımızda ortaya çıkan korkunc farklar yüzünden kalemize çekilen ilk şutta yediğimiz gol oyun planımızı bozdu, bununla birlikte 3 temmuzun oluşturduğu olumsuz hava futbol kamoyunun dikine futbol anlayışı ile zehirlenmesine neden oldu."

beyler bi bok anladınız mı ? işte mevcut hocamız olan şahıs aşağı yukarı böyle konuşuyor.

bir arkadaşım var, Fener'i bu hale sokanların amınakoyim diyor, çok ayıp deme öyle diyorum, bu kez de böyle yönetimin gelmişini geçmişini diyor, katılmıyorum ben şahsen, ayıp çünkü.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #104 : 11 Eylül 2017, 00:41:08 »
"gözüken o ki şampiyon olacağız, topun manyetik gücü kendine doğru çekmesi ve şehvet duygusuyla birlikte yüksek kazanma arzusu parçalanmamıza neden oldu.

hayatın gerçek yüzüyle karşılaştırdığımızda ortaya çıkan korkunc farklar yüzünden kalemize çekilen ilk şutta yediğimiz gol oyun planımızı bozdu, bununla birlikte 3 temmuzun oluşturduğu olumsuz hava futbol kamoyunun dikine futbol anlayışı ile zehirlenmesine neden oldu."

beyler bi bok anladınız mı ? işte mevcut hocamız olan şahıs aşağı yukarı böyle konuşuyor.

bir arkadaşım var, Fener'i bu hale sokanların amınakoyim diyor, çok ayıp deme öyle diyorum, bu kez de böyle yönetimin gelmişini geçmişini diyor, katılmıyorum ben şahsen, ayıp çünkü.

Eskiden bir Süleyman Demirel vardı; böyle karışık durumlarda öyle şeyler söylerdi ki, "ne diyor bu?" diye düşünülür iken aradan sıvışırdı. Yalanı yok, iyi hatipti. Bizimki de öyle... Konuşmasını becerdiğinin yarısı değil, çeyreği kadar oyunu okuma ve hamle yapma yetisi olsa... Hoş, aldırdığı oyunculardan hangisiyle hamle yapılır da... Nereden baksan facia.

« Son Düzenleme: 11 Eylül 2017, 00:42:25 Gönderen: Hakan Yaman »