Gönderen Konu: Jason Thompson  (Okunma sayısı 60964 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
Ynt: Jason Thompson
« Yanıtla #165 : 20 Aralık 2017, 18:29:11 »
Taraftar kredi verse de vermese de çok önemi yok ya şu anda cidden kötü performans sergiliyor
öyle böyle seneyi onunla geçireceğiz diye düşünüyorum
sezon ortası ayrılık vs gibi bir ihtimal bence imkansız pek hocanın tarzı değil tabi belli olmaz bu işler ama ben pek ihtimal vermiyorum

Tabi ya! Kalinic' in, Nunnaly' nin hatta Sloukas' ın, acımasızca eleştirildiği bir ortamda vah vah garibim Jason' ım, Thompson' ım. Sallansın bir yıl, arkasına bakmadan kaçsın gitsin...

Çok merak ediyorum, bir yıllık sözleşme yapılması, Jason' ın fikri miydi? Yoksa Gher-Zoc ikilisinin ona olan güvensizliği mi? Jason 'ın kaderi de bu muammada gizli belki de...
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2017, 18:29:43 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #166 : 20 Aralık 2017, 21:04:21 »
Tabi ya! Kalinic' in, Nunnaly' nin hatta Sloukas' ın, acımasızca eleştirildiği bir ortamda vah vah garibim Jason' ım, Thompson' ım. Sallansın bir yıl, arkasına bakmadan kaçsın gitsin...

Çok merak ediyorum, bir yıllık sözleşme yapılması, Jason' ın fikri miydi? Yoksa Gher-Zoc ikilisinin ona olan güvensizliği mi? Jason 'ın kaderi de bu muammada gizli belki de...
Ekpe ile de 1 senelik sözleşme yapmıştık
Bu çok önemli bir detay değil bence
Bizimkilerin takdiri diyelim

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #167 : 21 Aralık 2017, 08:40:25 »
Burada destek versek veya eleştirsek hiç bir şey değişmeyecek. Salonda hiçbir oyuncu ıslıklanmıyor, hiçbirine homurdanılmıyor, hiçbirisine karşı kötü bir davranış sergilenmiyor. Hepsine destek olunuyor başarılı işler yaptığında alkışlanıyor. Burada yazdıklarımızın da Thomson'a olumlu veya olumsuz bir etkisi yok.

Bir de hayatın gerçekleri var, maalesef kötü oynuyor. Eurolig seviyesinde sahada olduğu anlarda savunma düşüyor. Adam değişmeli savunmamızı Thompson varken yapamıyoruz farklı stratejiler yapmak zorunda kalıyoruz. Eminim ki teknik ekip bu şekilde planlamamışlardır, bunu ummamışlardır. Udoh yerine gelmesi nedeniyle zaten kendini beğendirmesi zordu ama ben Antic yerine bile gelse memnun kalmadım şu anki halinden. Takım çok iyi gidiyor , oyun olarak çok üstte de Thomson'ıun bir işe yaramıyor oluşu fazla göze batmıyor.

Daha önce söylediğim gibi keşke sezon ortası bir piyango vursa da yerine düzgün bir uzun getirebilsek. Bu dönemde çok zor tabi.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #168 : 21 Aralık 2017, 11:42:37 »
esasında
udoh'un yerini vesely..
vesely'nin yerini melli..
antic'in yerini thompson aldı gibi...

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #169 : 21 Aralık 2017, 13:25:10 »
Burada destek versek veya eleştirsek hiç bir şey değişmeyecek. Salonda hiçbir oyuncu ıslıklanmıyor, hiçbirine homurdanılmıyor, hiçbirisine karşı kötü bir davranış sergilenmiyor. Hepsine destek olunuyor başarılı işler yaptığında alkışlanıyor. Burada yazdıklarımızın da Thomson'a olumlu veya olumsuz bir etkisi yok.

Bir de hayatın gerçekleri var, maalesef kötü oynuyor. Eurolig seviyesinde sahada olduğu anlarda savunma düşüyor. Adam değişmeli savunmamızı Thompson varken yapamıyoruz farklı stratejiler yapmak zorunda kalıyoruz. Eminim ki teknik ekip bu şekilde planlamamışlardır, bunu ummamışlardır. Udoh yerine gelmesi nedeniyle zaten kendini beğendirmesi zordu ama ben Antic yerine bile gelse memnun kalmadım şu anki halinden. Takım çok iyi gidiyor , oyun olarak çok üstte de Thomson'ıun bir işe yaramıyor oluşu fazla göze batmıyor.

Daha önce söylediğim gibi keşke sezon ortası bir piyango vursa da yerine düzgün bir uzun getirebilsek. Bu dönemde çok zor tabi.

Söylediklerinizde haklısınız, "noksan" denecek bir şey yok. Burada yazılıyor olanlar, sizin benim gibi renkdaşların kişisel görüşlerinden öteye geçmiyor, hiçbir menfaat ya da fiziki bir etki yok. Bununla birlikte "destek vermek" ile kastım, köstek olmamak değil. Gerçekten destek vermekten bahsediyorum. Bu da bu formun işi değil, salondaki taraftarların görevi biraz da...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #170 : 21 Aralık 2017, 15:44:02 »
maç topiğinde bir şeyler yazmıştım, buradan devam ediyorum. Aslında hücumda çok önemli özellikleri var, iki özelliği alan açmada krtik. pas yeteneği ve orta mesafesi, savunmada da ribaunt yeteneği son derece iyi,ancak kısa savunamıyor, pike çıkınca geri dönemiyor, örneğin adam değişmeli savunma yapamıyoruz, ama pikten geri dönemyince de ikili oyundan sayı yiyoruz sürekli, düzeltmesi gereken ilk şey ellerini kulanmamak, savunma öncelikli ayaklarla ve oyuncunun karşısında kalarak yapılır, ikincisi pikten geriye çok hızlı dönmeli, yani ikili oyunu savunmayı öğrenmeli, bunlar yeterli zaten, ha bir de düdük çalınınca,küçük emrah pozlarını bırakıp oyuna konsantre olmalı.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #171 : 22 Aralık 2017, 00:03:18 »
Israr etmeyip yeni bir oyuncu denemek daha mantıklı geliyor artık.Vesely nereye kadar her maç 30-35 dk oynayacak.Bu arkadaş ne zaman foul yapmayı bırakacak.1.18 sn'de 3 foul nedir sanırsın basketbolu yeni öğretiyoruz.

Çevrimiçi Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #172 : 22 Aralık 2017, 00:14:36 »
Aylarca süre verelim iyi olacak bık bık bık öttüm buralarda ama yok, malesef ısrarcı olmak takıma zarar vermeye başladı. Garibim Vesely'nin canı çıkıyor, dinlenemeyince de verimi düşüyor.

Tutmadı, olmadı kabul etmek ve yolları ayırmak lâzım. Bu adam zerre ışık vermediği gibi artık zarar veriyor zarar.

'Lig uzun maraton'' diye diye sezonun yarısına geldik ve ilk 4'ü tehlikeye atıyoruz. JT ile yolları ayırıp direkt katkı alacak biriyle şimdiden görüşmemiz gerekli.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #173 : 22 Aralık 2017, 00:24:19 »
Arkadaştan çok bir şey beklenmiyor ama 4 ayda obra nın olduğu bir takımda  savunma yaparken ellerini kullanmaması gerektiğini öğrenemeyen adamdan bir cacık olmaz boşuna vesely i bu kadar yıpratmaya gerek yok sezonun bu noktasında daha önümüzde yol varken boyalı alanı kapatabilecek bir adam almak lazım
« Son Düzenleme: 22 Aralık 2017, 00:24:50 Gönderen: ata771 »

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #174 : 22 Aralık 2017, 00:24:39 »
sırf thompson'a ipnalık olsun diye faul uygulamasını ilk kez bu akşam uygulamaya başlayan basketbolun kural koyucularını kınıyorum! görmek değil, düşünmek bile istemiyorum ama vesely'nin olası 1 maç bile sakatlık sebebiyle kaçırması durumunda bunun müsebbibi direkt thompson'dur, bu kadar net.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #175 : 22 Aralık 2017, 00:29:02 »
Mümkünse s.. gitsin

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #176 : 22 Aralık 2017, 10:26:10 »
Burda Jason beyi savunmak değil amacım, gerçekten maçın başlamasıyla 3 faul alırsan, ve üçüncü uzun sakatken bunu yaparsan artık savunulacak birşey kalmıyor. kendisine çalınan ikinci faulde bence hücum faul vardı ama bunlar tabiki bahane olamaz. Thompsona artık kızamıyorum, sadece üzülüyorum. Kaliniç sakatlanmışken ve veselynin yorgunluktan canı çıkmışken hoca birdaha hiç almadı oyuna thompsonı, sanırım Obra başkan da dün itibariyle ümidini kesiyor.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı _FB1907_

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #177 : 22 Aralık 2017, 10:26:48 »
Dün akşamki performansı için hiç bir yorum yapmak istemiyorum..Düzgün karakterli ve iyi niyetli olabilir ama bizim takımın seviye olarak çok altında ..EL sezonunun yarısı bitti performans olarak kendisini yukarı çekebilecek görüntüden uzak.Ben bir Ekpe beklemiyordum ama en azından dengeli bir oyun yapısıyla hem savunmada hem de hücumda belli oranda katkı vermesini bekliyordum..Yetenekleri sınırlı ama bu yetenekleriyle takıma  katkı verebilen Ahmet'i bile aratan bir Amerikalı uzundan bahsediyorsak bence ciddi sıkıntı var..Bir fırsat transferi olur mu bilmiyorum ama iyi bir uzun arayışına girmekte fayda var..

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #178 : 24 Aralık 2017, 13:28:35 »
Uşak önünde bile 5 dakikada üç faul yapıp hiçbir varlık gösteremiyorsan artık bu takımda yerin olmamalı. Ahmet kesinlikle daha iyi, oyun zekası daha iyi, vücut knotrolü daha iyi savunması daha iyi, ayakları daha hızlı. Thomson'ın hiçbir halta faydası yok. Orta mesafesi de trışka. Gönderip yerine Vidmar tipi kapasitesi sınırlı olsa da görev adamlığı yapacak bir uzun alalım. Hiç değilse sertlik getirir rakibi yıldırır. Bundan bir şey olmayacağı artık belli oluyor. Bundan sonrası için iyimserlik saflığa doğru gidiyor.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #179 : 24 Aralık 2017, 15:04:05 »
Teslim oluyorum. Çuvalladım. Psikolojik olarak dibe vurmuş durumda ve o dipten kalkmak imkansıza yakın gibi görünüyor.