Gönderen Konu: Jason Thompson  (Okunma sayısı 61084 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
Ynt: Jason Thompson
« Yanıtla #195 : 26 Aralık 2017, 09:47:41 »

Şu anda göndermenin bize hiçbir zararı yok çünkü zaten hiç bir faydası yok. Gönderip yerine tutsun veya tutmasın yeni bir deneme yapmamız lazım. Çok pahalı veya üst düzey oyuncu olmasına da gerek yok alınacak oyuncunun. Birch mesela çok yerinde olur da olmadı diyelim eski oyuncumuz Vidmar olur hatta  Karşıyakadaki Jarrod Jones bile daha faydalı olur. Maliyetleri de 500-600 bini geçmez.

kesinlikle Birch çok iyi olur ama o seviyede biri olmasa bile savunması sayesinde vidmar bile jason'a göre süper katkı verir. savunmada kalıplı oyuncuyu tutma ve pota altını korumada oldukça faydalı bir oyuncu vidmar.
Fenerbahçe!

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #196 : 26 Aralık 2017, 13:34:16 »
Semihli ve hatta Oğuzlu dönemlerde de buna benzer sorunlar yaşadık. Kolay faul problemine giren ilk uzunumuz değil Jason. Biraz kör topal, biraz Ahmet' le geçeriz bu virajı. Hala aynı yerdeyim! Jason için son 2 ay...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #197 : 26 Aralık 2017, 13:50:03 »
En son CSKA maçında "eh, fena değil" demiştim Jason için. Madrid maçında Jason' ın performansı için "yyyaniii" demeyi umuyorum  ::)
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı serbian

• Üye
  • #10 İbrahim Kutluay
« Yanıtla #198 : 26 Aralık 2017, 13:59:53 »
Sezon ortası oyuncu değiştirmeye gidilmez, Jason bir şekilde yapıya uygun vaziyete getirilir diye düşünüyordum. Ama bu hafta tüm krediyi bitirdi. İki maçta toplam 6:30 dakika süre alıp bu sürede 6 tane faul yapmanın açıklanabilir bir tarafı yok. Ekstradan Maccabi maçında bunun faulleri yüzünden Kalina'nın mecburen süre alıp bir de üzerine sakatlanması beni iyice çileden çıkardı. 2018'e girmeye bir haftadan az kalmış. Biz hala Jason uyum sağlayacak diye bekliyoruz. Normalde beni heyecanlandıracak bir isim olmasa da mevcut durum yüzünden Khem Birch haberlerinin doğru çıkmasını umuyorum. Keşke buna sabredeceğimize Anthony Bennett'a sabretseymişiz diye düşünmüyor da değilim.
Ali İsmail Korkmaz, Fenerbahçe Yıkılmaz!

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #199 : 26 Aralık 2017, 14:30:52 »
TBL de bile 5 dk ancak katkı alabiliyoruz. son maçta vesely düşünce ve sekerek soyunma odasına gidince aklım çıktı bileği döndü falan diye. Yani bu takım lig sonuncusuna karşı bile oynarken en kilit oyuncusunu dinlendiremiyorsa birşeyler yanlış gidiyor demektir. Allahtan koçumuz obradoviç
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #200 : 26 Aralık 2017, 14:48:45 »
TBL de bile 5 dk ancak katkı alabiliyoruz. son maçta vesely düşünce ve sekerek soyunma odasına gidince aklım çıktı bileği döndü falan diye. Yani bu takım lig sonuncusuna karşı bile oynarken en kilit oyuncusunu dinlendiremiyorsa birşeyler yanlış gidiyor demektir. Allahtan koçumuz obradoviç

5 dk katkı almıyoruz esasında, 5 dk sahada dolanıyor ve 3-4 faul yapıp dışarı çıkıp bir daha giremiyor jason paşa
Fenerbahçe!

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #201 : 26 Aralık 2017, 15:02:34 »
Katkı derken veselynin sahada olmamasını sağlamasını kastediyorum ben. aslında hala inanamıyorum bu denli verimsiz olmasına. Yani maccabi maçında Ahmet sakat olmasa alırdık o maçı, o maçta mesela vesely ciddi bir psikolojik sınav verdi ve biz onun bu durumlarda sınavı veremediği birçok maç biliyoruz. o da etten kemikten bir adam gerçekten acıyorum haline. geçen seneden Antiç, Udoh ve Bogdanı kaybettik. Sadece oyun performansı olarak değil mental güç olarak ciddi kayıp bunlar. İsraildeki ortamda sadece Dixon ve Vesely ayakta kalabildi, Kalinayı da kaybettik. JT ise 1 (bir) dakika sahada kalabildi
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı VERDA

• Üye
  • Yer: ANKARA
« Yanıtla #202 : 26 Aralık 2017, 18:44:37 »
Benim görüşüm de JT iki maç , sadece iki maç üst üste,  saçmalamadan oynarsa ; yani kolay faul almasa , savunmada ve hücumda bariz hatalar yapmaz sakin kalırsa , kendisi adına ivmenin yukarı doğru yöneleceği şeklinde.

Çevrimdışı Intermed

• Üye
« Yanıtla #203 : 26 Aralık 2017, 20:54:11 »
Bazen keşke Antic'i göndermeseydik diye düşünüyorum. Hem rakiple boğulur, pis işleri yapardı hem de Vesely 'e dinlenme imkanı sağlardı. Hatta zaman zaman taraftarı da harekete geçirirdi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #204 : 27 Aralık 2017, 08:44:25 »
Bazen keşke Antic'i göndermeseydik diye düşünüyorum. Hem rakiple boğulur, pis işleri yapardı hem de Vesely 'e dinlenme imkanı sağlardı. Hatta zaman zaman taraftarı da harekete geçirirdi.

Antic i cok seviyorum ama artik oyun disinda katki veriyor daha cok ... Teknik ekibe gelmesini cok isterim o ayri konu (obra nin yardimcisi olarak, gherhardi nin yardimcisi olarak vs) ama oyuncu olarak artik zamani gecti ne yazik ki....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #205 : 27 Aralık 2017, 11:05:36 »
Transfer topiğinde yazılmış "Thompson mental anlamda çöktü" diye.
Yazılmış en doğru tespitlerden sanırım.Oyundan öte bir durum artık.

Çevrimdışı cembut

• Üye
« Yanıtla #206 : 31 Aralık 2017, 15:51:13 »
JT 9 s 9 r yapmıs‚ nerdeyse double double olacak. 20 dk civari süre alıp bunları euroleagede yapabilirse rotasyon acayip rahatlar.

Çevrimdışı Intermed

• Üye
« Yanıtla #207 : 31 Aralık 2017, 15:55:44 »
Jason'ın toparlamasi sevindirici

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #208 : 01 Ocak 2018, 06:01:25 »
Umarım savunmasını düzeltir zira savunmada kötü olmamak şartıyla, orta mesafe şutu ve ribaund yeteneği olan bir uzun takım için iyi bir parça olur.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #209 : 01 Ocak 2018, 09:16:51 »
Koçun Beşiktaş maçı sonrası açıklamalarından:

"Jason iyi maç çıkardı. Her maçta ve antrenmanda yüzde 100’ünü veriyor, çok çalışıyor. Kesinlikle bencil değil. Her zaman yüzde 100’ünden fazla vermek istediği için bazen hatalar yapabiliyor."