Gönderen Konu: Fenerbahçe | Erkek Voleybol Takımı Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 566235 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mikatoarido

• Üye
  • Yer: Ankara-Trabzon
Ynt: Fenerbahçe Grundig Transfer Dosyası
« Yanıtla #915 : 25 Haziran 2014, 17:50:31 »
değerli kardeşim
ben bu yöneticilere bu konuda laf etmiyorum  ( ediyorum ama anlık sinir ile ediyorum :) ) iş adamlarından voleybol şubesini yönetmesini bekliyoruz
yönetici yapısı zengin iş adamı mantığı ile gittikten sonra onların bu sporu çok iyi bilmesini beklemek biraz hayalcilik oluyor işin açıkcası
yönetim mantığının değişmesi gerekiyor
ama şunu söyleyim ki şubede kararlar mevcut bütçe çerçevesinde Castellani'nin kararları geçerli oluyor.

Anladım Cem Abi :) Teşekkür ederim bilgilendirme için

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #916 : 25 Haziran 2014, 17:57:17 »
Castellani kurulan kadrodan memnun mudur?
Ya da söyle söyliyeyim böyle bir kadro kurulacağı vaad edilerek mi ikna edilmiş Castellani?

nikic ve Wijsmans itin bir tarafına kesinlikle sokulacak oyuncu değiller bu konuda bence anlaşlım
hatta Wijsman fonteles den daha iyi daha tecrübeli oyuncudur. geçen izah ettim 2013 final 4 unda . Cuneo yu finale taşıyan ve 3*2 kaybettikleri maçın da en etkili oyuncuydu. Nikiç keza fena oyuncu değildir.

Castellani ne şartlarda kaldı bilemiyorum - elimizde genç bir yapı var üzerine koyabilirsek güzel olur. ne düşünüyor bilemiyorum tabiki
bizim sıkıntımız önümüzde hayvan gibi yatırım yapan bir Halkbank olması :(

Castellani değşik bir adamdır Zaksa ile final 4 oynadı( o sayede insanlar fontelesi tanımıştı )  ki o takımda ismen çok büyük insanlar yoktu sadece pasörleri Zagumny dünya çapında bir oyuncudur.   doğru kimyayı tutturabilirse başarılı olacaktır.

evet ismen bizi kesmedi transferler bunu kabul ediyorum beni de kesmedi ama durum bu yapacak birşey yok ne yazık ki :( 8)
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 17:59:52 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #917 : 25 Haziran 2014, 18:13:29 »
Ivan'ın her türlü kalmasını isterdim.
Hatta aktif sporculuk kariyerini sonlandırınca şubenin başına geçmesini isterdim.
Lakin şöyle bir durum var elimizdeki gençler içinde (ülkemiz standartlarında) vasat üstü olabilecek iki oyuncu var.
Metin ve Uğur.
Uğur bu sezon iyi süreler aldı ve süre almaya devam edecektir.
Metin ise son senelerde blok yükseltmek ve servise girmek dışında nereyse hiç süre bulamıyordu.
Bu durum 1-2 sene daha devam etseydi(tekrar edeyim ülke standartlarında) potansiyelli bir oyuncuyu daha kaybedebilirdik diye bu türden bir karar alınmış.
Alınan kararı bende beğenmiyorum ama saygı duyuyorum.
...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #918 : 25 Haziran 2014, 18:29:11 »
nikic ve Wijsmans itin bir tarafına kesinlikle sokulacak oyuncu değiller bu konuda bence anlaşlım
hatta Wijsman fonteles den daha iyi daha tecrübeli oyuncudur. geçen izah ettim 2013 final 4 unda . Cuneo yu finale taşıyan ve 3*2 kaybettikleri maçın da en etkili oyuncuydu. Nikiç keza fena oyuncu değildir.

Castellani ne şartlarda kaldı bilemiyorum - elimizde genç bir yapı var üzerine koyabilirsek güzel olur. ne düşünüyor bilemiyorum tabiki

Castellani değşik bir adamdır Zaksa ile final 4 oynadı( o sayede insanlar fontelesi tanımıştı )  ki o takımda ismen çok büyük insanlar yoktu sadece pasörleri Zagumny dünya çapında bir oyuncudur.   doğru kimyayı tutturabilirse başarılı olacaktır.

evet ismen bizi kesmedi transferler bunu kabul ediyorum beni de kesmedi ama durum bu yapacak birşey yok ne yazık ki :( 8)

açıklaman şu yönetim sadece düşük bütçe ayırmaktan sorumlu. hakan dinçay bir kabahat yok. ivan, marshal ve fontales hoca tercih etmemiştir.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #919 : 25 Haziran 2014, 18:40:41 »
Bütçe düşürmek demek bu isimlere veda etmek demek zaten...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
« Yanıtla #920 : 25 Haziran 2014, 19:52:03 »
Bende saygi duyuyorum şahsen bu karara..ama metin israrindan vazgeçme yedikleri surece..Marshall ve fonteles için hicbir kotu laf söylemem alinan karara..bir tek derdim İvan..
Ayrıca alinan oyuncular bencede kotu değil..hatta iyi bir kimya ile gelecek son 2 yabancı ile daha da basarili olabiliriz..
Dediğim gibi bir tek ivanin gidişine bozuluyorum çünkü yerine gelen wijsmans un ben caprazda oynatilacagini düşünüyorum ileriki dönemde..umarim yanilirim..meto oynar hep...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2014, 19:52:43 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #921 : 25 Haziran 2014, 19:59:35 »

İtin bir tarafına sokmuyoruz elbette ancak Ivan ve Marshall sonrası bu iki isim olmadı. 37 yaşında bir adamdan bahsediyoruz. Hani baskette sıkça şehir efsanesi olan bir laf vardır. Kafaya oynayan takımlardan Real, Barca, Cska gibi oyuncu almak imkansız diye düz mantık Cuneo neden bıraktı bu adamı.
Zaksa'ya gelince Polonya'daki voleybol kültürü ile bizdeki bir değil. Her maç ful kapasiteye oynanan, neredeyse 10000 ortalama seyirci çeken bir spor voleybol orada. Skra gibi F4 gediklisi takımları var. Uluslararası alanda milli takımlar bazında şampiyonlukları var. Polonyada voleybol bir ekol. Yunanistanda basketbolun olduğu gibi.
Misal Obra pana'da 3 sene önce bana göre geçen seneki Fenerbahçe Ülker'den daha kaliteli olmayan bir takımla şampiyon oldu. Bizde gruplardan çıkamadı. Ülkelerin cev ve eurolegue gibi organizasyonlardaki ağırlıklarından spora bakış açılarına kadar o kadar çok etken var ki. Çok basit kritik, kafa kafaya giden bir maçta son anlarda Pana'da hakem Pana lehine karar çalarken Fenerbahçe'de rakip lehine çalıyor. Her iki takımın da koçu Obradoviç oysaki. Umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır. Yoksa çok uzar bu konu :)
Diyeceğim o ki Castellaninin Zaksa'daki başarısını burada bu kadro ile tekrarlaması mümkün değil.
Gözden çıkarılmış ve laf olsun diye kadro kurulan bir takım şu anda erkek voleybol. Son hamle yada hamleleri bekleyelim beklemesine de umudum yok. Hiç yabancı alınmayıp full yerlilerle mücadele edilse inanın bu kadar takılmazdım.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #922 : 25 Haziran 2014, 20:05:44 »
Mevcut durumdan bende memnun değilim zateb
Cuneo takımı komple dağıldı. Yoksa. Wijsmans takım kaptanı idi. Bütün oyuncular gitti.
Wijsmans da.para için çine.gitti
Genel itibari ile söylediklerine katılıyorum
Polonya'da ki.voleybol kültürü o takimin yerel oyuncularınin kalitesi tabiki üst düzey
Ne yazikki erkek voleybola yatırım yapamıyoruz
Ligde her türlü finali oynarız iyi.bir orta yabancı alirsak
Cl.zaten hayal :(

• Üye
« Yanıtla #923 : 25 Haziran 2014, 21:50:35 »
Mevcut durumdan bende memnun değilim zateb
Cuneo takımı komple dağıldı. Yoksa. Wijsmans takım kaptanı idi. Bütün oyuncular gitti.
Wijsmans da.para için çine.gitti
Genel itibari ile söylediklerine katılıyorum
Polonya'da ki.voleybol kültürü o takimin yerel oyuncularınin kalitesi tabiki üst düzey
Ne yazikki erkek voleybola yatırım yapamıyoruz
Ligde her türlü finali oynarız iyi.bir orta yabancı alirsak
Cl.zaten hayal :(
sansli bir kura ile son 12 yapabiliriz..umarim en azindan cev de devam ederiz grup sonuncusu olmadan..

• Üye
« Yanıtla #924 : 26 Haziran 2014, 00:01:08 »
Su brezilyali 4 numara kim acaba..dante falan olmasin dedim gürol abiye ..allah soyletti herhalde ama ciddi anlamda şöyle bir bakayim dedim kim olabilir diye..gençlerde en değerli oyuncu seçilen lucarelli diye bir çocuk var..ama o kadar genç oyuncu almaz bizimkiler..

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #925 : 26 Haziran 2014, 06:54:21 »
Su brezilyali 4 numara kim acaba..dante falan olmasin dedim gürol abiye ..allah soyletti herhalde ama ciddi anlamda şöyle bir bakayim dedim kim olabilir diye..gençlerde en değerli oyuncu seçilen lucarelli diye bir çocuk var..ama o kadar genç oyuncu almaz bizimkiler..

Alsalar iyi olur sanki

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #926 : 26 Haziran 2014, 11:56:36 »
Voleybol şubesi için de bir Gherardini'miz olsa keşke. İki takımda da koçlara güveniyorum ama yönetime güvenemiyorum :-/

• Üye
« Yanıtla #927 : 26 Haziran 2014, 14:01:40 »
ıcımden bir ses ricardo lucarelli'yi alacagız diyor ama neyse...
umarım hissiyatım tutar..

Çevrimdışı mgul

• Üye
  • Yer: Dünya
« Yanıtla #928 : 26 Haziran 2014, 14:41:08 »
Voleybol şubesi için de bir Gherardini'miz olsa keşke. İki takımda da koçlara güveniyorum ama yönetime güvenemiyorum :-/
"My name is Zeljko Obradovic and I'm very happy with this."

Çevrimdışı ctunc

• Üye
« Yanıtla #929 : 26 Haziran 2014, 17:10:31 »
yabancı orta oyuncu ve smaçör konusunda bilgi yok mu arkadaşlar ?