Gönderen Konu: Leo Westermann  (Okunma sayısı 23152 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Leo Westermann
« Yanıtla #45 : 06 Kasım 2019, 11:57:34 »
Yok ben genelde maç izlemiyorum, oyuncuları da tanımam. Tipine bakıyorum, bana güzel geliyorsa övüyorum. Ben böyleyim ama herhalde Obradovic de benim gibi yapıyor, Westermann'ı isteyip aldıran koçun kendisi.

Ben kendisinden ne beklediğimi az çok anlattığımı düşünüyorum, koçun da paralel düşünce de olduğunu sanıyorum, en azından transfer dönemi için bu böyleydi. Şu an kendisinden beklenenleri yapamadığı da aşikar. Lakin takım olarak zaten beklentilerin çok altındayız. Tekrara girmek gibi olacak, Westermann çıkıp bu kötü günlerde takımı sırtlayacak tarzda bir oyuncu değil zaten. Takım uzun vadede kendini toparlayıp, sistem işler hale gelirse Westermann'dan bir umudum olduğunu söyledim o kadar.

Mesajı atarken de, daha çok Hakan abiye latife yaptım. Farklı başlıklarda, bu tip konularda Hakan abiyle tatlı göndermelerimiz olur. Ki iyimser bir mesaj oldu diyerek zaten genel eleştirilere katıldığımı da bir şekilde vurguluyorum.

Sen maç izlemediğin zamanlar, bazı oyuncular çok büyük patlama yapıyor, biliyorsun değil mi? Merhum baban hastanedeydi sanırım, sen bir süre basketbol izleyememiştin, Jeremmy Lin diye bir çocuk çıkıp, 1 ay boyunca ortalığa duman attırmıştı. Sen geldin, o da bitti.

Yani bence sorun seninle ilgili Kemal Erdem. Düş Westerman'ın yakasından... Parsons'ı da bitiren sensin... Emir'i de...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #46 : 09 Kasım 2019, 10:01:30 »
Dün izlerken Koponen güzel olurdu diye düşündüm Westerman yerine.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #47 : 09 Kasım 2019, 10:27:22 »

Dün Kaponen bizde, Westermann'da Münih'te olsa büyük ihtimal "Westermann bizde olsa" diye düşünürdük. Buna etki eden en büyük faktör de Obradoviç bence. Çok zor(!)  bir koç. Kafasında bir oyun planı var ve harfiyen herkesin buna uymasını istiyor. Güçlü karaktere sahip profesyonel oyuncular bunu kaldırabilirken nispeten daha zayıf ve duygusal yapıya sahip oyuncular tabiri caiz ise tam bir sersem tavuğa dönüyorlar. Bekleyip göreceğiz; Westermann ya bu baskıyı kaldırıp takımın bir parçası olacak, ya da ismi kubbede hoş bir sada olarak kaybolup gidecek.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #48 : 09 Kasım 2019, 12:38:22 »
Dün Kaponen bizde, Westermann'da Münih'te olsa büyük ihtimal "Westermann bizde olsa" diye düşünürdük. Buna etki eden en büyük faktör de Obradoviç bence. Çok zor(!)  bir koç. Kafasında bir oyun planı var ve harfiyen herkesin buna uymasını istiyor. Güçlü karaktere sahip profesyonel oyuncular bunu kaldırabilirken nispeten daha zayıf ve duygusal yapıya sahip oyuncular tabiri caiz ise tam bir sersem tavuğa dönüyorlar. Bekleyip göreceğiz; Westermann ya bu baskıyı kaldırıp takımın bir parçası olacak, ya da ismi kubbede hoş bir sada olarak kaybolup gidecek.
Jasikevicius'u telefonla arayıp leoyu istiyorum diyerek oyuncuyu isteyen obra olduğu için bu oyuncu ile ilgili tüm sorumluluk da koçundur.
Bana gore çok hatalı bir transfer. Zira en zayıf karnimiza yapılan daha da zayıf bir takviyedir  kendisi.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #49 : 10 Kasım 2019, 22:24:32 »
Beşiktaş maçında alıcı gözle izledim, vasatlık paçalarından akıyor. Düzelir mi? Bilemiyorum Altan bilemiyorum.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #50 : 10 Kasım 2019, 22:29:38 »
İnanılmaz sevinmiştim geldiğine, bir dakka bile daha durmamalı. olmaz olamaz olamayacak.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #51 : 10 Kasım 2019, 23:28:34 »

Sent from my iPhone using Tapatalk
İkiside kötü oyuncu.. koponen de bizim takima uymazdi,

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
« Yanıtla #52 : 10 Kasım 2019, 23:39:07 »
Bayern de greg monreo alınası ama onunda defolari yok değil tabi, temposu düşük kaliyor vesely performansi beklememek gerek tepede.. ikili oyun savunmalarinda sıkıntı yasiyor
Ama isterdim o baska  ;D

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #53 : 15 Kasım 2019, 23:02:24 »
Burnumuzun dibindeki Micic, Jekiri gibi adamları almayıp Westermann gibi vasat bir oyuncuyu almak enteresan

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #54 : 15 Kasım 2019, 23:04:56 »
Micici alan almış. Leo,strelnieks, wolters dururken leoyu almak asil enteresan olan. Kim gelse bu adamdan kötü olmazdı da su adamlar en azından artı katkı verirdi.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #55 : 15 Kasım 2019, 23:17:29 »
Sırf bu seneyi kastetmiyorum.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #56 : 16 Kasım 2019, 01:38:57 »
iş bogide koptu, adam gibi sert bi kısa almadık.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #57 : 17 Kasım 2019, 16:06:02 »
Westermann alt yapılarda inanılmaz şutör adamdı.Bu A takımınada yansıdı.Ama ne olduysa sonradan oldu. Ağır sakatlıklar mahvetti kariyerini.Mark keselj sırp ona benzetiyorum.Oda kayboldu sakatlıklardan muzdarip

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #58 : 17 Kasım 2019, 17:05:18 »
Naumoski jr gibi adamdı, inanılmaz zeki, vizyonu müthiş, şutu enfes, fiziği süper ve çok daha atletti. Şu an çöp, nedeni nasılı beni artık ilgilendirmiyor, bu halde alınması rezillik.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #59 : 19 Kasım 2019, 13:19:37 »
iş bogide koptu, adam gibi sert bi kısa almadık.

wanamaker geldi yahu