Gönderen Konu: Leo Westermann  (Okunma sayısı 23104 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
Ynt: Leo Westermann
« Yanıtla #60 : 19 Kasım 2019, 16:58:38 »
adam gibi dediydim.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #61 : 19 Kasım 2019, 17:18:24 »
Wanamaker adam gibi değil mi yani ?
Herkesin yere göğe sığdıramadığı LArkin in oynayamadığı Celtics de 2 senedir oynuyor adam.

Çevrimiçi Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #62 : 19 Kasım 2019, 19:56:24 »
NBA'de ne oynadıkları, nerde oynadıkları umrum değil, burda ne oynadıklarına bakarım. yere göre sığdırılmayan larkin follofoş ediyor kısalarımızı belki görmemiş, ya da hatırlamıyor olabilirsiniz. bradi berk ile tutup dalga geçiyorduk burdayken. :D

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : 19 Kasım 2019, 20:03:47 »
Herkesin kendine gore fikri vardır bu degisir.Bence

1.Sloukas tutulması net yanlıstı.Sloukas 10 uzerinden 7 lik gard bize 3 tane 9 luk gard lazımdı.Sloukas hicbir zaman bu seviye olmadı.Kontratı bitmisti tesekkur edilip plaket verilip gonderilecekti.Zam verilerek tutulması net yanlıstı.
2. Westermann buy out odenip alınması net yanlıstı.Dumduz oyuncu sırf fizigi icin almak cok yanlıstı.FB kalibresinde degildi bence...
3.Dixon 2 yıl uzatılması net yanlıstı.Ne kadar Turk de olsa tesekkur edilip gonderilecekti.Bizim aynı CSKA gibi De Colo-Higgins-Serrod-Teo gibi misal De Colo-Micic-Higgns gibi bir uclumuz olmalıydı.Biz de sadece biri var.
4.Uzunlar Vesely haric hepsi yetersiz Ahmet mecburen tutulup Lovergne yerine 2 tane atletik Jakiri gibi oyuncular olmalıydı.
5.Kalinic aldıgı ucret nedir bilmiyorum ama teknik olarak yetersiz bir oyuncu ve kotu oldugunda bu apacaık ortaya cıkıyor.

De Colo,Vesely,Melih,Ahmet yanına yerli ve yabancı kadro olusturulmalı...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #64 : 12 Aralık 2019, 22:45:10 »
Efes maçında süre bile alamadı çapsız arkadaş.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #65 : 12 Aralık 2019, 22:52:15 »
Bu  adamla ilgili ilk geldiğinde o kadar şaşırdım ki. Sıradan vasat bir herif. Bu adamı bize layık gören kim varsa bu isim obra bile olsa kutluyorum.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #66 : 18 Aralık 2019, 17:38:15 »
Adam Pana maçında takımın geri dönüşünü sağlayan kişi oldu. Hakkını teslim etmek gerekir.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #67 : 18 Aralık 2019, 17:41:49 »
Adam Pana maçında takımın geri dönüşünü sağlayan kişi oldu. Hakkını teslim etmek gerekir.

Zaten o ağır sakatlıklar yaşamasa o keskin özellikleriyle Nba yapardı.Çok gömmeye gerek yok.

Zaten uzun gelmeyecek.En azından kısalar perfonmans yükseltsin biraz az kalan play-off umutlarını kovalayalım.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2019, 17:43:52 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #68 : 18 Aralık 2019, 18:21:47 »
Yaptıkları yapamadıkları bir tarafa, dün Pana maçındaki vücut dilini beğendim şahsen.  Yenilgiye itiraz eden, bir şeyler yapmaya çalışan bir görüntüsü vardı.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #69 : 05 Ocak 2020, 21:51:12 »
Evladım yavaş yavaş kendini bulmaya başladığına göre İlhan abiden 1.5 iskender yerim artık  8)

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #70 : 05 Ocak 2020, 23:24:04 »
Evladım yavaş yavaş kendini bulmaya başladığına göre İlhan abiden 1.5 iskender yerim artık  8)
Basketbolcu olmadığına kadar varan söylemlerde bulundum ama sanırım bu azim ve kararlılığıyla Westermanndan olacak gibi.Kesinlikle EL’de Bobby’nin tüm sürelerini alması gerek.
Bi de şu şutları sokup,kendi güveni gelse..
Sloukas-De Colo’nun savunmadaki oluşturduğu büyük boşluğu ufakta olsa kapatmayı başardı.
Nunnally ve Udoh ile beraber bu arkadaşın savunmadaki özverisi kesinlikle sonuç bulacaktır.(Udoh 😓)Ne Vesely ne o Fransız ne de Williams bize savunmada istediğimiz sertliği verecek adamlar değil.
Leo-Nando-Nunnally-Thomas-Udoh olsa keşke...
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #71 : 06 Ocak 2020, 00:18:06 »
Basketbolcu olmadığına kadar varan söylemlerde bulundum ama sanırım bu azim ve kararlılığıyla Westermanndan olacak gibi.Kesinlikle EL’de Bobby’nin tüm sürelerini alması gerek.
Bi de şu şutları sokup,kendi güveni gelse..
Sloukas-De Colo’nun savunmadaki oluşturduğu büyük boşluğu ufakta olsa kapatmayı başardı.
Nunnally ve Udoh ile beraber bu arkadaşın savunmadaki özverisi kesinlikle sonuç bulacaktır.(Udoh 😓)Ne Vesely ne o Fransız ne de Williams bize savunmada istediğimiz sertliği verecek adamlar değil.
Leo-Nando-Nunnally-Thomas-Udoh olsa keşke...

Kardeşim, sen o asil nickinin hakkını veriyorsun yorumlarında, daha sık yaz  8)

Kötü bir dönemden geçtik, çoğu zamanda anlık yorumlar yaptığımız için bazen sert eleştiriler olabiliyor. Ben daha önce Westermann'dan beklentimi söylemiştim. Takımla birlikte kendi performansı da yukarı çıkacaktı. Bugün açıklamasında, Kasım ayı boyunca sakatlıklarla boğuştuğunu da söyledi. Onu da es geçmemek lazım.

Geriye Hakan abi ve Sloukas'ı barıştırmak kaldı  :'(
« Son Düzenleme: 06 Ocak 2020, 00:18:46 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #72 : 06 Ocak 2020, 08:32:24 »

Geriye Hakan abi ve Sloukas'ı barıştırmak kaldı  :'(

Senin için çiğ tavuk bile yerim kardeşim. Ne demek ? :D

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #73 : 06 Ocak 2020, 08:41:15 »
Leoya bende güvenenlerdenim.O lanet sakatlıklar mahvetti şut özellikleri gitti.Başka yönlerini geliştirdi savunma.Fiziği kolları kürek gibi uzun büyük avantaj bu.Fransa basketbol efsanesi Tony Parkerın yanılmıyorsam övgü dolu sözleri vardı ilk çıktığı yılarda.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #74 : 06 Ocak 2020, 11:22:20 »
Iskenderi leonun performansına bağlamayalım, yoksa ac kalırsın :)
Lafı mı olur yeriz tabi ama leonun frutti extra maçındaki performansı ölçü değil kardeşim. Asıl maçlarda görmek lazım kendisini. Çok da bişiy beklemeyelim bence. Görüşlerim değişmedi benim.