Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2029946 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #240 : 10 Nisan 2014, 16:37:23 »
o zaman şunu demen lazım , hücum performansını beğenmiyorsan dahi ,şayet bu düzene karşı isen
roberto nun arkasında dur abicim ( gerçekten sakın durma yoksa olacakları düşünemiyorum :) ;) ) hoca istediği şekilde temizlik yapsın ,
nasıl ki erkek takımında Obradoviç kimi istiyorsa yapsın diyoruz aynısını Roberto veya Castellani veya Abbo içinde demek gerekmez mi dostum

Abi Obradoviç  ve Roberto nun isimlerini yanyana yazsam ağlarım..

İnguezin koçluk kariyeri sadece 3 sene...O kadar..Fazlası eksiği o..3 sene öncesi adını bilmez kimse..Yoktu çünkü...

Biz bişey yapacaksak bu adam o adam değil..O yuzden sene sonu ne olursa olsun El sallamak lazım..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #241 : 10 Nisan 2014, 16:39:09 »
Abi Obradoviç  ve Roberto nun isimlerini yanyana yazsam ağlarım..

İnguezin koçluk kariyeri sadece 3 sene...O kadar..Fazlası eksiği o..3 sene öncesi adını bilmez kimse..Yoktu çünkü...

Biz bişey yapacaksak bu adam o adam değil..O yuzden sene sonu ne olursa olsun El sallamak lazım..
koçun ismi hiç önemli değil benim demek istediğim oyunculara bağlı bu düzen değişmeli , Roberto ile olur cem ile olur Murat ile olur orası çok önemli değil , Roberto iyidir kötüdür kısmını tartışmıyorum

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #242 : 10 Nisan 2014, 16:40:56 »
Abi Mato konusunda da eleştirdik ne oldu ? Şimdi görüyoruz sakatlık sonrası bitmiş ayakta duracak hali yok ,bibaya yazık oldu lisansı iptal edildi.. Bazı problemleri de oyuncularda aramak lazım .Şimdi Mato kötü oynuyordu ,sonra koçla tartıştılar oynatmıyor diye yine mi sorun koçta mesela?

İyide..Bu birazda Maç ritmi ile ilgili kardeşim..Kaski maçındada 4 dakıkada 10 sayı attı mesela..

Ben son Gs maçına kadar eleştirmekten vazgeçtim..Hatta Twitterda bir iletim var..Dedim ki oyuncular suçlu gibi Koç temiz adam..Ama sonra anladım ki yok kardeşim olacak gibi değil..Gs maçında 11-0 oldu 5 sayı öndeyken..Adam bekliyor..Mola bile almıyor..Orada maç gitti.İnan bana HAYDAR KEMAL veye Aydın Uğuz zamanında Hatta RATGEBER yada George zamanında GS den daha kötü kadrolarla adamları hadım ediyorduk...Ne değişti? Biz kağıt üzerinde onlardan iyiyiz..Ters mi oldu işler
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #243 : 10 Nisan 2014, 16:41:07 »
Birsel sözleşmesi ne zaman bitiyor bu arada

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #244 : 10 Nisan 2014, 16:44:48 »
koçun ismi hiç önemli değil benim demek istediğim oyunculara bağlı bu düzen değişmeli , Roberto ile olur cem ile olur Murat ile olur orası çok önemli değil , Roberto iyidir kötüdür kısmını tartışmıyorum

Sen bir adama YÜRÜ HOCAM BİZ SENİNLEYİZ..Al kılıcı eline arkandayız diyorsan bu adam buna DEĞER Bir adam olmalıdır..

11 milyon dolar yada Avroya 4-5 milyonluk bir Gs nin arkasında Normal sezonu bitiren..Ve kupayı rakibine kaptıran bir adama bu yetkiyi vermek yürek ister.

Birde şu var...

Kupa maçından önce ''Gs gibi takımı 2 kez üst üste yenmek zor'' diyen bir adama çok güvenmek biraz FENERBAHÇE olayına ters abi..

Bunu Ratgeber de yapamadık..Taurasi yi kaybettik..Adamı suçladık..Adam oysa bizi Tammylerle...jAKObsenlerle..3 tane WNBA yıldızına karşı SAHA AVANTAJI olmadan şampiyon yapmıştı
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #245 : 10 Nisan 2014, 16:53:43 »
Birsel sözleşmesi ne zaman bitiyor bu arada
2015 diye hatırlıyorum abi.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 17:04:24 Gönderen: Cem Ağrak »
#12 Damir Mrsiç

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #246 : 10 Nisan 2014, 17:04:08 »
2015 diye hatırlıyorum abi.
eyvallah . ben kankası Nevriye nin yanına gider mi diye düşündüm bi anda. ama daha sözleşmesi var gitmez biryere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #247 : 10 Nisan 2014, 17:04:55 »
Sen bir adama YÜRÜ HOCAM BİZ SENİNLEYİZ..Al kılıcı eline arkandayız diyorsan bu adam buna DEĞER Bir adam olmalıdır..

11 milyon dolar yada Avroya 4-5 milyonluk bir Gs nin arkasında Normal sezonu bitiren..Ve kupayı rakibine kaptıran bir adama bu yetkiyi vermek yürek ister.

Birde şu var...

Kupa maçından önce ''Gs gibi takımı 2 kez üst üste yenmek zor'' diyen bir adama çok güvenmek biraz FENERBAHÇE olayına ters abi..

Bunu Ratgeber de yapamadık..Taurasi yi kaybettik..Adamı suçladık..Adam oysa bizi Tammylerle...jAKObsenlerle..3 tane WNBA yıldızına karşı SAHA AVANTAJI olmadan şampiyon yapmıştı

işte şöyle sakince ve aklı selim yazdığın zaman tadından yenmiyor. demek ki isteyince oluyormuş ... ;)

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #248 : 10 Nisan 2014, 17:12:26 »
valla kusura bakmayın ama şu anki bayan basketbol düzeni ve dünyası yatırımı çok haketmiyor.  Dünyada gerrçek anlamda dolu tribünler önünde oynanan bir bayan basketbol ligi var mı? Güya şu an en prestijli organizasyon. Maçı izlerken koçun sesini duyuyorsun. Dyebilirsin ki voleybol da öyle. Lakin bilhassa erkek voleybolu Avrupa'da ciddi ilgi gören branş .Mesela orada kazanılan bir başarının anlamı var çünkü Polonya, İtalya, Rusya voleybol hastası memleketler. Bayan basketbolu 3 takım 10 oyuncu etrafında dönen bir organizasyon. eninde sonunda 10 iyi oyuncudan 3-4 tanesini alan iddialı hale geliyor.

Bunlara karşılık:
Sponsor desteği yok.
Seyirci desteği yok.
Oyun ve oyuncu kalitesi yok.
Bol miktarda kara para aklayan ruslar var. Biz onlarla boy ölçüşmeye çalışıyoruz.

Yarın Galatasaray'la Fenerbahçe bir araya gelsinler, biz yatırım yapmıyoruz desinler. Bütün bu tantana biter. İlk zamanlar Galatasaray tek başına at koşturduğu dönemlerde (Clarissa Davis devirleri) bir hükümranlığı altetmek adına motive olmuş idik. Ancak o hükümranlığı uzun yıllardır altüst ettikten sonra çok da bir anlamı kalmıyor.

Ben Galatasaray'ın da bizim de FFP mevzularından sonra bu işi yavaş yavaş bırakacağını düşünüyorum ki getiri olarak bırakmaları da daha akla yatan bir durum oluyor.

Selamlar, sevgiler

Okan
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #249 : 10 Nisan 2014, 17:39:33 »
valla kusura bakmayın ama şu anki bayan basketbol düzeni ve dünyası yatırımı çok haketmiyor.  Dünyada gerrçek anlamda dolu tribünler önünde oynanan bir bayan basketbol ligi var mı? Güya şu an en prestijli organizasyon. Maçı izlerken koçun sesini duyuyorsun. Dyebilirsin ki voleybol da öyle. Lakin bilhassa erkek voleybolu Avrupa'da ciddi ilgi gören branş .Mesela orada kazanılan bir başarının anlamı var çünkü Polonya, İtalya, Rusya voleybol hastası memleketler. Bayan basketbolu 3 takım 10 oyuncu etrafında dönen bir organizasyon. eninde sonunda 10 iyi oyuncudan 3-4 tanesini alan iddialı hale geliyor.

Bunlara karşılık:
Sponsor desteği yok.
Seyirci desteği yok.
Bol miktarda kara para aklayan ruslar var. Biz onlarla boy ölçüşmeye çalışıyoruz.

Yarın Galatasaray'la Fenerbahçe bir araya gelsinler, biz yatırım yapmıyoruz desinler. Bütün bu tantana biter. İlk zamanlar Galatasaray tek başına at koşturduğu dönemlerde (Clarissa Davis devirleri) bir hükümranlığı altetmek adına motive olmuş idik. Ancak o hükümranlığı uzun yıllardır altüst ettikten sonra çok da bir anlamı kalmıyor.

Ben Galatasaray'ın da bizim de FFP mevzularından sonra bu işi yavaş yavaş bırakacağını düşünüyorum ki getiri olarak bırakmaları da daha akla yatan bir durum oluyor.

Selamlar, sevgiler

Okan

Okancım canım kardeşim...

Birşey söylesem sen kızmazsın..FB bayan takımının bizden götürüsü 0 a yakın...

Neden mi...

1-İddaa

2-Alttan gelen sponsor gelirleri..

3-Ali Koç ve 4-Zülfikari...

Birde FİBA denen saçma sistem malesef bu işleri pek bilmiyor..

Ligi bu hale getiren onlar...Malesef öyle..

Bundan 4 sene önce bu oluşum bence dünyanın en zor oluşumlarından birisiyken şu anda UMMC NİN madenci patronun UŞAĞI olmuş durumda!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #250 : 10 Nisan 2014, 19:31:04 »

Bunlara karşılık:
Sponsor desteği yok.
Seyirci desteği yok.

Selamlar, sevgiler

Okan
yatırım yapmayalım mantığını kabullenebilirmiyiz ? bir yerde FENERBAHÇE ismi varsa zirve mücadelesinin içinde olmak zorunda mücadele edipte ligde 8. 10. sıralara oynamayı kabullenen olmaz ya hiç olmayacaksın ya zirveye oynayacaksın spor kulubüyüz diyerek övündügümüzüde düşünürsek şubeyi kapatmak olmaz oynuyorsakta zirveden vazgecmek hiç olmaz
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #251 : 10 Nisan 2014, 20:23:24 »
Sevgili Murat Kaya ;

yıllardır birbirimizi tanırız, antu'dan parkedefener'e kadar birçok ortamda beraber olduk, bundan sonra da olmaya devam ederiz inşallah. lakin ben daha senin bir tane koçu beğendiğini görmedim.

yeryüzünde beğendiğin bir koç var mı merak ediyorum ?
hangi koç gelirse ''tamam olay budur'' dersin ?

bana göre bu laf, kusura bakma ama içi son derece boş bir laf, bugün dünyanın en iyi koçlarıda işe bir yerden başladı, gökten 10 yıllık kariyerle inmediler.

sözde 3 sene diye laf soktuğun adam o 3 yıl içinde avrupa şampiyonluğu gördü.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 20:30:24 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #252 : 10 Nisan 2014, 20:34:45 »
Sevgili Murat Kaya ;

yıllardır birbirimizi tanırız, antu'dan parkedefener'e kadar birçok ortamda beraber olduk, bundan sonra da olmaya devam ederiz inşallah. lakin ben daha senin bir tane koçu beğendiğini görmedim.

yeryüzünde beğendiğin bir koç var mı merak ediyorum ?
hangi koç gelirse ''tamam olay budur'' dersin ?

bana göre bu laf, ki kusura bakma ama içi son derece boş bir laf, bugün dünyanın en iyi koçlarıda işe bir yerden başladı, gökten 10 yıllık kariyerle inmediler.

sözde 3 sene diye laf soktuğun adam o 3 yıl içinde avrupa şampiyonluğu gördü.

Beni tanıyorsan bu yorumu Hangi koçlar için yaptığımı bilmen lazımdı..

Böyle bir algı mı var '' Sende kimseyi beğenmiyorsun'' Falan..Yahu madem birbirimizi tanıyoruz..

Oraya bir şey yazarken ben yazdığım şeyin altını doldururda yazarım...Boşa sallayacak bir adam olmadığımı biliyorsun ama nedense bu konuda devamlı bana yükleniyorsun...

Sen Detroitte Bilimum senedir hangi koçu beğendin yada hoşuna gitmeyen bir şey oldumu yazmadın mı?

Mesela ben Casteglani,Abondanza yada Obradoviç hakkında bu şekilde 1 yazı yazdımmı?

Ben kendi potansiyelimizi bildiğim için bunları yazıyorum yoksa bana ne Elin İspanyolundan...

Evet Tüm kariyeri 3 sene civarı..Sorarsan bir tane CL kupası var ama o takımla o kupayı almasaydı 1 araba odun yemişti...Ayrıca CL erkeklerle çok farklı..Seni UMMC nin başına getirelim sen çıkın sahaya oynayın desen o takım şampiyon olur

Hejkova nın kurduğu takıma tepeden gelip Namağlup giden takımı dedem de şampiyon yapardı
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #253 : 10 Nisan 2014, 20:43:10 »
Beni tanıyorsan bu yorumu Hangi koçlar için yaptığımı bilmen lazımdı..

Böyle bir algı mı var '' Sende kimseyi beğenmiyorsun'' Falan..Yahu madem birbirimizi tanıyoruz..

Oraya bir şey yazarken ben yazdığım şeyin altını doldururda yazarım...Boşa sallayacak bir adam olmadığımı biliyorsun ama nedense bu konuda devamlı bana yükleniyorsun...

Sen Detroitte Bilimum senedir hangi koçu beğendin yada hoşuna gitmeyen bir şey oldumu yazmadın mı?

Mesela ben Casteglani,Abondanza yada Obradoviç hakkında bu şekilde 1 yazı yazdımmı?

Ben kendi potansiyelimizi bildiğim için bunları yazıyorum yoksa bana ne Elin İspanyolundan...

Evet Tüm kariyeri 3 sene civarı..Sorarsan bir tane CL kupası var ama o takımla o kupayı almasaydı 1 araba odun yemişti...Ayrıca CL erkeklerle çok farklı..Seni UMMC nin başına getirelim sen çıkın sahaya oynayın desen o takım şampiyon olur

Hejkova nın kurduğu takıma tepeden gelip Namağlup giden takımı dedem de şampiyon yapardı

Pistons'tan başlayayım ;

yanlış yerden geldin, Larry Brown'u çok beğenirdim, daha eleştirdiğim görülmemiştir, ne yapsa koç işi biliyordur dedim hep. Saunders geldi ardından, hatalı olduğunu düşünüyordum, eleştirdim. sonra Curry geldi, Utkan burada şahittir, Curry'nin kovulmasına karşı çıktım, bir sezon daha şans verilmesi gerektiğini söyledim, kayıtlar duruyor çok şükür, bulur çıkartırım. ardından gelen koçların çapsızlığını ben değil herkes biliyordu. bu sezon içinde şunu söyledim, Hollins'i getirsinler, eleştiri getiren Kemal'i kovalasınlar.

ben eleştiri getirirken alternatif bir isim öneriyorum ve ekliyorum bu adam gelsin çıtım çıkmaz.

hala ne dediğimi anlamadan, 3 seneye takılıp kaldın, seni memnun etmek için adamın kariyeri 13. seneye geldiğinde mi getirilsin, kaç tane koç var ilk 3 yılında avrupa şampiyonu olan ? üslup yanlış bir kere, tutuyorsun yok odunla döverler, yok sapanla avlarlar, her yorumunda bunlar var yahu, bu kadar gerilmeye, rahatsız olmaya gerek yok, rahat ol rahat.

kaç yıllık öğretmensin hocam ?
10 yıl oldu mu ?
olmadıysa sende öğretmen değilsin o zaman mesleği bırak ..
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 20:44:25 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #254 : 10 Nisan 2014, 20:53:09 »
Ben gayet rahatım..

Gerilecek bir durum yok...Ayrıca demek istediğime farklı taraftan bakan sensin...

Diyorum ki öyle bir takımı Halil Üner bile şampiyon yapar..Yapmazsa da Odunla kovalarlar..Bunda bir üslupsuzluk yok.Gayet normal hayatta konuştuğumuz kavramlar..Yani biraz mecazen..

Benim eleştiri üretirken Adamın ÇAPSIZLIĞINA DEĞİL adamın takımın potansiyelini sahaya yansıtamamasına karşı yaptığım bir durum...

Ayrıca işin Tecrübe konusunda dem vurmadım..Bir adam bir takımı çalıştırırken neden seçilir...

Sana soruyorum İNİGUEZİ tanıyormusun?

Ben tanıyorum da konuşuyorum...15 senedir Bayan Basketbolunda taşın altına izlemediğim görmediğim yer kalmadı..

Sen nasıl NBA izliyorsan seninle aşık atazmazsam bu konuda bende yaklaşık 15 senedir Avrupada yaklaşık 8 senedir de Wbna de takip altındayım...

Bırak da yorum yapalım biraz konuşalım..Rahatsız olunacak bir durum olduğunu sanmıyorum...

Sende bir çırpıda Detroitten bir sürü adam ve buna sebep ilişki saydın..Ben bunu ima ettim aynı şey.Farklı bir durum yok...

Ben İlla şu koç gelsin demiyorum...Bizim Potansiyeli 11 MİLYON AVROLUK parayı sahaya yansıtacak birisi Gelsin diyorum sadece!

o göklere çıkarılan EKA sadece 15 milyon avro..Bizde 3-4 yukarıda..Ama oyuna bakınca 1000 kat!

Biliyormusun ıkına sıkına yendiğimiz Spartak şu an 4/1 paramıza!

Benim isyanım burada..

Bunları yazıyorum tam 1 aydır..Haa dermişin sen şimdi Takıyorsun adamlara Bozuk plak gibi çalıyorsun...Varsın öyle olsun
HaBaBaM GüM GüM GüM