Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2029931 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #255 : 10 Nisan 2014, 20:53:49 »
Ekleyim

11. senemi çalışıyorum...2004 de başladım...11. eğitim öğretim yılım oldu...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #256 : 10 Nisan 2014, 20:59:06 »
NBA konusunda ''ben herşeyi herkesten iyi bilirim'' kafasında olmadım hiçbir zaman, başkalarıyla karıştırma beni hocam, basketbolu bilen herkes, sahada ne olup bittiğini NBA'de olsa, NCAA'de olsa, WNBA'de olsa, BBL'de olsa, TKBL'de olsa anlar.

Iniguez'i neden tanımayayım dağda mı yaşıyorum ben ?
bu işle ilgilenen herkes, küçük çaplı bir araştırma yaparak, kim nedir, ne değildir, necidir öğrenir, artık teknoloji çağında yaşıyoruz.

ben kimseye yorum yapma falan demedim, haddime değil, burası yorum yapmak için var, lakin yorum yaparken, o koç bununla yatıyor, yattığına kıyak geçiyor, yok adam değil, yok bilmem ne değil, denmesin diyorum.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 20:59:39 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #257 : 10 Nisan 2014, 21:02:04 »
NBA konusunda ''ben herşeyi herkesten iyi bilirim'' kafasında olmadım hiçbir zaman, başkalarıyla karıştırma beni hocam, basketbolu bilen herkes, sahada ne olup bittiğini NBA'de olsa, NCAA'de olsa, WNBA'de olsa, BBL'de olsa, TKBL'de olsa anlar.

Iniguez'i neden tanımayayım dağda mı yaşıyorum ben ?
bu işle ilgilenen herkes, küçük çaplı bir araştırma yaparak, kim nedir, ne değildir, necidir öğrenir, artık teknoloji çağında yaşıyoruz.

ben kimseye yorum yapma falan demedim, haddime değil, burası yorum yapmak için var, lakin yorum yaparken, o koç bununla yatıyor, yattığına kıyak geçiyor, yok adam değil, yok bilmem ne değil, denmesin diyorum.

İşte burada bana diyorsun ama kendin alınganlık yapıyorsun...

Yatak mevzusu beni bağlamaz ben bilemem..Ama Koç kötü koç...

Ben sana Tanımazsın demedim..Bize gelmeden önce ROS tan önce ne yaptığını bilirmisin demek istedim...

Ayrıca NBA konusunda bilgili olduğunu benim senin bilgine yaklaşamayacağımı söylemem kötü değil...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #258 : 10 Nisan 2014, 21:04:46 »
http://tr.wikipedia.org/wiki/Roberto_Iniguez

Ben koyayımda...İşte olan biten bu...

O ROS u SANA verseler sen şampiyon yapardın..Bir adam düşün Hejkovanın altında çalışsın..Hejkova nın oyuncularla arası açılınca takımın başına gelsin.Zaten o güne kadar namağlup olan bir takımı alsın Şampiyon yapsın..

Bu kadar işte.Fazlası eksiği..
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #259 : 10 Nisan 2014, 21:07:36 »
yahu ne alınganlığı yaptım ?
ya ben anlatamıyorum bende sorun var, ya sen anlamıyorsun sende sorun var ..

Iniguez'in öncesini de araştırdım merak etme hocam, altyapılarda ne yaptığını, nasıl geldiğini, çalışma prensiplerini, rotasyon şeklini, savunmadan hücuma neyi sevip sevmediğini detaylarına kadar hem okudum hem izledim. bunu belirtmenin, bak ben şu adamı şu kadar araştırdım demenin mantığı olduğunu düşünmüyorum. insanlar okuyor zaten bir bilgi ihtiyaçları varsa okuduklarından çıkarım yaparlar, daha fazlasını istiyorlarsa sorarlar.

hala ''kötü de kötü'' diyorsun, lafa gelince şu kadar yıldır takip ederim ben bilirim diyorsun, o zaman adama sorarlar, bu adamın ömrü basketbolla geçmiş bu adam mı bilmiyor bu işi ?
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 21:11:50 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #260 : 10 Nisan 2014, 21:53:18 »
Sorun bendedir diyor ve 2 kelam edip bırakıyorum...

Çünkü tartışma eksenden kaydı..

Herkesin bir prensibi vardır..Sistemi vardır..Sen bilirsin okursun izlersin dinlersin..

Bencede var cidden var..Yok demedim..Ben onun koçluğunuda geçtim...

Ben diyorum ki..

Onun felsefesi bize uymuyor...Koçluk yetisi iyi değil..Tepki veremiyor..Takımı hücumda hazırlayamıyor..Mental olarak hazırlayamıyor...Falan filan..

Ben bunu diyorum..

Açıkça söylüyorum bunu...Eğer şans yanımızda olmasa şu an Kovuluşunu izliyor olabilirdik...Neyse...

HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #261 : 10 Nisan 2014, 21:58:35 »
Koçun oynattığı basketbolun hücum anlamında gerçekten çok kötü ve durağan olduğuna katılıyorum. Bence defansif anlamda kötü değiliz ama bu kadronun oynadığı basketbol can sıkıcı.

Ekaterinburg'dan sonra en geniş kadro bizde ama Gs dahil birkaç takım daha daha düşük bütçeli mütevazi rotasyonlarla bizle kafa kafaya oynayabiliyor. İniguez aşısı malesef tutmadı.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #262 : 10 Nisan 2014, 22:44:31 »
ben takımın hücumdaki sıkıntısını maç konusunda da yazmıştım, iyi yaptığımız şeylerde ısrar etmediğimizi, koçun bazı şeylere taviz verdiğini belirttim, bu konuda sıkıntı yok, bende eleştiriyorum.

eleştirmek farklıdır sövmek farklıdır ..

Iniguez'den öncekilere neler denildiğini bildiğimiz için sonrasında da neler olacağını az çok tahmin edebiliyoruzdur.

ben değil Murat Hoca'ya kimseye kafayı takmam, tartışırım orada kalır, başka konuda geyiğe devam ederim, triplenmem. Murat Hoca'dan tek ricam var, maç zamanı mümkünse yazmasın, ben yazmıyorum mesela bu ayıp değil, sinirlerine hakim olamayan insanlar, ağzından çıkan kelimelere dikkat edemiyorsa, yazmasınlar olsun bitsin.

insanların adamlığını ölçecek bir cihaz yok elimizde, her maç adamlık ölçüyoruz, 1 olur, 2 olur, bizde belki zaman zaman yapıyoruzdur, lakin sürekli aynı şeyin söylenmesi kabak tadı veriyor bir noktadan sonra.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2014, 22:47:45 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #263 : 10 Nisan 2014, 23:52:10 »
Okancım canım kardeşim...

Birşey söylesem sen kızmazsın..FB bayan takımının bizden götürüsü 0 a yakın...

Neden mi...

1-İddaa

2-Alttan gelen sponsor gelirleri..

3-Ali Koç ve 4-Zülfikari...

Birde FİBA denen saçma sistem malesef bu işleri pek bilmiyor..

Ligi bu hale getiren onlar...Malesef öyle..

Bundan 4 sene önce bu oluşum bence dünyanın en zor oluşumlarından birisiyken şu anda UMMC NİN madenci patronun UŞAĞI olmuş durumda!

ya Muratım sen ne desen kızmam, kızmam sözkonusu değil (açıktan sinkafa başlamadığın sürece).

Lakin, bütün bu tantanayı, en önemli finalini 2000 kişinin izleyeceği; 3 sezon önce kimin aldığı senin gibi meraklılar hariç hatırlanmadığı, müşterisiz bir metadan söz ediyoruz.

Fenerbahçe spor kulubü olmakla övünür evet, bulunduğu her branşda da zirveye oynar evet. Lakin bayan basketbolunda zirve dediğimiz yer, şu an mücadele ettiğimiz tüm ana branşların en güdük zirvesi (futbol, erkek basket, erkek voleybol ve bayan voleybol) Amerika'da bu işin çok sevilmesinin sebebi tamamen ve tamamen NCAA. Zaten WNBA ile NCAA arasında dağlar kadar fark var. Amerika'da üniversitelerde bu branşdan burs dağıtmayı bıraksınlar, 3 senede gördüğün amerikalıların bir tanesi bile ortada kalmaz. pınar kurur. Ha Amerika'da bu mevzu asla bitmez ayrı.

Lafı uzatmayayım. Bayan basketbolu neden izlemediğim aşikar. Kapansa da ah-vah der miyim bilmiyorum. Şu anki kafamda zannetmiyorum. Fenerbahçe'nin spor kulübü olmasına eyvallah ama dünyada saygı ve ilgi görmeyen branşlarda debelenmesine de şahsen rıza göstermiyorum.

Sevgiler

Okan

Not: Masa Tenisi, Boks, Kürek, Atletizm,yüzme vb. branşlar tam manasıyla "amatör"dür ve biz buralardan olimpik sporcular yetiştiriyoruz. bu eleştirim takım sporlarına dairdir
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #264 : 11 Nisan 2014, 00:05:14 »
Okancım ben sana zaten bişey demem..

Bayan basketbol aslında özünde zevkli mücadeleci bir oyun...

Son 10 yılda ülkemizde çok da iyi durumda
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #265 : 11 Nisan 2014, 00:06:34 »
Kemal Birtek o maç sırasındaki ADAM DEĞİLSİNİZ lafına takıldıysan orada lafım sadece Koça değildi..Yanlış yaptım belkide ama orada oynayan oyuncu kendine çeki düzen verecek..Yada koç...Neyse
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #266 : 11 Nisan 2014, 01:28:25 »
hocam sadece o maçla ilgili demiyorum, genelde çıldırıyorsun sen maçlarda, bunu seni yermek için söylemiyorum, Pistons maçlarında aynısını bende yapıyorum, DerinNba'de sövüp sayıyoruz, daha ağır laflar söylüyoruz lakin arada fark var, sonuçta benimki NBA maçı, sövüp saydığımız, hakaret ettiğimiz Amerikalı insanlar, ne bizi okuyanı var, ne de herhangi bir yaptırımı var, ki buna rağmen bazen kendimizi frenlediğimiz oluyor.

burada biraz daha dikkatli olmak gerekiyor, sadece sen değil, ben dahil herkes dikkatli olmak zorunda, forum burası, bilgi arşivi birnevi, twitter'da saydırdığımız gibi burada saydırırsak işin içinden çıkamayız. yoksa geçen Gürol abiyle muhabbet ederken, lafı geçti aynısını konuştuk, bizimde sevdiğimiz ya da sevmediğimiz insanlar oluyor, forumda kendimizi frenliyoruz mecburen, bazen içimize atıyoruz, eleştiri yaparken 2 kere düşünüyoruz.

üslup düzgün olduktan sonra isteyen istediğini eleştirsin sıkıntı yok ..
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2014, 01:28:49 Gönderen: Chauncey Billups »

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #267 : 11 Nisan 2014, 01:32:11 »
Kemal..Ben genelde bu forumda pek yazmıyorum..Sen Twitterla karıştırdın sanırım..Maç esnasında çok az giriyorum foruma..
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #268 : 11 Nisan 2014, 01:35:56 »
niye karıştırayım mal mıyım ben ?

nuh diyorsun peygamber demiyorsun hocam yahu, ben senin gibi adam görmedim ömrümde, herşeyi kendine alıyorsun, kendimizi de araya katıp söylüyoruz yine olmuyor.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #269 : 11 Nisan 2014, 01:39:33 »
niye karıştırayım mal mıyım ben ?

nuh diyorsun peygamber demiyorsun hocam yahu, ben senin gibi adam görmedim ömrümde, herşeyi kendine alıyorsun, kendimizi de araya katıp söylüyoruz yine olmuyor.

Ayıp ediyorsun...

Ben sana bir sitem olarak yazmadım..beni ima ettiğin konu için yazdım

Bir söz verdik bazı arkadaşlarımıza ve çok zaman tutmaya çalışıyoruz..

Ben niye uzattığımızı da anlamıyorum...Tamam öyle olsun deyip geçmemiz mi lazım acaba?

« Son Düzenleme: 11 Nisan 2014, 01:40:08 Gönderen: murat kaya »
HaBaBaM GüM GüM GüM