Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2027170 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #300 : 14 Nisan 2014, 10:27:46 »
Bence kıtadışı hakkımızı Fowles ( Britney Griner) ve C.Parker ikilisiyle kullanmalıyız.Pota altında ezici üstünlük kuralım herkese.Ribaunt alamıyo takım.Kısa rotasyonuna da E.Prince-Bibrzycka-1,2 oynayacak bir Avrupalı daha.Vera'da kalabilir.

1 numara:Yabancı-Olcay-Birsel
2 numara:Prince-Esmeral
3 numara:Biba-Begüm
4 numara:C.Parker-Verameyenka-Tuğçe
5 numara:Fowles-Hollingsworth

Angel-Cappie ve diğerlerine teşekkür edilmeli.Gitmesini istiyorum ama eminim lady shaq seneye de burda kalacak.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #301 : 14 Nisan 2014, 10:29:42 »
Inguez'i Rusya dönüşü uçağa aldılarsa daha konuşacak ne var ki?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #302 : 14 Nisan 2014, 10:32:45 »
Sabah havalimanına geldim uçak beklerken. Fanatik gazetesindeki efsane başlığını gördüm yüreğime oturdu
Kendimize bu branşta çok zor geliriz
Hakan abi maç öncesi öneminden bahsetmiş ama ben bu kadar etki yaratacağını düşünmemiştim :( :(

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #303 : 14 Nisan 2014, 10:36:04 »
Bu saatten sonra Birsel Vardarlı adını her duyduğumda ve onu her gördüğümde Işıl'ın dün maç bitimi çıkardığı dili hatırlayacağım. O dili bize Işıl çıkarmadı; Birsel çıkarttı.

Çevrimdışı ozgunoz

• Üye
« Yanıtla #304 : 14 Nisan 2014, 12:05:34 »
Kıta dışı tercihlerinde pozisyon olarak değişiklik yapma zamanımız geldiğine inanıyorum. Yeni bir sayfa açma zamanın kanıtı kanımca.

Çevrimdışı mustafa akın

• Üye
« Yanıtla #305 : 14 Nisan 2014, 12:07:38 »
elena donne şart

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #306 : 14 Nisan 2014, 12:26:26 »
merak etmeyin 1 hafta içinde Cappie ile 5 senelik falan sözleşme yenilediğimiz haberi gelir...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #307 : 14 Nisan 2014, 12:29:57 »
Sabah havalimanına geldim uçak beklerken. Fanatik gazetesindeki efsane başlığını gördüm yüreğime oturdu
Kendimize bu branşta çok zor geliriz
Hakan abi maç öncesi öneminden bahsetmiş ama ben bu kadar etki yaratacağını düşünmemiştim :( :(

Yaratmaz mı Cem...adamlar sürekli ne diyorlar; sizin stadınızda kupa aldık...şimdi ne diyecekler sizi yenip avrupa'nın en büyük takımı olduk...
Ne diyeceğiz

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #308 : 14 Nisan 2014, 12:37:12 »
Erkek ve Kadın Basketbol şubelerinin sorunu aynı görünüyor:

Oyuncuya dayalı düzen.

Yoksa aynı oyuncu kadrosunun sürekli aynı yerlerde takılıp kalması buna karşılık sürekli koç değişimi yaşanmasının başka bir izahı yok.

Twitterda Baba Necdet güzel yazmış:

Bir işyerinde patron işçinin esiri olursa o işyeri batar.

Bizde esaret de bitmiş artık Memlukler gibi köle devleti kurulmuş. idareciler oyunculara biat eder hale gelmiş

Hayırlısı
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı ozgunoz

• Üye
« Yanıtla #309 : 14 Nisan 2014, 12:43:50 »
Cappie benim  idolümdür ve faturanın  sadece ona kesilmesini kolaycılık olarak görürüm. Başarısızlık antrenör dahil tüm oyuncu  kadrosunun eseridir. Ha  Cappie  ile devam edilmeli midir bence hayır.O da bu klüpteki misyonunu tamamlamıştır, kupa alınsa bile devam edilmesini istemezdim. Antrenör tercihimiz ne olacak öncelikli mesele o gözüküyor.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #310 : 14 Nisan 2014, 12:56:35 »
Sezon resmiyette bitsin sonrasında ilk yapılacak iş koç transferi(yerli olmasın bir zahmet).
Koç tercihinin yanında bu takıma winner oyuncu şart.
O yüzden Candace'yi transfer etmemiz lazım(Ummc bırakır mı zannetmiyorum orası ayrı).
Bir diğer imkansız transfer beklentim ise; Rus pasaportu iptal edilmesiyse E.Prince.

1- Birsel, Meral, Olcay
2- E.Prince, E.Maltsi
3- Angel, Biba
4- Candace, Tuğçe, Nevlin
5- Vera, Q, Big İso*

* Sırtı dönük oynayabilecek oyuncu olmadığından yazdım.
...

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #311 : 14 Nisan 2014, 13:01:40 »
bir şey sormak istiyorum:

Hadi Zafer Kalaycıoğlu'nun Haydar Ateş'i bir kenara bırakayım.

Lazslo, Dikeloukas neden gönderildiler?
Iniguez neden gönderilecek?
Gelen koç hangi kritere göre gelecek?

Sürekli koç harcıyoruz her iki şubede de. burada bir yanlışlık var arkadaşlar. fabrika aynı fabrika, makine aynı makine biz sürekli Genel Müdür değiştiriyoruz.

Bence gerçek sorunla yüzleşmiyoruz
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #312 : 14 Nisan 2014, 13:12:34 »
bir şey sormak istiyorum:

Hadi Zafer Kalaycıoğlu'nun Haydar Ateş'i bir kenara bırakayım.

Lazslo, Dikeloukas neden gönderildiler?
Iniguez neden gönderilecek?
Gelen koç hangi kritere göre gelecek?

Sürekli koç harcıyoruz her iki şubede de. burada bir yanlışlık var arkadaşlar. fabrika aynı fabrika, makine aynı makine biz sürekli Genel Müdür değiştiriyoruz.

Bence gerçek sorunla yüzleşmiyoruz

imzamı atarım.. Bugün Roberto için söylenenler daha önce Dikeloukas için de söylendi. Adam değil, böyle koç mu olur diye.. Şimdi bakıyorum herkes Dikeloukas fanı olmuş...

Sıkıntının koç olduğunu bu yüzden böyle bir rezalete imza atıldığını düşünürsek yine çok büyük bir yanlışlık yaparız..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #313 : 14 Nisan 2014, 13:13:46 »
Baba Necdet cok fena posta koymus twitterda oyunculara, koca. O diyorsa bu subede bir degisiklikler olacaktir eminim onuda kusturmeyiz umarim cok cok degerli seyler yazmis. Her zaman bu adam olayin iyi tarafina bakardi, o bile cileden cikti yani dusunun. Baskan bile 1 numara lazim demis. Yani soylenecek hicbirsey yok, eminim dun baskan da cileden cikmistir. Baba Necdet tum istekleri iletecekmis baskana.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #314 : 14 Nisan 2014, 13:15:35 »
imzamı atarım.. Bugün Roberto için söylenenler daha önce Dikeloukas için de söylendi. Adam değil, böyle koç mu olur diye.. Şimdi bakıyorum herkes Dikeloukas fanı olmuş...

Sıkıntının koç olduğunu bu yüzden böyle bir rezalete imza atıldığını düşünürsek yine çok büyük bir yanlışlık yaparız..

George icin laf soyleyen adam azdi kesinlikle robertoyla karsilastiginda, robertoya soylenen her sey de dogru orasi ayri ama georgenin oynattigi basketbola laf soyleyen azdi, penny sakatlanmasaydi EL sampiyonu olacaktik o sene, Georgenin tek eksigi bana gore sevgisini takimlarina yansitmasi, yani Babkina.