Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2021988 defa)

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #315 : 14 Nisan 2014, 13:20:16 »
@ Okan Y.
Sizinle ilk kez burada karşılaştığım için önceki düşüncelerinize dair hiçbir fikrim yok ama ben yıllardır oyuncu kaprisleriyle şekillenen yapılanma yüzünden pek çok şey kazansakta kazadıklarımızdan daha çok şey kaybettiğimizi söylüyorum.
Alttan oyuncu çıkaramadıktan sonra istesekte istemesekte eldeki oyuncularla devam edeceğimizde ortada.
O yüzden oyuncu topluluğundan çok okların koça dönmesi doğal.
Ayrıca İniguez finalde, ilk çeyrekte sizden benden farklı birşekilde sahayı izlemeyecekti.
Bana göre ilk çeyrekteki performansı seneye bizimle çalışmaması için yeterli bir veri.
...

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #316 : 14 Nisan 2014, 13:21:16 »
George icin laf soyleyen adam azdi kesinlikle robertoyla karsilastiginda, robertoya soylenen her sey de dogru orasi ayri ama georgenin oynattigi basketbola laf soyleyen azdi, penny sakatlanmasaydi EL sampiyonu olacaktik o sene, Georgenin tek eksigi bana gore sevgisini takimlarina yansitmasi, yani Babkina.

Yanlış hatırlıyorsun abi.. Ben o dönemde kendisinin işin hücum bölümünde yaptıklarını beğendiğim için çok destekledim onda hatırlıyorum. Böyle koç olmaz, bıraksın gitsin diye çok eleştirildi.

Burada koçu korumaya da çalışmıyorum. Sadece koçu suçlayıp asıl hataları görmemezlikten gelmemeliyiz onu diyorum.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #317 : 14 Nisan 2014, 13:24:59 »

Yanlış hatırlıyorsun abi.. Ben o dönemde kendisinin işin hücum bölümünde yaptıklarını beğendiğim için çok destekledim onda hatırlıyorum. Böyle koç olmaz, bıraksın gitsin diye çok eleştirildi.

Burada koçu korumaya da çalışmıyorum. Sadece koçu suçlayıp asıl hataları görmemezlikten gelmemeliyiz onu diyorum.

Abi o laflari kim soyledi bilmiyorum ama kesinlikle ve kesinlikle Robertoya soylenen sozlerden yumusakdir. Robertoya soylenen sozler hakli bu takim birsey oynayamiyor koc da mudahele etmiyor, mesela oyundan kopmamiza sepep olan Ivana hamlesi de kocdan geldi ve kan dogradi takima o tercih

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #318 : 14 Nisan 2014, 13:32:32 »
Bu ülkede Bayan basketbola kafa yoran isimler...

1-Hayri abi(gerçi o da Gs tv de çalışa çalışa fanatik oldu)

2- serdar Gürel

3-Fatih Dilber..

Ben bu adamlarla ne zaman konuşsam..Ne zaman okusam hepsi geçen seneki Final serisinden beri Koçun takım üzerindeki etkisinden oynattığı oyundan ve takım içindeki saçmalıklardan şikayetçiydi...

Helede Didem Akının takımın gizli lideri olmaya çalıştığı aşikarken..Bu düzeni yıkmadan Koç arayışı olmamalıdır...

Bence koç kötü bir koç..Hatta bence tam bir looser oldu ama bundaki nedenler çok ama çok fazla...

BABA NECDET bile bunları biliyorken üstelik 2 senedir susuyorken BAZILARININ BİLMEMESİ imkansız...

Eee Neyi bekliyoruz o zaman...

Yıkın bu sistemi..Gerekirse 2 sene bekleriz ama bu sistemi yıkın!
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı ozgunoz

• Üye
« Yanıtla #319 : 14 Nisan 2014, 13:33:08 »

Sürekli koç harcıyoruz her iki şubede de. burada bir yanlışlık var arkadaşlar. fabrika aynı fabrika, makine aynı makine biz sürekli Genel Müdür değiştiriyoruz.

Bence gerçek sorunla yüzleşmiyoruz

Yüzleşemediğimiz için bir yerde patlak verecekti o da maalesef final maçı oldu. Kazanılan  şampiyonluklar bazı şeylerin üzerini örttü,ben hatırlıyorum Nevriye  giderse biz ne yaparız diyorduk 4-5 yıl öncesi. Sonuçta bu düzenin sadece bizimle ilgili olmadığına inanıyorum, oyuncu havuzu bu kadar kısıtlı iken en kolay iş hoca değiştirmek. Ama özel olarak Iniguez'in  2 senedir bu takımın başında olması, transferler konusunda etkili olması nedeniyle bu başarısızlıkta  payının olduğunu da göz ardı edemiyorum. Kaldı ki set hücumları konusunda başarısızlığımız, p&r savunmasındaki etkisizliğimiz, oyuncu tercihleri konusundaki soru işaretleri sezon başından beri hep  vardı herhangi bir çözümde bulunamadı.

• Üye
« Yanıtla #320 : 14 Nisan 2014, 13:42:27 »

Bu ülkede Bayan basketbola kafa yoran isimler...

1-Hayri abi(gerçi o da Gs tv de çalışa çalışa fanatik oldu)

2- serdar Gürel

3-Fatih Dilber..

Ben bu adamlarla ne zaman konuşsam..Ne zaman okusam hepsi geçen seneki Final serisinden beri Koçun takım üzerindeki etkisinden oynattığı oyundan ve takım içindeki saçmalıklardan şikayetçiydi...

Helede Didem Akının takımın gizli lideri olmaya çalıştığı aşikarken..Bu düzeni yıkmadan Koç arayışı olmamalıdır...

Bence koç kötü bir koç..Hatta bence tam bir looser oldu ama bundaki nedenler çok ama çok fazla...

BABA NECDET bile bunları biliyorken üstelik 2 senedir susuyorken BAZILARININ BİLMEMESİ imkansız...

Eee Neyi bekliyoruz o zaman...

Yıkın bu sistemi..Gerekirse 2 sene bekleriz ama bu sistemi yıkın!

Adam resmen isyan etmis cok uzulmus yani takimla bu kadar yakin olan birisi yaziyor bunlari resmen didem akina, cappieye acik acik sitem var.  Baba Necdet, Sezon basi alin demisler teklif etmisler, cok bilmisler diyor. Hakli adam baskan bile 1 numaraya ihtiyac var demis yani

• Üye
« Yanıtla #321 : 14 Nisan 2014, 13:42:53 »

Yüzleşemediğimiz için bir yerde patlak verecekti o da maalesef final maçı oldu. Kazanılan  şampiyonluklar bazı şeylerin üzerini örttü,ben hatırlıyorum Nevriye  giderse biz ne yaparız diyorduk 4-5 yıl öncesi. Sonuçta bu düzenin sadece bizimle ilgili olmadığına inanıyorum, oyuncu havuzu bu kadar kısıtlı iken en kolay iş hoca değiştirmek. Ama özel olarak Iniguez'in  2 senedir bu takımın başında olması, transferler konusunda etkili olması nedeniyle bu başarısızlıkta  payının olduğunu da göz ardı edemiyorum. Kaldı ki set hücumları konusunda başarısızlığımız, p&r savunmasındaki etkisizliğimiz, oyuncu tercihleri konusundaki soru işaretleri sezon başından beri hep  vardı herhangi bir çözümde bulunamadı.

• Üye
« Yanıtla #322 : 14 Nisan 2014, 13:55:06 »
Ekrem Memnun - Isil Alben
Iniguez - Birsel Vardarli.

Fark bu iste, Ekrem Memnun Isildan ne yaratti Iniguez ise Birseli tamamen her gecen gun sogutuyor oyundan. Birselin yazda Avrupa Sampiyonasinda oynadigi oyun da ortada. Nasil formdaydi biliyoruz. George zamanindada Birsel muthisti ne oldusa Iniguez geldiginden beri oldu, oyuncu hegomonyasi falan aciklanacak durum degil bu

Çevrimdışı fırat80

• Üye
  • Yer: osmaniye
  • TEK BÜYÜK FENERBAHÇE
« Yanıtla #323 : 14 Nisan 2014, 14:31:37 »
koç yardımcılarını kovdurdugu gün oyuncularınıda kaybetti
koçlukla alakası yok hiçmi altarnatifin b planın c planın olmaz oyuncu kötü günündedir ısrar etmezsin hiç ummadıgın bir oyuncu iyi gününde olur sana maç kazandırır tabi bunları degiştirerek görebilirsin degiştirmeden imkansız
alt yapı milli takımlarında OLCAY a rakip olupta karşısında varlık gösteremeyen oyuncular  bugün rakiblerimizde kurtarıcı görevlerine soyunmuş FENERBAHÇE ye karşı oynarken
OLCAY süre alamıyor sorun sporcudamı KOÇ tamı ? yada RIDVAN DİLMENİN dedigi gibi TÜRK genlerimizdemi ondanmı aşama kaydedemiyor sporcular
ömründe basketbol izlememiş biri olsa madem yeniliyoruz şu kenarda bekleyen kızlar da bu takımda oynuyorsa mantıken hepsi top tutabiliyordur deyip  şansıma şunlardan birini alayımda oyuna  belki katkı yapar derdi bizim koç demedi helal olsun
(   FENERBAHÇE  )

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #324 : 14 Nisan 2014, 14:51:05 »
Işıl ve Torrens, rusyaya transfer olmuşlar galiba.Adamlar aldılar alacaklarını bundan sonra keserler yatırımı.Dün biz kazansaydık adamlar şubeyi kapatırlardı, yine bizim sayede ayakta kalıyorlar.Fırsat elimize geçiyo ama öldürücü yumruğu vuramıyoruz.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #325 : 14 Nisan 2014, 14:58:07 »
Torens kesin UMMC ye gitmiştir..O maçtaki oyundan sonra almazlarsa ayıp ederler zaten...

İşin ilginç tarafı öyle bir karamsarlık çöktü ki bana..Ne yazsam tırı vırı gibi gelmeye başladı...

Sorunları çözmek için SERT DAVRANMAK gerek bizim Şubelerde...

Güzel güzel anlatma zamanı geçti artık..Neşterlemek lazım..Yoksa Kangren olacak şube
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #326 : 14 Nisan 2014, 16:29:15 »
Işıl ile Torrens Kursk'a gitti...Torrens'i Ekrem hoca istememiş savunması zayıf diye..Nevriye'yi de gönderiyorlar..

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #327 : 14 Nisan 2014, 16:30:42 »
Işıl ile Torrens Kursk'a gitti...Torrens'i Ekrem hoca istememiş savunması zayıf diye..Nevriye'yi de gönderiyorlar..

Sanırım o da iyice gaza geldi..Bakalım nereden bulacak onların yerine aynılarını..Bana pek olası gelmiyor.
HaBaBaM GüM GüM GüM

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #328 : 14 Nisan 2014, 16:46:20 »
Sanırım o da iyice gaza geldi..Bakalım nereden bulacak onların yerine aynılarını..Bana pek olası gelmiyor.
Murat'cım Twitter'dan DM'lerine bir bak rica edeceğim.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #329 : 14 Nisan 2014, 16:52:01 »
Abi ben okuldayım Twitter haram biliyorsun..Okulun netinden..

Çok önemliyse abi bana özelden yazarmısın? Merak ettirdin beni
HaBaBaM GüM GüM GüM