Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1971686 defa)

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #3526 : 06 Nisan 2015, 17:37:29 »
http://zonebasket.com/agnieszka-biba-basketbolu-birakiyor/

Çok kötü haber. Şu kadını savunan ender kişilerden birisi olarak gittiği zaman Avrupalı forvet havuzunda yeri zor dolar diyorum.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3527 : 06 Nisan 2015, 17:52:28 »
Takımda dişe dokunur performans gösteren yegane oyuncunun basketbolu bırakması. :/
Keşke sırf el için +1 olarak takımda kalmaya ikna edebilseydik.
...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3528 : 06 Nisan 2015, 23:26:17 »
Biba sezon sonu birakiyormus..bu demek ki kadroya petrovic gerekecek..

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #3529 : 07 Nisan 2015, 00:22:26 »
İyi bir bütçe olsa da şöyle bir takım kurabilsek:

Anna Cruz - Birsel - Olcay
Zellous(eu) - Tuğba
Maya Moore - Petrovic
Dubljevic - Tuğçe
Tina - Quanitra

Ndour'un da sözleşmesini uzatıp bir Euroleague takımına kiralamak lazım. 1-2 sene sabredilirse önemli oyuncu olacak bence.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #3530 : 07 Nisan 2015, 00:45:57 »
Başar çok güzel kadro da biz UMMC değiliz çok değerli bir kadro olmuş dolar bakımından
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3531 : 07 Nisan 2015, 11:43:22 »
yabancı sayımız zaten 4 değilmiydi? Zellous,Biba,Tina,Bojovic yanyana oynamıyormuydu benmi karıştırdım?

Vallaha onubunu bilmem yabancı sınırlamasının olduğu yerde önce takımı yerli oyunculardan kuracak şekilde yapılması çok iyi yabancılarlada takviye yapmak lazım.Pelin gibi,Pınar gibi oyuncu takviye ederken Altyapıdan Şelale,Merve,melis A takıma takviye edilmeli.Ama en önemlisi gençlere güvenecek Hoca şart.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3532 : 07 Nisan 2015, 16:40:39 »
Ne kadar doğru bilmiyoruz yalnız da..

Şimdi bunlar Daha önceki olaylardan ders almıyorlar ve yaşadıkları ülkenin standartlarını da önemsemiyorlar..

Daha önce Nişan Töreni yapmış TÜRKİYEDE buna da herkesi davet edip instgramda paylaşmış..Yani Angel da bu olaylarda hatalı...

Ne yaşıyorsan yaşıyorsun Biraz kendince yaşasan bu kadar patırdı kopmazdı...Eğer Şube de yapmışsa bunu o dahada ayıp

Murat bir çok konuda görüşlerine katılıyordum ama angel konusunda farklılık içerdi.Kişisel görüşüne saygı duyarım.Bu konuda Besim'le hem fikirim.Angeli iyi izleyen biri zaten onun bir erkekle evleneceğini hayal bile edemezdi.Zaten o sevgilisinin karşısında Erkek sıfatında.Hatta yine kişisel görüşümü bildireyim bana göre Diana Taurasi bile farklı geliyor.Çok Teknik konulara girmiyeyim :P Besimin dediği gibi herkesin örf ve adeti kendine.Bize rengide,dinide,cinsiyetide ters gelebilir.Bir oyuncu alırken bize göstereceği yararlılık,karekter,ve verim önemlidir.Bojovic'i almışında ne olmuş.Evli ama Erkek gibi,takıma bir yararı yok,ve geldiğinden buyana fevri harekette ediyor.Ben bazen fevri davransada zaman zaman erkek gibide davransa zaman zaman topu alıp tekbaşına gitsede ben onun oyunculuğunu seviyordum.Ama rengiydi,cinsiyet seçimiydi,dini inancıydı bunlara göre yargılayamam.Türkiye hariç Erkek erkeğe ve Kadın Kadın kadına evlenen okadar çok kişi var.Onlar bunu normal görüyorsa evliliklerini saklamanın amacı ne?Selamlamada biz el sıkışıp yanak yanağa öpüşürken,Rusya'da Erkek erkeğe öpüşüyor söylerken bile tiksinti veriyor ama onların yaşantı tarzı bu:sen diyorki saklasaydı ,seneler önce Bülent Ersoy kadın olmadımı?kendini Türkiye'ye kabul ettirmedimi?kimliğini değiştimedimi?Angel gitmeseydi keşke gitmiş artık geride dönmez ama bize çok yararı oldu.Saglam ve dobra biri Herşeyin Hayırlısı.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3533 : 07 Nisan 2015, 21:15:51 »
[quote ]
Agnieszka Bibrzycka basketbolu bırakıyor
Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımının yıldız oyuncusu Agnieszka Bibrzycka sürpriz bir kararla basketbolu bırakacağını açıkladı.

Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımının yıldız oyuncusu Agnieszka Bibrzycka, emekli olmaya karar verdi.

JustWomensBasketball’un haberine göre; Polonyalı skorer, sezon sonunda basketbolu bırakacağını açıkladı.

2 sezondur Fenerbahçe’de forma giyen 33 yaşındaki Agnieszka Biba, Lotos Gdynia, Spartak Moskova, UMMC Ekaterinburg ve CCC Polkowice ve San Antonio Silver forması giydi.[/quote]
32 Yaşında erken gibime geldi.Bir iyi bir kötü performans gösterince bizde ikilemde kalıyoruz. Ama Tugba,Nilay,Nevriye hala oynadığına göre onun nesi eksik:P

Veremeyenka tekrar çalışmalara başlamış.Tekrar alırmıyız sizce? valla onun yaptığı blok ve extra sayıları arar olduk nasıl olsa bir daha hamile kalmaz sanırım :P bence gelmeli..

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3534 : 07 Nisan 2015, 21:31:09 »
Vera kendi tarzinin en iyi oyuncusu. Gelme ihtimali küçücük bile varsa kesinlikle alınmalı.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
« Yanıtla #3535 : 07 Nisan 2015, 21:47:50 »
vera cok sevdiğim bi oyucucydu ama yaptığı o sacmalıktan sonra mumkunse ziyarete bile gelmesin

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #3536 : 07 Nisan 2015, 21:59:29 »
2. Çocuğu da bir F8 arefesinde yapıp takımın ağzına edebilir..Müstehak bize.
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3537 : 07 Nisan 2015, 22:04:40 »
Vera doğum kontrol haplarına yakın sarı-laci çubukluya uzak olsun.
...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #3538 : 08 Nisan 2015, 01:17:45 »
Vera kendi tarzinin en iyi oyuncusu. Gelme ihtimali küçücük bile varsa kesinlikle alınmalı.
Geçen sene çok kızmama ragmen bende senin gibi düşünüyorum.
Birincisi ; Hamileliğinin kaza olduğuna inanıyorum.Ama olduğu zamanlaması hem çok kötüydü hemde gizlemesi.Ayrıca o haliylede oynamaya devam etti.
İkincisi ;Bu olayda Didem Menejerin ve yetkililerinde suçu olduğuna inanıyorum.Özellikle Menejer birebir ilgilenmesi ve herhangi bir değişikliği gözlemlemesi gerekiyordu.Menejerin görevi nedir sizce ? (menejer kelimeside bana doğru gelmiyor ama herkes menejer kelimesini farklı bakıyor.) Birebir kontak kurması,maddi manevi durumunu incelemesi,Aileye kadar olan her sorununda yanında olması,Hatta ileriye gidiyorum Maçtan önce kampa alınıp belli sınırlar konulması,hatta  maç öncesi ev veya evdışı ilişkileri sınırlaması,Bayan olmasından dolayı cinselliğe kadar karışabilmeli yada sorunu varsa çözebilmeli.Oruç,yemek ve pisikolojik durumlarını gözlemlemesi.Victoria Secret Mankenleri sıkı kontrolden geçiriliyor ve anlaşmalı mankenleri görevliler tarafından ilgileniliyor.Defileye çıkmadan önce Mankenlere kilo kontrolü yapılıyor.Kilo alan Manken sınırı geçmişse diskalifiye oluyor.Bir Mankenlik ajansında bile titiz davranılıyorsa Bizim didem hanım veya başka ilgilenen her kimse daha hassas olmalı.Yoksa bütün menejerler bayan olabiliyor,hepsi takım giyiyor,nedense hepside saçını sarıya boyuyor.Öyle Takımın yanında durmakla,Taraftarı dinlememekle yada taraftarı Sanal alemde banlamakla olmuyor.Başarılı olunca taraftara koşmasını biliyorsanız yada maçlara taraftarı çagırmayı biliyorsanız yanlış bir şeyler olduğunda eleştirilere kulak kapamayın.
Üçüncüsü ; Hoca veya Hocalarımız.Her gelen kendine göre asıyor kesiyor,Takım başarılı olunca sahipleniyorlar ama Takım kaybederse oyuncular suçlu oluyor.Önce menejer ve yardımcılarıyla sık sık toplantı yapıp oyuncu profilini devamlı kontrol altında tutması lazım.Normal antemanlar dışında gençleri veya eksik gördüğü yanları özel çalıştırarak sorunu halletmesi lazım.Maça gelelim Winnicki hoca bu lafım sanada,Madem rotasyonun zayıf elindeki tüm kadroyu kullanabilecek kıvamda tut ve tüm oyunculara zaman zaman süre ver.Roberto'da gençlere yer vermeyi sevmiyordu.Yüzdük yüzdük sonlara geldik takımda kötü oynıyanlar var neden ısrarla oynatıyorsun otursun benc'te belki kendine gelir.Veremeyenka'daki ısrarını çözemedim yine cappiede öyle 9 da 0 üçlük atmış hala bir kenara çekip uyarmıyorsun.
Tina uzun olarak yanlız kalıyor.Ya Nevriye ayarında yerli bir oyuncu bulacaksın yada Veremeyenka gibi hem skora katkı veren hemde ribaund üstünlüğü olan bir oyuncuyu alacaksın.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2015, 01:26:27 Gönderen: ahadeli »

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #3539 : 08 Nisan 2015, 23:11:42 »
Başar çok güzel kadro da biz UMMC değiliz çok değerli bir kadro olmuş dolar bakımından

Biliyorum abi. Zaten o yüzden iyi bir bütçe olsa da diye başladım cümleye.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic