Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1990485 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Genel Haberler
« Yanıtla #3615 : 28 Nisan 2015, 12:44:23 »
Biba ruhsuzun tekiydi ben hiç beğenmiyordum, bize Penny gibi yürekli birisi lazımdı. Boşverin gitsin. Cansuya da ona verilen süre kadar süre verilse en azından aynı katkı alınırdı. Yada N'dour da ısrar edilse belki de çok farklı yerlerde olabilirdik şimdi.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3616 : 28 Nisan 2015, 13:06:38 »
Ceyhun Yıldızoğlu Fenerbahçe düşmanıdır sakın gelmesin Ertuğrul hoca ondan çok daha iyi hocadır hem de iyi Fenerbahçelidir.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #3617 : 28 Nisan 2015, 15:05:20 »
Ertuğrul hocanın ayrılış şeklinden sonra bu kulübe dönmesi zor gibi, Ceyhun Yıldızoğlu da aman uzak kalsın.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3618 : 28 Nisan 2015, 15:15:47 »
ya ertugrul hoca gelsin; yada george geri gelsin..dıkeluokas her turlu kadrıyu sampiyonluga oynatacak kadar efektif bir oyun tarzına sahip kadın basketbolunda..

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3619 : 28 Nisan 2015, 15:16:45 »
ya ertugrul hoca gelsin; yada george geri gelsin..dıkeluokas her turlu kadrıyu sampiyonluga oynatacak kadar efektif bir oyun tarzına sahip kadın basketbolunda..

Kursk'u elediler. Finalde de ilk maçta deplasmanda yendiler UMMC'yi.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3620 : 28 Nisan 2015, 15:47:57 »
Ratgeber nerde
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2015, 15:52:04 Gönderen: nuevitas »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3621 : 28 Nisan 2015, 18:07:14 »
ben koçun sezon başındaki performansından memnundum. daha da iyi olabileceğini bekliyordum açıkçası o takım dabovic takviyesiyle herşey farklı olabilirdi. angel olayları çıkmaya başladığından itibaren takımın bundan olumsuz anlamda etkilendiğini düşünüyorum, kaldıki angelın gitmesi zaten başlı başına çok büyük kayıp. tina nın performansına baktığımızda sezon başındaki oyunu nerde şimdiki performansı nerede. hocanın gönderilmesi kesinlikle doğru ama tek fatura ona kesilip herşeyin halledildiği düşünülüyorsa ki öyle hüsran kaçınılmaz. 

Çevrimdışı bödöfff

• Üye
  • Yer: mersin
    • @bodofff
« Yanıtla #3622 : 29 Nisan 2015, 10:11:32 »
bugün bazı internet sitelerinde, cansu köksal'ın galatasaray'a gideceğini okudum. alt yapımızdan yetişen bir oyuncu durup dururken neden gs'ye gitsin. doğru bir haber değil gibi geldi bana.
en kötü gün bugünse, bugün de fenerbahçe.

Çevrimdışı bödöfff

• Üye
  • Yer: mersin
    • @bodofff
« Yanıtla #3623 : 29 Nisan 2015, 10:31:28 »
angel'in gönderilmesinin başımıza iş açacağını ilk başta söyledim. angel'in başarısızlığının tek nedeni, sayı yükünün onun üstünde olması ve guardsızlıktı. cappie'li ve cappie'siz döneme bakın görürsünüz. gelecek sezonda zel'i tutarsak ve bojo yerine xargay veya dominguez'i alabilirsek oyun zekası yüksek bir takım oluruz. angel olmazsa sonja petrovic 3'e, bojo yerine kıta dışı gelir. tina da kalırsa mis gibi takım olur.

whalen - birsel - olcay
zel - xaargay - tuba
sonja - cansu
dubljevic - tuğçe
tina - q

gibi

en kötü gün bugünse, bugün de fenerbahçe.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3624 : 29 Nisan 2015, 11:09:58 »
Xargay prag ile anlaştı gelecek sezon için

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3625 : 29 Nisan 2015, 12:11:12 »
kadın baskette ben önemli sorunun hocadan oyunculardan menajerden çok mahmut uslu ve zülfikarinin olduğunu düşünüyorum uslu durmuyolar takımı bozan onlar

Çevrimdışı organik

• Üye
  • Yer: Kadıköy
« Yanıtla #3626 : 29 Nisan 2015, 13:12:13 »
bütün sezon maçları yerinde izlemeye çalışan ve çoğunu da izleyen biri olarak şunları söylemek istiyorum sezonu acı bir şekilde sonlandırdığımız şu günde
1) coach seçimi baştan yanlıştı ve sezon boyunca da düzeltmek için hiçbir çaba sarf edilmedi yönetim tarafından Avrupa'nın ilk 2-3 takımı arasında olan bir takıma mahalle bakkalı kılığında olan ve herhangi bir coaching becerisi olmayan bu kişi hafif kaldı
2) angel krizi kötü yönetildi bu takımın en önemli oyuncusu ve artı kalbi/ruhu olan bir oyuncu cinsel tercihi yüzünden gönderilmemeliydi sonuçta kadın basketbolunda özellikle de abd'liler arasında yaygın olan bir durumdan söz ediyoruz görüldüğü gibi angel gitti takım bitti
3) q eşittir negatif ıq bu benim buluşum bir iki maç hariç (özellikle de dünkü maçı gözünüzün önüne getirin) takıma bir şey katmayan bir oyuncu tamam lara sanders alınamıyor anladım ama q'ya mahkum da olmamalıyız
4) genç oyuncular (özellikle astou ve cansu) yeterli süre alamadılar ve gelişim kaydedemediler sancho'nun veliahtı denilen bir oyuncuya süre vermeye vermeye basketbolu unutturduk örneğin dünkü maçta pota altından imkansız bir sayı kaçırdı bu oyuncuyu kaçırırsak ve başka bir takımda yıldızlaşırsa çok dövünürüz bu sözlerimi unutmayın lütfen
5) takım menajeri ve takımın idarecisi ile ilgili fazla bir şey söylemeyeceğim çünkü diğer arkadaşlar bugüne kadar yeterince yazdılar burada iş aziz Yıldırım'da bitiyor isterse seneye yenilmez armada kurar ya da orta sıralarda dolaşacak bir takımımız olur tercih onun
6) son sözlerim olarak ise özellikle vanguards of fb rumuzlu arkadaşa çok teşekkür ederim sezon boyunca yazdığı iletiler basketboldan anladığını gösterdi keşke takımdan sorumlu olanlar biraz olsun onun yazdıklarını okuyup uygulasalardı
herkese sevgiler yeni sezonda maya moore'lu kadromuzla görüşmek üzere:)

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3627 : 29 Nisan 2015, 14:20:27 »
G.Saray seneye TKBL için şu kadroyu kurmasa bari:
Işıl-Birsel
ABD'li-Pelin
ABD'li-Şebnem
Sancho-Dubljevic-Bahar
Sanders-Nevriye

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3628 : 29 Nisan 2015, 15:15:09 »
G.Saray seneye TKBL için şu kadroyu kurmasa bari:
Işıl-Birsel
ABD'li-Pelin
ABD'li-Şebnem
Sancho-Dubljevic-Bahar
Sanders-Nevriye

Galatasaray aptal mı Birsel'i alsın..biz de daha faydalı olur onlar için..Ama Cansu ile Olcay'ı (Geçen sezon sözleşmesi ne kadar uzatıldı bilmiyorum ama Gs ciddi istemişti son anda vazgeçtiler)  alırlarsa şaşmayın....

Ayrıca Şebnem ABD'ye dönüyor..Nev bırakıyor, Sancho da gidiyor...Onlar Işıl ile TC vatandaşı olacak Bone'un üstüne takım kuracak
« Son Düzenleme: 29 Nisan 2015, 16:22:29 Gönderen: Tekirdağlı »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #3629 : 29 Nisan 2015, 16:21:42 »
en büyük transfer şubeyi temelli kapatmaktır
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.