Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2014906 defa)

kumral26 ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #4680 : 30 Temmuz 2015, 23:36:23 »
Maya Moore'u alamazsak bu sene zor şampiyon oluruz.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #4681 : 01 Ağustos 2015, 00:44:07 »
Ligde şampiyonuz EL'de F4 oynarız yine ama Kupayı alamayız Türkiye kupası Agü

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4682 : 01 Ağustos 2015, 11:20:04 »
Birsel-Cruz-Olcay
Dabovic-Gökçe
Moore-Şaziye
Parker-Tuğçe
Sanders-Vera

Avrupa şampiyonu olabilir bir kadro. 2-3 yıl önce buna yakın kadromuz varken artık hayallerde kuruyoruz böyle kadroları.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4683 : 01 Ağustos 2015, 16:44:45 »
Birsel-Cruz-Olcay
Dabovic-Gökçe
Moore-Şaziye
Parker-Tuğçe
Sanders-Vera

Avrupa şampiyonu olabilir bir kadro. 2-3 yıl önce buna yakın kadromuz varken artık hayallerde kuruyoruz böyle kadroları.

Olmayacak Duaya Amin demek gibi bir şey bu.
Böyle bir kapasitede idarecimiz yok ki.
Umut Fakirin Ekmeği Ye potanınkraliçeleri ye gibi bir şey olmuş.
Sen bu kurulan kadroyla neler yapabiliriz onu söyle,Lig,Avrupa,Kupalar?Hangilerinde var oluruz.
Trabzonspor'daki Onur Kıvrak olayını izledim.Aslında tam Bayan Basketbolu için Uygunmuş diye düşündüm.Yönetim İsfendiyarz Beyi Bayan Basketbolun başına geçiriyor.Galatasaray 14 sene sonra şampiyon oluyor.Avrupa şampiyonluğunu elimizden kapıyor.Bizim saltanatımıza 3 senedir araveriyor.Maçlara Yönetim dahil Taraftarda gelmiyor.Lig başlıyor Angel'i yolluyor.Olcay'ı kadro dışı bırakıyor.Transfer yapılmıyor,Twetter de eleştiri yapan herkesi banlıyor.Fenerbahçe tarihinde yaşamadığı olayları yaşıyor.Tarihinde en kötü oyuncuyu Ana Dabovic'e tercih ediliyor.Esmeral yaşlandı diye yollanıyor ama onun yerine 34 yaşında Tuğba alınıyor.okadar çok olumsuz giden şeyler varken taraftar sahip çıksaydı,toplu hareket edebilseydi bu yönetim sesiz kalırmıydı acaba.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4684 : 10 Ağustos 2015, 16:28:12 »
Bu sene Birsel dikeoulukasla avrupanın en yetenekli oyun kurucusu olduğunu bir kez daha gösterirse umduğumuz eueoleague şampiyonluğu gelebilir

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4685 : 11 Ağustos 2015, 00:48:09 »
Bu sene Birsel dikeoulukasla avrupanın en yetenekli oyun kurucusu olduğunu bir kez daha gösterirse umduğumuz eueoleague şampiyonluğu gelebilir

Keşke Birsel eski günlerine dönse,ama dönsede tek başına Euroleague almak okadar basit değil.Bu kadronun ne kadar yeterli olduğunu zamanla göreceğiz isimler bazında bakarsak ben yeterli görmesemde önce takım olması lazım .yoksa ben busene ligde bile zorlanacağımız kanısındayım.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4686 : 11 Ağustos 2015, 17:33:17 »
Birsele tek kızdığım nokta ışıl fanatiğini ünlü yapması yoksa birsel şu yaşıda bile zekasıyla ışıldan daha iyi ama koç tercihleri ve şanssız el finali Birsel düşüş yaşattı ama hayri pekerginin dediği Birsel bu yıl yeniden doğabilir

Çevrimdışı raci

• Üye
  • Yer: antep
« Yanıtla #4687 : 11 Ağustos 2015, 19:49:46 »
fb kadın basket iki yıldır kötü gidiyor diye bu takımı yalnız bırakamayız.elbette eleştireceğiz . yalnız herşey kötü gidiyor havası var.ben buna katılmıyorum.kadro ve koça güvenmek lazım .kombineleri alıp destek olmalıyız.
her şartda fenerbahçe

Çevrimdışı hathat

• Üye
« Yanıtla #4688 : 11 Ağustos 2015, 20:38:31 »
fb kadın basket iki yıldır kötü gidiyor diye bu takımı yalnız bırakamayız.elbette eleştireceğiz . yalnız herşey kötü gidiyor havası var.ben buna katılmıyorum.kadro ve koça güvenmek lazım .kombineleri alıp destek olmalıyız.

Herşey kötü gidiyor düşüncesine katılmamanızı sağlayan ne gibi bir gelişme yada durum var merak ettim açıkçası.

bu şubede yeniden başarı görmek istiyorum ama doğru yapılan tek bir hareket göremiyorum ben
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4689 : 12 Ağustos 2015, 17:01:43 »

Sende Mesaj içinde çelişkilisin.Bir taraftan 2 senedir kötü gittiğinini kabul etmişin.Bir taraftanda herşey kötü gidiyor havası var demişin!
1-) İsfendiyar Bey geldiğinden buyana takım düşüşte;  14 sene sonra Galatasaray Şampiyon oldu.
2-) Euroleague Kupasını Galatasaray'a kaptırdı.
3-) Bir sonraki yıl hatalardan ders çıkarırız gerekir  derken Kaptanımız dahil 10 kadar oyuncuyu gönderip 4 Transferle Rotasyonu küçültüp biz tüm kupalara talibiz diyerekTaraftarın eleştirilerine kulakları tıkadı.Yapılan 4 Transferde Tina hariç hayal kırıklığına uğrattı.
4-) Fenerbahçe Bayan Basketbol Tarihinde Bojovic kadar kötü bir oyuncuyu transfer etmemiştir.Sezon Başında kendiliğinden gelen Ana Dabavic'i almayıp yerine daha iyi bir oyuncu olarak savundukları Bojovic'i alarak Tarihe geçtiler.
5-) Sezon başladıktan sonra önce kübra'yı sonrada süpriz kararla Angel'i gönderip Olcay'ı kadro dışı bırakarak takımın piskolojik gücünü yok ettiler.Bunun en büyük örneğide Tina fırtına gibi eserken sonradan yokları oynadı.
6-) İsfendiyar bey ve didem hanım sanal alemde taraftarların eleştirilerini yatıştırmak yerine tüm kendilerine karşı yazan yazan herkesi engelleme yolunu seçtiler.
7-) Yönetim ve Taraftar Maçlara gelmemeye başladı.Bayan Baskette Marka değeri olan takımı,2010 da namağlup şampiyon olan bir takımı ne hale getirdiler.
8-) Bu senede Yerli ve yabancı transferlerde Taraftarı hüsrana uğrattılar.İsfendiyar Bey Erkek Basketboltakımına yapılan Flaş Transferleri bizzat açıklarken Bayan basketbol takımına yapılan transferleri aylarca açıklamaya bile cesaret edemedi.Hatta Fenerbahçe Tv de bile daha yeni yeni isimlarin reklamı yapılmaya başlandı.
9-) Bu senede sadece Hocaya güveniyoruz zaten,Enazından Winnicki gibi bir hoca müsvettesiyle anlaşmamış.Ama Birselin 2 senedir formsuz olması,Q'nun fiyatında indirip yapıldığından Layota Sanders'i almayıp Q ile tekrar imza atması aynı tas aynı hamam deyimini hatırlatıyor.
10-) Yapılan transferler Nasrettin hocanın Göle Maya çalması gibi bir şey oldu.Bu takımda inşallah tutar.3 senedir başarısız olan idarecileri değiştirmemek Taraftara yapılan saygısızlıktır.Taraftarları koyun gibi görmekde hoşdeğildir.

Taraftarın tekrar bu takıma sahip çıkması için Mantelitenin ve idarecilerin değişmesi gerekmektedir.İsfendiyar bey büyük bir iş adamı olabilir ama onun altında çalışan işçi kardeşlerime davranmasıyla Fenerbahçe taraftarına aynı tavırlarla davranıp bizleri emrinde görme zihniyetinden kurtulması gerekmektedir.İsfendiyar bey ve Didem hanım 3 senedir başarısız idareciliğinin biletini taraftara kesmemeli ve yüzlerce banladığı taraftara bir özür borçludurlar.

Yukarda yazdıklarım ilk aklıma gelenlerdir belki daha çok unuttuğum konular vardır.yine burdaki arkadaşlarımında birçok değişik eleştirilerdide var olduğunu düşünürsek Sizin Herşey kötü gidiyor düşüncesine katılmamanızı saglıyan görüşünüzüde merak ettim şahsen.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4690 : 12 Ağustos 2015, 17:12:41 »
Bir arkadaş ışıl Birselden daha iyi demiş Birsel fb efsanesidir ışıl gs fanatiği gibi davranır Birsel hem oyuncu hem insan karakteri hem de yetenekleriyle ışıla bin basar

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4691 : 12 Ağustos 2015, 17:15:43 »
ahadeli bey taraftarlık her koşulda destek olmaktır FB her zaman zor günlerden geçmiştir ama taraftarı sayesinde üstesinden gelmiştir sana tavsiyem iyi gün taraftarı olmayı bırakman ışıl gibi fanatikler onlarda Birsel gibi hanımefendi bizde bu bile yeterli destek olmak için
« Son Düzenleme: 12 Ağustos 2015, 17:18:16 Gönderen: MEHMET BATUR »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4692 : 12 Ağustos 2015, 22:42:06 »
ahadeli bey taraftarlık her koşulda destek olmaktır FB her zaman zor günlerden geçmiştir ama taraftarı sayesinde üstesinden gelmiştir sana tavsiyem iyi gün taraftarı olmayı bırakman ışıl gibi fanatikler onlarda Birsel gibi hanımefendi bizde bu bile yeterli destek olmak için

50 senedir Fenerbahçeliyim,İyi gün taraftarı olsaydık çoktan takım değiştirmiştik.Futbol dahil bir çok konuda yazılarımıda okumadığın için kişisel düşünceni yazmışın.Nerden bu kanıya vardığın taktire şayan! Biz senelerce Şampiyonluk görmemiş tozlu toppraklı stadlarda maç seyretmiş,her sıkıntıda Başkan değiştiren bir kulübün taraftarıyız.Timuçin .Niyazi Datcu'ların zamanından gelmiş ölümüne Fenerbahçeli olanlardanız.Şampiyon olsakda olmazsakda Renk aşkını değiştirecek karekterde hiç olmadık Allaha Şükür.Aziz Başkanı devamlı desteklememizin ardındada geçmişi görmekten geçiyor.

Son yazdığımı tekrar tekrar okuyorumda orda Bayan Basketbolun isfendiyar bey tarafından kötü yönetildiği anlatılırken Fenerbahçe kötü yönetildiği gibi bir yazı bulunmamaktadır.

Birsel'le Işıl'ın karşılaştırmasına gelince bende senin gibi düşünüyorum.Işıl'ın Birsel'den üstün olduğunada inanmıyorum.Ama özellikle İsfendiyar Yönetimi Bayan Basketbolunu idare ettiğinden buyana Birsel'de form düşüklüğü var.Eski günlerine dönsün diye dua ediyoruz ama hala kendine gelemedi.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #4693 : 12 Ağustos 2015, 23:41:32 »
son 2 sezondaki birsel'den daha kötü oyuncu ligde bile zor bulunur. oysa eskiden avrupa çapındaydı. ve iyi gün taraftarlığı gibi kuru laflar isfendiyar ve didem zihniyetini güçlendirir anca.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #4694 : 13 Ağustos 2015, 00:01:58 »
son 2 sezondaki birsel'den daha kötü oyuncu ligde bile zor bulunur. oysa eskiden avrupa çapındaydı. ve iyi gün taraftarlığı gibi kuru laflar isfendiyar ve didem zihniyetini güçlendirir anca.

Birsel kötü oyuncu değil ama formsuz ve bunu gidermesi gerekenlerde isfendiyar beyle Didem Hanımdır.Ama görülen o ki bu işten sorumlu kişiler sornunun özüne inememişler.Birsel sadece kötü oynamayıp kaptanlıkta yapmıyor.Takımı ateşliyen Angel'da yok.kendi kabuğuna çekilmiş sadece zaman doldurmak istiyor gibi.Birsele güvenerek kadro kurmak yerine aksine transfer yaparak onun hırsanldırılması gerekmekteydi.Onlarda Ana Daboviç yerine Bojovic'i alarak hata üstüne hata yaptılar.

Mehmet'in İyi gün taraftarlığı bence yanlış bakış açısıydı çünkü kimse bunu savunmuyorki.Bizim konumuz Fenerbahçe değildiki sadece bayan basketbonunun kötü yönetilmesi.Ha bir de şu var Bayan basketboldada tüm branşlardada Fenerbahçe kötü sezon geçirsede,Şampiyonluk yaşamasa bile  biz zaten Fenerbahçeliyiz.Bunu eleştirecek ve sorgulayacak bir güç yoktur.