Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 2104181 defa)

efeovic, Scorpionur ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #10680 : 04 Ağustos 2024, 17:11:14 »
Atkins gayet iyi oyuncu. Transfer yaz için bitmiştir, sene ortası kıta dışı değiştirirsek bilmiyorum ama bence o da olmayacak, kadro budur.

Tüm kupaları çok rahat kazanacağız yine. Kimseyi almaya da gerek yok.

İlle biri gelecek olsa kısa alırdım bu takıma. Dış şut atacak iyi bir kısa.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2024, 17:11:58 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #10681 : 04 Ağustos 2024, 17:46:54 »
Washington 2019'da ilk wnba şampiyonluğunu kazanırken emma benchten gelip mvp olmuştu. Atkins de o takimin ilk 5 oyuncusuydu. Emma ile birbirlerini tanıyan oyuncular. Bu da önemli bir faktör olmuş olabilir.

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #10682 : 04 Ağustos 2024, 20:04:30 »
Emma-Badiane-Milic varken Tina yerine Collier kalmış olsaydı bence harika olurdu ama anladığım kadarıyla bu kadro da yeterli 3 peat için.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #10683 : 04 Ağustos 2024, 20:31:49 »
Collier son evrede katılır geçen yıl olduğu gibi diye ümit ediyorum.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2024, 20:32:12 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #10684 : 08 Ağustos 2024, 23:33:59 »
Atkins gayet iyi oyuncu. Transfer yaz için bitmiştir, sene ortası kıta dışı değiştirirsek bilmiyorum ama bence o da olmayacak, kadro budur.

Tüm kupaları çok rahat kazanacağız yine. Kimseyi almaya da gerek yok.

İlle biri gelecek olsa kısa alırdım bu takıma. Dış şut atacak iyi bir kısa.
Biz seni geçen sezon için tebrik etmişmiydik Maldonado?

Ben dahil bir çok kişi transferler olduğunda
İşimizin zor olduğunu söylerken sen bu takım tüm kupaları kaldırır demiştin.
Bakıyorumda 2024 bu senede aynı fikirdesin. Ama ben yine işimiz zor diyorum, inşallah yine sen haklı çıkarsın.
Johannes-Anderson- Fauthaux 3 oyun kurucuyu  ÇBK ya kaptırmak hiç hoşuma gitmedi. Özellikle Kayla'yı kaybetmek kötü oldu, Tek tesellim Emma'nın kalması ocakdan sonrada Collier  veya iyi isimlerden takviye olması. Bakalım.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #10685 : 09 Ağustos 2024, 00:19:45 »
Resmi sitede kadroda McBride Anderson laksa Howard hepsi silinmiş, tüm yeni transferler eklenmiş. Stokes ve Collier'da hala kadroda. Yerli olarak sağlam bir Stokes ligde iş yapar. Şubat sonu da gelse Collier iki ayda tüm kupaları getirir bize. Umarım ikisi de kalmıştır.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #10686 : 09 Ağustos 2024, 19:40:30 »
Resmi sitede kadroda McBride Anderson laksa Howard hepsi silinmiş, tüm yeni transferler eklenmiş. Stokes ve Collier'da hala kadroda. Yerli olarak sağlam bir Stokes ligde iş yapar. Şubat sonu da gelse Collier iki ayda tüm kupaları getirir bize. Umarım ikisi de kalmıştır.

Peki bu Unrivaled denen zırva lig Şubat sonuna kadar bitecek mi acaba?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10687 : 09 Ağustos 2024, 20:05:36 »
Peki bu Unrivaled denen zırva lig Şubat sonuna kadar bitecek mi acaba?
Ocakta başlayıp toplam 8 hafta sürecek. Şubat sonu biter. Yalnız f4 nisanda oynanıyor. Oyuncular dinlenmek isterler bence. Sadece mart ayı kalıyor kendilerine. Bence o ligde oynayan kimse gelmez avrupaya.

• Üye
« Yanıtla #10688 : 11 Ağustos 2024, 19:24:02 »
Bir sayıyla Fransa kaybetti ABD'ye. Gabby hem altın madalya kazanıp, hem de Olimpiyat MVP'si olacaktı. Harika bir oyuncu aldık.
« Son Düzenleme: 11 Ağustos 2024, 19:24:23 Gönderen: ertugrul_solomon »

• Üye
« Yanıtla #10689 : 14 Ağustos 2024, 23:09:49 »
McBride, Collier'in liginde . Çok çakalmış.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #10690 : 14 Ağustos 2024, 23:15:47 »
McBride, Collier'in liginde . Çok çakalmış.
Belki de yüzü tutmadı. Ailevi sebepler bla bla. Kim bilir?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #10691 : 15 Ağustos 2024, 00:05:00 »
Kayla da fenerbahce benim ruhum vs diyip göz yaşı döküp ailevi sorun bilmem ne diyor. Hiç inandırıcı değil. Yeni kurulan lige katılabilir. Collier kurucularından, kayla da onun arkadaşı. Parayı oradan vurunca fenerbahce ruhu falan kalmamıştır.

20 gün önce dedik. Unrevaled yapar, ailevi sorunlar falan hikaye diye. Müneccim olmaya gerek yok.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2024, 00:09:32 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Bogi Bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #10692 : 15 Ağustos 2024, 00:23:04 »
Unrivaled Hindistan'da yapılacak bizim mi haberimiz yok yine ülkesinde ailesinin yanında üç dört hafta top oynayacak işte, 32 yaşına kadar bir ay bile aksatmadan oynadı kadın belki gerçekten vücut kaldırmıyordur artık 10 sene oynasa 11'de ayrılacağını söylese yine hain olurdu gerçi insanların gözünde

• Üye
« Yanıtla #10693 : 15 Ağustos 2024, 01:23:04 »
Unrivaled Hindistan'da yapılacak bizim mi haberimiz yok yine ülkesinde ailesinin yanında üç dört hafta top oynayacak işte, 32 yaşına kadar bir ay bile aksatmadan oynadı kadın belki gerçekten vücut kaldırmıyordur artık 10 sene oynasa 11'de ayrılacağını söylese yine hain olurdu gerçi insanların gözünde

Yoo sebep bu değil, ben ki McBride i hep bizde görmek isteyen, geldiğinde çok sevinen ve seven biriyim ama 2021 f4 ve 2022 finaldeki rezil performanslarından dolayı gıcıklığım hiç geçmedi. Son iki sene Meesseman Stewart ve Collier önderliğinde sırıtmadı iyi işler yaptı ama bende hep loyd, arike, young, ıonescu isteği vardı. Daha erken söyleseydi gelmek istemediğini, farklı hamleler yapabilirdik Johannes gibi. Buna kızıyorum yoksa bu takım kmb'a muhtaç değil.

Çevrimdışı Bogi Bogdanovic

• Üye
« Yanıtla #10694 : 15 Ağustos 2024, 04:21:46 »
Yoo sebep bu değil, ben ki McBride i hep bizde görmek isteyen, geldiğinde çok sevinen ve seven biriyim ama 2021 f4 ve 2022 finaldeki rezil performanslarından dolayı gıcıklığım hiç geçmedi. Son iki sene Meesseman Stewart ve Collier önderliğinde sırıtmadı iyi işler yaptı ama bende hep loyd, arike, young, ıonescu isteği vardı. Daha erken söyleseydi gelmek istemediğini, farklı hamleler yapabilirdik Johannes gibi. Buna kızıyorum yoksa bu takım kmb'a muhtaç değil.
Kayla yerine gidip Johannes getireceksen iyi ki haber vermemiş zaten, hala şunun ismini yazıyorsunuz Fener için olimpiyatlarda Fransa'nın en rezil topçusuydu sandığınız oyuncu olmadığını kabul edin artık, ABD'li piyasası da haziranda neyse temmuzda da o kendimizi kandırmaya gerek yok, saydığın oyuncuların hiçbirini getiremezsin çoğu unrivaled yaptı Ionescu da overseas yapmıyor, kulüp zor durumda falan kalmadı yani haziranda Kayla yerine gelebilecek en iyi oyuncu Atkins'ti temmuzda da gidip getirdiler zaten.