Gönderen Konu: Fenerbahçe Tarihinin En İyi Teknik Direktörü Kim?  (Okunma sayısı 3448 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe Tarihinin En İyi Teknik Direktörü Kim?
« Yanıtla #30 : 07 Nisan 2023, 13:45:38 »
Benim görüp izlediklerim içinde Todor Veselenovic. Ben doğmadan evvel Didi'nin etkisi büyük olmuş.

Son hafta bir değil tam iki şampiyonluk kaçırmasa Daum derdim.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #31 : 07 Nisan 2023, 21:16:21 »
Bahtsızlıklara rağmen futbolda Herr Daum, basketbol ve genel olarak da tabiki Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #32 : 07 Nisan 2023, 21:23:39 »
Benim izlediklerim içerisinde Branko Stankoviç ön planda. Yalnız bir konu varki hep ukde kalmıştır bende. 1997-1998 joachim löw performansı. Eğer Aziz Yıldırım ın şekeri yükselip göndermese başka şeyler konuşuyor olabilirdik

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #33 : 09 Nisan 2023, 20:14:45 »
Benim izlediklerim içerisinde Branko Stankoviç ön planda. Yalnız bir konu varki hep ukde kalmıştır bende. 1997-1998 joachim löw performansı. Eğer Aziz Yıldırım ın şekeri yükselip göndermese başka şeyler konuşuyor olabilirdik

Low benimde içimde kaldı... adam 1 orta saha istedi almadık, gidince 3 tane aldık.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #34 : 09 Nisan 2023, 20:41:13 »
En iyi çok göreceli bir cevap gerektirir. Bana göre, izlediğim ve aklımın erdiği dönem için, oynadığımız en iyi futbolu Löw oynattı. Çok kısıtlı kadroyla "dream-team" Parma'yı, hem de üstün bir oyunla yenen tek takımdık o sezon. Ligde ise as kadronun tek sakatlıkla dağılması bizi mahvetti. O seneki 9 maç üst üste kazanma rekoru ile epey fark açmıştık ama Metin Diyadin sakatlanıp da yeri doldurulamayınca kaçtı şampiyonluk. Olsak, şimdi efsane denilen tarator yalan olacaktı belki de. Hatta ligin ilk yarısındaki maçta 16. dakikada 2-0 öndeyken ve Galatasaray 10 kişi kalmışken aptalca penaltı yapıp oyundan atılan Erol olmasa belki de inanılması güç bir skor çıkacaktı o maçtan, tarator çoktan yol alacaktı.

İçimde en ukde kalan sezondur o...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #35 : 01 Mayıs 2023, 11:56:13 »
Soru "en başarılı olanı kimdi" şeklinde olsa bu cevabı vermezdim ama iyisi sorulmuş, bence Hiddink. Adamın en başarısız olduğu yer özelde Kadıköy genelde Türkiye coğrafyası oldu maalesef. Bu da ülke futbolu, hatta sporu adına bir şeylerin göstergesi... Tabi burada başarı kıstası ne, onu da konuşmak lazım. Adamın kredisi üzerinde talihsiz Aydınspor faciası da etkili olmuştu. Camiadaki sabır yoksunluğu "en başarılı" sıfatına haiz olacak bir teknik adamın ortaya çıkmasına izin vermedi maalesef. Şampiyon hocaların gönderildiği, hatta arkalarından teneke çalındığı camiadır Fenerbahçe. Biraz da bu yüzden burnumuz boktan kurtulmuyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #36 : 19 Mayıs 2023, 23:35:23 »
Veselinoviç ve Daum.Görmediğimiz zamanlarda Molnar.Dermiş ki ben ne zaman geliyö Fenerbahçe şampiyon oluyor.Kırık yazdım iyi Türkçe konuşurmuş.Sevimli Molnar.

Çevrimdışı K U R M A Y

« Yanıtla #37 : 08 Eylül 2023, 10:34:48 »
Yaşım itibariyle izlediğim en iyi teknik direktör Daum'dur.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #38 : 08 Eylül 2023, 11:56:10 »
Low benimde içimde kaldı... adam 1 orta saha istedi almadık, gidince 3 tane aldık.
Belki isteği karşılansa idi. Büyük Tarator efsanesi de bellide olmayacaktı. Kim bilir?