Gönderen Konu: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)  (Okunma sayısı 209180 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
Ynt: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« Yanıtla #465 : 11 Ekim 2015, 13:28:22 »
Uzamasın denildiği için bir şeyler yazmak istemiyordum, ama herkes konuşmaların bir kısmını okuduğu ya da silinen bazı mesajları görmediği için küçük bir açıklama getirmek gerekiyor.

Söylediğim şeyler özetle şunlar: Birsel son iki senedir  hiç bir şey oynamadan para kazandı, kazandığı parayı hak etmedi, takımı umursamadı, kısacası yata yata para kazandı, götünü büyüttü. Yine "hain" lafını da neden söylediğimi daha önceden açıklamıştım.

Bu sözler küfür ya da hakaret değil, olsa olsa sert bir eleştiri olabilir. Küfür ya da hakaret etmek hukuki açıdan ceza gerektiren bir eylemdir, sevdiğiniz bir oyuncu eleştirildiği zaman öfkelenerek eleştiri ve küfrü birbirine karıştırmamak gerekir.

Öte yandan kullandığım ifadeler beğenilmeyebilir, forum kurallarına aykırı bulunabilir, bu durumda zaten mesajlar silinir, işin suyunu çıkardığım düşünülüyorsa da üyeliğe son verilir. Geçtiğimiz yıl Zoriç hakkında burada yazılanları düşünüyorum, benim Birsel hakkında yazdıklarımdan çok daha fazlası yazılmasına rağmen hiç kimse bana denildiği gibi "vay efendim Zoriç gibi bir beyefendiye, bir aile babasına nasıl bunları söylersin? Küçükken tacize ya da işkenceye uğradığın için Zoriç'i eleştiriyorsun falan demedi."

Buradaki sorun kimsenin Birsel'i sevmeye zorlaması falan değil, Birsel'i eleştirdiğim, yukarıda belirttiğim ifadeleri kullandığım için karşımdaki kişinin "sapık" vb. sıfatları kullanarak cevap vermesi ve benim de bu dile uygun yanıtlar vermemdi. Daha sonrasında da yazılanların gereksiz yere uzadığını düşünerek mesajların silinmesini istedim.

Neyse sonuçta fikrim sabit: Birsel yata yata götünü büyüttü diyorum, karakterinden haz etmiyorum, defolsun gitsin diyorum. Sözlerimin hiç biri küfür değil, eleştiri. Eğer ben bir şeyleri yanlış anladıysam forumda bu ifadeler kullanılamayacaksa yazmam olur biter. Eğer söylediğim şeyler burada genel anlamda eleştiri sınırları içinde kabul ediliyorsa konuyu daha fazla uzatmayız, şikayet konusu da kapanmış olur.
daha uzatmak istemiyorum ama ısrarla aynı hakaretleri yapan biri, kaptanımıza ve dahada önemlisi 1 kadına  bunları yazan biri hala hakaret etmediği
ni yazabiliyorsa daha ne denir?
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2015, 13:29:43 Gönderen: Mehmet Batur »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #466 : 11 Ekim 2015, 22:25:25 »
daha uzatmak istemiyorum ama ısrarla aynı hakaretleri yapan biri, kaptanımıza ve dahada önemlisi 1 kadına  bunları yazan biri hala hakaret etmediği
ni yazabiliyorsa daha ne denir?

Uzun uzadiya izah etmis arkadas.  Ortada hakaret oldugunu dusunmuyorum demis.  En azindan, guzel bir bicimde, gerekceleri ile birlikte ortaya koymus.  Senin yazdiklarina bakiyorum: diger yorum ne kadar detayli ve guclu bir bicimde meramini dile getirmis ise, seninki o kadar kisa ve belli bir temelden yoksun. 

Fenerbahce oyunculari elestiriden muaf midir?  Kaptanlik oyuncuya belli bir imtiyaz saglar mi?  Eger saglar ise, Birsel bu imtiyazlari hak edecek oyun ve davranislari ortaya koyabilmis midir? 

MEHMET BATUR

• Ziyaretçi
« Yanıtla #467 : 11 Ekim 2015, 23:44:07 »
Uzun uzadiya izah etmis arkadas.  Ortada hakaret oldugunu dusunmuyorum demis.  En azindan, guzel bir bicimde, gerekceleri ile birlikte ortaya koymus.  Senin yazdiklarina bakiyorum: diger yorum ne kadar detayli ve guclu bir bicimde meramini dile getirmis ise, seninki o kadar kisa ve belli bir temelden yoksun. 

Fenerbahce oyunculari elestiriden muaf midir?  Kaptanlik oyuncuya belli bir imtiyaz saglar mi?  Eger saglar ise, Birsel bu imtiyazlari hak edecek oyun ve davranislari ortaya koyabilmis midir? 
ben kaptanlığıyla, karakteriyle, yaptığı ilkleriyle ve benim gibi birçok  futbol hastasına inanılmaz yetenekleriyle kadın basketbolunu sevdirmesiyle,rakiplerine ve hakemlere saygısıyla  ben birsel vardarlının oyunculuğuna ve kişiliğine hayranım.o kişinin ettiği hakaretlere karşı 1 fenerbahçeli olarak karşı çıkmam gayet doğal olsa gerek.buda benim açıklamam bir dahada bu duruma sessiz kalındığı için soru-şikayet bölümüne birşey yazmam bu konuda zaten.
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2015, 23:54:50 Gönderen: Mehmet Batur »

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #468 : 25 Ekim 2015, 14:16:37 »
Saatin düzeltilmesi gerekiyor.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #469 : 07 Kasım 2015, 00:59:38 »
Forumda muhtemelen en çok kullandığım özellik olan "Yeni gönderilen iletileri göster." butonu işlevini kaybetmiş gibi görünüyor.
Son bir haftadır ne zaman bassam yeni ileti yok diyor, sonrasında bölümler içerisinden tek tek seçmek durumunda kalıp okuyamadığım mesajlara ulaşabiliyorum.
Bir tek bende mi bir sorun var yoksa herkes aynı dertten muzdarip mi?
İlgilenen birisi olursa müteşekkir olurum. :)
...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #470 : 07 Kasım 2015, 12:09:32 »
Bende en son gönderilen iletileri göster diye bir buton var.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #471 : 07 Kasım 2015, 12:12:21 »
"Yeni gönderilen iletileri göster." butonu bende sorunsuz çalışıyor.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #472 : 07 Kasım 2015, 17:43:21 »
Bende de sorunsuz çalışıyor. Abi başka tarayıcıyla da aynı sorunu veriyor mu?
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2015, 17:44:20 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #473 : 08 Kasım 2015, 21:57:42 »
Mozilla ile de girdim aynı şekilde yeni iletileri göremiyorum.
...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #474 : 12 Aralık 2015, 12:18:48 »
Ooo banner çok güzel olmuş.
Basit ama parkeye dair güvenebileceğimiz tek kişiyi onore ettiği için on numero beş yıldız olmuş.
...

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #475 : 12 Aralık 2015, 13:03:23 »
Voleybolu temsilen Kim de olsaydı iyiydi :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #476 : 12 Aralık 2015, 14:49:55 »
oyuncular gelip geçici tek gerçek Zeljko dedim..
sade ve güzel olsun istedim. özellikle de bayan basketbolu çıkartırdım ki için rahat etsin )

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #477 : 12 Aralık 2015, 16:24:27 »
Benim de aklımdan geçiyordu böyle bir şey... Ama şöyle bir köşeye de Aydın hoca filan gireydi...

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #478 : 12 Aralık 2015, 16:32:05 »
Zoc'un yanındaki boşluk isabetli olmuş mayısın ortası gibi oraya şöyle bişey yerleştiririz artık;
...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #479 : 12 Aralık 2015, 17:48:04 »
Hakan abi AYdın örs hep kalbimizde Zeljko da gözümüzün önünde olsun :)