Gönderen Konu: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)  (Okunma sayısı 210813 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Forum&Anasayfa Hakkında (Soru&Şikayet)
« Yanıtla #510 : 11 Haziran 2017, 00:51:51 »
Geç kaldık ama sözümüzü tuttuk
Yeni banner hayırlı olsun

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #511 : 11 Haziran 2017, 01:51:05 »
Elinize sağlık. İnşallah seneye Belgrad zaferinden sonra bir daha yenilersiniz

Çevrimdışı TotemAğa

• Üye
  • Yer: Türkiye
« Yanıtla #512 : 14 Haziran 2017, 16:45:45 »
Nice artan kupalı banner'lara o zaman

Çevrimdışı Soner

• Üye
  • Yer: Van
« Yanıtla #513 : 05 Temmuz 2017, 12:55:53 »
Foruma mobilden giris yaptigimda virus bulundu diye baska bir sayfaya yonlendiriyor. Baska tarayici denedm. Virus programiyla temizledim ama yok. Sadece foruma girdigimde bu slrun var. Baska sitelerde boyle bi problem olmadi. Cozum icin ne yapabilirim

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #514 : 13 Temmuz 2017, 19:19:51 »
Foruma ilk girişimde ve her post yazışımda 403 hatası veriyor. Sayfayı kapatıp tekrar açtığımda foruma üyelik girişi yapılmış olarak, sayfayı yenilediğim de ise post gönderilmiş olarak karşıma çıkıyor. Sorunla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #515 : 13 Temmuz 2017, 19:29:51 »
Foruma mobilden giris yaptigimda virus bulundu diye baska bir sayfaya yonlendiriyor. Baska tarayici denedm. Virus programiyla temizledim ama yok. Sadece foruma girdigimde bu slrun var. Baska sitelerde boyle bi problem olmadi. Cozum icin ne yapabilirim
Foruma ilk girişimde ve her post yazışımda 403 hatası veriyor. Sayfayı kapatıp tekrar açtığımda foruma üyelik girişi yapılmış olarak, sayfayı yenilediğim de ise post gönderilmiş olarak karşıma çıkıyor. Sorunla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilirse sevinirim.
Bu 2 sorunu ben de yaşıyorum sayın Cem Ağrak.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #516 : 13 Temmuz 2017, 20:01:35 »
Diğer örneklerde olduğu gibi mobilden giriş yaparken, 403 Forbidden Access to this resource on the server is denied! gibi bir hata veriyor birkaç gündür. Biraz sonra girdiğinde giriş yapmış olarak açılıyor, ileti gönderirken de aynı hatayi veriyor ama sonradan bakabildiğinde ileti de gitmiş oluyor.

Çevrimdışı DesperateCry

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #517 : 14 Temmuz 2017, 10:01:44 »
Aynı 403 sorunu ben de de var, mesaj attıktan veya değiştirdikten sonra bir iki dakika foruma ulaşamıyorum. Mobil değil, bilgisayar.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2017, 10:03:14 Gönderen: DesperateCry »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #518 : 14 Temmuz 2017, 15:06:37 »
Cem Udoh gittikten sonra bitkilsel hayata girdi galiba, ses soluk kesildi :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #519 : 28 Temmuz 2017, 09:56:19 »
Cem Udoh gittikten sonra bitkilsel hayata girdi galiba, ses soluk kesildi :)
:) şimdi girebildim yeni gördüm kusura bakma
seni de özledim

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #520 : 08 Eylül 2017, 21:50:22 »
forumdan üyeliğimi silmek istiyorum ancak nereden yapacağımı bulamadım.yardımcı olursanız sevinirim.iyi forumlar.
Ben silerim. Tamamdır

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #521 : 14 Ekim 2017, 10:35:45 »
Forum acayip derecede öldü. Gün içinde neredeyse iki elin parmağını geçmiyor yorum sayısı. Aktif üyeler de git gide soğuyor bu durumda. Girmemeye, yazmamaya başlıyorlar.
Nedenini bilmiyorum ama adminler dahi bu kadar az girip ortadan kayboluyorsa vardır bir nedeni sanırım. Ya doymuşluk, ya zamansızlık yada isteksizlik.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #522 : 18 Ekim 2017, 10:21:40 »
Forum acayip derecede öldü. Gün içinde neredeyse iki elin parmağını geçmiyor yorum sayısı. Aktif üyeler de git gide soğuyor bu durumda. Girmemeye, yazmamaya başlıyorlar.
Nedenini bilmiyorum ama adminler dahi bu kadar az girip ortadan kayboluyorsa vardır bir nedeni sanırım. Ya doymuşluk, ya zamansızlık yada isteksizlik.

Sanırım artık forumların devri sona eriyor. Özellikle twiter sonrası. İnsanlar orada daha sorumsuzca ve fütursuzca küfredebiliyor ve bu daha cazip geliyor.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #523 : 18 Ekim 2017, 10:42:36 »
Sanırım artık forumların devri sona eriyor. Özellikle twiter sonrası. İnsanlar orada daha sorumsuzca ve fütursuzca küfredebiliyor ve bu daha cazip geliyor.

Küfür insanın karakterini ve deşarj olma arzusunu gösteriyor. Klübü, camiayı, ülkeyi gördükçe hak edenler çok elbette ama yeri burası değil. Git evinde, işinde, okulunda, mahallende et. Sosyal medyada racon kesmek daha fazla zevk veriyor sanırım. Kendi adıma twitterım olmadığı için bir şey de diyemiyorum tabi. Hiç ilgimi çekmedi, merak da etmedim şimdiye kadar.
Bana göre iki nedeni var forumun cazibesinin azalmasının ;
1 - Erkek basketboldaki gelinen zirveden sonra insanlar bir nevi doyum noktasına ulaştı ve paylaşım azaldı
2 - Diğer tüm branşlarda o kadar kötüyüz ki kimsenin bir şey paylaşmak gelmiyor içinden.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #524 : 18 Ekim 2017, 11:10:17 »
Sanırım sizin bahsettiğiniz etkenler de yadsınamayacak kadar önemli... Ancak forumların da bundan 10 sene önce ne kadar revaçta olduğunu hatırlayınca... Sadece spor içerikli olanlar için değil... Bir ara her konuda forum furyası vardı. İnsanların düşüncelerini paylaşmak için en önemli araçtı. Sonra bloglar, sonra facebook, sonra twiter filan derken... Bir de diğer başarı ve başarısızlık unsurları eklenince... Ölü toprağı atılmış gibi...