Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1313853 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • İnadına Fener
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6285 : 13 Haziran 2022, 18:31:31 »
Son dört sezonun bir de şöyle bir özelliği var. Bunlardan ikisinde Başak birisinde Trabzon iyiydi. GS Başak’ın beceriksizliğinden bir şampiyonluk kopardı. Önceki sezon Beşiktaş domine ediyor gibiydi, sonlara doğru veriyorlardı ligi.

Yani son dört sezon en büyük rakiplerimiz GS ve BJK de iyi değillerdi. Bu sezonları düzgün değerlendirebilsek üst üste dört şampiyonluğumuz bile olurdu.

Şimdi yeni başlayan sezon öncesi durum şu;
GS: Elinde berbat bir oyuncu topluluğu var. Kulüp zaten kaosta. Marcao gidecek sanırım. Değer yaratabilecek tek oyuncu Kerem. Onun da aklı PR’ını yapıp kendini bir an önce Avrupa’ya atmak yönünde.
TS: Yaşlı bir ekip. Geçen sezonun sonuna doğru zaten performansları düşmüştü. Siyasiler de artık rahatlamıştır şampiyonluk nedeniyle. O yüzden başa güreşebileceğini sanmıyorum.
BJK: Yerli oyuncu havuzu bizimkinden sonra en iyi onlar. Yalnız onların da yaşlanan bir kadrosu var. Rıdvan’ı satıyorlarmış. Ben çok beğeniyorum o çocuğu. Bir de bunlar o TD ile sezonu tamamlamazlar bence.

Yani şu anda yine biz çok avantajlı başlıyoruz sezona; taraftarın istediği TD gelmiş, geçen yılı iyi tamamlamışız, iyi bir yerli havuzumuz var, Arda gibi taraftarı tek başına stadyuma çekebilecek bir değer bulmuşuz, ve bu lig için iyi sayılabilecek yabancı oyuncularımız var.

Yani şampiyonluk için her şey tamama yakın gibi görünüyor. Eksik olan üç şey 2 tane baba kanat bir tane baba santrafor.

Lincoln falan… Çok gereksiz kalıyor bu durumda.

Yapın şu transferleri…

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6286 : 13 Haziran 2022, 18:45:29 »
katiliyorum.... 1 baba santrafor ve kanatlar oncelik olmali kalan hersey daha sonra....

Lincoln iyi cikabilir, hatta buyuk oyuncu cikabilir.... Ama sonucu degistirmez.. Zaten ortasahada bir sekilde cozumlerimiz var, %80'i 85 yapsa ne olur .... Forvette ligin en altlarindayiz orasi guclenmeden takimda farklilik zor...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6287 : 13 Haziran 2022, 19:31:16 »
abi işin kötüsü hiç forvet adı geçmiyor.serdar dursunaldo ile yola devam heralde

‘El Toro’ Erison diyor yagiz ama o da santrafor degil, forvet... bakalim ne olacak

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6288 : 13 Haziran 2022, 19:57:09 »
jorge jesus’un elde 4 forvet varken önceliği forvet transferi değilmiş murat zorlu dedi yayında

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6289 : 13 Haziran 2022, 20:26:25 »
jorge jesus’un elde 4 forvet varken önceliği forvet transferi değilmiş murat zorlu dedi yayında
O forvetler kimler yahu?
Ben takımda forvet kimseyi göremiyorum.3.sınıf gol kralı arıyorlarsa;Serdar Dursun var.Eğer gerçekten Serdar Dursun'u futbolcu olarak görüyorsa bence Jesus'a ligi yanlış tanıtmışlar.Adam ayakta bile duramıyordu yahu.
Ayaksız Valencia ve Guiza Berisha.Ben forvet falan görmüyorum takımda.

Orta sahanın neresi yetersiz onu merak ediyorum.Lincoln transferi ise fiyasko bence gereklilik bakımından.
Bu çok sağlam bir forvete ihtiyacı var,yeni Luis Gustovalara değil.Ali Koç acaba Serdar Dursun'u mu övdü hocaya? :D
Beceriksizle bu sezon zor geçer.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #6290 : 13 Haziran 2022, 23:14:46 »
Ligi neredeyse gol kralı olarak tamamlayacak Serdar, önceki senenin en iyisi Valencia ve öyle ya da böyle büyük potansiyel olan Berisha var elde. Ve ayrıca forvet transferi de olacaktır ama kusura bakmayın artık, bu adama da az mesafe bırakın. Başlayınca tekrar konuşuruz eksiği gediği.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #6291 : 14 Haziran 2022, 00:05:53 »
Ligi neredeyse gol kralı olarak tamamlayacak Serdar, önceki senenin en iyisi Valencia ve öyle ya da böyle büyük potansiyel olan Berisha var elde. Ve ayrıca forvet transferi de olacaktır ama kusura bakmayın artık, bu adama da az mesafe bırakın. Başlayınca tekrar konuşuruz eksiği gediği.
Abi hassas bir dönemdeyiz ve bu dönemde hata yapma lüksleri yok.
Berisha bence bu lige uymuyor,Dursun'da yetersiz bir isim-sezon sonunda bol gollü maçlarda yaptı istatistiği- ve de Valencia bence abartılan bir topçu.
Bakalım her şeyden önce hoca nasıl bir sistem kuracak orası önemli.Benim desteğim tam hocaya.
İrfan kardeşim maestro gibi oyna be bu sene.Göster kendini artık.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #6292 : 14 Haziran 2022, 01:15:40 »
Kadroyu düşününce takımın kanatsız 4-3-1-2 oynayacağını düşünüyorum orta sahadaki 3 lünün ortası için Hoca bi tane Marco Aurelio alacak onun sağ ve sol yanındaki oyuncular Lincoln,MHY,İrfan,Zajc,Crespo,Arda olur.İsmail Hoca ile beraber kanatlara açılıyordu bu oyuncular gs maçında İrfan MHY çok iyidi mesela yine öyle oynarlar.10 Numarada yine bu oyunculardan biri + Pelkas olur.Ferdi ile Osayi bol bol bindirirler önlerindeki alanda.Forvetlerden biri Bruno Henrique gibi kanat özellikli,atletik biri olur bu isim Boupendza'da olur aslında.Bir de Pivot santrafor.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2022, 01:17:44 Gönderen: south »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6293 : 14 Haziran 2022, 02:20:17 »

Berisha dan hic umidim yok, onu saymak gereksiz...
Serdar iyi ama sezonu Serdar uzerine kurmak biraz fazla. Buyuk maclarda asiri siritir.
Valencia icin bende katiliyorum, degerli oyuncu ama ikinci forvet olarak oynadiginda sanki daha faydali... Yada sampiyonlar liginde kapali oynayalim acik alani katedsin dersek cok ise yarar.

Tek forvet serdar la bir yere varamayiz buna hemfikiriz sanirim. Ya da tek forvet Valencia ile. Ikisi yanyana oynadi desek, o zaman da yedegimiz olmuyor. Yani nereden bakarsan bak takimin potansiyelli forvete ihtiyaci var... Bir Forvet daha alinmali, ya 1. forvet olarak ya 3.... Almisken neden 1. forvete almayalim ki?

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6294 : 14 Haziran 2022, 11:04:06 »
Santrafor haberi çıkmaması ve William Carvalho'yu istememiz hayra alamet işler değil.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2022, 11:04:38 Gönderen: Kubilay Can »

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6295 : 14 Haziran 2022, 17:28:40 »
Yabancı olarak Sosa'nın kontratı bitti de kurtulduk ama Samatta, Gustavo, Novak, Caulker, Meyer'den nasıl kurtulucaz çok merak ediyorum. Oyuncu almaktan çok eldeki fazlalıkları satmakta çok önemli bu yaz.

Tabi bir de Mesut Bey var!!!

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #6296 : 14 Haziran 2022, 17:46:32 »
Yabancı olarak Sosa'nın kontratı bitti de kurtulduk ama Samatta, Gustavo, Novak, Caulker, Meyer'den nasıl kurtulucaz çok merak ediyorum. Oyuncu almaktan çok eldeki fazlalıkları satmakta çok önemli bu yaz.

Tabi bir de Mesut Bey var!!!

Mesut isi hepsinden zor.
Geriye kalanlardan da Samatta ve Gustavo zor. Arada sadece Caulker a parantez aciyorum 4-4-2 de iyi performans veriyor ve takimi iyi ileri cikariyor. En azindan denenebilir. Yedekte ve rotasyonda kalabilir. Meyer ve Novak sa istenirse kolay gider.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6297 : 14 Haziran 2022, 17:58:38 »
Lincoln Henrique’nin açıklandığı videonun başı şunu diyor: Bruno Henrique’nin de eli kulağında

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #6298 : 14 Haziran 2022, 18:08:56 »
Lincoln Henrique’nin açıklandığı videonun başı şunu diyor: Bruno Henrique’nin de eli kulağında
Ben de ilkten Bruno Henrique'yi açıkladılar sandım heyecan yapmıştım  :D

Atalanta Merih için satın alma opsiyonunu kullanmayacakmış.Kim gidici gibi gözüküyor.Merih'i kiralayıp Kim'den gelecek 23 milyonu da Santrafor,Dos ve kanat transfer için harcayabiliriz aslında ama Merih hiç Türkiye ligine dönmek isteyecek gibi durmuyor.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2022, 18:11:09 Gönderen: south »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6299 : 14 Haziran 2022, 18:24:06 »
Ben de ilkten Bruno Henrique'yi açıkladılar sandım heyecan yapmıştım  :D

Atalanta Merih için satın alma opsiyonunu kullanmayacakmış.Kim gidici gibi gözüküyor.Merih'i kiralayıp Kim'den gelecek 23 milyonu da Santrafor,Dos ve kanat transfer için harcayabiliriz aslında ama Merih hiç Türkiye ligine dönmek isteyecek gibi durmuyor.
Bence kim gidince eğer tisserand da gidecekse Serdar Szalai işimizi görür önlerinde hocanın istediği tarzda bir süpürücüyle. Bir tane 4-5 kağıda 24 yaş altı stoper alsalar potansiyelli hatta kalitesine ve tavan olabilecek performansına göre bu miktar artabilir çünkü ligimiz stoperleri parlatmaya, geliştirmeye ya da olduğundan iyi göstermeye müsait. bir de veteran bir tecrübe kiralasalar yeterli olur