Gönderen Konu: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1305180 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe | Futbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6300 : 14 Haziran 2022, 18:24:50 »
Ben de ilkten Bruno Henrique'yi açıkladılar sandım heyecan yapmıştım  :D

Atalanta Merih için satın alma opsiyonunu kullanmayacakmış.Kim gidici gibi gözüküyor.Merih'i kiralayıp Kim'den gelecek 23 milyonu da Santrafor,Dos ve kanat transfer için harcayabiliriz aslında ama Merih hiç Türkiye ligine dönmek isteyecek gibi durmuyor.
Bruno Henrique de gelecek bence. Ne düşünüyorsun oyuncuyla ilgili? Ya da fikri olanlar var mı?

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #6301 : 14 Haziran 2022, 21:23:55 »
Bruno Henrique de gelecek bence. Ne düşünüyorsun oyuncuyla ilgili? Ya da fikri olanlar var mı?
Skills videolarını izledim bildiğim bir oyuncu değil onun haricinde ama o videodalardaki patlayıclıgı,sıçrama yeteneği ile ilgimi çekti.Larin Sergen Yalçın döneminde ikinci forvet olarak arka direk kafa vuruşlarıyla 23 gol atmıştı Bruno hem topla yetenekleri Larin'den iyi hem de o da arka direk golcüsü.Gelirse 12 gol ve üstünü bulacaktır.Forvet oynarsa kenarlara açıldığında da yanındaki partnerine alan açar ben gelsin istiyorum.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2022, 21:26:38 Gönderen: south »

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #6302 : 14 Haziran 2022, 21:25:08 »
.
« Son Düzenleme: 14 Haziran 2022, 21:25:53 Gönderen: south »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #6303 : 14 Haziran 2022, 21:54:29 »
Kim de gittigine gore Caulker szlai ve serdar kaliyor göbekte... demek abdulkadir hikayesi buraya baglanacak
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #6304 : 14 Haziran 2022, 22:00:37 »
Abdulkadir den kasıt Abdülkerim Bardakçı mi?

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6305 : 15 Haziran 2022, 00:07:57 »
Bir dönem Galatasaray forması da giyen Bruma, Fenerbahçe'yle görüşmek üzere İstanbul'a gelecek. (A Spor)

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #6306 : 15 Haziran 2022, 00:37:08 »
Bir dönem Galatasaray forması da giyen Bruma, Fenerbahçe'yle görüşmek üzere İstanbul'a gelecek. (A Spor)
açıklandı transfer 1 yıl kiralık

Çevrimdışı donmezsefa

• Üye
  • Yer: Bursa
« Yanıtla #6307 : 15 Haziran 2022, 00:51:42 »
şu ilk i 2 transferi jesus değil de başka bi hoca yapsa ağır sövebilirdim ama şuan yorum yapmıyorum. sağaya çıksınlar görelim.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6308 : 15 Haziran 2022, 01:53:07 »
Asla forumdakilere değil sözlerim ama Jesus genel olarak fazla kusursuz varsayılıp ilahlaştırılıyor gibi sanki.. Enteresan bir transfer süreci başlangıcı oldu. İlk transferimiz belki de en az ihtiyaç olan bölgeye oldu. Keza nispeten alternatiflerin bol olduğu kanatlara Bruno da sayılırsa(Bruma transferinden bağımsız olduğu söyleniyor) iki transfer yapıldı gibi görünüyor.
Etraflıca bakmak gerekirse, nitel ve nicel ihtiyacın daha yüksek olduğu santrafor(şu an gündemde dahi olmadığı söyleniyor), stoper(Kim ayrıldı denebilir çünkü), kaleci(yedeği yok) ve bek rotasyonu(iki devşirmemiz var sadece(ki bence Osayi sağ bek devam etmeli as oyuncu olarak) Novak yolcu ve Nazım sakat) mevkileri için doğru düzgün girişim ya da Zikredilen isim dahi yok.
Gizli yürütülüyor olduğuna da inanmıyorum çünkü bu transfer sezonunda yüksek sesle dillendirilen oyuncular geliyor hep

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6309 : 15 Haziran 2022, 01:58:30 »
Hatta çok çok enteresandır ki santrafor için Berisha’nın direkt olarak kullanılacağı birçok Fenerbahçe muhabiri tarafından dile getiriliyor.. yani sahada görmeden bir şey denilemez ama eldeki gereksizlerden ve yüklerden kurtulup birkaç nokta atışı yapılsa yeterli olmaz mıydı? Yine komple değişime giden bir süreç, maaşına ve bonservisine büyük paralar verilip kötü de performans göstermeyen ama ikinci üçüncü alternatif durumuna düşen oyuncular..
Bir ya da iki santrafor, bir kanat, bir orta saha, bir bek ve yedek kaleci alır kapatırdım transferi eldeki gereksizlerden yüklerden kurtularak.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6310 : 15 Haziran 2022, 02:03:59 »
Rossi ve Berisha’nın hoca tarafından beğenildiği kalmalarının istendiği söyleniyor (umarım oyuncuları değersizleştirmemek içindir). Lincoln, Bruma geldi. E Bruno yolda. Ardası İrfanı Mert Hakan’ı Rossisi Berishası Pelkası Valenciası Serdar’ı daha var bu işin. Gönderilecek olsa da Samatta falan halen duruyor. Bilmiyorum nasıl bir şey amaçlanıyor. Okay kulvar çok ama sonuçta oturmuş bir 11 olmalı başarı anahtarının bunda olduğu defalarca görüldü. Bilemiyorum.. ben genel olarak 28-30 oyuncu olmasından ise maksimum 24-25 oyuncu olmasından ama kaliteli olmasından yanayım her zaman

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6311 : 15 Haziran 2022, 02:06:10 »
Açıkçası Rossi isteyen varsa hemen okutmak lazım beğenmiyorum şahsen. Rossi ve Berisha’yı bu arada defalarca izledik. Hoca bu ikisini gerçekten de çok beğeniyorsa eğer, ya o anlamıyor futboldan ya biz yani artık bunu diyecek noktaya gelindi  ;D

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #6312 : 15 Haziran 2022, 02:33:51 »
Çok yazdım ama şunu da ekleyeyim.. mesela Bruno Henrique biraz izledim De adam topçuyum diye bas bas bağırıyor keza Welington ve Paixao da öyle ama Lincoln bence hala daha kapalı kutu bakalım ne çıkacak, Bruma ise seviye olarak çok düşüş yaşadı falan aman banane ya kuracak olan da onlar oynatacak olan da, ızdırap olmasınlar yeter

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #6313 : 15 Haziran 2022, 09:52:08 »
Güncel yabancı oyuncularımız:

Defans: Kim,Szalai,Tisserand,Novak,Osayi,Caulker,Lemos

Orta saha: Crespo,Zajc,Lincoln,Gustavo,Meyer

Kanat+Forvet: Rossi,Pelkas,Valencia,Bruma,Berisha,Samatta. Toplam 18 yabancı.

Bruno Henrique,William Carvalho ve Marcelo ciddi şekilde ismi geçenler. Bu üçü olmasa da muadili 3 yabancı daha geleceğini varsayarsak etti sana 21 yabancı. Santrafor da aldık diyelim etti 22 yabancı.

Çevrimdışı Enver Tarcan

• Üye
  • İnadına Fener
« Yanıtla #6314 : 15 Haziran 2022, 10:03:39 »
Jesus 2,5 ay mı izlemişti bizim takımı  ;D

Bence Ali Koç Jesus’a dedi ki; madem sen Portekizce konuşulan bir ligde çalışmak istiyorsun, ben de tüm takımı Portekizce bilenlerle doldururum.